MOL Kraljevo: Morava (M) - Mlada Krila 3:1

Morava je startovala pobedom iako bez 6 standardnih prvotimaca (Pavlović, Mirosavić, Milojević, Nikolić, Jakovljević i Đ.Urdov) a kada se tome doda povreda kapitena Milenića sredinom prvog dela i isključenje Jovića sredinom drugog dela ova pobeda dodatno dobija na značaju. Po rečima gostiju i oni su igrali bez nekoliko igrača ali to nije razlog da za devedeset minuta ne upute ni jedan udarac u gol Jevtovića a da je počasni pogodak u 93.minutu više splet okolnosti i greške odbrane domaćih koja je praktično sama ubacila loptu u mrežu. Domaći su počeli agilnije Jović je nekoliko puda dobro zapretio a onda na ovom meču nezadrživi levi bek Morave Nikola Torlaković loptu sa svoje polovine unosi u protivnički šesnaesterac kao na tacni poslužuje Milenića a ovaj iz prve šalje loptu u mrežuza neopisivu radost mlade ekipe Morave u kojoj je samo Đurić stariji od 25 godina.

U drugom delu još veća dominacija domaćih. Dubinsku loptu Urdova Mitrović glavom prosleđuje Joviću koji rutinski vara nemoćnog golmana gostiju za 2-0. Nekoliko minuta kasnije u još jednom nezadrživom prodoru po levoj strani Torlaković vara nekoliko igrača i vraća povratnu loptu do N.Andrića koji je samo prosleđuje u mrežu za nedostižnih 3-0. Nedugo zatim Jović dobija crveni karton zbog protesta nakon nedosuđenog penala za Moravu. Imali su domaći još prilika preko Mitrovića, Andrića, Miličića ali do kraja meča samo su gosti uspeli da smanje rezultat na već opisani način.

Sastav Morave: Jevtović, Milošević, Torlaković, Petrović, Urdov, Đurić, Miličić, F.Andrić, Milenić (N.Andrić), Jović, Mitrović.

Lazac 2 : 1 Čibukovac
Jedinstvo 3 : 1 Granit
Žiča 0 : 0 Gruža
Šumadija 1 : 0 Mladost
Vrnjci 0 : 1 ND 2011
Morava 3 : 1 Mlada krila
Zvezda 2 : 0 Magnohrom