28.10.2012 S. Blagojević

PTZ: Juhor-Župa 1:0

Prvo poluvreme proteklo je u mnogo boljoj igri gostiju , imali su Župljani dosta prilika za gol a najbolje dva puta Petković i jednom Bićanin kad su bili oči u oči sa golmanom Pešićem a ovaj bravuroznim intervencijama spasao svoju mrežu.

Drugi deo pripao je domaćiniima koji su u 75 minutu iz jedne gužve preko kapitena Mladenovića došli do važna tri boda, ali ipak ostaje utisak da je pobedu domaćinima danas ipak obezbedio nesavladivi golman Miloš Pešić.

Na slici: Alfa i omega FK. Juhora Slavoljub Petrović i uticajni član uprave Zoran Đorđević (Pobeda protiv Župe za miran san).

Juhor-Župa 1: 0 (0: 0)

Strelac: 1: 0 Mladenović u 75 minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca `200. Sudija Mario Lapadatović (Negotin) 7, 5. Opomenuti igrači: Jeremić, Branković i Simonović (Juhor).

JUHOR: Pešić 8, Radonjić 7, 5, Tomić 7, Žerjav 7, Milutinović 7 (Bratislav Đorđević 7), Sibinović 7, Mladenović 7, Simonović 6, 5, Jeremić 6 (Antonijević 6, 5), Rajković 7, Branković 6 (Aleksandar Đorđević 7).

ŽUPA: Marković 7, Kovačević 6, 5, Bogićević 6, 5, Milojević 7, Đukić 7, Ugrinić 7, 5, Milić 7, 5, Bićanin 7 (Živković 6, 5), Lapčević 6 (Miljković 6), Petković 7 (Dunjić 7), Kljajić 7

Igrač utakmice: Miloš Pešić (JUHOR)

Juhor 1 : 0 Župa
Ozren 1 : 1 Timočanin
Dragocvet 1 : 0 OFK Bor
Majdanpek 1 : 0 Radnički (L)
Đerdap 2 : 0 Jedinstvo