Kiker nadigrao i "zmajeve"

Kadeti kraljevačkog Kikera su petom vezanom pobedom zaključilio još jednu uspešnun sezonu u kojoj su uspeli da obezbede opstanak i podare gradu na Ibru još jednu godinu u eliti. Utakmica sa Voždovcem nije imala takmičarski značaj, ali su se puleni Gorana Dragićevića potrudili da ostvare trijumf i na najlepši se način oproste od vernih navijača. Posle ne tako zanimljivih prvih 45 minuta, u nastavku tri gola i pregršt šansi. Posle igranja rukom jednog fudbalera Voždovca unutar svojij šesnaest metara, arbitar tripković je opravdano pokazao na belu tačku,a precizan je bio Milanović za vođstvo Kikera. Igrao se 53. minut. Usledila je serija zicer šansi Beograđana, ali je u junaka utakmice izrastao golman Ivan Marunić koji je činio čuda i psrečio da mu se zatrese mreža. Kazna je „zmajeve“ stigla u nastavku. Posle loše interevencije odbrane gostiju, lopta se dokopao Markiš i rutinski je plasirao u mrežu za vođstvo Kikera od 2-0. Tačku na novu pobedu „fluorescentnih“ stabio je Nikola Todorić iz jedanaesterca, pošto je oboren Nedeljković u situaciji kada je bio oči u oči sa golmanom gostiju Tasićem. Zaslužena pobeda Kikera kojom je potvrdio da mu je mesto u srpskoj eliti u ovoj konkurenciji.

KIKER – VOŽDOVAC 3:0 (0:0)

Stadion. Kod Ložionice Gledalaca: 200 Sudija: Lazar Tripković (Kraljevo) 7 Strelci: Milanović u 53. minutu (iz jedanaesterca), Markiš u 76. i Todorić u 82. minutu (iz jedanasesterca) Žuti karton: Tubić (Kiker). Igrač utakmice: Nikola Todorić (Kiker) 8.

KIKER: Marunić 8, Todorić 8, Tubić 7, Jovanović 7 (Dimić -), Baltić 7, Milanović 7, Blažić 7 (Bačkulja 7), Gočobija 7 (Gojković 7), Popović 7 (Nikolić 7), Koković 7 (Nedeljković 7),. Markiš 7.

VOŽDOVAC: Tasić 6,5, Petrović 6 (Vasić 6,5), Mijailović 6,5, Jović 6,5, Radulović 6,5 (Batoćanin 6), Lainović 6,5, Bura 6,5, Aleksić 6,5, Pavlović 6 (Stojanović 6), Vlahović 6,5, Kilibarda 6,5 (Božić 6).

Spartak 3 : 0 Novi Pazar
Partizan 3 : 3 Crvena zvezda
Čukarički 7 : 2 Brodarac
Jagodina 0 : 0 Apolon 4
Radnički (N) 2 : 1 Zemun
Vojvodina 7 : 0 Dinamo