XS
SM
MD
LG

Srpska liga Zapad: Delegiranje sudija 24. kolo

 

Šumadija 1903 - Sloga (PŽ)

Subota, 21.04.2018 16:00 - Kragujevac
Delegat - Sp. radnik: MARKOVIĆ Marko
Glavni sudija: DESPOTOVIĆ Nebojša
Prvi pomoćni sudija: GOJAKOVIĆ Andrija
Drugi pomoćni sudija: ŽIVANOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: MATIĆ Miroslav
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: DAVIDOVIĆ Petar

Zlatibor - Proleter

Subota, 21.04.2018 16:00 - Čajetina
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Miljana
Drugi pomoćni sudija: OBRADOVIĆ Nikola - Batočina
Četvrti sudija: MIHAILOVIĆ Marko
Delegat - Posmatrač: VESELINOVIĆ Slobodan

Loznica - Smederevo 1924

Subota, 21.04.2018 16:00 - Loznica
Delegat - Sp. radnik: TOMIĆ Vladimir
Glavni sudija: NIKITOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: BELIĆ Vanja
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Ilija
Četvrti sudija: ĐORĐEVIĆ Nenad
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: SANDIĆ Zoran

Karađorđe - Jedinstvo

Subota, 21.04.2018 16:00 - Topola
Delegat - Sp. radnik: ANTONIĆ Dejan
Glavni sudija: VUKOVIĆ Uroš
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: NEDELjKOVIĆ Milan
Četvrti sudija: SIMIĆ Predrag
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: MLADENOVIĆ Zoran

Šumadija - FAP

Subota, 21.04.2018 16:00 - Aranđelovac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: JAKOVLjEVIĆ Mladen
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ DžAJIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: SIMIĆ Nikola
Četvrti sudija: BELOICA Filip
Delegat - Posmatrač: VUJIĆIĆ Zoran

Tutin - Mokra Gora

Subota, 21.04.2018 16:00 - Tutin
Delegat - Sp. radnik: TRAJANOVSKI Zoran
Glavni sudija: IVKOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: MARKOVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: KRASIĆ Mladen
Četvrti sudija: GRKOVIĆ Bojan
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: KOLENČEVIĆ Saša

Polet - Provo

Nedelja, 22.04.2018 11:00 - Ljubić
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: VITIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: SAVIĆ Nebojša
Drugi pomoćni sudija: MILOJEVIĆ Aleksandra
Četvrti sudija: BORISAVLjEVIĆ Ljubiša
Delegat - Posmatrač: STOJADINOVIĆ Dragan

Jedinstvo Putevi - Budućnost Krušik 2014

Nedelja, 22.04.2018 11:00 - Užice
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija: JOKIĆ Miroslav
Prvi pomoćni sudija: ĐERMANOVIĆ Vladan
Drugi pomoćni sudija: GOVEDAREVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: ĐORĐEVIĆ Nikola
Delegat - Posmatrač: MARTINOVIĆ Milan

Železničar - Mladi Radnik 1926

Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Lajkovac
Delegat - Sp. radnik: JEVREMOVIĆ Zvonko
Glavni sudija: DIMITRIJEVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: RADOVANOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: TUBIĆ Njegoš
Četvrti sudija: VIŠNjIĆ Marina
Delegat - Posmatrač:
Posmatrač: JEREMIĆ Milivoje