04.03.2013 S.Blagojević

Prijatelska utakmica: Bošnjane - Morava (Ć) 0:0

Tvrdu utakmicu, sa dosta trčanja i bez mnogo šansi odigrali su Bošnjanci i srpskoligaš iz Ćuprije. Prvo poluvreme bez većih šansi a obeležila ga je povreda super talentovanog Danila Đurića iz Morave koji je nezgodno stao i istegao ligamente. . U nastavku Bošnjanci nešto agilniji pa u 52 minutu Radaković sa nekih 15-16 metara pogađa prečku golmana Nikole Todorovića imali su i jedni i drugi po neku polušansu do kraja ali je ipak ostalo bez golova. Igralište Bošnjana, gledalaca 100. Sudija Živanović Milovan(Bošnjane). Opomenuti igrači: Radaković, Kizić i Pešić (Bošnjane). BOŠNjANE: Marković, Radojević, Savović, Pešić, Dejan Miletić, Antić, Milovan Jovanović, Bogdanović, Kizić, Simonović, Radaković. Igrali su još: Vidojević, Bojan Mihajlović i Mitev, MORAVA: N. Todorović, Arsić, Jevtić, Jocić, Savić, Stevanović, L. Todorović, Panić, Đurić, Ramić, Mitrović. Igrali su još: Mijušković, Jakovljević i Dimitrov.