Remi Čukaričkog na Kipru, Fofana strelac u 1. minutu!

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su svoj treći test meč na pripremama na Kipru, a posle trijumfa nad Mladom Boleslav (1:0) i remija sa MFK Karvinom (0:0) naš tim je odigrao i 1:1 sa Šahtjorom iz Soligorska. Beloruskim timom koji je definitino bio najteži protivnik Čuke na pripremama, s obzirom na to da se Šahtjor do samog finiša sezone borio za titulu. Strelac gola za Čukarički bio je Ismael Beko Fofana, na asistenciju Ovusua, već u prvom minutu, da bi Jevgeniji Kozlov u 36. postavio konačan rezultat. Čuka je bila bolji rival tokom svih 90. minuta, imao veći posed lopte, ali je golman Klimovic nekoliko puta spasio Šahtjor. Naš tim naredni meč igra protiv kiparskog Karmiotisa u utorak od 16 časova po tamošnjem vremenu (15 po našem).

Čukarički: Kirovski, Stevanović, Đurić, Kopitović, Bogosavac, Puškarić, Docić, Stojanović (Milojević 55. minut), Zorić, Ovusu, Fofana (Mudrinski 55. minut).

Šahtjor Soligorsk: Klimovic, Laptev, Burko, Kiš, Šimunović, Zoke, Ribak, Kuzmengog, Matvejčuk, Kozlov, Kovalov.