23.10.2011 S.Blagojević

PSL "Zapad": Temnić – Zlatar 83: 65

Košarkaši  Varvarinskog Temnića zabeležili su drugu pobedu u prvenstvu nad vrlo dobrom ekipom Zlatara iz Nove varoši posle velike borbe a utakmica je prelomljena u trećoj četvrtini kad su Varvarinci ubrzali igru i slomili otpor gostiju koji su preko Janjuševića i Filipovića do tad održavali igru u egalu. Raspucali su se kod domaćih Ranđelović sa 20 poena i Aleksa Šolević i njegov brat Nikola sa 17 odnosno 15 poena. U poslednjoj četvrtini košarkaši Temnića mirno su priveli utakmicu kraju i  povećali razliku u svoju korist.
Inače utakmicu je obeležila i teška povreda gostujućeg igrača Polića koji je u 34. minutu teško povredio koleno pa je na nosilima iznet sa parketa Varvarinske hale sportova uz gromoglasnu podršku objektivne publike.i želju da se što pre oporavi i vrati na parket.

Hala Sportskog centra Temnić u varvarinu, gledalaca 350. Sudije Tomašević (Smederevo) i Živanović(Čačak). Rezultat: Temnić – Zlatar (Nova varoš)   83: 65 (  17:18,20:22,18:8.28:17).

TEMNIĆ:Topličanin 1, Marinković 12, Ranđelović 20, Nikola Šolević 17, Rac 4, Stojadinović 3, Stojiljković 4, Gajić-, Jaćimović 5, Gazibarić 2, Aleksa Šolević 15.
ZLATAR: Filipović 15, Dilparić 2, Trtić 9, Polić 2, Janjušević 18, Dragašević-, Bogojević 5, Ristić-, Laković-, Todosijević 14.

Sloga 95 : 77 Svilajnac Kompo
Železničar 88 : 77 Mašinac
Prva Petoletka 95 : 116 Novi Pazar
Mionica 87 : 91 Klik
Priboj 72 : 77 Plana
Temnić 83 : 65 Zlatar