Druga liga Zapad: Partizan Lipljan - Užice 3:0

Lakše nego što se očekivalo odbojkaši Partizana iz Lipljana vratili su dug za poraz u prvom delu ekipi Užica. Samo 64 minuta bilo je potrebno domaćim odbojkašima da dođu do maksimalng trijumfa od 3:0 i novih bodova koji ih ostavljaju u samom vrhu drugoligaškog karavana kolo pre kraja prvenstva. Očekivalo se da će Užičani pružiti jači otpor Lipljancima, da će utakmica biti neizvesnija, gledajući na rezultate u poslednjih nekoliko kola ali Lipljanci su lako slomili otpor talentovanih gostiju. Od samog starta meča odbojkaši Patizana krenuli su ozbiljno da se ne bi kojim slučajem ponovilo opuštanje iz prvog dela prvenstva kada su ih Užičani savladali sa 3:2, ali danas mlada ekipa Užica jednostavno nije imala rešenja ni kvaliteta da se suprostavi mnogo iskusnijem i boljem protivniku. Prvi i drugi set bio je preslikan ubedljivom igrom sa malo grešaka odbojkaši Partizana prosto su počistili goste za samo 40 minuta igre već je bilo 2:0 u setovima. I treći set odigrali su Lipljanci rutinski iako sa kombinovanom postavom, rezultat u ni jednom trenutku nije doveden u pitanju, a utakmica je mirno privedena kraju sa 25:20 u završnom setu za konačnih 3:0 u setovima. U poslednjem kolu ovogodišnjeg prvenstva odbojkaši Partizana iz Lipljana gostuju ekipi Metalac-Takova u Gornjem Milanovcu u duelu koji će odlučivati ko će na kraju zauzeti drugo, a ko treće mesto u ovogodišnjem prvenstvu Druge odbojkaške lige, grupa zapad.

OK PARTIZAN LIPLJAN – OK UŽICE            3:0  (25:15, 25:16, 25:20)

Zubin Potok – SRC „Mokra Gora“. Gledalaca oko 30. Sudije: Radovanović (Kragujevac), Stojić(Kragujevac). Delegat: Cvetković (Kragujevac). Meč  trajao: 64 minuta.

OK PARTTIZAN: A.Rašić, M.Rašić, Petrov, Popadić, Karadžić, N.Kostić, Dančetović (libero1), Lekić (libero 2), Ilić, M.Kostić, Sojević, Mirić. Trener: S.Rašić.

OK UŽICE: Nenadić, Šuljagić, Ljubojević, Sredojević, Ignjatović, Lazić, Toskić, Radovanović (libero), Milanović. Trener: Janjušević i Krsmanović.

Priboj 0 : 3 Metalac Takovo
Bukovica Putevi 3 : 0 Ribnica 2
Antena 2 : 3 FAP Livnica
Brezovica 3 : 1 Lučani
Partizan 3 : 0 Užice