XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 91 utakmica za dan
Subota, 14 Avgust 2010

Fudbal

14.08.2010 19:30 Partizan 2 : 1 Inđija
14.08.2010 17:30 OFK Beograd 1 : 0 Metalac
14.08.2010 17:30 Borac 1 : 1 Javor
14.08.2010 17:30 Spartak ZV 1 : 1 BSK Borča
14.08.2010 17:30 Smederevo 0 : 0 Crvena zvezda
14.08.2010 17:30 Teleoptik 2 : 0 Sinđelić
14.08.2010 17:30 Big bul Radnički 2 : 0 Dinamo
14.08.2010 17:30 Mladi radnik 1 : 0 Napredak
14.08.2010 17:30 Novi Pazar 1 : 1 Srem
14.08.2010 17:30 Radnički (S) 1 : 2 Zemun
14.08.2010 17:30 Bežanija 1 : 0 BASK
14.08.2010 17:30 Sloga (BB) 4 : 0 Sloga (PM)
14.08.2010 17:30 Mačva 7 : 0 Sloga (P)
14.08.2010 17:30 Rudar (K) 3 : 0 Radnički Stobeks
14.08.2010 17:30 Budućnost 0 : 0 Sloboda (Č)
14.08.2010 17:30 FAP 0 : 3 Železničar
14.08.2010 17:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (K)
14.08.2010 17:00 Timok 0 : 0 Dubočica
14.08.2010 17:00 Radnički (N) 1 : 1 Trstenik PPT
14.08.2010 17:00 Žitorađa 0 : 0 Jedinstvo (P)
14.08.2010 17:00 Radnički (S) 1 : 0 Kopaonik
14.08.2010 17:00 Sloga (D) 4 : 0 Rudar Alpos
14.08.2010 17:00 ČSK Pivara 7 : 1 Mladost (A)
14.08.2010 17:00 Radnički (NP) 2 : 0 Vršac
14.08.2010 17:00 Veternik Viskol 1 : 0 Tekstilac Ites
14.08.2010 17:00 Solunac 1 : 1 Cement
14.08.2010 17:00 Mladost (BJ) 0 : 3 Dolina
14.08.2010 17:00 OFK Kikinda 0 : 6 Senta
14.08.2010 16:30 Dorćol : Žarkovo
14.08.2010 16:30 Mladenovac : Palilulac
14.08.2010 17:30 Takovo 0 : 0 Slavija
14.08.2010 17:30 Mokra Gora 6 : 0 Jošanica
14.08.2010 17:30 Trepča 3 : 1 Metalac (K)
14.08.2010 17:30 Partizan (C) 3 : 2 Polet (T)
14.08.2010 17:30 Sloga (B) 2 : 1 Seljak
14.08.2010 17:30 Vrbovac 2 : 1 Obilić
14.08.2010 17:30 Zlatibor 0 : 2 Ribnica
14.08.2010 17:00 Sloga 3 : 0 Jedinstvo (B)
14.08.2010 17:00 Morava (VH) 4 : 3 Mladost (B)
14.08.2010 17:00 Zloćudovo 4 : 2 Mramor
14.08.2010 17:00 Pusta Reka 2 : 1 Ropotovo
14.08.2010 17:00 SFS Borac 2 : 0 Đerdap
14.08.2010 17:00 Kozara 3 : 1 Dinamo
14.08.2010 17:00 Jedinstvo 5 : 3 Budućnost
14.08.2010 17:00 Obilić 3 : 1 Radnički (Z)
14.08.2010 17:00 Metalac AV 0 : 2 Dunav
14.08.2010 17:00 Jugović 3 : 2 Polet
14.08.2010 17:00 1. Maj 0 : 1 Crvena Zvezda
14.08.2010 17:00 Radnički (SM) 2 : 1 Radnički (I)
14.08.2010 16:00 Sloga (D) 4 : 0 Seljak
14.08.2010 16:00 Sušica 2 : 2 Šumadija
14.08.2010 16:00 Arsenal 2 : 2 Kolonija
14.08.2010 16:00 Sumadinac 2 : 3 Vinogradi DB
14.08.2010 16:00 Cerovac 4 : 0 Kosutnjak
14.08.2010 16:00 Srbija 1 : 1 Marsic
14.08.2010 16:00 Sloboda 1 : 0 Sloga (L)
14.08.2010 16:00 Buducnost 2 : 1 Erdoglija 1931
14.08.2010 16:00 Jadran 4 : 0 Jedinstvo
14.08.2010 17:30 VGSK 1 : 0 Integral
14.08.2010 17:30 Mlava (ML) 3 : 0 Polet (SD)
14.08.2010 17:30 Bata Bulić 2 : 2 Borac (VL)
14.08.2010 Selevac 6 : 4 Mladi radnik
14.08.2010 Glavaš 1 : 0 Sloga (M)
14.08.2010 17:00 Mačva 2005 2 : 0 Sindjelić
14.08.2010 17:00 Luk Kompenzatori 2 : 2 Gučevo
14.08.2010 Crnokosa 1 : 2 GP Zlatibor
14.08.2010 Budućnost 4 : 0 Luna Avijatičar
14.08.2010 17:00 Levac 2 : 1 Mladost
14.08.2010 17:30 Njegoš 3 : 2 Jadran
14.08.2010 17:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Krivaja
14.08.2010 17:00 Borac 4 : 2 BSK
14.08.2010 17:00 Stanišić 6 : 1 Polet
14.08.2010 15:00 Zeka Buljubaša 2 : 1 Ljukovo
14.08.2010 15:00 Mladost 0 : 3 Železničar
14.08.2010 15:00 Hajduk 3 : 1 Sloven
14.08.2010 15:00 LSK Laćarak 5 : 0 Partizan
14.08.2010 15:00 Podrinje 4 : 1 Hajduk (Š)
14.08.2010 15:00 Fruškogorac 0 : 0 Graničar
14.08.2010 15:00 Hajduk (B) 2 : 0 Jadran
14.08.2010 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Borac Sloga "Milšped"
14.08.2010 17:30 Dobrača 4 : 1 Šumarice 2008
14.08.2010 Borac 0 : 3 Petlovača
14.08.2010 17:00 Ursule 2 : 2 Radnicki
14.08.2010 15:00 Borac 12 : 2 BSK
14.08.2010 15:00 Stanišić 5 : 1 Polet
14.08.2010 15:30 Njegoš 1 : 0 Jadran
14.08.2010 15:30 Panonija IM Topola 1 : 15 Krivaja

Vaterpolo

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.08.2010 20:00 Senta 17 : 10 Paraćin 1:0
III mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.08.2010 18:30 Goč 14 : 13 Kraljevo 1:0
1/2 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.08.2010 18:30 Senta 14 : 8 Kraljevo 1:0
21.08.2010 20:00 Goč 10 : 12 Paraćin 0:1
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.08.2010 17:00 Vračar 5 : 16 Goč
10.08.2010 18:30 Valis 12 : 7 Kraljevo
10.08.2010 20:00 Rasina 6 : 18 Senta
10.08.2010 18:30 Paraćin 19 : 16 Taš
14.08.2010 18:30 Senta 22 : 3 Rasina 1:0
14.08.2010 18:30 Taš 17 : 16 Paraćin 0:1
14.08.2010 19:00 Goč 14 : 8 Vračar 1:0
14.08.2010 19:00 Kraljevo 13 : 7 Valis 1:0
LIGA PIONIRA OPSTINE ARANDJELOVAC Mladi Rudar Bukovik - Kmf Arandjelovac Zvezda 2 ; 6 Strelci: VUKOVIC STEFAN 4,OGNJEN JANICIJEVIC 1,DUSAN SUZIC 1
MisoGaming i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
MisoGaming je tipovao utakmicu
MisoGaming i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Boco i još 1 korisnika su tipovali utakmicu