Prijateljska utakmica: Sloboda – Polet 7:0

Već u 3. minutu domaćin je dopao u vođstvo lob udarcem mladog Krkobavića. Posle toga, golovi su padali „kao na traci“, posebno će biti zapamćen pogodak Kneževića u 80. minutu iz slobodnog udarca. Nekompletni gosti iz Novih Karlovaca nisu bili u mogućnosti da pruže veći otpor.

Sloboda - Polet (1)

STRELCI: 1:0 Krkobabić u 3, 2:0 Knežević u 10, 3:0 Mrkajić u 18. iz kaznenog udarca, 4:0 Marković u 36, 5:0 Kordolup u u 38, 6:0 Radošević u 55, 7:0 Knežević u 80. minutu. DONJI TOVARNIK: Igralište Slobode. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Zoran Berber (Pećinci).

SLOBODA: S. Ninić, M. Mitrović, Gemeri, Perišić, Ragastovac, Ašćerić, Radošević, Knežević, Kordolup, Mrkajić, Krkobabić. Igrali su još: Marković, Obradović, Mijatović, Majstorović, Rakić i Arsenović.

POLET: Popović, Ružičić, P. Mihajlović, Bakić, Draganić, Poljak, Jović, Starac, Mijatović, Todorović i Hadžić.