04.11
13:30
Borac
Crvena zvezda
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
04.11
10:00
Kabel
Hajduk 1912
1
0
|
04.11.2018 10:00 | Kabel | 1 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
04.11
13:30
Železničar
Bratstvo 1946
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Železničar | 1 : 1 | Bratstvo 1946 |
04.11
13:30
Provo
Budućnost Krušik 2014
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Provo | 3 : 1 | Budućnost Krušik 2014 |
04.11
11:00
SFS Borac
Rtanj
2
0
|
04.11.2018 11:00 | SFS Borac | 2 : 0 | Rtanj | |||||
04.11
13:30
Temnić 1924
OFK Sinđelić
5
0
|
04.11.2018 13:30 | Temnić 1924 | 5 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
04.11
13:30
Radnički (P)
Radnički (S)
6
0
|
04.11.2018 13:30 | Radnički (P) | 6 : 0 | Radnički (S) | |||||
04.11
13:30
Budućnost
Car Konstantin
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Budućnost | 0 : 3 | Car Konstantin | |||||
04.11
13:30
Pukovac
GFK Dubočica
1
4
|
04.11.2018 13:30 | Pukovac | 1 : 4 | GFK Dubočica |
04.11
13:30
Jedinstvo
GSP Polet Dorćol
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
04.11
10:00
Grafičar
Crvena Zvezda
4
0
|
04.11.2018 10:00 | Grafičar | 4 : 0 | Crvena Zvezda |
04.11
13:30
Mladost (O)
OFK Proleter
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (O) | 3 : 1 | OFK Proleter | |||||
04.11
13:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (BK)
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Vojvodina 1928 | 1 : 0 | Jedinstvo (BK) |
04.11
13:30
Jugović
Tatra
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Jugović | 2 : 0 | Tatra | |||||
04.11
13:30
Podunavac
1. Maj Ruma
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Podunavac | 1 : 3 | 1. Maj Ruma | |||||
04.11
13:30
LSK Laćarak
Sremac Vojka
1
3
|
04.11.2018 13:30 | LSK Laćarak | 1 : 3 | Sremac Vojka | |||||
04.11
13:30
Hajduk (D)
Radnički (Š)
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Hajduk (D) | 4 : 0 | Radnički (Š) |
04.11
13:30
Mladost (T)
Crvenka
2
2
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (T) | 2 : 2 | Crvenka | |||||
04.11
13:30
Tavankut
Radnički (S)
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Tavankut | 2 : 3 | Radnički (S) | |||||
04.11
13:30
Bačka
BSK
6
1
|
04.11.2018 13:30 | Bačka | 6 : 1 | BSK | |||||
04.11
13:30
Bajša
Mladost APA
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Bajša | 0 : 0 | Mladost APA | |||||
04.11
13:30
Radnički 1912
Tisa
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Radnički 1912 | 4 : 1 | Tisa | |||||
04.11
13:30
Mladost (BP)
Polet (K)
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (BP) | 2 : 0 | Polet (K) |
04.11
13:30
Šumadija (T)
Polet
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Šumadija (T) | 2 : 0 | Polet | |||||
04.11
13:30
Karađorđe
Real
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Karađorđe | 0 : 2 | Real | |||||
04.11
13:30
Bane 1931
Trepča
0
5
|
04.11.2018 13:30 | Bane 1931 | 0 : 5 | Trepča | |||||
04.11
13:30
Novi Pazar 1928
Goč
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Novi Pazar 1928 | 1 : 0 | Goč |
04.11
13:30
Rudar
OFK Napredak
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Rudar | 1 : 0 | OFK Napredak | |||||
04.11
13:30
OFK Aranđelovac 1979
Partizan 1945
4
1
|
04.11.2018 13:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 4 : 1 | Partizan 1945 | |||||
04.11
13:30
Petar Dobrnjac
Homoljac
4
3
|
04.11.2018 13:30 | Petar Dobrnjac | 4 : 3 | Homoljac |
04.11
13:30
OFK Divci
Ribnica
3
1
|
04.11.2018 13:30 | OFK Divci | 3 : 1 | Ribnica | |||||
04.11
13:30
Radjevac
Brezovica
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Radjevac | 2 : 1 | Brezovica | |||||
04.11
13:30
Radnički Stobeks
OFK Osečina
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Radnički Stobeks | 3 : 0 | OFK Osečina | |||||
04.11
13:30
Borac
Vrelo Sport
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 3 : 0 | Vrelo Sport |
04.11
13:30
Polet (T)
Sloboda
0
1
|
04.11.2018 13:30 | Polet (T) | 0 : 1 | Sloboda | |||||
04.11
16:30
LFK Mladost
Takovo
0
1
|
04.11.2018 16:30 | LFK Mladost | 0 : 1 | Takovo | |||||
04.11
13:30
Prijevor
Sloga (S)
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Prijevor | 2 : 1 | Sloga (S) | |||||
04.11
13:30
Polimlje
Zlatar
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Polimlje | 1 : 1 | Zlatar |
04.11
13:30
Jedinstvo (GS)
Sloga
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo (GS) | 3 : 2 | Sloga | |||||
04.11
11:00
Jedinstvo (P)
Vranjska Banja
1
1
|
04.11.2018 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Vranjska Banja | |||||
04.11
13:30
Vlasina
OFK Niš
5
0
|
04.11.2018 13:30 | Vlasina | 5 : 0 | OFK Niš | |||||
04.11
13:30
OFK Brzi Brod
Jablanica
2
0
|
04.11.2018 13:30 | OFK Brzi Brod | 2 : 0 | Jablanica |
04.11
13:30
Levač
Napredak (D)
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Levač | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
04.11
13:30
OFK Lugomir
Žitorađa
1
1
|
04.11.2018 13:30 | OFK Lugomir | 1 : 1 | Žitorađa | |||||
04.11
13:30
Rembas
Juhor
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Rembas | 3 : 2 | Juhor | |||||
04.11
13:30
Župa
OFK Topličanin
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Župa | 0 : 0 | OFK Topličanin | |||||
04.11
13:30
Dragocvet
Bošnjane
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Dragocvet | 2 : 1 | Bošnjane | |||||
04.11
13:30
Morava 1918
Jastrebac (VŠ)
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Morava 1918 | 2 : 1 | Jastrebac (VŠ) |
04.11
13:30
Majdanpek
Naša krila 1936
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Majdanpek | 2 : 1 | Naša krila 1936 | |||||
04.11
13:30
Malošište
Svrljig
4
4
|
04.11.2018 13:30 | Malošište | 4 : 4 | Svrljig | |||||
04.11
13:30
Moravica
Timočanin
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Moravica | 1 : 0 | Timočanin | |||||
04.11
13:30
Bukovik
Hajduk Veljko
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Bukovik | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
04.11
13:30
OFK Slatina
BSK
4
1
|
04.11.2018 13:30 | OFK Slatina | 4 : 1 | BSK | |||||
04.11
13:30
Kablovi
Orljane
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Kablovi | 1 : 1 | Orljane |
04.11
10:00
Torlak
Borac
7
0
|
04.11.2018 10:00 | Torlak | 7 : 0 | Borac | |||||
04.11
13:30
Turbina
Napredak
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Turbina | 0 : 3 | Napredak | |||||
04.11
13:30
BSK Batajnica
Mladenovac
1
0
|
04.11.2018 13:30 | BSK Batajnica | 1 : 0 | Mladenovac | |||||
04.11
11:00
Hajduk
Milutinac
1
3
|
04.11.2018 11:00 | Hajduk | 1 : 3 | Milutinac |
04.11
13:00
Vojvodina
Omladinac FAM
2
1
|
04.11.2018 13:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Omladinac FAM | |||||
04.11
13:00
Lehel
Naftagas
1
2
|
04.11.2018 13:00 | Lehel | 1 : 2 | Naftagas | |||||
04.11
13:00
Rusanda
Polet
1
0
|
04.11.2018 13:00 | Rusanda | 1 : 0 | Polet | |||||
04.11
13:00
Banat
Borac
2
2
|
04.11.2018 13:00 | Banat | 2 : 2 | Borac | |||||
04.11
13:00
2. Oktobar
Crvena Zvezda (RS)
0
2
|
04.11.2018 13:00 | 2. Oktobar | 0 : 2 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
04.11
13:00
Mladost (BD)
Crvena zvezda (VS)
0
3
|
04.11.2018 13:00 | Mladost (BD) | 0 : 3 | Crvena zvezda (VS) |
04.11
13:30
Hercegovac
Slavija
5
1
|
04.11.2018 13:30 | Hercegovac | 5 : 1 | Slavija | |||||
04.11
13:30
Borac 46
Tvrđava
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Borac 46 | 0 : 0 | Tvrđava | |||||
04.11
13:30
Stari Grad
Budućnost (P)
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Stari Grad | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
04.11
13:30
OFK Odžaci
Lipar
1
0
|
04.11.2018 13:30 | OFK Odžaci | 1 : 0 | Lipar | |||||
04.11
13:30
Kula
Krila Krajine
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Kula | 1 : 2 | Krila Krajine | |||||
04.11
13:30
Polet (S)
Rusin
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Polet (S) | 1 : 3 | Rusin | |||||
04.11
13:30
Kulpin
Vojvodina (T)
2
7
|
04.11.2018 13:30 | Kulpin | 2 : 7 | Vojvodina (T) |
04.11
13:30
Borac (M)
Borac (K)
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Borac (M) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
04.11
13:30
Napredak
Budućnost
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Napredak | 0 : 3 | Budućnost | |||||
04.11
13:30
Ljukovo
Jadran
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Ljukovo | 1 : 3 | Jadran | |||||
04.11
13:30
Sloboda (DT)
Kupinovo
5
0
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda (DT) | 5 : 0 | Kupinovo | |||||
04.11
13:30
PSK Putinci
Rudar
2
1
|
04.11.2018 13:30 | PSK Putinci | 2 : 1 | Rudar | |||||
04.11
13:30
Graničar 1924
Železničar
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Graničar 1924 | 1 : 3 | Železničar | |||||
04.11
13:30
Donji Petrovci
Partizan
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Donji Petrovci | 3 : 2 | Partizan |
04.11
13:30
ŽSK
Lokomotiva
2
1
|
04.11.2018 13:30 | ŽSK | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
04.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Mladi rudar 1954
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | Mladi rudar 1954 | |||||
04.11
13:30
Plaskovac
Šumadinac (N)
4
2
|
04.11.2018 13:30 | Plaskovac | 4 : 2 | Šumadinac (N) | |||||
04.11
13:30
Vinča
BSK
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Vinča | 3 : 1 | BSK | |||||
04.11
13:30
Trnava
Omladinac
5
1
|
04.11.2018 13:30 | Trnava | 5 : 1 | Omladinac | |||||
04.11
13:30
Borac
Banja
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 2 : 1 | Banja |
04.11
13:30
Bačka
Šajkaš 1908
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Bačka | 2 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
04.11
13:30
Jedinstvo
Petrovaradin
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Petrovaradin | |||||
04.11
13:30
OFK Sirig
Mladost
1
3
|
04.11.2018 13:30 | OFK Sirig | 1 : 3 | Mladost |
04.11
13:30
Sloga
Jadran
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 0 : 2 | Jadran | |||||
04.11
13:30
Proleter (Nj)
Vojvodina
1
5
|
04.11.2018 13:30 | Proleter (Nj) | 1 : 5 | Vojvodina | |||||
04.11
13:30
Sutjeska
Njegoš
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Sutjeska | 1 : 2 | Njegoš | |||||
04.11
13:30
Iskra
Vinogradar
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Iskra | 4 : 1 | Vinogradar |
04.11
13:30
Javor
Bratstvo
2
2
|
04.11.2018 13:30 | Javor | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
04.11
13:30
Mladost (S)
OFK Bratstvo
4
2
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (S) | 4 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
04.11
13:30
Resavac
Partizan
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Resavac | 4 : 0 | Partizan | |||||
04.11
13:30
OFK Batinac
Juhor
0
3
|
04.11.2018 13:30 | OFK Batinac | 0 : 3 | Juhor | |||||
04.11
10:00
Omladinac
Mladost (D)
3
0
|
04.11.2018 10:00 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
04.11
13:30
Napredak
Mladost (K)
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Napredak | 4 : 0 | Mladost (K) | |||||
04.11
13:30
Kušiljevo
Kolare
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Kušiljevo | 3 : 1 | Kolare |
04.11
13:30
Borac (P)
Srem
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Borac (P) | 2 : 3 | Srem | |||||
04.11
13:30
Institut
Atakante
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Institut | 1 : 1 | Atakante | |||||
04.11
13:30
Crvenka
Sinđelić
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Crvenka | 2 : 3 | Sinđelić | |||||
04.11
11:00
Rakovica
Šumadinac
4
1
|
04.11.2018 11:00 | Rakovica | 4 : 1 | Šumadinac |
04.11
13:30
Rušanj
Strelac
3
3
|
04.11.2018 13:30 | Rušanj | 3 : 3 | Strelac | |||||
04.11
13:30
Duboko
Omladinac
0
1
|
04.11.2018 13:30 | Duboko | 0 : 1 | Omladinac | |||||
04.11
13:30
Zabrežje
Lisović
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Zabrežje | 1 : 1 | Lisović | |||||
04.11
13:30
Borac
Mladost (B)
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
04.11
13:30
Budućnost
Radnički
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Budućnost | 4 : 1 | Radnički |
04.11
13:30
Pudarci
Kosmaj
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Pudarci | 2 : 3 | Kosmaj | |||||
04.11
10:00
Selo Mladenovac
Dunavac
0
8
|
04.11.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 8 | Dunavac | |||||
04.11
13:30
Boleč
Šumadija
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Boleč | 4 : 1 | Šumadija | |||||
04.11
13:30
Kosmajac
Vrčin
0
5
|
04.11.2018 13:30 | Kosmajac | 0 : 5 | Vrčin | |||||
04.11
13:30
Kovačevac
Ropočevo
1
4
|
04.11.2018 13:30 | Kovačevac | 1 : 4 | Ropočevo | |||||
04.11
13:30
Velika Krsna
Vinča
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Velika Krsna | 0 : 2 | Vinča |
04.11
14:30
Backovac Junajted
Rudar
1
0
|
04.11.2018 14:30 | Backovac Junajted | 1 : 0 | Rudar | |||||
04.11
14:30
Lunjevica
Mladost
1
1
|
04.11.2018 14:30 | Lunjevica | 1 : 1 | Mladost | |||||
04.11
14:30
Jedinstvo (K)
Zadrugar
0
0
|
04.11.2018 14:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
04.11
14:30
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (P)
1
2
|
04.11.2018 14:30 | Jedinstvo (GG) | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
04.11
14:30
Omladinac
Ozrem
1
1
|
04.11.2018 14:30 | Omladinac | 1 : 1 | Ozrem |
04.11
14:00
Napredak
Radnik
0
0
|
04.11.2018 14:00 | Napredak | 0 : 0 | Radnik | |||||
04.11
14:00
Gruža
Popovići Vrnjci
1
0
|
04.11.2018 14:00 | Gruža | 1 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
04.11
14:00
Kraljevo Hajduk
Granit
1
4
|
04.11.2018 14:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 4 | Granit | |||||
04.11
14:00
Mataruge
Stubal
3
3
|
04.11.2018 14:00 | Mataruge | 3 : 3 | Stubal | |||||
04.11
14:00
Budućnost
Proleter
2
3
|
04.11.2018 14:00 | Budućnost | 2 : 3 | Proleter | |||||
04.11
14:00
OFK Ras
Ibar
2
1
|
04.11.2018 14:00 | OFK Ras | 2 : 1 | Ibar |
04.11
13:30
Sloga (Ć)
Vinogradar
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (Ć) | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
04.11
13:30
FUD
Donji Kopaonik
2
1
|
04.11.2018 13:30 | FUD | 2 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
04.11
13:30
Meševo
Ribnik
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Meševo | 4 : 0 | Ribnik | |||||
04.11
13:30
Mačkovac
Varvarin
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Mačkovac | 1 : 0 | Varvarin | |||||
04.11
13:30
Kupci
Sloga (M)
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Kupci | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
04.11
13:30
Mladost (DK)
13. April
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (DK) | 0 : 2 | 13. April |
04.11
13:30
Mladi Borac
Jedinstvo (MZ)
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladi Borac | 0 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
04.11
13:30
Mladost (DD)
Sindjelić
4
2
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (DD) | 4 : 2 | Sindjelić | |||||
04.11
13:30
Duško
Hajduk Stanko
2
2
|
04.11.2018 13:30 | Duško | 2 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
04.11
13:30
Mladost (PR)
Sloga (BO)
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (PR) | 1 : 1 | Sloga (BO) | |||||
04.11
13:30
Podrinje
Sloga (LŠ)
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Podrinje | 3 : 0 | Sloga (LŠ) |
04.11
13:30
Jugoslavija
Jedinstvo (V)
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Jugoslavija | 0 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
04.11
13:30
Partizan (U)
Jedinstvo Stević
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Partizan (U) | 0 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
04.11
13:30
Radnički (B)
Partizan (G)
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Radnički (B) | 3 : 0 | Partizan (G) | |||||
04.11
13:30
Strela
Potporanj
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Strela | 0 : 0 | Potporanj | |||||
04.11
13:30
Vulturul
Sloga (BNS)
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Vulturul | 3 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
04.11
13:30
Dolina
Polet
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Dolina | 3 : 1 | Polet | |||||
04.11
13:30
Vojvodina (S)
Crvena zvezda
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Vojvodina (S) | 1 : 1 | Crvena zvezda |
04.11
13:30
Obilić
Rudar 2001
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Obilić | 1 : 0 | Rudar 2001 | |||||
04.11
13:30
Sloga (B)
Borac (K)
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (B) | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
04.11
13:30
Železničar
Trgovački
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Železničar | 4 : 0 | Trgovački | |||||
04.11
13:30
Budućnost
Pomoravlje
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Budućnost | 2 : 3 | Pomoravlje |
04.11
13:30
Palilula
Moravac
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Palilula | 2 : 1 | Moravac | |||||
04.11
13:30
Crvena zvezda
Rasovača
0
5
|
04.11.2018 13:30 | Crvena zvezda | 0 : 5 | Rasovača | |||||
04.11
13:30
Mladost (B)
OFK Napredak 1929
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
04.11
13:30
Zemljoradnik
Doljevac
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Doljevac | |||||
04.11
13:30
Elid
Radnički 1947
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Elid | 2 : 1 | Radnički 1947 | |||||
04.11
13:30
Moravac
Padina
6
1
|
04.11.2018 13:30 | Moravac | 6 : 1 | Padina |
04.11
13:30
Osipaonica
Mladi radnik
10
1
|
04.11.2018 13:30 | Osipaonica | 10 : 1 | Mladi radnik | |||||
04.11
13:30
Polet
Podunavac
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Polet | 2 : 0 | Podunavac | |||||
04.11
13:30
Crvena zvezda
Plana
2
4
|
04.11.2018 13:30 | Crvena zvezda | 2 : 4 | Plana | |||||
04.11
13:30
Sloboda
Proleter 1947
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda | 2 : 0 | Proleter 1947 | |||||
04.11
13:30
Cerovac
Sloga (L)
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Cerovac | 0 : 0 | Sloga (L) | |||||
04.11
13:30
SASK
Železničar Kusadak
3
3
|
04.11.2018 13:30 | SASK | 3 : 3 | Železničar Kusadak | |||||
04.11
13:30
Sloga (M)
Pobeda
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (M) | 1 : 1 | Pobeda |
04.11
14:00
Blizna
Šarbanovac
5
0
|
04.11.2018 14:00 | Blizna | 5 : 0 | Šarbanovac | |||||
04.11
11:00
Ključ
Rudna Glava
4
3
|
04.11.2018 11:00 | Ključ | 4 : 3 | Rudna Glava | |||||
04.11
14:00
Radnički (K)
Sloga
1
4
|
04.11.2018 14:00 | Radnički (K) | 1 : 4 | Sloga |
04.11
13:30
Kaćuša
Jastreb
4
2
|
04.11.2018 13:30 | Kaćuša | 4 : 2 | Jastreb | |||||
04.11
13:30
Trbunje
Omladinac
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Trbunje | 1 : 1 | Omladinac | |||||
04.11
13:30
Dobrič
Borac
6
1
|
04.11.2018 13:30 | Dobrič | 6 : 1 | Borac | |||||
04.11
13:30
Dundjerski
Spartak
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Dundjerski | 2 : 1 | Spartak | |||||
04.11
13:30
Akademija 10
Pobeda
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Akademija 10 | 3 : 0 | Pobeda | |||||
04.11
13:30
Mladost 1982
NS Tatko
3
5
|
04.11.2018 13:30 | Mladost 1982 | 3 : 5 | NS Tatko | |||||
04.11
13:30
Kosovac
Partizanski put
6
1
|
04.11.2018 13:30 | Kosovac | 6 : 1 | Partizanski put | |||||
04.11
12:00
Real
Svetlost Badnjevac
0
3
|
04.11.2018 12:00 | Real | 0 : 3 | Svetlost Badnjevac |
04.11
13:30
Kolubara 2
Ribnikar
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Kolubara 2 | 1 : 0 | Ribnikar | |||||
04.11
13:30
Tešnjar
Banjani
4
2
|
04.11.2018 13:30 | Tešnjar | 4 : 2 | Banjani | |||||
04.11
13:30
Tulari
Mladost
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Tulari | 0 : 0 | Mladost | |||||
04.11
13:30
Tvrdojevac
Radnik
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Tvrdojevac | 3 : 2 | Radnik | |||||
04.11
13:30
Sovljak
Iskra
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Sovljak | 3 : 2 | Iskra |
04.11
14:00
Mladost (P)
Srbija
2
1
|
04.11.2018 14:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Srbija | |||||
04.11
14:00
OFK Bagremar
Budućnost
1
0
|
04.11.2018 14:00 | OFK Bagremar | 1 : 0 | Budućnost | |||||
04.11
11:00
Šumadija 1934
Slavija
4
0
|
04.11.2018 11:00 | Šumadija 1934 | 4 : 0 | Slavija | |||||
04.11
14:00
21. oktobar
Sloboda
1
1
|
04.11.2018 14:00 | 21. oktobar | 1 : 1 | Sloboda | |||||
04.11
14:00
Kutlovo
Borac (D)
3
3
|
04.11.2018 14:00 | Kutlovo | 3 : 3 | Borac (D) | |||||
04.11
14:00
Jedinstvo
Jadran
3
0
|
04.11.2018 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Jadran |
04.11
14:00
Perućac
Čajetina
6
1
|
04.11.2018 14:00 | Perućac | 6 : 1 | Čajetina | |||||
04.11
14:00
Višesava
Jedinstvo
2
2
|
04.11.2018 14:00 | Višesava | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.11
14:00
Jasen
Crnokosa
1
0
|
04.11.2018 14:00 | Jasen | 1 : 0 | Crnokosa | |||||
04.11
14:00
Polet
Sečica
7
0
|
04.11.2018 14:00 | Polet | 7 : 0 | Sečica | |||||
04.11
14:00
Omladinac
Ježevica
5
0
|
04.11.2018 14:00 | Omladinac | 5 : 0 | Ježevica | |||||
04.11
14:00
Lazarica
Prvi partizan
5
3
|
04.11.2018 14:00 | Lazarica | 5 : 3 | Prvi partizan | |||||
04.11
14:00
Savinac
Lauš
2
2
|
04.11.2018 14:00 | Savinac | 2 : 2 | Lauš |
04.11
13:30
Jedinstvo (G)
Sloga
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Sloga | |||||
04.11
13:30
Železničar
Mladi borac
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Železničar | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
04.11
13:30
Šumadija
Zloćudovo
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Šumadija | 3 : 2 | Zloćudovo | |||||
04.11
13:30
Vučje
Mladost 1959
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Vučje | 3 : 1 | Mladost 1959 | |||||
04.11
13:30
Polet
OFK Brza
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Polet | 3 : 1 | OFK Brza | |||||
04.11
13:30
OFK Morava
Progres
2
1
|
04.11.2018 13:30 | OFK Morava | 2 : 1 | Progres | |||||
04.11
13:30
Kumarevo 65
Čekmin
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Kumarevo 65 | 1 : 1 | Čekmin | |||||
04.11
13:30
Umac
Bobište
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Umac | 1 : 2 | Bobište |
04.11
14:00
Kosovo
OFK Rtanj
1
2
|
04.11.2018 14:00 | Kosovo | 1 : 2 | OFK Rtanj | |||||
04.11
14:00
Osnić
Velika Jasikova
3
0
|
04.11.2018 14:00 | Osnić | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
04.11
14:00
OFK 019
Radnički 1946
3
0
|
04.11.2018 14:00 | OFK 019 | 3 : 0 | Radnički 1946 | |||||
04.11
14:00
OFK Knjaz
Bučje Podvis
1
5
|
04.11.2018 14:00 | OFK Knjaz | 1 : 5 | Bučje Podvis |
04.11
13:30
Borac
Gnjilan
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 0 : 3 | Gnjilan | |||||
04.11
13:30
Padež
Lužnica
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Padež | 1 : 2 | Lužnica | |||||
04.11
13:30
Sloga
Rajko Mitić
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 1 : 3 | Rajko Mitić |
04.11
13:30
Jedinstvo (GM)
Stevan Nešticki
7
3
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo (GM) | 7 : 3 | Stevan Nešticki | |||||
04.11
13:30
Sloboda
Budućnost
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda | 1 : 0 | Budućnost | |||||
04.11
13:30
Mladost (DK)
Rudar
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (DK) | 3 : 0 | Rudar | |||||
04.11
13:30
Crvena zastava
Morava
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Crvena zastava | 1 : 1 | Morava | |||||
04.11
13:30
Palilulac
Čegar 2013
6
1
|
04.11.2018 13:30 | Palilulac | 6 : 1 | Čegar 2013 | |||||
04.11
13:30
Mladost (L)
Vrtište
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (L) | 1 : 2 | Vrtište |
04.11
13:30
Ternoci
OFK Alakince
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Ternoci | 1 : 0 | OFK Alakince | |||||
04.11
13:30
Vihor
Nebeski Andjeli
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Vihor | 0 : 2 | Nebeski Andjeli | |||||
04.11
13:30
Čelik
Trešnjevka
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Čelik | 3 : 1 | Trešnjevka | |||||
04.11
13:30
Levosoje
FSU Južna pruga
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Levosoje | 0 : 3 | FSU Južna pruga | |||||
04.11
13:30
BSK Bujanovac
Pavlovac
0
1
|
04.11.2018 13:30 | BSK Bujanovac | 0 : 1 | Pavlovac |
04.11
13:00
Kusce
Rudar
6
1
|
04.11.2018 13:00 | Kusce | 6 : 1 | Rudar | |||||
04.11
13:00
Oskar
Glama
2
1
|
04.11.2018 13:00 | Oskar | 2 : 1 | Glama |
04.11
14:00
Dimitrije Tucović
Joševa
3
0
|
04.11.2018 14:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Joševa | |||||
04.11
14:00
Pambukovica
Mladost
2
1
|
04.11.2018 14:00 | Pambukovica | 2 : 1 | Mladost | |||||
04.11
14:00
Gunjevac
Rudar
2
6
|
04.11.2018 14:00 | Gunjevac | 2 : 6 | Rudar | |||||
04.11
14:00
Vrelo
OFK Paljuvi
0
2
|
04.11.2018 14:00 | Vrelo | 0 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
04.11
14:00
Polet (DL)
Polet (T)
3
0
|
04.11.2018 14:00 | Polet (DL) | 3 : 0 | Polet (T) | |||||
04.11
14:00
Čučuge
Šarbane
2
0
|
04.11.2018 14:00 | Čučuge | 2 : 0 | Šarbane |
04.11
13:30
Borac
Sloga
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 3 : 0 | Sloga | |||||
04.11
13:30
Belo Polje
Skela
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Belo Polje | 3 : 2 | Skela | |||||
04.11
13:30
Polet
Rojkovac
0
1
|
04.11.2018 13:30 | Polet | 0 : 1 | Rojkovac |
04.11
13:30
Borac
Jedinstvo
1
4
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
04.11
13:30
Vinogradar
Moskva
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Moskva | |||||
04.11
13:30
Susek
Dinamo
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Susek | 4 : 0 | Dinamo |
04.11
13:30
Borac (VS)
Janošik
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Borac (VS) | 2 : 1 | Janošik | |||||
04.11
13:30
Dobrica
Borac (VG)
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Dobrica | 1 : 0 | Borac (VG) | |||||
04.11
13:30
Partizan (K)
Vinogradar
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Partizan (K) | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
04.11
13:30
Karaš (J)
Budućnost (A)
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Karaš (J) | 0 : 3 | Budućnost (A) | |||||
04.11
13:30
Ševac
Hajdučica
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Ševac | 1 : 1 | Hajdučica | |||||
04.11
13:30
Sloga (M)
Karaš (K)
5
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (M) | 5 : 1 | Karaš (K) |
04.11
13:30
Velika Drenova
Borac
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Velika Drenova | 3 : 0 | Borac | |||||
04.11
13:30
Sloga (L)
Beli Orlovi
5
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (L) | 5 : 1 | Beli Orlovi | |||||
04.11
13:30
Gradina
Omladinac
7
2
|
04.11.2018 13:30 | Gradina | 7 : 2 | Omladinac | |||||
04.11
13:30
14. Oktobar
Mladost
0
0
|
04.11.2018 13:30 | 14. Oktobar | 0 : 0 | Mladost | |||||
04.11
13:30
Ušće
Stari Trstenik
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Ušće | 1 : 1 | Stari Trstenik |
04.11
13:30
Vinorača
Blagotin
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Vinorača | 1 : 1 | Blagotin | |||||
04.11
13:30
Partizan
Vinogradar
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Partizan | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
04.11
13:30
Mladost (G)
Kupinovac
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (G) | 3 : 0 | Kupinovac | |||||
04.11
13:30
Ursule
Šantarovac
0
1
|
04.11.2018 13:30 | Ursule | 0 : 1 | Šantarovac | |||||
04.11
13:30
Šumadinac
Morava
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Šumadinac | 1 : 3 | Morava |
04.11
13:30
Mladost (GM)
Beljanica
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (GM) | 3 : 1 | Beljanica | |||||
04.11
13:30
Napredak
Moravac 2015
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Napredak | 1 : 0 | Moravac 2015 | |||||
04.11
13:30
Rudar (SR)
Rudar (St)
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Rudar (SR) | 3 : 2 | Rudar (St) | |||||
04.11
13:30
Omladinski
Budućnost
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Omladinski | 2 : 1 | Budućnost |
04.11
14:00
Rajac
Žabari
1
2
|
04.11.2018 14:00 | Rajac | 1 : 2 | Žabari | |||||
04.11
14:00
Rakac Stave
Junior Novo Naselje
0
0
|
04.11.2018 14:00 | Rakac Stave | 0 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
04.11
14:00
Komanice
Lukavac
4
2
|
04.11.2018 14:00 | Komanice | 4 : 2 | Lukavac | |||||
04.11
14:00
Milenko Pavlović
Borac
4
0
|
04.11.2018 14:00 | Milenko Pavlović | 4 : 0 | Borac | |||||
04.11
11:00
Jadar 2013
Mladost (L)
1
0
|
04.11.2018 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
04.11
14:00
Mladost (VK)
Popadić
0
3
|
04.11.2018 14:00 | Mladost (VK) | 0 : 3 | Popadić | |||||
04.11
14:00
Polet
Stari drugari
2
2
|
04.11.2018 14:00 | Polet | 2 : 2 | Stari drugari |
04.11
12:00
Sparta Železnik
13. Maj
1
3
|
04.11.2018 12:00 | Sparta Železnik | 1 : 3 | 13. Maj | |||||
04.11
10:00
Rekreativo 011
Penjarol
1
1
|
04.11.2018 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 1 | Penjarol | |||||
04.11
13:30
Busije
Umka
1
4
|
04.11.2018 13:30 | Busije | 1 : 4 | Umka | |||||
04.11
11:00
Mladi Proleter
Dedinje
1
0
|
04.11.2018 11:00 | Mladi Proleter | 1 : 0 | Dedinje | |||||
04.11
13:30
Novi Beograd
011
0
1
|
04.11.2018 13:30 | Novi Beograd | 0 : 1 | 011 | |||||
04.11
13:30
BUSK
Posavac Tišma
2
0
|
04.11.2018 13:30 | BUSK | 2 : 0 | Posavac Tišma |
04.11
13:30
PKB Padinska Skela
Zuce
2
0
|
04.11.2018 13:30 | PKB Padinska Skela | 2 : 0 | Zuce | |||||
04.11
13:30
Avala
Pionir
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Avala | 1 : 1 | Pionir | |||||
04.11
13:30
Heroj Polet
Poštar
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Heroj Polet | 2 : 0 | Poštar | |||||
04.11
13:30
Lepušnica
Pinosava
4
2
|
04.11.2018 13:30 | Lepušnica | 4 : 2 | Pinosava |
04.11
13:30
Mladost
Mitros
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Mitros | |||||
04.11
13:30
Fruškogorac
Obilić 1993
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Fruškogorac | 0 : 3 | Obilić 1993 | |||||
04.11
13:30
OFK Zeka Buljubaša
Šumar
1
0
|
04.11.2018 13:30 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 0 | Šumar | |||||
04.11
13:30
Graničar
Fruška Gora
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Graničar | 4 : 1 | Fruška Gora | |||||
04.11
13:30
Sloga (V)
OFK Bikić
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (V) | 0 : 3 | OFK Bikić | |||||
04.11
13:30
Donji Srem 2015
Krušedol
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Krušedol | |||||
04.11
13:30
Sloga (Č)
Hajduk
0
7
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (Č) | 0 : 7 | Hajduk | |||||
04.11
13:30
BSK
Napredak
3
0
|
04.11.2018 13:30 | BSK | 3 : 0 | Napredak |
04.11
13:30
OFK Rogača
Rudar 2012
3
0
|
04.11.2018 13:30 | OFK Rogača | 3 : 0 | Rudar 2012 | |||||
04.11
11:00
Vojvoda
OFK Slatina
7
1
|
04.11.2018 11:00 | Vojvoda | 7 : 1 | OFK Slatina | |||||
04.11
10:00
Mladost (MI)
Vis
1
1
|
04.11.2018 10:00 | Mladost (MI) | 1 : 1 | Vis | |||||
04.11
13:30
Stojnik
Mladost (G)
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Stojnik | 0 : 0 | Mladost (G) | |||||
04.11
10:00
Nemenikuće
Popović
1
0
|
04.11.2018 10:00 | Nemenikuće | 1 : 0 | Popović |
04.11
14:00
Mlada krila
Partizan
5
1
|
04.11.2018 14:00 | Mlada krila | 5 : 1 | Partizan | |||||
04.11
14:00
Jovo Kursula
Borac (A)
2
1
|
04.11.2018 14:00 | Jovo Kursula | 2 : 1 | Borac (A) | |||||
04.11
14:00
Zvezda
Jedinstvo (G)
0
0
|
04.11.2018 14:00 | Zvezda | 0 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
04.11
14:00
Borac (V)
Lazac
1
0
|
04.11.2018 14:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Lazac | |||||
04.11
14:00
Progorelica
Mladi radnik 1925
1
4
|
04.11.2018 14:00 | Progorelica | 1 : 4 | Mladi radnik 1925 | |||||
04.11
14:00
Mineral 2015
Metalac
3
0
|
04.11.2018 14:00 | Mineral 2015 | 3 : 0 | Metalac |
04.11
13:30
BSK
Sloga (Z)
1
1
|
04.11.2018 13:30 | BSK | 1 : 1 | Sloga (Z) | |||||
04.11
13:30
Karađorđe 2013 (Viš)
Mladi radnik
0
1
|
04.11.2018 13:30 | Karađorđe 2013 (Viš) | 0 : 1 | Mladi radnik | |||||
04.11
11:00
Karađorđe (V)
Sloga (M)
1
4
|
04.11.2018 11:00 | Karađorđe (V) | 1 : 4 | Sloga (M) | |||||
04.11
13:30
Mladost (R)
Udarnik Trska 1947
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (R) | 4 : 0 | Udarnik Trska 1947 | |||||
04.11
13:30
Badnjevac
Marjan
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Badnjevac | 2 : 3 | Marjan |
04.11
13:30
Guncate
Velika Mostanica
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Guncate | 0 : 0 | Velika Mostanica | |||||
04.11
13:30
Veliki Borak
Beljina
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Veliki Borak | 0 : 2 | Beljina |
04.11
13:30
Sloga
Velika Reka
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 3 : 2 | Velika Reka | |||||
04.11
13:30
Antimon
Vidojevica
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Antimon | 2 : 3 | Vidojevica | |||||
04.11
13:30
Jadar (ST)
Rudar
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Jadar (ST) | 1 : 2 | Rudar | |||||
04.11
13:30
Milan Orlić
Jedinstvo
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Milan Orlić | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.11
13:30
7. Juli
Azbukovica
4
0
|
04.11.2018 13:30 | 7. Juli | 4 : 0 | Azbukovica | |||||
04.11
13:30
Prva Iskra
Jadar 1961 (GD)
0
1
|
04.11.2018 13:30 | Prva Iskra | 0 : 1 | Jadar 1961 (GD) | |||||
04.11
13:30
Mladost
Borac
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Borac |
04.11
13:30
Ranilović
Kopljari
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Ranilović | 1 : 3 | Kopljari | |||||
04.11
10:00
B 2000
Šamot
3
2
|
04.11.2018 10:00 | B 2000 | 3 : 2 | Šamot | |||||
04.11
13:30
Radoje Domanović
Šumadinac (S)
1
4
|
04.11.2018 13:30 | Radoje Domanović | 1 : 4 | Šumadinac (S) | |||||
04.11
13:30
Mladost (J)
Vrbica
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (J) | 2 : 0 | Vrbica | |||||
04.11
10:00
Sloga
Brezovac
1
3
|
04.11.2018 10:00 | Sloga | 1 : 3 | Brezovac | |||||
04.11
13:30
Jasenica
Trešnjevica
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Jasenica | 4 : 1 | Trešnjevica |
04.11
13:30
Gradac
Mladost (B)
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Gradac | 4 : 1 | Mladost (B) | |||||
04.11
13:30
Plantaža
BSK
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Plantaža | 1 : 0 | BSK | |||||
04.11
13:30
Milanovo
Bratstvo
4
3
|
04.11.2018 13:30 | Milanovo | 4 : 3 | Bratstvo | |||||
04.11
13:30
Radnik Sušica
Todorovce
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Radnik Sušica | 3 : 2 | Todorovce | |||||
04.11
10:00
Veliko Trnjane
Moravac
1
3
|
04.11.2018 10:00 | Veliko Trnjane | 1 : 3 | Moravac | |||||
04.11
13:30
Sloboda
Real
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda | 3 : 1 | Real |
04.11
13:30
Cer
Torpedo 1924
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Cer | 1 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
04.11
13:30
Budućnost 1929 (ZM)
Gorki
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Budućnost 1929 (ZM) | 2 : 1 | Gorki | |||||
04.11
13:30
Drina
Zadrugar
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Drina | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
04.11
13:30
Napredak
Premijer
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Napredak | 3 : 1 | Premijer | |||||
04.11
13:30
Majur
Milicionar
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Majur | 3 : 1 | Milicionar | |||||
04.11
13:30
Sloboda
OFK Šabac
3
3
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda | 3 : 3 | OFK Šabac |
04.11
13:30
Sloga (KR)
Mladost
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (KR) | 2 : 0 | Mladost | |||||
04.11
13:30
Pričinović
Sloga (MA)
6
0
|
04.11.2018 13:30 | Pričinović | 6 : 0 | Sloga (MA) | |||||
04.11
13:30
Vlašić
Radnički
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Vlašić | 1 : 2 | Radnički | |||||
04.11
13:30
Dobrava
Sava
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Dobrava | 3 : 0 | Sava | |||||
04.11
13:30
Rankovac
Provo 2015
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Rankovac | 2 : 1 | Provo 2015 |
04.11
13:30
Jedinstvo (SK)
Tisa
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo (SK) | 1 : 1 | Tisa | |||||
04.11
13:30
Hajduk
Bačka
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Hajduk | 2 : 3 | Bačka | |||||
04.11
13:30
Šampion
Jedinstvo (M)
5
0
|
04.11.2018 13:30 | Šampion | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
04.11
13:30
AFK
Tromedja
11
0
|
04.11.2018 13:30 | AFK | 11 : 0 | Tromedja | |||||
04.11
13:30
Graničar
Čoka
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Graničar | 1 : 2 | Čoka | |||||
04.11
13:30
Horgoš 1911
Jadran
6
0
|
04.11.2018 13:30 | Horgoš 1911 | 6 : 0 | Jadran |
04.11
13:30
Sloga
Naša Zvezda
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 0 : 3 | Naša Zvezda | |||||
04.11
13:30
Maglić
Krivanj
2
2
|
04.11.2018 13:30 | Maglić | 2 : 2 | Krivanj | |||||
04.11
13:30
Bačka (D)
Mladost
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Bačka (D) | 2 : 0 | Mladost | |||||
04.11
13:30
Bački Hajduk
Slavija
5
2
|
04.11.2018 13:30 | Bački Hajduk | 5 : 2 | Slavija |
04.11
13:30
Mladost (B)
Polet (V)
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Polet (V) | |||||
04.11
13:30
Sirakovo
Vihor
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Sirakovo | 2 : 0 | Vihor | |||||
04.11
13:30
Napredak (P)
Polet (B)
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Napredak (P) | 4 : 0 | Polet (B) | |||||
04.11
13:30
Napredak 1934
Sloga (M)
0
4
|
04.11.2018 13:30 | Napredak 1934 | 0 : 4 | Sloga (M) | |||||
04.11
13:30
Dizel
Žika Marković Uča
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Dizel | 1 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
04.11
13:30
Sloga (L)
Desine
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Desine |
04.11
13:30
Sloga 1952
Rade Milošević
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Sloga 1952 | 1 : 2 | Rade Milošević | |||||
04.11
13:30
Manastirica
Napredak (S)
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Manastirica | 1 : 0 | Napredak (S) | |||||
04.11
13:30
Radnički (K)
Integral
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Radnički (K) | 1 : 2 | Integral | |||||
04.11
13:30
BSK
Jedinstvo (K)
1
1
|
04.11.2018 13:30 | BSK | 1 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
04.11
13:30
Zadrugar (T)
Bata Bulić
5
3
|
04.11.2018 13:30 | Zadrugar (T) | 5 : 3 | Bata Bulić |
04.11
13:30
Eđšeg
Obilić
3
4
|
04.11.2018 13:30 | Eđšeg | 3 : 4 | Obilić |
04.11
13:00
Bistrica
Šumadija (MC)
2
3
|
04.11.2018 13:00 | Bistrica | 2 : 3 | Šumadija (MC) |
04.11
13:30
Koča Andjelković
Pontes
5
1
|
04.11.2018 13:30 | Koča Andjelković | 5 : 1 | Pontes | |||||
04.11
13:30
Omladinac
Napredak
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Omladinac | 0 : 2 | Napredak | |||||
04.11
13:30
Egeta
Kladušnica
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Egeta | 0 : 3 | Kladušnica | |||||
04.11
13:30
Lokomotiva
Rtkovo
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Rtkovo |
04.11
13:30
Šepšin
Ivanča
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Šepšin | 1 : 1 | Ivanča | |||||
04.11
13:30
Borac
Napredak
0
5
|
04.11.2018 13:30 | Borac | 0 : 5 | Napredak | |||||
04.11
13:30
Omladinac
Vlaška
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Omladinac | 1 : 0 | Vlaška | |||||
04.11
13:30
Sloga
OFK Student
0
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 0 : 1 | OFK Student |
04.11
13:30
Kej
BIP
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Kej | 3 : 0 | BIP | |||||
04.11
13:30
Budućnost
Prijatelji
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Budućnost | 0 : 2 | Prijatelji | |||||
04.11
13:30
Čačak 94
Malba
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Čačak 94 | 3 : 0 | Malba | |||||
04.11
13:30
Planinac
Mršinci
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Planinac | 4 : 0 | Mršinci | |||||
04.11
13:30
Mladost (A)
Vujan
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (A) | 3 : 0 | Vujan |
04.11
13:30
Drugovac
Petlić SD 026
0
4
|
04.11.2018 13:30 | Drugovac | 0 : 4 | Petlić SD 026 | |||||
04.11
13:30
Lunjevac
Omladinac
0
2
|
04.11.2018 13:30 | Lunjevac | 0 : 2 | Omladinac | |||||
04.11
13:30
7. Juli
Landol
0
3
|
04.11.2018 13:30 | 7. Juli | 0 : 3 | Landol |
04.11
13:30
Vrbovac
OFK Slavija
5
2
|
04.11.2018 13:30 | Vrbovac | 5 : 2 | OFK Slavija | |||||
04.11
13:30
Jezava
Hajduk Veljko 1934
1
5
|
04.11.2018 13:30 | Jezava | 1 : 5 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
04.11
13:30
Vučak
Stari Hrast 2018
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Vučak | 1 : 0 | Stari Hrast 2018 | |||||
04.11
13:30
Budućnost
Zeppelin 026
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Budućnost | 3 : 0 | Zeppelin 026 |
04.11
13:30
Lokomotiva
Napredak
0
6
|
04.11.2018 13:30 | Lokomotiva | 0 : 6 | Napredak | |||||
04.11
13:30
Pobeda
Nišavac
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Pobeda | 3 : 2 | Nišavac | |||||
04.11
13:30
Jerma
Željuša
2
2
|
04.11.2018 13:30 | Jerma | 2 : 2 | Željuša |
04.11
13:30
Mladost
Partizan
2
4
|
04.11.2018 13:30 | Mladost | 2 : 4 | Partizan | |||||
04.11
13:30
Omladinac (D)
Terekveš
2
2
|
04.11.2018 13:30 | Omladinac (D) | 2 : 2 | Terekveš | |||||
04.11
13:30
Omladinac (B)
Jedinstvo
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Omladinac (B) | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.11
13:30
Zadrugar
Dunav
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Dunav | |||||
04.11
13:30
Hajduk
Aleksa Šantić
4
3
|
04.11.2018 13:30 | Hajduk | 4 : 3 | Aleksa Šantić | |||||
04.11
13:30
Kordun
OFK Šikara
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Kordun | 3 : 0 | OFK Šikara |
04.11
11:00
Pobeda 1976
Polet (R)
0
3
|
04.11.2018 11:00 | Pobeda 1976 | 0 : 3 | Polet (R) | |||||
04.11
13:30
Polet (V)
Ratar
8
0
|
04.11.2018 13:30 | Polet (V) | 8 : 0 | Ratar | |||||
04.11
11:00
Jastrebac
Jedinstvo
6
0
|
04.11.2018 11:00 | Jastrebac | 6 : 0 | Jedinstvo |
04.11
13:00
Glavaš
Bačinac
1
1
|
04.11.2018 13:00 | Glavaš | 1 : 1 | Bačinac |
04.11
14:00
Rasina
Konjuh
4
0
|
04.11.2018 14:00 | Rasina | 4 : 0 | Konjuh | |||||
04.11
14:00
Zdravinje
Gornji Stepoš
0
4
|
04.11.2018 14:00 | Zdravinje | 0 : 4 | Gornji Stepoš | |||||
04.11
14:00
Bukovica
Globoder
5
0
|
04.11.2018 14:00 | Bukovica | 5 : 0 | Globoder | |||||
04.11
14:00
Čarapan
Sebečevac
1
2
|
04.11.2018 14:00 | Čarapan | 1 : 2 | Sebečevac | |||||
04.11
14:00
Naupare
Modrica
6
3
|
04.11.2018 14:00 | Naupare | 6 : 3 | Modrica | |||||
04.11
14:00
Mladost VPD
Žabare
2
3
|
04.11.2018 14:00 | Mladost VPD | 2 : 3 | Žabare | |||||
04.11
14:00
Borac
Parunovac
2
5
|
04.11.2018 14:00 | Borac | 2 : 5 | Parunovac |
04.11
Jugovići
Sloga
7
3
|
04.11.2018 | Jugovići | 7 : 3 | Sloga | |||||
04.11
Dobrič
Lepaja 2018
5
1
|
04.11.2018 | Dobrič | 5 : 1 | Lepaja 2018 | |||||
04.11
10:00
Baličevac
Borac
3
0
|
04.11.2018 10:00 | Baličevac | 3 : 0 | Borac | |||||
04.11
13:30
Arbanasce
Koprijan
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Arbanasce | 2 : 1 | Koprijan |
04.11
14:00
Sokograd
Jedinstvo
5
1
|
04.11.2018 14:00 | Sokograd | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.11
14:00
Rtanj
Sloga
3
0
|
04.11.2018 14:00 | Rtanj | 3 : 0 | Sloga |
04.11
14:00
Zastava
Košutnjak
2
0
|
04.11.2018 14:00 | Zastava | 2 : 0 | Košutnjak | |||||
04.11
14:00
Maršić
Kolonija
1
1
|
04.11.2018 14:00 | Maršić | 1 : 1 | Kolonija | |||||
04.11
14:00
Seljak
Bratstvo 1975
1
1
|
04.11.2018 14:00 | Seljak | 1 : 1 | Bratstvo 1975 | |||||
04.11
14:00
Sloga Lužnice 2016
Ćava
3
1
|
04.11.2018 14:00 | Sloga Lužnice 2016 | 3 : 1 | Ćava | |||||
04.11
14:00
OFK Žeželj
Vinogradi DB
2
3
|
04.11.2018 14:00 | OFK Žeželj | 2 : 3 | Vinogradi DB |
04.11
14:00
Glumač
Bakionica
1
1
|
04.11.2018 14:00 | Glumač | 1 : 1 | Bakionica | |||||
04.11
14:00
Gorobilje
Plavi Tok
4
0
|
04.11.2018 14:00 | Gorobilje | 4 : 0 | Plavi Tok | |||||
04.11
14:00
Trešnjica
Avijatičar
0
2
|
04.11.2018 14:00 | Trešnjica | 0 : 2 | Avijatičar | |||||
04.11
14:00
Duškovci
Blagaja
7
3
|
04.11.2018 14:00 | Duškovci | 7 : 3 | Blagaja | |||||
04.11
14:00
Napredak
Borac
4
3
|
04.11.2018 14:00 | Napredak | 4 : 3 | Borac |
04.11
11:00
Miloševo
Vrelo
3
2
|
04.11.2018 11:00 | Miloševo | 3 : 2 | Vrelo | |||||
04.11
14:00
Mladost
OFK Sikole
6
0
|
04.11.2018 14:00 | Mladost | 6 : 0 | OFK Sikole | |||||
04.11
14:00
OFK Tamnič
Slatina
1
3
|
04.11.2018 14:00 | OFK Tamnič | 1 : 3 | Slatina | |||||
04.11
14:00
Rečka
Urovica
0
3
|
04.11.2018 14:00 | Rečka | 0 : 3 | Urovica |
04.11
13:30
Pobeda
Toplica
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Pobeda | 1 : 1 | Toplica | |||||
04.11
13:30
10. februar
Taskovići
1
2
|
04.11.2018 13:30 | 10. februar | 1 : 2 | Taskovići |
04.11
10:00
Mrovska
Dragojevac
8
0
|
04.11.2018 10:00 | Mrovska | 8 : 0 | Dragojevac | |||||
04.11
10:00
Polet
Petrovac 74
0
1
|
04.11.2018 10:00 | Polet | 0 : 1 | Petrovac 74 | |||||
04.11
10:00
Mladost (Z)
Belpos
2
2
|
04.11.2018 10:00 | Mladost (Z) | 2 : 2 | Belpos | |||||
04.11
10:00
Skupljen 2013
Hajduk
1
3
|
04.11.2018 10:00 | Skupljen 2013 | 1 : 3 | Hajduk |
04.11
13:30
Sloga
Šumadija
4
3
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 4 : 3 | Šumadija | |||||
04.11
13:30
Donja Mutnica
OFK Juhor 2016
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Donja Mutnica | 1 : 1 | OFK Juhor 2016 | |||||
04.11
13:30
ISK Izvor
Razvitak
1
3
|
04.11.2018 13:30 | ISK Izvor | 1 : 3 | Razvitak | |||||
04.11
13:30
Heroj
Budućnost
6
1
|
04.11.2018 13:30 | Heroj | 6 : 1 | Budućnost | |||||
04.11
13:30
Jedinstvo
BSK Buljane
1
4
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | BSK Buljane |
04.11
14:00
Morava
Miločajac
2
4
|
04.11.2018 14:00 | Morava | 2 : 4 | Miločajac | |||||
04.11
14:00
Stara Čaršija
Zgodačica
2
4
|
04.11.2018 14:00 | Stara Čaršija | 2 : 4 | Zgodačica | |||||
04.11
14:00
Šumadija
Magnohrom
2
1
|
04.11.2018 14:00 | Šumadija | 2 : 1 | Magnohrom | |||||
04.11
14:00
Braća Vuković
Milakovac 2018
2
0
|
04.11.2018 14:00 | Braća Vuković | 2 : 0 | Milakovac 2018 |
04.11
11:00
Rudar 1973
Jašunja
6
0
|
04.11.2018 11:00 | Rudar 1973 | 6 : 0 | Jašunja | |||||
04.11
11:00
SU Donja Lomnica
Badince
2
1
|
04.11.2018 11:00 | SU Donja Lomnica | 2 : 1 | Badince |
04.11
11:00
Volujac
OFK Jelen
2
2
|
04.11.2018 11:00 | Volujac | 2 : 2 | OFK Jelen | |||||
04.11
11:00
Žabar
Zablaće
3
2
|
04.11.2018 11:00 | Žabar | 3 : 2 | Zablaće | |||||
04.11
11:00
Mladost Svileuva
Borac BTG
1
2
|
04.11.2018 11:00 | Mladost Svileuva | 1 : 2 | Borac BTG | |||||
04.11
11:00
Galeb
OFK Varna
3
1
|
04.11.2018 11:00 | Galeb | 3 : 1 | OFK Varna | |||||
04.11
11:00
Mladost Slatina
Jedinstvo
4
4
|
04.11.2018 11:00 | Mladost Slatina | 4 : 4 | Jedinstvo |
04.11
13:00
Dimitrije Tucović
OFK Burovo
4
1
|
04.11.2018 13:00 | Dimitrije Tucović | 4 : 1 | OFK Burovo |
04.11
13:30
Dražmirovac
Dobra Voda
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Dražmirovac | 1 : 2 | Dobra Voda | |||||
04.11
13:30
Napredak
Mladost
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Napredak | 4 : 0 | Mladost | |||||
04.11
13:30
Crni Vrh
Belica
8
3
|
04.11.2018 13:30 | Crni Vrh | 8 : 3 | Belica |
04.11
13:30
Batovac
Dunav
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Batovac | 2 : 1 | Dunav | |||||
04.11
13:30
Morava 1932
Moravac 1933
3
2
|
04.11.2018 13:30 | Morava 1932 | 3 : 2 | Moravac 1933 | |||||
04.11
13:30
BSK 1931
Sloga (Ć)
3
3
|
04.11.2018 13:30 | BSK 1931 | 3 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
04.11
13:30
Proleter 1932
Ljubičevo
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Proleter 1932 | 1 : 2 | Ljubičevo |
04.11
13:30
Metalac
Sloga (D)
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Metalac | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
04.11
13:30
Vojvoda Milenko
Zemljoradnik
0
3
|
04.11.2018 13:30 | Vojvoda Milenko | 0 : 3 | Zemljoradnik | |||||
04.11
13:30
Beli Orao
Napredak (B)
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Beli Orao | 2 : 1 | Napredak (B) | |||||
04.11
13:30
Sloga 1936
Mlava (B)
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Sloga 1936 | 1 : 2 | Mlava (B) |
04.11
13:30
Pocerina
Partizan
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Pocerina | 1 : 3 | Partizan |
04.11
11:00
Omladinac
OFK Takovo
1
2
|
04.11.2018 11:00 | Omladinac | 1 : 2 | OFK Takovo | |||||
04.11
11:00
Brgule
Sloga
1
2
|
04.11.2018 11:00 | Brgule | 1 : 2 | Sloga | |||||
04.11
11:00
Kolubara
Jedinstvo
3
0
|
04.11.2018 11:00 | Kolubara | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.11
11:00
Murgaš
Dokmir
0
3
|
04.11.2018 11:00 | Murgaš | 0 : 3 | Dokmir | |||||
04.11
11:00
OFK Stublenica
Budućnost 1995
1
0
|
04.11.2018 11:00 | OFK Stublenica | 1 : 0 | Budućnost 1995 |
04.11
13:30
Graničar (R)
Borac (BG)
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Graničar (R) | 2 : 3 | Borac (BG) | |||||
04.11
13:30
Dinamo 1923
Dinamo (S)
3
4
|
04.11.2018 13:30 | Dinamo 1923 | 3 : 4 | Dinamo (S) |
04.11
14:00
Mali korak
Sloga Gorić
3
0
|
04.11.2018 14:00 | Mali korak | 3 : 0 | Sloga Gorić | |||||
04.11
14:00
Dračić 2018
Bujačić
3
3
|
04.11.2018 14:00 | Dračić 2018 | 3 : 3 | Bujačić | |||||
04.11
14:00
Kotešica
Beloševac
1
1
|
04.11.2018 14:00 | Kotešica | 1 : 1 | Beloševac | |||||
04.11
14:00
Zadrugar
OFK Povlen
2
1
|
04.11.2018 14:00 | Zadrugar | 2 : 1 | OFK Povlen |
04.11
13:30
Sloven
Sremac
2
3
|
04.11.2018 13:30 | Sloven | 2 : 3 | Sremac | |||||
04.11
13:30
Srem
Hajduk
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Srem | 3 : 0 | Hajduk | |||||
04.11
13:30
Kameni
Lovac
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Kameni | 1 : 0 | Lovac | |||||
04.11
13:30
Vitez
Mladost
0
7
|
04.11.2018 13:30 | Vitez | 0 : 7 | Mladost |
04.11
13:30
Vitorul
Hajduk
2
4
|
04.11.2018 13:30 | Vitorul | 2 : 4 | Hajduk | |||||
04.11
13:30
Banat (D)
Omladinac
2
0
|
04.11.2018 13:30 | Banat (D) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
04.11
13:30
Vršac
Pobeda
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Vršac | 2 : 1 | Pobeda |
04.11
13:30
Resava
Mladi Borac
6
2
|
04.11.2018 13:30 | Resava | 6 : 2 | Mladi Borac |
04.11
13:30
Srem (SM)
Noćaj
8
2
|
04.11.2018 13:30 | Srem (SM) | 8 : 2 | Noćaj | |||||
04.11
13:30
Sloga
Borac (R)
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 4 : 1 | Borac (R) | |||||
04.11
13:30
Sloboda
Poletarac
3
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda | 3 : 1 | Poletarac | |||||
04.11
13:30
Planinac
Borac (VR)
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Planinac | 4 : 1 | Borac (VR) | |||||
04.11
13:30
Trgovački
Srem (SR)
2
2
|
04.11.2018 13:30 | Trgovački | 2 : 2 | Srem (SR) | |||||
04.11
13:30
Zmaj
Graničar
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Zmaj | 1 : 3 | Graničar |
04.11
13:30
Jedinstvo (R)
Jedinstvo
5
1
|
04.11.2018 13:30 | Jedinstvo (R) | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.11
13:30
Fruškogorac
Sremac
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | Sremac | |||||
04.11
13:30
Hrtkovci
Jedinstvo (P)
4
1
|
04.11.2018 13:30 | Hrtkovci | 4 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
04.11
13:30
Vojvodina
Graničar
6
0
|
04.11.2018 13:30 | Vojvodina | 6 : 0 | Graničar | |||||
04.11
13:30
Polet
27. Oktobar
5
2
|
04.11.2018 13:30 | Polet | 5 : 2 | 27. Oktobar |
04.11
11:00
Padež
Polet (K)
|
04.11.2018 11:00 | Padež | : | Polet (K) | |||||
04.11
13:30
Dvorane
Vratare
|
04.11.2018 13:30 | Dvorane | : | Vratare | |||||
04.11
13:30
Štitari
Kruševica
|
04.11.2018 13:30 | Štitari | : | Kruševica | |||||
04.11
11:00
Mladost 2015
Polet (Š)
|
04.11.2018 11:00 | Mladost 2015 | : | Polet (Š) | |||||
04.11
13:30
Gaglovo
Zmajevac
|
04.11.2018 13:30 | Gaglovo | : | Zmajevac |
04.11
13:30
Mladost (DB)
Jelav
5
3
|
04.11.2018 13:30 | Mladost (DB) | 5 : 3 | Jelav | |||||
04.11
13:30
Granit
Luk
4
0
|
04.11.2018 13:30 | Granit | 4 : 0 | Luk | |||||
04.11
13:30
Sloga
TE Gučevo
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 1 : 0 | TE Gučevo |
04.11
13:30
Srednjevo
Dunavac
3
3
|
04.11.2018 13:30 | Srednjevo | 3 : 3 | Dunavac | |||||
04.11
13:30
Sloga
Mladi Borac
4
2
|
04.11.2018 13:30 | Sloga | 4 : 2 | Mladi Borac | |||||
04.11
13:30
Mirko Tomić
Ram
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Mirko Tomić | 1 : 1 | Ram | |||||
04.11
13:30
Stiški Kurjak
Baštovan 2015
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Stiški Kurjak | 1 : 3 | Baštovan 2015 | |||||
04.11
13:30
Pek
Kumane
4
2
|
04.11.2018 13:30 | Pek | 4 : 2 | Kumane |
04.11
11:00
Napredak 1927
Jedinstvo (S)
1
0
|
04.11.2018 11:00 | Napredak 1927 | 1 : 0 | Jedinstvo (S) | |||||
04.11
11:00
Stig (C)
Sloga 1945
2
0
|
04.11.2018 11:00 | Stig (C) | 2 : 0 | Sloga 1945 | |||||
04.11
11:00
Stig (MC)
BSK 1924
2
3
|
04.11.2018 11:00 | Stig (MC) | 2 : 3 | BSK 1924 |
04.11
14:00
Dobrača
Kremenac
3
1
|
04.11.2018 14:00 | Dobrača | 3 : 1 | Kremenac | |||||
04.11
14:00
Hajduk
Azbest
2
4
|
04.11.2018 14:00 | Hajduk | 2 : 4 | Azbest |
04.11
13:30
OFK Orašje
OFK Marenovo
8
2
|
04.11.2018 13:30 | OFK Orašje | 8 : 2 | OFK Marenovo | |||||
04.11
13:30
Parcane
Rubin
3
0
|
04.11.2018 13:30 | Parcane | 3 : 0 | Rubin |
04.11
13:30
Bresje
GFK Strelište
1
6
|
04.11.2018 13:30 | Bresje | 1 : 6 | GFK Strelište | |||||
04.11
13:30
Jagodina
Lipar
4
6
|
04.11.2018 13:30 | Jagodina | 4 : 6 | Lipar |
04.11
16:30
Široki Brijeg
Mladost
1
1
|
04.11.2018 16:30 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Mladost |
04.11
13:00
Arsenal
Jezero
2
1
|
04.11.2018 13:00 | Arsenal | 2 : 1 | Jezero | |||||
04.11
13:00
Dečić
Bokelj
1
0
|
04.11.2018 13:00 | Dečić | 1 : 0 | Bokelj | |||||
04.11
13:00
Jedinstvo
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
2
|
04.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
04.11
13:00
Kom
Berane
1
0
|
04.11.2018 13:00 | Kom | 1 : 0 | Berane | |||||
04.11
13:00
Otrant
Igalo
1
0
|
04.11.2018 13:00 | Otrant | 1 : 0 | Igalo |
04.11
13:30
Adria
Bratstvo
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Adria | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
04.11
13:00
Drezga
Polet Stars
4
3
|
04.11.2018 13:00 | Drezga | 4 : 3 | Polet Stars | |||||
04.11
14:00
Crvena stijena
Karioke
6
1
|
04.11.2018 14:00 | Crvena stijena | 6 : 1 | Karioke |
04.11
13:00
Petnjica
Gusinje
4
1
|
04.11.2018 13:00 | Petnjica | 4 : 1 | Gusinje | |||||
04.11
13:00
Ibar
Polimlje
6
0
|
04.11.2018 13:00 | Ibar | 6 : 0 | Polimlje |
04.11
14:00
Cetinje
Sloga (SB)
6
0
|
04.11.2018 14:00 | Cetinje | 6 : 0 | Sloga (SB) |
04.11
17:00
Chelsea
Crystal Palace
3
1
|
04.11.2018 17:00 | Chelsea | 3 : 1 | Crystal Palace | |||||
04.11
16:00
Manchester City
Southampton
6
1
|
04.11.2018 16:00 | Manchester City | 6 : 1 | Southampton |
04.11
20:45
Real Betis
Celta de Vigo
3
3
|
04.11.2018 20:45 | Real Betis | 3 : 3 | Celta de Vigo | |||||
04.11
18:30
Real Sociedad
Sevilla
0
0
|
04.11.2018 18:30 | Real Sociedad | 0 : 0 | Sevilla | |||||
04.11
12:00
Eibar
Deportivo Alavés
2
1
|
04.11.2018 12:00 | Eibar | 2 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
04.11
18:30
Huesca
Getafe
1
1
|
04.11.2018 18:30 | Huesca | 1 : 1 | Getafe | |||||
04.11
16:15
Villarreal
Levante
1
1
|
04.11.2018 16:15 | Villarreal | 1 : 1 | Levante |
04.11
15:30
Borussia Mönchengladbach
Fortuna
3
0
|
04.11.2018 15:30 | Borussia Mönchengladbach | 3 : 0 | Fortuna | |||||
04.11
18:00
Mainz 05
Werder
2
1
|
04.11.2018 18:00 | Mainz 05 | 2 : 1 | Werder |
04.11
18:00
Bologna
Atalanta
1
2
|
04.11.2018 18:00 | Bologna | 1 : 2 | Atalanta | |||||
04.11
15:00
Chievo
Sassuolo
0
2
|
04.11.2018 15:00 | Chievo | 0 : 2 | Sassuolo | |||||
04.11
12:30
Lazio
SPAL
4
1
|
04.11.2018 12:30 | Lazio | 4 : 1 | SPAL | |||||
04.11
15:00
Parma
Frosinone
0
0
|
04.11.2018 15:00 | Parma | 0 : 0 | Frosinone | |||||
04.11
15:00
Sampdoria
Torino
1
4
|
04.11.2018 15:00 | Sampdoria | 1 : 4 | Torino | |||||
04.11
20:30
Udinese
Milan
0
1
|
04.11.2018 20:30 | Udinese | 0 : 1 | Milan |
04.11
21:00
Montpellier
Olympique Marseille
3
0
|
04.11.2018 21:00 | Montpellier | 3 : 0 | Olympique Marseille | |||||
04.11
15:00
Nantes
Guingamp
5
0
|
04.11.2018 15:00 | Nantes | 5 : 0 | Guingamp | |||||
04.11
17:00
Saint-Étienne
Angers
4
3
|
04.11.2018 17:00 | Saint-Étienne | 4 : 3 | Angers |
04.11
19:00
Partizan
Vojvodina
2
0
|
04.11.2018 19:00 | Partizan | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
04.11
13:00
Zemun
Napredak
0
2
|
04.11.2018 13:00 | Zemun | 0 : 2 | Napredak | |||||
04.11
16:00
Rad
Spartak ŽK
1
1
|
04.11.2018 16:00 | Rad | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
04.11
16:00
Mačva
Voždovac
2
0
|
04.11.2018 16:00 | Mačva | 2 : 0 | Voždovac |
04.11
13:30
Javor Matis
Inđija
1
0
|
04.11.2018 13:30 | Javor Matis | 1 : 0 | Inđija | |||||
04.11
13:30
TSC
Budućnost
4
1
|
04.11.2018 13:30 | TSC | 4 : 1 | Budućnost | |||||
04.11
13:30
Bečej 1918
Bežanija
1
2
|
04.11.2018 13:30 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Bežanija | |||||
04.11
17:00
Trajal
Novi Pazar
1
0
|
04.11.2018 17:00 | Trajal | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
04.11
13:30
Teleoptik
Radnički 1923
0
0
|
04.11.2018 13:30 | Teleoptik | 0 : 0 | Radnički 1923 | |||||
04.11
13:30
Sloboda
Borac
2
1
|
04.11.2018 13:30 | Sloboda | 2 : 1 | Borac |
04.11
13:30
Požarevac
Sloga
1
3
|
04.11.2018 13:30 | Požarevac | 1 : 3 | Sloga | |||||
04.11
13:00
Radnički 1923
Crvena zvezda
0
8
|
04.11.2018 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 8 | Crvena zvezda |
04.11
14:00
Kolibri
Polet
4
2
|
04.11.2018 14:00 | Kolibri | 4 : 2 | Polet | |||||
04.11
13:00
Kolubara
Zemun
0
6
|
04.11.2018 13:00 | Kolubara | 0 : 6 | Zemun |
04.11
13:00
Sloga (P)
Budućnost Krušik 2014
3
0
|
04.11.2018 13:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
04.11
13:00
Karađorđe
Novi Pazar
4
3
|
04.11.2018 13:00 | Karađorđe | 4 : 3 | Novi Pazar | |||||
04.11
13:00
Loznica
Javor Matis
5
3
|
04.11.2018 13:00 | Loznica | 5 : 3 | Javor Matis | |||||
04.11
13:00
Mladost
Metalac
2
1
|
04.11.2018 13:00 | Mladost | 2 : 1 | Metalac | |||||
04.11
13:00
Sloboda (U)
Radnički 1923
1
3
|
04.11.2018 13:00 | Sloboda (U) | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
04.11
13:00
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
2
2
|
04.11.2018 13:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
04.11
13:00
Smederevo 1924
Mačva
0
4
|
04.11.2018 13:00 | Smederevo 1924 | 0 : 4 | Mačva |
04.11
12:00
Dinamo 1945
Omladinac
4
0
|
04.11.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
04.11
10:00
Radnički (SM)
RFK N.S. 1921
2
1
|
04.11.2018 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | RFK N.S. 1921 | |||||
04.11
10:00
Radnički (Z)
OFK Vršac
0
2
|
04.11.2018 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 2 | OFK Vršac | |||||
04.11
10:00
Hajduk 1912
Bačka 1901
1
1
|
04.11.2018 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | Bačka 1901 |
04.11
Car Konstantin
Jagodina Tabane
0
4
|
04.11.2018 | Car Konstantin | 0 : 4 | Jagodina Tabane | |||||
04.11
Real
Napredak
2
2
|
04.11.2018 | Real | 2 : 2 | Napredak | |||||
04.11
Trstenik PPT
SFS Borac
2
0
|
04.11.2018 | Trstenik PPT | 2 : 0 | SFS Borac |
04.11
13:00
Omladinac 1927
Tempo
1
1
|
04.11.2018 13:00 | Omladinac 1927 | 1 : 1 | Tempo |
04.11
11:00
Brodarac
Vojvodina
2
1
|
04.11.2018 11:00 | Brodarac | 2 : 1 | Vojvodina |
04.11
11:00
Sloga (P)
Budućnost Krušik 2014
1
3
|
04.11.2018 11:00 | Sloga (P) | 1 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
04.11
11:00
Loznica
Javor Matis
3
1
|
04.11.2018 11:00 | Loznica | 3 : 1 | Javor Matis | |||||
04.11
11:00
Mladost (L)
Metalac (GM)
0
0
|
04.11.2018 11:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
04.11
11:00
Šumadija 1903
Radnički 1923
2
1
|
04.11.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
04.11
11:00
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
0
1
|
04.11.2018 11:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
04.11
11:00
Smederevo 1924
Mačva
0
2
|
04.11.2018 11:00 | Smederevo 1924 | 0 : 2 | Mačva |
04.11
10:00
Spartak
RFK N.S. 1921
2
2
|
04.11.2018 10:00 | Spartak | 2 : 2 | RFK N.S. 1921 | |||||
04.11
10:00
Proleter 2006
OFK Vršac
2
0
|
04.11.2018 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | OFK Vršac | |||||
04.11
10:00
Radnički (S)
TSC
1
1
|
04.11.2018 10:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | TSC | |||||
04.11
12:00
Hajduk 1912
Bačka 1901
2
1
|
04.11.2018 12:00 | Hajduk 1912 | 2 : 1 | Bačka 1901 |
04.11
Bor
Lider MGM
4
3
|
04.11.2018 | Bor | 4 : 3 | Lider MGM | |||||
04.11
Radnički (P)
Real 2
2
3
|
04.11.2018 | Radnički (P) | 2 : 3 | Real 2 | |||||
04.11
Radnik
Jagodina Tabane
1
3
|
04.11.2018 | Radnik | 1 : 3 | Jagodina Tabane | |||||
04.11
Jedinstvo
Sinđelić
3
1
|
04.11.2018 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sinđelić |
04.11
10:00
Slavija
Proleter (NS)
2
2
|
04.11.2018 10:00 | Slavija | 2 : 2 | Proleter (NS) |
04.11
11:00
Gučevo 1929
Mladost
5
4
|
04.11.2018 11:00 | Gučevo 1929 | 5 : 4 | Mladost |
04.11
13:30
Radnički (Z)
Zemun
1
1
|
04.11.2018 13:30 | Radnički (Z) | 1 : 1 | Zemun | |||||
04.11
13:00
Brodarac
Vojvodina
1
1
|
04.11.2018 13:00 | Brodarac | 1 : 1 | Vojvodina |
04.11
11:45
OFK Beograd MK
Crvena zvezda MK
0
0
|
04.11.2018 11:45 | OFK Beograd MK | 0 : 0 | Crvena zvezda MK | |||||
04.11
13:00
Voždovac MK
Rad MK
2
1
|
04.11.2018 13:00 | Voždovac MK | 2 : 1 | Rad MK |
04.11
10:00
Radnički (K)
Coerver junior FA
1
2
|
04.11.2018 10:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Coerver junior FA | |||||
04.11
10:00
Kikinda 1909
Železničar
0
9
|
04.11.2018 10:00 | Kikinda 1909 | 0 : 9 | Železničar | |||||
04.11
11:00
OFK Vršac
Borac (S)
4
0
|
04.11.2018 11:00 | OFK Vršac | 4 : 0 | Borac (S) |
04.11
09:00
Prof. Bolesnikov
Petrika
1
3
|
04.11.2018 09:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 3 | Petrika | |||||
04.11
10:00
Radnički (NP)
GFK Sloven
1
6
|
04.11.2018 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 6 | GFK Sloven |
04.11
12:00
Spartak
Obilić
2
0
|
04.11.2018 12:00 | Spartak | 2 : 0 | Obilić |
04.11
11:00
Rudar 2001
Napredak (P)
7
1
|
04.11.2018 11:00 | Rudar 2001 | 7 : 1 | Napredak (P) | |||||
04.11
11:00
VGSK
Homoljac
1
1
|
04.11.2018 11:00 | VGSK | 1 : 1 | Homoljac | |||||
04.11
11:00
Obilić
Železničar
0
4
|
04.11.2018 11:00 | Obilić | 0 : 4 | Železničar |
04.11
10:30
AFK
Čantavir
3
0
|
04.11.2018 10:30 | AFK | 3 : 0 | Čantavir |
04.11
10:00
Jedinstvo 2017
Rudar
4
1
|
04.11.2018 10:00 | Jedinstvo 2017 | 4 : 1 | Rudar |
04.11
Pčelinjo
Pčelinjo 2
2
0
|
04.11.2018 | Pčelinjo | 2 : 0 | Pčelinjo 2 | |||||
04.11
Respekt
Podrinje
1
0
|
04.11.2018 | Respekt | 1 : 0 | Podrinje |
04.11
14:30
Policajac
Plavi 2000
2
0
|
04.11.2018 14:30 | Policajac | 2 : 0 | Plavi 2000 |
04.11
18:00
Star
Futog Tupanjac MD
82
66
|
04.11.2018 18:00 | Star | 82 : 66 | Futog Tupanjac MD |
04.11
19:00
Bor RTB
OKK Junior
86
80
|
04.11.2018 19:00 | Bor RTB | 86 : 80 | OKK Junior |
04.11
17:30
Radnički 1950
Zekas 75
90
79
|
04.11.2018 17:30 | Radnički 1950 | 90 : 79 | Zekas 75 |
04.11
16:00
Osečina
M015
82
90
|
04.11.2018 16:00 | Osečina | 82 : 90 | M015 | |||||
04.11
20:00
Student 014
Šabac
72
92
|
04.11.2018 20:00 | Student 014 | 72 : 92 | Šabac |
04.11
19:00
Play off
Mileševac
63
79
|
04.11.2018 19:00 | Play off | 63 : 79 | Mileševac |
04.11
20:00
Umka Džez
Barajevo Bambi
87
69
|
04.11.2018 20:00 | Umka Džez | 87 : 69 | Barajevo Bambi |
04.11
17:00
Cibona
Mornar
84
73
|
04.11.2018 17:00 | Cibona | 84 : 73 | Mornar |
04.11
19:00
Zlatibor
Dynamic VIP PAY
75
71
|
04.11.2018 19:00 | Zlatibor | 75 : 71 | Dynamic VIP PAY |
04.11
19:00
Proleter Naftagas
Zdravlje Leskovac
63
67
|
04.11.2018 19:00 | Proleter Naftagas | 63 : 67 | Zdravlje Leskovac |
04.11
13:00
Sivac
Topolčanka
48
75
|
04.11.2018 13:00 | Sivac | 48 : 75 | Topolčanka |
04.11
17:00
Njegoš
Art Basket
57
95
|
04.11.2018 17:00 | Njegoš | 57 : 95 | Art Basket | |||||
04.11
20:30
Bežanija
Čelarevo
49
98
|
04.11.2018 20:30 | Bežanija | 49 : 98 | Čelarevo |
04.11
16:30
Sloga
Lim
88
22
|
04.11.2018 16:30 | Sloga | 88 : 22 | Lim |
04.11
13:00
Paraćin
Sistem 2000
56
62
|
04.11.2018 13:00 | Paraćin | 56 : 62 | Sistem 2000 | |||||
04.11
17:30
Svrljig
Trstenik
60
81
|
04.11.2018 17:30 | Svrljig | 60 : 81 | Trstenik | |||||
04.11
13:00
Gimnazijalac
Bagdala
74
55
|
04.11.2018 13:00 | Gimnazijalac | 74 : 55 | Bagdala |
04.11
18:00
Proleter 023
Duga
74
52
|
04.11.2018 18:00 | Proleter 023 | 74 : 52 | Duga |
04.11
15:00
Gračanica
Ribnica 2
3
0
|
04.11.2018 15:00 | Gračanica | 3 : 0 | Ribnica 2 | |||||
04.11
15:00
Antena
Tehničar
3
0
|
04.11.2018 15:00 | Antena | 3 : 0 | Tehničar | |||||
04.11
13:00
Partizan
Putevi
3
2
|
04.11.2018 13:00 | Partizan | 3 : 2 | Putevi |
04.11
20:00
Hercegovina
Bečej
0
3
|
04.11.2018 20:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Bečej | |||||
04.11
17:00
Kulpin
Proleter
3
2
|
04.11.2018 17:00 | Kulpin | 3 : 2 | Proleter |
04.11
17:00
Topličanin 97
Hajduk Veljko
0
3
|
04.11.2018 17:00 | Topličanin 97 | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
04.11
18:00
Šumadija
Sloga 2015
3
0
|
04.11.2018 18:00 | Šumadija | 3 : 0 | Sloga 2015 |
04.11
16:00
Kikinda
Inđija
3
1
|
04.11.2018 16:00 | Kikinda | 3 : 1 | Inđija |
04.11
16:00
Pin
Knjaževac
3
1
|
04.11.2018 16:00 | Pin | 3 : 1 | Knjaževac | |||||
04.11
12:00
Hajduk Veljko 2
Viner
2
3
|
04.11.2018 12:00 | Hajduk Veljko 2 | 2 : 3 | Viner |
04.11
Kosovska Mitrovica
Mladenovac
2
3
|
04.11.2018 | Kosovska Mitrovica | 2 : 3 | Mladenovac | |||||
04.11
Napredak 037
Futog
3
2
|
04.11.2018 | Napredak 037 | 3 : 2 | Futog | |||||
04.11
Loznica
Smederevo Carina
2
3
|
04.11.2018 | Loznica | 2 : 3 | Smederevo Carina | |||||
04.11
Železničar (Bg)
Borac (St)
1
3
|
04.11.2018 | Železničar (Bg) | 1 : 3 | Borac (St) |
04.11
16:00
Borac (Par)
Užice
3
1
|
04.11.2018 16:00 | Borac (Par) | 3 : 1 | Užice | |||||
04.11
20:00
Mladost
Banat
1
3
|
04.11.2018 20:00 | Mladost | 1 : 3 | Banat | |||||
04.11
18:00
Srem Eaton
Bavanište
1
3
|
04.11.2018 18:00 | Srem Eaton | 1 : 3 | Bavanište | |||||
04.11
18:00
Toplički Vitezovi
Klek Srbijašume
0
3
|
04.11.2018 18:00 | Toplički Vitezovi | 0 : 3 | Klek Srbijašume |
04.11
12:00
Stampedo
Jagodina
1
3
|
04.11.2018 12:00 | Stampedo | 1 : 3 | Jagodina | |||||
04.11
15:00
Student
Desetka
0
3
|
04.11.2018 15:00 | Student | 0 : 3 | Desetka |
04.11
17:00
Mladost (NP)
Odbojka 013
3
1
|
04.11.2018 17:00 | Mladost (NP) | 3 : 1 | Odbojka 013 | |||||
04.11
20:00
Slavija
Futog Vest
0
3
|
04.11.2018 20:00 | Slavija | 0 : 3 | Futog Vest | |||||
04.11
15:00
Volley Stars
Elan Volej
3
2
|
04.11.2018 15:00 | Volley Stars | 3 : 2 | Elan Volej |
04.11
18:00
Mokra Gora
Tutin
1
3
|
04.11.2018 18:00 | Mokra Gora | 1 : 3 | Tutin | |||||
04.11
12:00
Sloboda S
Leposavić
3
0
|
04.11.2018 12:00 | Sloboda S | 3 : 0 | Leposavić | |||||
04.11
16:30
Kosovska Mitrovica
Sloga 031
1
3
|
04.11.2018 16:30 | Kosovska Mitrovica | 1 : 3 | Sloga 031 |
04.11
10:30
Akademija Singidunum
Avala
0
3
|
04.11.2018 10:30 | Akademija Singidunum | 0 : 3 | Avala | |||||
04.11
13:00
Crnjanski
Dunav
1
3
|
04.11.2018 13:00 | Crnjanski | 1 : 3 | Dunav |
04.11
13:00
Pionir
Železničar
3
2
|
04.11.2018 13:00 | Pionir | 3 : 2 | Železničar |
04.11
19:00
Železnik 2012
Vizurine Ajkulice
3
1
|
04.11.2018 19:00 | Železnik 2012 | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice |
04.11
16:00
Vršac
Hercegovina
3
1
|
04.11.2018 16:00 | Vršac | 3 : 1 | Hercegovina | |||||
04.11
12:00
KI 0230
Žitište
3
0
|
04.11.2018 12:00 | KI 0230 | 3 : 0 | Žitište |
04.11
15:30
Merkur
Vrbas
0
3
|
04.11.2018 15:30 | Merkur | 0 : 3 | Vrbas | |||||
04.11
18:00
Libero
CVS
0
3
|
04.11.2018 18:00 | Libero | 0 : 3 | CVS | |||||
04.11
11:30
Spartak 2
Apatin
2
3
|
04.11.2018 11:30 | Spartak 2 | 2 : 3 | Apatin |
04.11
15:00
Srem 2
Štrand Volej
3
2
|
04.11.2018 15:00 | Srem 2 | 3 : 2 | Štrand Volej | |||||
04.11
14:00
Star
Dunav
3
2
|
04.11.2018 14:00 | Star | 3 : 2 | Dunav | |||||
04.11
18:00
Jadran
Dunav Volej
0
3
|
04.11.2018 18:00 | Jadran | 0 : 3 | Dunav Volej |
04.11
16:45
Novi Sad 2
Bagljaš 023
2
3
|
04.11.2018 16:45 | Novi Sad 2 | 2 : 3 | Bagljaš 023 | |||||
04.11
13:00
Blok Aut
Bečej
3
0
|
04.11.2018 13:00 | Blok Aut | 3 : 0 | Bečej |
04.11
18:00
Bor 2
Knjaževac 2
0
3
|
04.11.2018 18:00 | Bor 2 | 0 : 3 | Knjaževac 2 | |||||
04.11
16:00
Timok
Viner
3
0
|
04.11.2018 16:00 | Timok | 3 : 0 | Viner | |||||
04.11
15:00
Ozren
Đerdap
1
3
|
04.11.2018 15:00 | Ozren | 1 : 3 | Đerdap |
04.11
18:00
Ub
TENT
0
3
|
04.11.2018 18:00 | Ub | 0 : 3 | TENT |
04.11
Spartak (Lj)
Takovo Zvezda Helios
3
2
|
04.11.2018 | Spartak (Lj) | 3 : 2 | Takovo Zvezda Helios |
04.11
18:00
Ruma
Kralj
3
2
|
04.11.2018 18:00 | Ruma | 3 : 2 | Kralj | |||||
04.11
17:00
Leskovac-98
Gimnazijalac
3
2
|
04.11.2018 17:00 | Leskovac-98 | 3 : 2 | Gimnazijalac | |||||
04.11
15:00
Radnički (Bg)
Milenijum
3
0
|
04.11.2018 15:00 | Radnički (Bg) | 3 : 0 | Milenijum |
04.11
09:00
AS
Blok Aut
3
1
|
04.11.2018 09:00 | AS | 3 : 1 | Blok Aut | |||||
04.11
12:30
Lucky Star
Crvena zvezda
0
3
|
04.11.2018 12:30 | Lucky Star | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
04.11
10:40
Železničar
Mladenovac
3
2
|
04.11.2018 10:40 | Železničar | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
04.11
14:30
Partizan
Crnjanski
3
2
|
04.11.2018 14:30 | Partizan | 3 : 2 | Crnjanski |
04.11
09:00
Radnicki
Roda
0
3
|
04.11.2018 09:00 | Radnicki | 0 : 3 | Roda | |||||
04.11
09:00
Crvena zvezda
Lucky Star
3
0
|
04.11.2018 09:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
04.11
10:40
Partizan
TENT
2
3
|
04.11.2018 10:40 | Partizan | 2 : 3 | TENT |
04.11
14:30
Blok Aut
Beograd
0
3
|
04.11.2018 14:30 | Blok Aut | 0 : 3 | Beograd | |||||
04.11
09:00
Sterija
AS Batajnica
3
2
|
04.11.2018 09:00 | Sterija | 3 : 2 | AS Batajnica | |||||
04.11
12:30
AS
Lazarevac
3
2
|
04.11.2018 12:30 | AS | 3 : 2 | Lazarevac |
04.11
19:00
Mladost
Jabuka
21
32
|
04.11.2018 19:00 | Mladost | 21 : 32 | Jabuka | |||||
04.11
19:00
Crvena Zvezda
Banatski Karlovac
39
36
|
04.11.2018 19:00 | Crvena Zvezda | 39 : 36 | Banatski Karlovac |
04.11
18:00
Metalac Gorenje
Sloga
28
29
|
04.11.2018 18:00 | Metalac Gorenje | 28 : 29 | Sloga | |||||
04.11
18:30
Rakovica
BASK Soko
38
28
|
04.11.2018 18:30 | Rakovica | 38 : 28 | BASK Soko | |||||
04.11
16:00
Rekreativo
Novi Beograd
30
24
|
04.11.2018 16:00 | Rekreativo | 30 : 24 | Novi Beograd | |||||
04.11
17:30
Sindjelić
Smederevo
24
25
|
04.11.2018 17:30 | Sindjelić | 24 : 25 | Smederevo |
04.11
17:30
Mladost
Bane
21
13
|
04.11.2018 17:30 | Mladost | 21 : 13 | Bane | |||||
04.11
17:30
Sloga
Metalac
27
34
|
04.11.2018 17:30 | Sloga | 27 : 34 | Metalac |
04.11
19:00
Jagodina
Radnički
25
24
|
04.11.2018 19:00 | Jagodina | 25 : 24 | Radnički | |||||
04.11
18:00
Pirot
Aleksinac
34
34
|
04.11.2018 18:00 | Pirot | 34 : 34 | Aleksinac |
04.11
15:00
Naftagas
PIK Prigrevica
24
23
|
04.11.2018 15:00 | Naftagas | 24 : 23 | PIK Prigrevica | |||||
04.11
19:00
Budućnost
Crepaja
39
37
|
04.11.2018 19:00 | Budućnost | 39 : 37 | Crepaja | |||||
04.11
15:00
Metalac
Dalmatinac
40
31
|
04.11.2018 15:00 | Metalac | 40 : 31 | Dalmatinac | |||||
04.11
19:00
Radnički
Senta
33
23
|
04.11.2018 19:00 | Radnički | 33 : 23 | Senta | |||||
04.11
17:00
Slavija
Potisje Pleteks
30
35
|
04.11.2018 17:00 | Slavija | 30 : 35 | Potisje Pleteks |
04.11
18:00
Arif Knjaz 1957
Đerdap
40
22
|
04.11.2018 18:00 | Arif Knjaz 1957 | 40 : 22 | Đerdap |
04.11
19:00
Novi Pazar 2
Mokra Gora 2
25
35
|
04.11.2018 19:00 | Novi Pazar 2 | 25 : 35 | Mokra Gora 2 | |||||
04.11
13:00
Užice
Arilje
31
27
|
04.11.2018 13:00 | Užice | 31 : 27 | Arilje | |||||
04.11
18:00
Beli andjeo
Radnicki 1964 2
33
21
|
04.11.2018 18:00 | Beli andjeo | 33 : 21 | Radnicki 1964 2 | |||||
04.11
15:00
Sloga KV 2
Krusevac
18
31
|
04.11.2018 15:00 | Sloga KV 2 | 18 : 31 | Krusevac |
04.11
15:30
Mladost Vranje
Nišava
32
30
|
04.11.2018 15:30 | Mladost Vranje | 32 : 30 | Nišava | |||||
04.11
15:00
Radan
Vranje 1957 - 2
32
21
|
04.11.2018 15:00 | Radan | 32 : 21 | Vranje 1957 - 2 |
04.11
14:30
Borac
Kljajićevo
27
17
|
04.11.2018 14:30 | Borac | 27 : 17 | Kljajićevo |
04.11
16:00
Zrenjanin
Radnicki (K)
40
16
|
04.11.2018 16:00 | Zrenjanin | 40 : 16 | Radnicki (K) | |||||
04.11
15:00
Jedinstvo
Vladimirovac
40
22
|
04.11.2018 15:00 | Jedinstvo | 40 : 22 | Vladimirovac |
04.11
15:30
Ruma
Hercegovac
26
30
|
04.11.2018 15:30 | Ruma | 26 : 30 | Hercegovac | |||||
04.11
17:30
Srem SM
ŽSK 1955
29
44
|
04.11.2018 17:30 | Srem SM | 29 : 44 | ŽSK 1955 |
04.11
18:00
Partizan
Crvena zvezda
27
26
|
04.11.2018 18:00 | Partizan | 27 : 26 | Crvena zvezda |
04.11
18:00
Požarevac
Vrbas Petrol
35
36
|
04.11.2018 18:00 | Požarevac | 35 : 36 | Vrbas Petrol | |||||
04.11
18:00
Crvenka
Jedinstvo
23
24
|
04.11.2018 18:00 | Crvenka | 23 : 24 | Jedinstvo | |||||
04.11
19:00
Mačva
Jugović
23
20
|
04.11.2018 19:00 | Mačva | 23 : 20 | Jugović |
04.11
16:00
Radnički
Dolovo (Ž)
41
34
|
04.11.2018 16:00 | Radnički | 41 : 34 | Dolovo (Ž) |
04.11
20:30
Loznica grad
Medicinar 2
21
34
|
04.11.2018 20:30 | Loznica grad | 21 : 34 | Medicinar 2 |
04.11
17:00
Hajduk Veljko
Vranje
19
27
|
04.11.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 19 : 27 | Vranje | |||||
04.11
18:00
Radan
Jagodina 2
25
16
|
04.11.2018 18:00 | Radan | 25 : 16 | Jagodina 2 |
04.11
14:00
Gradnulica
Miletić
35
25
|
04.11.2018 14:00 | Gradnulica | 35 : 25 | Miletić | |||||
04.11
15:00
Senta
Partizan
25
32
|
04.11.2018 15:00 | Senta | 25 : 32 | Partizan |
04.11
16:00
Deronje
Srem
30
36
|
04.11.2018 16:00 | Deronje | 30 : 36 | Srem |
04.11
13:00
Mladost
Aleksinac
37
22
|
04.11.2018 13:00 | Mladost | 37 : 22 | Aleksinac | |||||
04.11
20:00
ARIF Osice
Morava
9
29
|
04.11.2018 20:00 | ARIF Osice | 9 : 29 | Morava | |||||
04.11
12:00
Topličanin 2
Remesiana
13
29
|
04.11.2018 12:00 | Topličanin 2 | 13 : 29 | Remesiana |
04.11
17:30
Stari Grad
Zemun
9
9
|
04.11.2018 17:30 | Stari Grad | 9 : 9 | Zemun |
04.11
18:00
Novi Pazar
FON
4
3
|
04.11.2018 18:00 | Novi Pazar | 4 : 3 | FON | |||||
04.11
19:00
Vranje
Vinter sport
2
4
|
04.11.2018 19:00 | Vranje | 2 : 4 | Vinter sport |
04.11
20:15
Banjica
Požarevac
4
4
|
04.11.2018 20:15 | Banjica | 4 : 4 | Požarevac |
04.11
18:00
Olimp
Župski rubin
4
4
|
04.11.2018 18:00 | Olimp | 4 : 4 | Župski rubin |
04.11
17:30
Radnički 2010
Put-inženjering
9
2
|
04.11.2018 17:30 | Radnički 2010 | 9 : 2 | Put-inženjering | |||||
04.11
19:30
Akademac
Bor
0
2
|
04.11.2018 19:30 | Akademac | 0 : 2 | Bor |
04.11
20:15
Tango
Hajduk
5
4
|
04.11.2018 20:15 | Tango | 5 : 4 | Hajduk |
04.11
19:00
Indians 2013
Tisa
2
12
|
04.11.2018 19:00 | Indians 2013 | 2 : 12 | Tisa |
04.11
20:30
Ozren
Napredak 1389
2
2
|
04.11.2018 20:30 | Ozren | 2 : 2 | Napredak 1389 |
04.11
14:30
Partizan
Dorćol
38
18
|
04.11.2018 14:30 | Partizan | 38 : 18 | Dorćol |
04.11
17:00
Rad
BRK Crvena Zvezda
38
12
|
04.11.2018 17:00 | Rad | 38 : 12 | BRK Crvena Zvezda |
04.11
15:30
Medveščak
Crvena zvezda
0
5
|
04.11.2018 15:30 | Medveščak | 0 : 5 | Crvena zvezda |