10.05
15:30
Ropotovo
Jedinstvo (GM)
7
1
|
10.05.2017 15:30 | Ropotovo | 7 : 1 | Jedinstvo (GM) |
10.05
16:30
Jedinstvo
Avala
3
0
|
10.05.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Avala | |||||
10.05
16:30
BuduÄnost
Lokomotiva
0
0
|
10.05.2017 16:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
10.05
16:30
Hajduk
Balkan Mirijevo
1
0
|
10.05.2017 16:30 | Hajduk | 1 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
10.05
16:30
PKB Padinska Skela
Turbina
0
3
|
10.05.2017 16:30 | PKB Padinska Skela | 0 : 3 | Turbina | |||||
10.05
16:30
Torlak
Milutinac
3
1
|
10.05.2017 16:30 | Torlak | 3 : 1 | Milutinac | |||||
10.05
16:30
Zvezdara
VrÄin
4
0
|
10.05.2017 16:30 | Zvezdara | 4 : 0 | VrÄin | |||||
10.05
16:30
SremÄica
Srem
1
0
|
10.05.2017 16:30 | SremÄica | 1 : 0 | Srem | |||||
10.05
16:30
Borac (O)
Borac (L)
0
0
|
10.05.2017 16:30 | Borac (O) | 0 : 0 | Borac (L) |
10.05
16:30
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
1
1
|
10.05.2017 16:30 | Backovac Junajted | 1 : 1 | Jedinstvo (GG) |
10.05
16:30
Äerdap
Rudar (Kr)
2
1
|
10.05.2017 16:30 | Äerdap | 2 : 1 | Rudar (Kr) |
10.05
16:30
Nemetali
PoreÄ
2
3
|
10.05.2017 16:30 | Nemetali | 2 : 3 | PoreÄ | |||||
10.05
11:00
KljuÄ
RadniÄki
2
3
|
10.05.2017 11:00 | KljuÄ | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
10.05
16:30
Polom
Sloga
5
4
|
10.05.2017 16:30 | Polom | 5 : 4 | Sloga | |||||
10.05
16:30
Slatina
Branik
1
1
|
10.05.2017 16:30 | Slatina | 1 : 1 | Branik | |||||
10.05
16:30
BSK
Zlot
0
3
|
10.05.2017 16:30 | BSK | 0 : 3 | Zlot | |||||
10.05
16:30
Krivelj
Brestovac
1
3
|
10.05.2017 16:30 | Krivelj | 1 : 3 | Brestovac | |||||
10.05
16:30
Rudna Glava
Äubra
2
3
|
10.05.2017 16:30 | Rudna Glava | 2 : 3 | Äubra |
10.05
Omladinac
Å SK
0
3
|
10.05.2017 | Omladinac | 0 : 3 | Å SK | |||||
10.05
OsniÄ
BuÄje Topla
4
3
|
10.05.2017 | OsniÄ | 4 : 3 | BuÄje Topla | |||||
10.05
Vratarnica
OFK GrliŔte
1
7
|
10.05.2017 | Vratarnica | 1 : 7 | OFK GrliŔte | |||||
10.05
17:00
Rgotina
GraniÄar
3
1
|
10.05.2017 17:00 | Rgotina | 3 : 1 | GraniÄar | |||||
10.05
Rudar (G)
OFK Knjaz
2
2
|
10.05.2017 | Rudar (G) | 2 : 2 | OFK Knjaz | |||||
10.05
Midžor
RadniÄki (L)
5
3
|
10.05.2017 | Midžor | 5 : 3 | RadniÄki (L) | |||||
10.05
TrebiÄ
Sloga
3
0
|
10.05.2017 | TrebiÄ | 3 : 0 | Sloga | |||||
10.05
Kablovi
Malinik
4
0
|
10.05.2017 | Kablovi | 4 : 0 | Malinik |
10.05
17:00
Hajduk
KuŔiljevo
1
0
|
10.05.2017 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | KuŔiljevo | |||||
10.05
17:00
Bratstvo
Mladost (J)
4
1
|
10.05.2017 17:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Mladost (J) | |||||
10.05
17:00
Juhor
OFK Tekstilac
4
3
|
10.05.2017 17:00 | Juhor | 4 : 3 | OFK Tekstilac | |||||
10.05
17:00
BuduÄnost
Napredak (D)
3
1
|
10.05.2017 17:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Napredak (D) | |||||
10.05
17:00
Morava
Partizan
0
5
|
10.05.2017 17:00 | Morava | 0 : 5 | Partizan | |||||
10.05
17:00
Resavac
Napredak (Z)
2
0
|
10.05.2017 17:00 | Resavac | 2 : 0 | Napredak (Z) | |||||
10.05
17:00
OFK Batinac
OFK Bratstvo
5
0
|
10.05.2017 17:00 | OFK Batinac | 5 : 0 | OFK Bratstvo |
10.05
Pobeda
Partizanski put
0
3
|
10.05.2017 | Pobeda | 0 : 3 | Partizanski put | |||||
10.05
16:30
DunÄerski
Real
5
1
|
10.05.2017 16:30 | DunÄerski | 5 : 1 | Real | |||||
10.05
16:30
Borac
Mladost 1982
1
2
|
10.05.2017 16:30 | Borac | 1 : 2 | Mladost 1982 |
10.05
11:00
Crvena zastava
Rudar
1
2
|
10.05.2017 11:00 | Crvena zastava | 1 : 2 | Rudar | |||||
10.05
16:30
Proleter (M)
VrtiŔte
0
2
|
10.05.2017 16:30 | Proleter (M) | 0 : 2 | VrtiŔte | |||||
10.05
16:30
AZ Borac 2014
Mladost
0
3
|
10.05.2017 16:30 | AZ Borac 2014 | 0 : 3 | Mladost | |||||
10.05
16:30
Proleter (DV)
Sloga 1948
1
0
|
10.05.2017 16:30 | Proleter (DV) | 1 : 0 | Sloga 1948 | |||||
10.05
16:30
BuduÄnost
Sloboda
0
2
|
10.05.2017 16:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Sloboda | |||||
10.05
16:30
Morava
Vulkan
2
1
|
10.05.2017 16:30 | Morava | 2 : 1 | Vulkan | |||||
10.05
16:30
OFK NiÅ”
Palilulac
5
0
|
10.05.2017 16:30 | OFK NiÅ” | 5 : 0 | Palilulac |
10.05
Pavlovac
Južna pruga
0
0
|
10.05.2017 | Pavlovac | 0 : 0 | Južna pruga | |||||
10.05
17:00
Vihor
OFK Alakince
0
3
|
10.05.2017 17:00 | Vihor | 0 : 3 | OFK Alakince | |||||
10.05
Mladost (B)
Lugina
3
0
|
10.05.2017 | Mladost (B) | 3 : 0 | Lugina | |||||
10.05
Levosoje
Ternoci
0
3
|
10.05.2017 | Levosoje | 0 : 3 | Ternoci | |||||
10.05
BSK Bujanovac
Mladost (S)
3
5
|
10.05.2017 | BSK Bujanovac | 3 : 5 | Mladost (S) | |||||
10.05
TreŔnjevka
Crnotince
3
1
|
10.05.2017 | TreŔnjevka | 3 : 1 | Crnotince |
10.05
17:00
Supska
RadniÄki (T)
2
0
|
10.05.2017 17:00 | Supska | 2 : 0 | RadniÄki (T) | |||||
10.05
17:00
Moravac
Mladost (S)
2
1
|
10.05.2017 17:00 | Moravac | 2 : 1 | Mladost (S) | |||||
10.05
17:00
Å umadija
Moravac 2015
1
2
|
10.05.2017 17:00 | Å umadija | 1 : 2 | Moravac 2015 | |||||
10.05
17:00
Napredak (S)
Zemljoradnik
2
3
|
10.05.2017 17:00 | Napredak (S) | 2 : 3 | Zemljoradnik | |||||
10.05
17:00
Istok 63
Omladinac
4
3
|
10.05.2017 17:00 | Istok 63 | 4 : 3 | Omladinac | |||||
10.05
17:00
15. Avgust 1950
Borac 1805
1
1
|
10.05.2017 17:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 1 | Borac 1805 | |||||
10.05
17:00
Rudar
Javor
0
2
|
10.05.2017 17:00 | Rudar | 0 : 2 | Javor | |||||
10.05
17:00
Omladinski
Rudar Stenjevac
1
1
|
10.05.2017 17:00 | Omladinski | 1 : 1 | Rudar Stenjevac |
10.05
17:00
Sloga
Ursule
3
2
|
10.05.2017 17:00 | Sloga | 3 : 2 | Ursule | |||||
10.05
17:00
VinoraÄa
Morava
6
2
|
10.05.2017 17:00 | VinoraÄa | 6 : 2 | Morava | |||||
10.05
17:00
Å umadinac
Mladost (K)
3
1
|
10.05.2017 17:00 | Å umadinac | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
10.05
17:00
Crni Vrh
Kolare
2
6
|
10.05.2017 17:00 | Crni Vrh | 2 : 6 | Kolare | |||||
10.05
17:00
Kupinovac
SinÄeliÄ 1934
2
2
|
10.05.2017 17:00 | Kupinovac | 2 : 2 | SinÄeliÄ 1934 | |||||
10.05
17:00
Osaonica
Mladost (G)
3
1
|
10.05.2017 17:00 | Osaonica | 3 : 1 | Mladost (G) | |||||
10.05
17:00
Mladost (D)
Mladi radnik
1
3
|
10.05.2017 17:00 | Mladost (D) | 1 : 3 | Mladi radnik |
10.05
17:00
Mladi Radnik
Pobeda 1976
4
0
|
10.05.2017 17:00 | Mladi Radnik | 4 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
10.05
17:00
OFK Draževac
OFK Sloga (D)
1
4
|
10.05.2017 17:00 | OFK Draževac | 1 : 4 | OFK Sloga (D) | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo
Napredak 2012
3
1
|
10.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Napredak 2012 | |||||
10.05
17:00
Polet (R)
Gredetin
4
0
|
10.05.2017 17:00 | Polet (R) | 4 : 0 | Gredetin | |||||
10.05
17:00
OFK Rutevac 1908
Borac
0
6
|
10.05.2017 17:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 6 | Borac |
10.05
17:30
Jablanica
Å umadija
1
1
|
10.05.2017 17:30 | Jablanica | 1 : 1 | Å umadija |
10.05
16:30
Omladinac (S)
Rade MiloÅ”eviÄ
2
1
|
10.05.2017 16:30 | Omladinac (S) | 2 : 1 | Rade MiloÅ”eviÄ |
10.05
17:00
Sloga (B)
Napredak
3
0
|
10.05.2017 17:00 | Sloga (B) | 3 : 0 | Napredak | |||||
10.05
17:00
Drina
Milicionar
2
1
|
10.05.2017 17:00 | Drina | 2 : 1 | Milicionar | |||||
10.05
17:00
Omladinac
Torpedo
6
1
|
10.05.2017 17:00 | Omladinac | 6 : 1 | Torpedo | |||||
10.05
17:00
Mladost (MM)
Cer
5
1
|
10.05.2017 17:00 | Mladost (MM) | 5 : 1 | Cer | |||||
10.05
17:00
Sloga (D)
Gorki
1
1
|
10.05.2017 17:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Gorki | |||||
10.05
17:00
BuduÄnost (Z)
Proleter
3
1
|
10.05.2017 17:00 | BuduÄnost (Z) | 3 : 1 | Proleter | |||||
10.05
17:00
Borac (Å )
BuduÄnost (PD)
4
1
|
10.05.2017 17:00 | Borac (Å ) | 4 : 1 | BuduÄnost (PD) |
10.05
17:00
Rankovac
VlaÅ”iÄ
3
0
|
10.05.2017 17:00 | Rankovac | 3 : 0 | VlaÅ”iÄ | |||||
10.05
17:00
Dobrava
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
0
2
|
10.05.2017 17:00 | Dobrava | 0 : 2 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
10.05
17:00
DuŔan Silni
Varna 012
3
0
|
10.05.2017 17:00 | DuŔan Silni | 3 : 0 | Varna 012 | |||||
10.05
17:00
Sloga (K)
KaraÄorÄe
3
0
|
10.05.2017 17:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
10.05
17:00
Torpedo
MiloÅ” Pocerac 2013
4
2
|
10.05.2017 17:00 | Torpedo | 4 : 2 | MiloÅ” Pocerac 2013 | |||||
10.05
17:00
Å ipurske Livade
Mladost 2013
4
0
|
10.05.2017 17:00 | Å ipurske Livade | 4 : 0 | Mladost 2013 | |||||
10.05
17:00
TreŔnjevka
RadniÄki (Š)
3
3
|
10.05.2017 17:00 | TreÅ”njevka | 3 : 3 | RadniÄki (Š) |
10.05
17:00
Sloga (S)
7. Juli
1
2
|
10.05.2017 17:00 | Sloga (S) | 1 : 2 | 7. Juli | |||||
10.05
17:00
Cerova
Borac (K)
1
3
|
10.05.2017 17:00 | Cerova | 1 : 3 | Borac (K) | |||||
10.05
17:00
Azbukovica
Jadar (S)
1
4
|
10.05.2017 17:00 | Azbukovica | 1 : 4 | Jadar (S) | |||||
10.05
17:00
Milan OrliÄ
Prva Iskra
0
0
|
10.05.2017 17:00 | Milan OrliÄ | 0 : 0 | Prva Iskra | |||||
10.05
17:00
Vidojevica
Jedinstvo (Z)
2
0
|
10.05.2017 17:00 | Vidojevica | 2 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
10.05
17:00
Sloga (LÅ )
Stolice
4
0
|
10.05.2017 17:00 | Sloga (LÅ ) | 4 : 0 | Stolice | |||||
10.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
GuÄevo
2
3
|
10.05.2017 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 3 | GuÄevo |
10.05
17:00
Vis
PopoviÄ
3
0
|
10.05.2017 17:00 | Vis | 3 : 0 | PopoviÄ | |||||
10.05
17:00
Mladost (G)
OFK RogaÄa
2
6
|
10.05.2017 17:00 | Mladost (G) | 2 : 6 | OFK RogaÄa |
10.05
17:00
Jedinstvo
Rudar
1
4
|
10.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Rudar | |||||
10.05
17:00
Iskra
OFK Petrovac
4
0
|
10.05.2017 17:00 | Iskra | 4 : 0 | OFK Petrovac | |||||
10.05
17:00
Bokelj
Grbalj
0
0
|
10.05.2017 17:00 | Bokelj | 0 : 0 | Grbalj | |||||
10.05
17:00
LovÄen
Sutjeska
0
2
|
10.05.2017 17:00 | LovÄen | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
10.05
17:00
BuduÄnost
DeÄiÄ
2
0
|
10.05.2017 17:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | DeÄiÄ | |||||
10.05
17:00
Mladost
Zeta
0
1
|
10.05.2017 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Zeta |
10.05
16:00
Partizan
Vojvodina
1
0
|
10.05.2017 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Vojvodina |
10.05
16:00
Southampton
Arsenal
0
2
|
10.05.2017 16:00 | Southampton | 0 : 2 | Arsenal |
10.05
16:30
ObiliÄ
Napredak
1
1
|
10.05.2017 16:30 | ObiliÄ | 1 : 1 | Napredak |
10.05
16:30
GoÄ
Å umadija 1903
1
7
|
10.05.2017 16:30 | GoÄ | 1 : 7 | Å umadija 1903 | |||||
10.05
16:30
Novi Pazar
BuduÄnost (K)
6
2
|
10.05.2017 16:30 | Novi Pazar | 6 : 2 | BuduÄnost (K) | |||||
10.05
16:30
Sloga (K)
Rudar
0
3
|
10.05.2017 16:30 | Sloga (K) | 0 : 3 | Rudar |
10.05
12:00
Siti Sport Klub
RadniÄki (NB)
3
1
|
10.05.2017 12:00 | Siti Sport Klub | 3 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
10.05
13:00
Zemun
RadniÄki (O)
4
2
|
10.05.2017 13:00 | Zemun | 4 : 2 | RadniÄki (O) |
10.05
16:00
BAK
Partizan
1
1
|
10.05.2017 16:00 | BAK | 1 : 1 | Partizan |
10.05
14:00
Prva Iskra
011
0
10
|
10.05.2017 14:00 | Prva Iskra | 0 : 10 | 011 |
10.05
12:00
Vojvodina
Spartak
2
0
|
10.05.2017 12:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Spartak |
10.05
10:00
Vojvodina
Spartak
2
0
|
10.05.2017 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Spartak |
10.05
10:00
Kikinda 1909
RadniÄki (Zr)
5
1
|
10.05.2017 10:00 | Kikinda 1909 | 5 : 1 | RadniÄki (Zr) |
10.05
13:30
Tutin
Å umadija 1903
1
2
|
10.05.2017 13:30 | Tutin | 1 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
10.05
13:00
Bane
Novi Pazar
2
2
|
10.05.2017 13:00 | Bane | 2 : 2 | Novi Pazar | |||||
10.05
11:00
Apolon 4
Apolon
3
0
|
10.05.2017 11:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Apolon |
10.05
16:30
MaÄva 2005
OFK OseÄina
4
0
|
10.05.2017 16:30 | MaÄva 2005 | 4 : 0 | OFK OseÄina | |||||
10.05
16:30
DonjoŔorac Sunrise
Loznica
3
2
|
10.05.2017 16:30 | DonjoŔorac Sunrise | 3 : 2 | Loznica | |||||
10.05
16:30
RadniÄki (V)
ŽelezniÄar
5
1
|
10.05.2017 16:30 | RadniÄki (V) | 5 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
10.05
16:30
Ribnica
Jedinstvo
0
0
|
10.05.2017 16:30 | Ribnica | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.05
16:30
Drina
Savacijum
3
0
|
10.05.2017 16:30 | Drina | 3 : 0 | Savacijum | |||||
10.05
16:30
Omladinac 2014
MaÄva (Å )
0
6
|
10.05.2017 16:30 | Omladinac 2014 | 0 : 6 | MaÄva (Å ) | |||||
10.05
16:30
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
OFK Å abac
4
1
|
10.05.2017 16:30 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | 4 : 1 | OFK Å abac |
10.05
12:00
FSFV
OFK Beograd
2
3
|
10.05.2017 12:00 | FSFV | 2 : 3 | OFK Beograd |
10.05
19:00
Potisje Pleteks
Metalac
25
31
|
10.05.2017 19:00 | Potisje Pleteks | 25 : 31 | Metalac |
10.05
19:00
Omladinac
Hidroelektrana
36
30
|
10.05.2017 19:00 | Omladinac | 36 : 30 | Hidroelektrana |
10.05
19:15
Ravangrad
Petrovaradin
29
18
|
10.05.2017 19:15 | Ravangrad | 29 : 18 | Petrovaradin |
10.05
19:30
Mokrin
Klenak 09
40
17
|
10.05.2017 19:30 | Mokrin | 40 : 17 | Klenak 09 |
10.05
19:30
Bor - RTB 2
NiŔka Banja
22
28
|
10.05.2017 19:30 | Bor - RTB 2 | 22 : 28 | NiŔka Banja |