XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 369 utakmica za dan
Subota, 6 Novembar 2010

Fudbal

06.11.2010 13:00 Spartak ZV 5 : 2 Inđija
06.11.2010 13:00 Vojvodina 4 : 0 Borac
06.11.2010 18:15 Crvena zvezda 1 : 0 OFK Beograd
06.11.2010 13:00 Jagodina 3 : 0 Hajduk
06.11.2010 13:00 Javor 1 : 0 Sloboda PS
06.11.2010 13:00 Čukarički Stankom 1 : 2 Metalac
06.11.2010 13:00 Sinđelić 1 : 1 Napredak
06.11.2010 13:00 Teleoptik 2 : 3 Srem
06.11.2010 13:00 Big bul Radnički 2 : 0 Zemun
06.11.2010 13:00 Mladi radnik 2 : 1 Novi Sad
06.11.2010 13:00 Novi Pazar 1 : 0 Bežanija
06.11.2010 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Radnički 1923
06.11.2010 13:30 FAP 2 : 2 Šumadija (A)
06.11.2010 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Budućnost
06.11.2010 13:30 Sloga (P) 0 : 1 Partizan (BB)
06.11.2010 13:30 Vujić voda 2 : 1 Sloga (PM)
06.11.2010 13:30 Sloga (D) 1 : 2 Dubočica
06.11.2010 13:30 Kopaonik 1 : 2 Radnik
06.11.2010 13:30 Svrljig 1 : 0 Radnički (N)
06.11.2010 14:00 Mladost (BJ) 2 : 1 Sloboda (NK)
06.11.2010 14:00 OFK Kikinda 5 : 1 Solunac
06.11.2010 14:00 Senta 4 : 0 Veternik Viskol
06.11.2010 14:00 Dolina 1 : 0 Radnički (NP)
06.11.2010 14:00 Cement 3 : 0 ČSK Pivara
06.11.2010 14:00 Tekstilac Ites 1 : 1 Donji Srem
06.11.2010 14:00 Vršac 2 : 1 Palić
06.11.2010 14:00 Mladost (A) 2 : 2 Sloga (T)
06.11.2010 10:00 Voždovac 1 : 0 Hajduk
06.11.2010 13:00 Balkan Mirijevo 1 : 0 Beograd
06.11.2010 13:00 Palilulac 1 : 0 Dorćol
06.11.2010 13:30 Pobeda 1 : 0 Partizan (C)
06.11.2010 13:30 Omladinac (NS) 2 : 1 Takovo
06.11.2010 13:00 Metalac (K) 3 : 0 Jošanica
06.11.2010 13:30 Zlatibor 0 : 0 Krušik
06.11.2010 13:30 Ribnica 2 : 1 Drina
06.11.2010 13:30 Jedinstvo (V) 2 : 1 Sloga (S)
06.11.2010 13:30 Loznica 3 : 0 Sloga (LŠ)
06.11.2010 13:30 Radnički (V) 2 : 1 Osečina
06.11.2010 13:30 Jadar (GD) 0 : 2 Jedinstvo Putevi
06.11.2010 13:30 Pusta Reka 3 : 1 Pukovac
06.11.2010 13:30 Balkanski 2 : 0 Vučje
06.11.2010 13:30 Morava (Ć) 2 : 1 SFS Borac
06.11.2010 13:30 Đerdap 1 : 1 Bor
06.11.2010 14:00 Bačka (P) 4 : 0 Borac
06.11.2010 14:00 Radnički (B) 2 : 0 Spartak
06.11.2010 14:00 AFK 4 : 2 Obilić
06.11.2010 14:00 Proleter 1 : 1 Jedinstvo
06.11.2010 14:00 Bačka Topola 6 : 0 Kozara
06.11.2010 14:00 Radnički (Z) 0 : 1 Budućnost
06.11.2010 14:00 Radnički (SM) 2 : 1 Bačka (BP)
06.11.2010 14:00 Omladinac 3 : 1 Sloga Radnički
06.11.2010 14:00 Crvena Zvezda 0 : 3 Metalac AV
06.11.2010 14:00 Obilić 7 : 0 Mladost
06.11.2010 14:00 Polet 2 : 3 Borac
06.11.2010 11:00 Milutinac 0 : 3 PKB
06.11.2010 13:00 Turbina 4 : 1 IMT
06.11.2010 13:30 Mlava (ML) 3 : 0 Beli Orao
06.11.2010 13:30 Bata Bulić 1 : 1 Vihor
06.11.2010 13:30 Borac (VL) 4 : 0 VGSK
06.11.2010 13:30 Lokomotiva 2 : 1 Rača Popović
06.11.2010 13:30 Karađorđe (T) 5 : 0 Banja
06.11.2010 13:30 Luk Kompenzatori 3 : 2 Hajduk Stanko
06.11.2010 13:30 Radnički 1 : 3 Lipolist
06.11.2010 13:30 Sindjelić 2 : 0 Jedinstvo (Š)
06.11.2010 14:00 OFK Jabučje 1 : 1 Sovljak
06.11.2010 14:00 Banjani 3 : 0 Vrujci
06.11.2010 14:00 Mladost 2 : 0 ZSK
06.11.2010 14:00 Dimitrije Tucović 5 : 1 Tulari
06.11.2010 14:00 Rubribreza 2 : 0 Ribnikar
06.11.2010 14:00 Kačer 6 : 2 Trlić
06.11.2010 14:00 Polet 3 : 5 Lemind Livnica
06.11.2010 14:00 Jedinstvo (S) 1 : 1 SFK Moravac
06.11.2010 14:00 Buducnost 1 : 0 Morava (G)
06.11.2010 14:00 OFK Vlasotince 2 : 1 Progres
06.11.2010 14:00 Prčevac 2 : 2 Lužnica
06.11.2010 14:00 Jedinstvo (BP) 7 : 0 Napredak
06.11.2010 14:00 Tanasko Rajić 3 : 0 Zadrugar
06.11.2010 Trbunje 0 : 1 Polet
06.11.2010 Partizanski put 3 : 3 Borac
06.11.2010 Jug Bogdan 7 : 2 Pobeda
06.11.2010 Palilulac 4 : 0 Crvena zastava
06.11.2010 OFK Niš 1 : 0 Proleter
06.11.2010 13:30 Levac 1 : 3 Vinogradar
06.11.2010 13:30 Vinoraca 1 : 1 Napredak (D)
06.11.2010 13:30 Rudar (B) 3 : 1 Brodoremont
06.11.2010 13:30 Dunav 4 : 1 Poreč
06.11.2010 13:30 Brestovac 7 : 0 Rudna Glava
06.11.2010 Jasika 3 : 1 Mladost
06.11.2010 Blagotin 3 : 2 Velika Drenova
06.11.2010 Naupare 3 : 2 Čitluk
06.11.2010 Jedinstvo 1936 8 : 1 Temnić
06.11.2010 Trudbenik 3 : 3 Sloga
06.11.2010 Poljoprivrednik 5 : 0 Sloga
06.11.2010 FUD 2 : 1 Bošnjane
06.11.2010 Mladost 2 : 1 Dedina
06.11.2010 13:00 Sloboda 2 : 2 Njegoš
06.11.2010 13:00 Jadran 1 : 0 Subotica
06.11.2010 13:30 Krajina 1 : 2 Naftagas
06.11.2010 13:30 Begej 1 : 0 Polet (N)
06.11.2010 14:00 Partizan (U) 4 : 2 Tempo
06.11.2010 14:00 Radnički (K) 4 : 0 Jugoslavija
06.11.2010 14:00 Stanišić 1 : 0 ŽAK
06.11.2010 14:00 Polet 2 : 2 OFK Odžaci
06.11.2010 14:00 Crvenka 3 : 0 Borac
06.11.2010 14:00 Radnički 1 : 2 Omladinac
06.11.2010 Železničar 1 : 1 Mladost
06.11.2010 Tvrdjava 1 : 1 Borac
06.11.2010 Slavija 5 : 0 Šajkaš
06.11.2010 ŽSK 2 : 2 Hercegovac
06.11.2010 Jedinstvo 1 : 1 Omladinac
06.11.2010 Stari Grad 1 : 6 Petrovaradin
06.11.2010 Srbobran 0 : 1 Kabel
06.11.2010 Vrbas 4 : 4 Bečej
06.11.2010 15:00 Hajduk (B) 1 : 1 Ljukovo
06.11.2010 15:00 Jedinstvo 11 : 0 Fruškogorac
06.11.2010 15:00 Borac Sloga "Milšped" 2 : 1 Podrinje
06.11.2010 15:00 Jadran 0 : 0 LSK Laćarak
06.11.2010 15:00 Graničar 2 : 0 Hajduk
06.11.2010 15:00 Hajduk (Š) 2 : 1 Mladost
06.11.2010 15:00 Partizan 3 : 1 Zeka Buljubaša
06.11.2010 15:00 Sloven 2 : 1 Železničar
06.11.2010 13:00 Policajac 2 : 0 Rudar
06.11.2010 13:00 Prva Iskra 2 : 4 Zmaj
06.11.2010 13:00 Lepušnica 2 : 1 BSK Batajnica
06.11.2010 13:00 Obilić 2 : 1 Borac
06.11.2010 13:30 Žika Marković uča 1 : 4 Đerdap
06.11.2010 13:30 Žitkovica 5 : 0 Desine
06.11.2010 Proleter 1 : 2 Mramorac
06.11.2010 Beli Orlovi 1 : 6 Udarnik
06.11.2010 13:30 TE Gučevo 1 : 1 Studenac
06.11.2010 Milicionar 2 : 3 Borac
06.11.2010 13:30 Tempo 1 : 2 Jedinstvo
06.11.2010 13:30 Gredetin 0 : 2 Vukašinovac
06.11.2010 13:30 Pobeda 0 : 2 Crvena Zvezda
06.11.2010 13:30 Polet (R) 2 : 1 Draževac
06.11.2010 13:30 Sloga 1 : 4 Polet (V)
06.11.2010 13:30 Kraljevo 4 : 5 Palilula
06.11.2010 13:30 Katun 2 : 5 Mladi Radnik
06.11.2010 14:00 Mladi Radnik 1 : 2 Mladost (D)
06.11.2010 14:00 Rudar 0 : 0 Napredak
06.11.2010 14:00 Mladost (S) 1 : 1 BSK
06.11.2010 14:00 Sindjelic (V) 1 : 2 Javor
06.11.2010 13:30 Olimpija 1 : 0 Mićunovo
06.11.2010 13:30 Mladost 5 : 0 Čenej
06.11.2010 13:30 Stražilovo Milan 4 : 0 Dinamo
06.11.2010 14:00 Graničar 2 : 5 Sremac
06.11.2010 14:00 Sloven 2 : 1 OFK Brestač
06.11.2010 14:00 Šumar 9 : 0 Napredak
06.11.2010 14:00 Vitez 2 : 1 Srem
06.11.2010 14:00 Mladost 8 : 2 Kameni
06.11.2010 14:00 Sloboda 0 : 3 Lovac
06.11.2010 14:00 Budućnost 0 : 2 Šumadija
06.11.2010 14:00 Napredak 5 : 1 Vranić
06.11.2010 14:00 Barajevo 1 : 0 Mladost (Č)
06.11.2010 14:00 TEK Sloga 2 : 1 Sloboda
06.11.2010 13:00 21. oktobar 0 : 0 Stari momci
06.11.2010 13:30 Metalac 3 : 0 Proleter
06.11.2010 13:30 Busur 0 : 2 Burovac
06.11.2010 13:30 Mlava 2 : 0 Budućnost
06.11.2010 13:30 7 juli 5 : 2 Soko
06.11.2010 13:30 Radnik 1 : 1 Dobrnje
06.11.2010 13:30 B.S.K. 5 : 2 Laolac
06.11.2010 13:30 Zadrugar 6 : 1 Obilić
06.11.2010 13:30 Venčani 0 : 3 B 2000
06.11.2010 13:30 Polet 3 : 1 Jelav
06.11.2010 13:30 Prva Iskra 1 : 4 Borac (L)
06.11.2010 13:30 Hajduk 4 : 2 Milan Orlić
06.11.2010 14:00 Sloga 3 : 0 Torpedo
06.11.2010 14:00 Napredak (R) 6 : 0 Fortuna
06.11.2010 14:00 Culjkovic 3 : 0 Napredak (S)
06.11.2010 14:00 Pofk Letnjikovac 0 : 7 Zadrugar Milkivit
06.11.2010 Mladost s 0 : 7 Sava
06.11.2010 Dumaca 6 : 0 Draginje
06.11.2010 Mladost 1 : 1 Metlić
06.11.2010 Ceric 2 : 2 Jedinstvo
06.11.2010 Mladost 3 : 0 Žabar
06.11.2010 16:00 Ribnik 3 : 1 Polet 57
06.11.2010 16:00 Stara Čaršija 0 : 3 Jugovići
06.11.2010 16:00 Vitanovac 08 0 : 3 Sloga
06.11.2010 16:00 Sebecevac 1 : 1 Rasina
06.11.2010 16:00 Jablanica 2 : 1 Stitari
06.11.2010 16:00 Grkljane 4 : 6 Bukovica
06.11.2010 16:00 Rasinac 1 : 2 Polet
06.11.2010 16:00 Ropočevo 0 : 4 Rogača
06.11.2010 16:00 Kosmaj 2 : 3 Mladost (MI)
06.11.2010 16:00 Slatina 0 : 3 Vis
06.11.2010 16:00 Sibnica 1 : 5 Stojnik
06.11.2010 16:00 4 juli (MP) 0 : 3 Crvena Zvezda
06.11.2010 16:00 Mladost (G) 0 : 3 Nemenikuće
06.11.2010 13:00 Sveti Stefan 5 : 1 Dunavac
06.11.2010 16:30 Rasadnik 1 : 2 Mladost
06.11.2010 16:30 Proleter 2 : 1 Dimitrije Tucovic
06.11.2010 16:30 Sokolovo 3 : 1 Petka
06.11.2010 16:30 Mladi Borac 2 : 0 Strmovo
06.11.2010 13:30 Sloga 0 : 4 Mašinac PZP
06.11.2010 13:00 Napredak 0 : 0 Požarevac
06.11.2010 14:00 Šabac 3 : 0 Mačva
06.11.2010 14:00 Lemind Lavice 0 : 0 Novi Bečej
06.11.2010 11:00 Radnički (NB) 1 : 0 Borac
06.11.2010 11:00 Rad 4 : 1 Jagodina
06.11.2010 10:00 Crvena zvezda 0 : 1 OFK Beograd
06.11.2010 11:00 Banat 1 : 1 BSK Borča
06.11.2010 10:00 Železničar 0 : 1 Čukarički Stankom
06.11.2010 12:00 Stanišić 2 : 2 ŽAK
06.11.2010 12:00 Polet 2 : 1 OFK Odžaci
06.11.2010 12:00 Crvenka 7 : 0 Borac
06.11.2010 12:00 Radnički 5 : 0 Omladinac
06.11.2010 13:30 Timok 1 : 2 Beograd
06.11.2010 13:00 OFK Beograd 5 : 2 Sloga
06.11.2010 13:00 Akademija 4 : 0 Radnički
06.11.2010 11:00 Sloboda 2 : 6 Njegoš
06.11.2010 11:00 Jadran 0 : 8 Subotica
06.11.2010 12:00 Crvena zvezda 3 : 0 OFK Beograd
06.11.2010 13:00 OFK Paraćin 1 : 0 Kruševac
06.11.2010 10:00 Napredak 2 : 0 Radnički 1923
06.11.2010 10:00 Čoka 6 : 3 Potisje
06.11.2010 10:00 Tisa 3 : 5 AFK
06.11.2010 10:00 Preporod 0 : 5 Spartak Zlatibor voda
06.11.2010 11:00 Senta 4 : 1 Čantavir
06.11.2010 Homoljac 3 : 5 Morava
06.11.2010 MIP Presing 1 : 1 Seljak
06.11.2010 09:30 Subotica 5 : 3 Vinogradar
06.11.2010 09:30 Bačka 0 : 4 Bačka Topola
06.11.2010 09:30 Senta 4 : 1 Čantavir

Košarka

06.11.2010 20:00 Budućnost m:tel 84 : 67 Igokea
06.11.2010 17:00 Cibona 85 : 86 CEZ Nymburk
06.11.2010 17:00 Partizan 84 : 64 Zagreb CO
06.11.2010 16:00 OKK Beograd 64 : 68 Sloboda
06.11.2010 18:30 Tamiš Petrohemija 68 : 62 Novi Sad
06.11.2010 19:30 Metalac 93 : 99 Mega Vizura
06.11.2010 20:00 Napredak Rubin 81 : 75 Sloga
06.11.2010 19:00 Proleter Naftagas 71 : 90 FMP
06.11.2010 20:30 Sindjelić 78 : 69 BKK Radnički
06.11.2010 14:30 Vojvodina 71 : 75 Železničar
06.11.2010 19:00 Mladost 70 : 63 Radnički Basket
06.11.2010 19:30 KG Student UK 74 : 65 Niš
06.11.2010 12:30 Viva Basket 90 : 86 Spartak
06.11.2010 19:00 BSK Junior 78 : 59 Bor
06.11.2010 Duga 0 : 20 Mladost Teletehnika
06.11.2010 Meridiana 80 : 66 Topola
06.11.2010 Novi Sad MT 63 : 82 Veternik
06.11.2010 Vrbas 103 : 78 Odžaci
06.11.2010 Stara Pazova 78 : 86 Dunav
06.11.2010 Jedinstvo 64 : 75 Nova Pazova
06.11.2010 Radnički 20 : 0 Sport Key
06.11.2010 18:00 Medveščak 39 : 60 Lupa Promotion
06.11.2010 18:00 Čelik Zenica 77 : 62 AJM Maribor
06.11.2010 18:00 Gospić CO 90 : 62 Jedinstvo
06.11.2010 17:30 Vojvodina NIS 58 : 63 Celje
06.11.2010 18:30 Jolly JBS Šibenik 69 : 59 Voždovac
06.11.2010 16:00 Loznica 45 : 88 Hemofarm Štada
06.11.2010 17:00 Radnički (K) 59 : 70 Čelarevo
06.11.2010 19:00 Student Radnički 79 : 75 Kovin
06.11.2010 14:00 Basket Stars 63 : 72 Sivac
06.11.2010 19:30 Radivoj Korać MT 74 : 62 Stara Pazova
06.11.2010 20:30 Vrbas Medela 49 : 58 Šabac

Odbojka

06.11.2010 19:00 Smederevo 0 : 3 Partizan
06.11.2010 19:00 Spartak 3 : 2 Železničar
06.11.2010 20:00 Jedinstvo 0 : 3 Radnički Credy banka
06.11.2010 18:00 Mladost 2 : 3 Putevi
06.11.2010 16:00 Borac 3 : 0 Jagodina
06.11.2010 19:00 VGSK 3 : 1 Klek Srbijašume
06.11.2010 17:00 Bavanište 3 : 1 Niš
06.11.2010 Topličanin 3 : 1 Knjaževac
06.11.2010 SFS Borac 0 : 3 Desetka
06.11.2010 Radan 3 : 0 Vranje
06.11.2010 Đerdap 3 : 0 Pirot
06.11.2010 19:00 FAP Livnica 2 : 3 Užice
06.11.2010 20:00 Metalac Takovo 3 : 1 Lučani
06.11.2010 12:30 Partizan 0 : 3 Novi Pazar-Junior
06.11.2010 20:00 Kolubara 1 : 3 Dinamo Azotara
06.11.2010 20:00 Radnički 2 : 3 NIS Spartak
06.11.2010 19:00 Jedinstvo 2 : 3 Crvena Zvezda
06.11.2010 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Putevi Trendteks
06.11.2010 19:00 Radnički 3 : 0 Gimnazijalac
06.11.2010 16:30 Vizura Super Nova 2 : 3 Novi Sad Pionir Petrol
06.11.2010 17:00 Varadin BMG-Gradnja 3 : 0 Šumadija
06.11.2010 20:00 Vojvodina 3 : 1 Lazarevac

Rukomet

06.11.2010 18:30 PKB 22 : 17 Vojvodina Železničar
06.11.2010 19:00 Radnički 27 : 27 Planinka Prolom voda
06.11.2010 18:00 Naisus 26 : 32 Metaloplastika
06.11.2010 19:00 Vranje 23 : 30 Kolubara
06.11.2010 18:00 Priboj 32 : 26 Crvenka
06.11.2010 20:30 Dinamo 28 : 27 Jugović Unimet
06.11.2010 19:00 Zlatar 46 : 35 Proleter Naftagas
06.11.2010 19:00 Vrbas Carnex 21 : 25 Napredak
06.11.2010 18:00 Spartak Vojput 24 : 22 Crvena Zvezda
06.11.2010 Radnički 30 : 26 Banatski Karlovac
06.11.2010 ŽSK 34 : 26 Hercegovina
06.11.2010 Sombor 26 : 26 Metalac Asko Vidak
06.11.2010 Ruma 32 : 41 Radnički-Cement
06.11.2010 Apatin 23 : 27 Železničar
06.11.2010 Hajduk 29 : 28 Jabuka
06.11.2010 Potisje Pleteks 33 : 29 Titel Džon Dir
06.11.2010 Mladost Palanački Kiseljak 31 : 28 Kolubara 2
06.11.2010 Sloga 29 : 30 Radnički Morava
06.11.2010 Majdanpek 25 : 24 Sindjelić
06.11.2010 Šamot 65 34 : 32 Stari grad
06.11.2010 Smederevo 2 30 : 43 Novi Beograd
06.11.2010 Radnički 27 : 27 Studentski grad
06.11.2010 Metalac 19 : 24 Zemun
06.11.2010 Vlasotince 26 : 25 Bane
06.11.2010 15 oktobar 35 : 32 Knjaževac
06.11.2010 Jastrebac 18 : 25 Topličanin
06.11.2010 Bor 2 27 : 20 Žitorađa
06.11.2010 Sloga 34 : 31 Trepča
06.11.2010 Đerdap 32 : 27 Užice
06.11.2010 18:00 Rača 33 : 31 Šamot 65 2
06.11.2010 19:00 Karadjordje 29 : 39 Udarnik
06.11.2010 19:00 Sloga 26 : 29 Radnički 2
06.11.2010 13:00 Rudar 2 27 : 19 Jedinstvo
06.11.2010 18:00 Primus Car Dušan 41 : 26 Čukarički
06.11.2010 18:00 Loznica 35 : 28 Umčari
06.11.2010 18:00 Junior 22 : 32 Ub
06.11.2010 15:00 Goč Merkur 40 : 24 Zvečan
06.11.2010 16:00 Mokra gora 2 35 : 32 Prva Petoletka
06.11.2010 15:00 Župa 54 26 : 22 Beli andjeo
06.11.2010 18:00 Sjenica 0 : 10 Arilje 2
06.11.2010 BSK Heba 41 : 21 Naisus 2
06.11.2010 Pirot 30 : 30 Niška Banja
06.11.2010 Hajduk Veljko 40 : 28 Radan
06.11.2010 20:30 Cepelin 18 : 34 Čačak
06.11.2010 17:00 Jugopetrol Radnički 35 : 29 Bačka Palanka Nopal
06.11.2010 20:00 Medicinar 28 : 31 Naisa
06.11.2010 19:00 Jagodina 39 : 19 Max Sport
06.11.2010 18:00 Proleter Superprotein 31 : 27 Napredak
06.11.2010 18:00 Pirot 30 : 27 ORK Beograd
06.11.2010 19:00 Železnicar Metal Cinkara 34 : 14 Kikinda
06.11.2010 18:00 Sloga 30 : 29 Radnički
06.11.2010 18:00 Loznica grad 15 : 33 Železnik 1963
06.11.2010 18:00 Slodes 29 : 21 Jagodina 2
06.11.2010 18:00 Crvena Zvezda 2 35 : 10 Metalac-Valjevo
06.11.2010 18:00 Zemun 27 : 12 Mladi Radnik
06.11.2010 Vojvodina 38 : 19 Mladost
06.11.2010 Spartak 20 : 28 Pančevo
06.11.2010 Ravangrad 27 : 20 Vrbas
06.11.2010 Temerin 22 : 18 Radnički
06.11.2010 Apatin 26 : 20 Jabuka 95
06.11.2010 Lehel 26 : 21 Srem-Morović
06.11.2010 17:00 Knjaževac 52 : 21 Kopaonik
06.11.2010 17:00 Đerdap 21 : 30 Topličanin
06.11.2010 17:00 Vranje 29 : 20 Raška
06.11.2010 17:00 Župa 19 : 29 Crveni krst
06.11.2010 17:00 Naisa 3 33 : 31 RTB Bor
06.11.2010 18:00 Knjaz Miloš 2 30 : 25 Cepelin 2
06.11.2010 18:00 Loznica 19 : 36 Čačak 2
06.11.2010 18:00 Goč 22 : 35 Sloga
06.11.2010 18:00 Radan 11 : 27 Dubočica
06.11.2010 18:00 Vlasotince 22 : 23 Rtanj
06.11.2010 18:00 Niška Banja 36 : 14 Morava Han

Vaterpolo

06.11.2010 20:00 TENT 2 : 24 Partizan Rajfajzen
06.11.2010 18:00 ŽAK 9 : 10 Beograd
06.11.2010 18:30 Vojvodina 17 : 3 Singidunum
06.11.2010 19:30 Niš 2 : 14 Crvena Zvezda VET

Futsal

06.11.2010 Kraljevo : Bajina Bašta
06.11.2010 Metalac Kolorado 4 : 2 Župski Rubin
06.11.2010 Flash 2 : 2 Partenon
06.11.2010 Hajduk 3 : 5 Telep
06.11.2010 Adice 2 : 6 Tango
06.11.2010 Kraljevićevo 2 : 4 Forum
06.11.2010 Kepa 9 12 : 8 Sombor
06.11.2010 TMF 3 : 1 Tempo Pekson
06.11.2010 Konjarnik 5 : 5 Slodes
06.11.2010 Adaneks 3 : 6 Espreso Intermeco
06.11.2010 Ekonomist 6 : 5 Zemun
06.11.2010 Rekreativo 6 : 3 Temnić
06.11.2010 Vintersport 3 : 1 Bor
06.11.2010 As 2 : 3 Akademac
06.11.2010 Ekonomist 6 : 4 Dolap
branko2903 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
branko2903 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu