16.10
14:30
Sloboda (Č)
Radnički Stobeks
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Sloboda (Č) | 0 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
16.10
11:00
Polet (Lj)
Partizan (BB)
0
0
|
16.10.2011 11:00 | Polet (Lj) | 0 : 0 | Partizan (BB) | |||||
16.10
14:30
Železničar
Jedinstvo Putevi
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Železničar | 2 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
16.10
14:30
Mačva
Sloga (PM)
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Mačva | 2 : 0 | Sloga (PM) |
16.10
11:00
Car Konstantin
Radnički (S)
0
0
|
16.10.2011 11:00 | Car Konstantin | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
16.10
15:00
Kopaonik
Timok
0
2
|
16.10.2011 15:00 | Kopaonik | 0 : 2 | Timok | |||||
16.10
15:00
Dinamo
Žitorađa
0
2
|
16.10.2011 15:00 | Dinamo | 0 : 2 | Žitorađa | |||||
16.10
15:00
Radnik
Svrljig
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Radnik | 3 : 2 | Svrljig | |||||
16.10
15:00
Borac (B)
Vlasina
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Borac (B) | 0 : 1 | Vlasina | |||||
16.10
15:00
Trgovački (J)
Sloga
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Trgovački (J) | 2 : 1 | Sloga |
16.10
15:00
Dolina
Tekstilac
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Dolina | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
16.10
15:00
Zadrugar
OFK Kikinda
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Zadrugar | 3 : 2 | OFK Kikinda |
16.10
14:30
Radnički (O)
Žarkovo
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Radnički (O) | 0 : 1 | Žarkovo | |||||
16.10
11:00
Hajduk
Sopot
2
1
|
16.10.2011 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Sopot | |||||
16.10
10:00
Sindjelić
Voždovac
2
3
|
16.10.2011 10:00 | Sindjelić | 2 : 3 | Voždovac | |||||
16.10
14:30
BASK
Dorćol
4
3
|
16.10.2011 14:30 | BASK | 4 : 3 | Dorćol | |||||
16.10
14:30
PKB
Beograd
2
0
|
16.10.2011 14:30 | PKB | 2 : 0 | Beograd | |||||
16.10
14:30
Šumadija
Zemun
4
0
|
16.10.2011 14:30 | Šumadija | 4 : 0 | Zemun |
16.10
11:00
Šumadija 1903
Sloboda (G)
2
1
|
16.10.2011 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Sloboda (G) | |||||
16.10
14:30
Tutin
Prijevor
1
2
|
16.10.2011 14:30 | Tutin | 1 : 2 | Prijevor |
16.10
14:30
Borac (Ž)
Homoljac
3
2
|
16.10.2011 14:30 | Borac (Ž) | 3 : 2 | Homoljac | |||||
16.10
14:30
Mladi radnik
Zvižd
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Mladi radnik | 0 : 1 | Zvižd | |||||
16.10
14:30
Sloga (D)
Borac (VL)
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Borac (VL) | |||||
16.10
14:30
Obilić
Crvena zvezda
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Obilić | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
16.10
11:00
Železničar
Šumadinac
1
2
|
16.10.2011 11:00 | Železničar | 1 : 2 | Šumadinac | |||||
16.10
14:30
Seljak
Karađorđe (T)
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Seljak | 3 : 0 | Karađorđe (T) |
16.10
14:30
Miloš Pocerac
Drina
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Miloš Pocerac | 1 : 0 | Drina | |||||
16.10
14:30
Zlatibor
Jedinstvo
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Zlatibor | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Zlatar
Budućnost
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Zlatar | 1 : 0 | Budućnost | |||||
16.10
14:30
Krušik
OFK Osečina
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Krušik | 1 : 0 | OFK Osečina |
16.10
15:00
Omladinac
Rudar Alpos
5
2
|
16.10.2011 15:00 | Omladinac | 5 : 2 | Rudar Alpos | |||||
16.10
15:00
Moravac Orion (M)
Moravica
8
0
|
16.10.2011 15:00 | Moravac Orion (M) | 8 : 0 | Moravica | |||||
16.10
15:00
Zaplanjac
Sloga (L)
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Zaplanjac | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
16.10
15:00
Vučje
Morava
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Vučje | 0 : 0 | Morava |
16.10
15:00
Majdanpek
Pepeljevac
4
2
|
16.10.2011 15:00 | Majdanpek | 4 : 2 | Pepeljevac | |||||
16.10
15:00
Župa
Ozren
5
1
|
16.10.2011 15:00 | Župa | 5 : 1 | Ozren | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo (P)
Morava (Ć)
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | Morava (Ć) | |||||
16.10
15:00
Napredak
FUD
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Napredak | 3 : 1 | FUD | |||||
16.10
15:00
Juhor
Timočanin
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Juhor | 1 : 0 | Timočanin |
16.10
15:00
Bačka (P)
Dinamo
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Bačka (P) | 0 : 1 | Dinamo | |||||
16.10
15:00
Radnički (Z)
Borac
2
2
|
16.10.2011 15:00 | Radnički (Z) | 2 : 2 | Borac | |||||
16.10
15:00
Radnički (B)
Vojvodina
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Radnički (B) | 2 : 1 | Vojvodina |
16.10
15:00
Index
Bačka (BP)
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Index | 0 : 0 | Bačka (BP) | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Borac (NS)
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | Borac (NS) | |||||
16.10
15:00
Mladost (BP)
Jugović
4
1
|
16.10.2011 15:00 | Mladost (BP) | 4 : 1 | Jugović |
16.10
10:00
Grafičar
GSP Polet
2
2
|
16.10.2011 10:00 | Grafičar | 2 : 2 | GSP Polet | |||||
16.10
14:30
Bulbulderac
Sremčica
6
1
|
16.10.2011 14:30 | Bulbulderac | 6 : 1 | Sremčica | |||||
16.10
10:00
Radnički (R)
Borac (O)
1
0
|
16.10.2011 10:00 | Radnički (R) | 1 : 0 | Borac (O) | |||||
16.10
10:00
Železničar
Vinča
1
2
|
16.10.2011 10:00 | Železničar | 1 : 2 | Vinča |
16.10
14:30
Ribnica (J)
Polet (R)
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Ribnica (J) | 0 : 0 | Polet (R) | |||||
16.10
14:30
Budućnost
Kraljevo Hajduk
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
16.10
14:30
Morava (S)
Braća Vuković
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Morava (S) | 0 : 1 | Braća Vuković | |||||
16.10
14:30
Borac (V)
Karađorđe
2
3
|
16.10.2011 14:30 | Borac (V) | 2 : 3 | Karađorđe | |||||
16.10
14:30
Rudar
Radnik
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Rudar | 2 : 0 | Radnik | |||||
16.10
14:30
Mataruge
Radnički
2
4
|
16.10.2011 14:30 | Mataruge | 2 : 4 | Radnički |
16.10
15:00
Sušica
Vinogradi DB
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Sušica | 0 : 0 | Vinogradi DB | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Šumadija
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Šumadija | |||||
16.10
15:00
Kolonija
Budućnost
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Kolonija | 3 : 1 | Budućnost | |||||
16.10
15:00
Sloga D
Azbest
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Sloga D | 1 : 2 | Azbest | |||||
16.10
15:00
Slavija
Maršić
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Slavija | 3 : 1 | Maršić | |||||
16.10
15:00
Seljak
Šumadinac
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Seljak | 0 : 0 | Šumadinac |
16.10
15:00
Omladinac
Prilike
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Prilike | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Mladost
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 1 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Rudar
Vujan
4
0
|
16.10.2011 15:00 | Rudar | 4 : 0 | Vujan | |||||
16.10
15:00
Spartak
Dragačevo
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Spartak | 1 : 0 | Dragačevo | |||||
16.10
15:00
Donja Vrbava
Brezak
5
4
|
16.10.2011 15:00 | Donja Vrbava | 5 : 4 | Brezak | |||||
16.10
15:00
Napredak
Jedinstvo (K)
4
3
|
16.10.2011 15:00 | Napredak | 4 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
16.10
15:00
Ovčar
Morava
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Ovčar | 0 : 0 | Morava |
16.10
14:30
Sloga
Banja
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Banja | |||||
16.10
14:30
Vinča
Beli orlovi
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Vinča | 2 : 1 | Beli orlovi | |||||
16.10
14:30
Partizan
Bokanja
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Partizan | 1 : 1 | Bokanja | |||||
16.10
14:30
Šumadinac (N)
Marjan
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Šumadinac (N) | 2 : 2 | Marjan | |||||
16.10
14:30
Šumadinac (S)
Aranđelovac
4
2
|
16.10.2011 14:30 | Šumadinac (S) | 4 : 2 | Aranđelovac | |||||
16.10
14:30
Šumadija
Karađorđe
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Šumadija | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
16.10
14:30
Borac
Rača Popović
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Borac | 2 : 2 | Rača Popović |
16.10
Radnik
Omladinac
2
2
|
16.10.2011 | Radnik | 2 : 2 | Omladinac | |||||
16.10
Bresje Superior
Cerovac
4
0
|
16.10.2011 | Bresje Superior | 4 : 0 | Cerovac | |||||
16.10
Sloboda
Šumadinac
2
0
|
16.10.2011 | Sloboda | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
16.10
Borac
Osipaonica
3
2
|
16.10.2011 | Borac | 3 : 2 | Osipaonica | |||||
16.10
Udarnik
Budućnost
2
0
|
16.10.2011 | Udarnik | 2 : 0 | Budućnost | |||||
16.10
Sloga
Jedinstvo
1
0
|
16.10.2011 | Sloga | 1 : 0 | Jedinstvo |
16.10
14:30
Dragoš
Polet
2
4
|
16.10.2011 14:30 | Dragoš | 2 : 4 | Polet | |||||
16.10
14:30
Crni Vrh
VGSK
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Crni Vrh | 2 : 1 | VGSK | |||||
16.10
14:30
Sloga B
Vihor
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Sloga B | 2 : 0 | Vihor | |||||
16.10
14:30
Omladinac
Integral
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | Integral | |||||
16.10
14:30
Železničar
Sloga K
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Železničar | 2 : 0 | Sloga K | |||||
16.10
14:30
Petar Dobrnjac
Mladost
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Petar Dobrnjac | 0 : 1 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Beli Orao
Mlava
0
2
|
16.10.2011 14:30 | Beli Orao | 0 : 2 | Mlava | |||||
16.10
14:30
Šapine
Mladi Borac
5
0
|
16.10.2011 14:30 | Šapine | 5 : 0 | Mladi Borac |
16.10
15:00
Hajduk Stanko
Jadar (S)
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Jadar (S) | |||||
16.10
15:00
Radjevac
Radnički
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Radjevac | 3 : 0 | Radnički | |||||
16.10
15:00
Lipolist
Antimon
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Lipolist | 2 : 0 | Antimon | |||||
16.10
15:00
Gučevo
Borac
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Gučevo | 0 : 3 | Borac | |||||
16.10
15:00
Napredak
Mladost (P)
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Napredak | 0 : 0 | Mladost (P) | |||||
16.10
15:00
Sloga
Jedinstvo
1
5
|
16.10.2011 15:00 | Sloga | 1 : 5 | Jedinstvo |
16.10
13:30
Milenko Pavlović
Rubribreza
2
2
|
16.10.2011 13:30 | Milenko Pavlović | 2 : 2 | Rubribreza | |||||
16.10
13:30
Sovljak
ZSK
4
1
|
16.10.2011 13:30 | Sovljak | 4 : 1 | ZSK | |||||
16.10
13:30
Proleter
OFK Divci
0
3
|
16.10.2011 13:30 | Proleter | 0 : 3 | OFK Divci |
16.10
14:30
Luna Avijatičar
Zlatibor voda
5
2
|
16.10.2011 14:30 | Luna Avijatičar | 5 : 2 | Zlatibor voda | |||||
16.10
14:30
GP Zlatibor
Omladinac
1
0
|
16.10.2011 14:30 | GP Zlatibor | 1 : 0 | Omladinac | |||||
16.10
14:30
Železničar
Ariljska Rampa
4
1
|
16.10.2011 14:30 | Železničar | 4 : 1 | Ariljska Rampa | |||||
16.10
14:30
Perućac
Napredak
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Perućac | 1 : 0 | Napredak | |||||
16.10
14:30
Polet
Bioska
4
1
|
16.10.2011 14:30 | Polet | 4 : 1 | Bioska | |||||
16.10
14:30
Sečica
Jedinstvo
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Sečica | 0 : 1 | Jedinstvo |
16.10
Crvena zastava
Budućnost (PK)
4
2
|
16.10.2011 | Crvena zastava | 4 : 2 | Budućnost (PK) | |||||
16.10
Jedinstvo
Mladost
0
4
|
16.10.2011 | Jedinstvo | 0 : 4 | Mladost | |||||
16.10
Sloboda
Radnički
2
1
|
16.10.2011 | Sloboda | 2 : 1 | Radnički | |||||
16.10
Omladinac
Brzi Brod
1
1
|
16.10.2011 | Omladinac | 1 : 1 | Brzi Brod | |||||
16.10
Budućnost (P)
Delijski Vis
4
2
|
16.10.2011 | Budućnost (P) | 4 : 2 | Delijski Vis | |||||
16.10
Rudar
Vrtište
3
4
|
16.10.2011 | Rudar | 3 : 4 | Vrtište | |||||
16.10
Proleter
Mramor
5
3
|
16.10.2011 | Proleter | 5 : 3 | Mramor |
16.10
15:00
Rutevac
Doljevac 1971
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Rutevac | 1 : 1 | Doljevac 1971 | |||||
16.10
15:00
Rasovača
Bukovik
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Rasovača | 3 : 2 | Bukovik | |||||
16.10
15:00
Zemljoradnik
Naša krila 1936
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Zemljoradnik | 1 : 2 | Naša krila 1936 |
16.10
14:30
Jedinstvo (GS)
Jablanica
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo (GS) | 1 : 1 | Jablanica | |||||
16.10
14:30
Mladost
Bobište
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Bobište | |||||
16.10
14:30
Plantaža
Budućnost
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Plantaža | 1 : 1 | Budućnost | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo (G)
Radan
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 1 | Radan | |||||
16.10
14:30
Čekmin
Jedinstvo (Š)
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Čekmin | 3 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
16.10
14:30
Umac
Morava
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Umac | 3 : 0 | Morava | |||||
16.10
14:30
Progres
Navalin
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Progres | 2 : 1 | Navalin |
16.10
15:00
Napredak
Vladimir Durković
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Vladimir Durković | |||||
16.10
15:00
Temac
Dragoš
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Temac | 0 : 1 | Dragoš | |||||
16.10
15:00
Mladost P.R
Jedinstvo P
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Mladost P.R | 1 : 2 | Jedinstvo P |
16.10
15:00
Mladost (B)
Bukuroca
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Bukuroca | |||||
16.10
15:00
Nebeski Andjeli
Besa
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 1 | Besa |
16.10
15:00
Omladinac
Dunđerski
1
3
|
16.10.2011 15:00 | Omladinac | 1 : 3 | Dunđerski |
16.10
14:30
Dragocvet
Vinogradar
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Dragocvet | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
16.10
14:30
Budućnost
Sloga
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Budućnost | 2 : 1 | Sloga | |||||
16.10
14:30
Napredak (Z)
Kušiljevo
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Napredak (Z) | 2 : 1 | Kušiljevo | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo
Sindjelic
5
1
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Sindjelic | |||||
16.10
14:30
Napredak (S)
Vinorača
3
2
|
16.10.2011 14:30 | Napredak (S) | 3 : 2 | Vinorača | |||||
16.10
14:30
Mladost (K)
Mladost (J)
1
4
|
16.10.2011 14:30 | Mladost (K) | 1 : 4 | Mladost (J) | |||||
16.10
14:30
Istok 63
Morava
1
2
|
16.10.2011 14:30 | Istok 63 | 1 : 2 | Morava | |||||
16.10
14:30
Lugomir
Levač
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Lugomir | 1 : 0 | Levač |
16.10
15:00
Sloga
Radnički
2
2
|
16.10.2011 15:00 | Sloga | 2 : 2 | Radnički | |||||
16.10
15:00
Nemetali
Brodoremont
6
0
|
16.10.2011 15:00 | Nemetali | 6 : 0 | Brodoremont | |||||
16.10
15:00
Radujevac
Rudar
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Radujevac | 1 : 2 | Rudar | |||||
16.10
15:00
Rajac
Zlot
1
4
|
16.10.2011 15:00 | Rajac | 1 : 4 | Zlot |
16.10
14:30
Dedina
Jastrebac
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Dedina | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
16.10
14:30
Velika Drenova
Trudbenik
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Velika Drenova | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
16.10
14:30
Mladost
Blagotin
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Blagotin | |||||
16.10
14:30
Gornji Stepoš
Naupare
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Gornji Stepoš | 0 : 1 | Naupare | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo 1936
Jasika
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 0 | Jasika | |||||
16.10
14:30
Sloga
Poljoprivrednik
1
3
|
16.10.2011 14:30 | Sloga | 1 : 3 | Poljoprivrednik | |||||
16.10
14:30
Donji Kopaonik
Jovan Kursula
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Donji Kopaonik | 2 : 1 | Jovan Kursula | |||||
16.10
14:30
Trajal
Bošnjane
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Trajal | 0 : 1 | Bošnjane |
16.10
15:00
Rudar (P)
Osnić
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Rudar (P) | 3 : 2 | Osnić | |||||
16.10
15:00
Mladost
Rudar Vrška Čuka
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Rudar Vrška Čuka | |||||
16.10
15:00
Radnički
BSK
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Radnički | 1 : 0 | BSK | |||||
16.10
15:00
ŠSK
Sloga (Ž)
1
0
|
16.10.2011 15:00 | ŠSK | 1 : 0 | Sloga (Ž) |
16.10
15:30
Sloga (BNS)
Vršac United
2
0
|
16.10.2011 15:30 | Sloga (BNS) | 2 : 0 | Vršac United | |||||
16.10
15:30
Spartak
Partizan (G)
3
1
|
16.10.2011 15:30 | Spartak | 3 : 1 | Partizan (G) | |||||
16.10
15:30
Tempo
Vulturul
3
0
|
16.10.2011 15:30 | Tempo | 3 : 0 | Vulturul | |||||
16.10
15:30
Slavija
Radnički (B)
2
1
|
16.10.2011 15:30 | Slavija | 2 : 1 | Radnički (B) | |||||
16.10
15:30
Mladost
Borac (S)
2
1
|
16.10.2011 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Borac (S) | |||||
16.10
15:30
Polet
Jugoslavija
1
1
|
16.10.2011 15:30 | Polet | 1 : 1 | Jugoslavija |
16.10
14:00
Tisa
Potisje
4
2
|
16.10.2011 14:00 | Tisa | 4 : 2 | Potisje | |||||
16.10
14:00
Vinogradar
Tavankut
3
2
|
16.10.2011 14:00 | Vinogradar | 3 : 2 | Tavankut | |||||
16.10
14:00
Proleter
Sloboda
6
1
|
16.10.2011 14:00 | Proleter | 6 : 1 | Sloboda | |||||
16.10
14:00
Krivaja
Čoka
0
1
|
16.10.2011 14:00 | Krivaja | 0 : 1 | Čoka |
16.10
15:00
Mladost (BD)
Krajina
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Mladost (BD) | 3 : 1 | Krajina | |||||
16.10
15:00
OFK Klek
Borac (Z)
4
2
|
16.10.2011 15:00 | OFK Klek | 4 : 2 | Borac (Z) | |||||
16.10
15:00
Crvena Zvezda (RS)
Naftagas
4
0
|
16.10.2011 15:00 | Crvena Zvezda (RS) | 4 : 0 | Naftagas | |||||
16.10
15:00
Crvena zvezda (VS)
Borac (A)
2
2
|
16.10.2011 15:00 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 2 | Borac (A) | |||||
16.10
15:00
Potisje
Gradnulica
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Potisje | 3 : 1 | Gradnulica |
16.10
15:00
BSK
Kordun
3
1
|
16.10.2011 15:00 | BSK | 3 : 1 | Kordun | |||||
16.10
15:00
Omladinac (D)
Mladost
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Omladinac (D) | 3 : 2 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Graničar (R)
Zadrugar
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Graničar (R) | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
16.10
15:00
Omladinac (B)
Polet
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Omladinac (B) | 3 : 0 | Polet | |||||
16.10
15:00
Kula
Hajduk
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Kula | 2 : 1 | Hajduk |
16.10
Hajduk (V)
Hajduk (Š)
2
0
|
16.10.2011 | Hajduk (V) | 2 : 0 | Hajduk (Š) | |||||
16.10
Sloga Milšped
Šumar
5
3
|
16.10.2011 | Sloga Milšped | 5 : 3 | Šumar | |||||
16.10
Zeka Buljubaša
Sremac
0
1
|
16.10.2011 | Zeka Buljubaša | 0 : 1 | Sremac | |||||
16.10
Radnički
Graničar
0
2
|
16.10.2011 | Radnički | 0 : 2 | Graničar | |||||
16.10
LSK Laćarak
Hajduk (B)
2
3
|
16.10.2011 | LSK Laćarak | 2 : 3 | Hajduk (B) | |||||
16.10
Mladost
Podrinje
3
1
|
16.10.2011 | Mladost | 3 : 1 | Podrinje |
16.10
Slavija (P)
Metalac
3
2
|
16.10.2011 | Slavija (P) | 3 : 2 | Metalac | |||||
16.10
Bačka
Slavija (NS)
0
1
|
16.10.2011 | Bačka | 0 : 1 | Slavija (NS) | |||||
16.10
Jedinstvo
Borac
1
1
|
16.10.2011 | Jedinstvo | 1 : 1 | Borac | |||||
16.10
Hercegovac
Vrbas
2
1
|
16.10.2011 | Hercegovac | 2 : 1 | Vrbas | |||||
16.10
Petrovaradin
Kabel
1
3
|
16.10.2011 | Petrovaradin | 1 : 3 | Kabel | |||||
16.10
Stari Grad
Sutjeska
1
1
|
16.10.2011 | Stari Grad | 1 : 1 | Sutjeska |
16.10
14:30
Strelac
Borac
4
2
|
16.10.2011 14:30 | Strelac | 4 : 2 | Borac | |||||
16.10
11:00
Prva Iskra
Baćevac
1
0
|
16.10.2011 11:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Baćevac | |||||
16.10
14:30
Komgrap
IMR
0
3
|
16.10.2011 14:30 | Komgrap | 0 : 3 | IMR | |||||
16.10
14:30
Vrčin
Šumadija
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Vrčin | 2 : 0 | Šumadija |
16.10
Ibar
Radnik
3
0
|
16.10.2011 | Ibar | 3 : 0 | Radnik | |||||
16.10
Sočanica
Zvečan
4
1
|
16.10.2011 | Sočanica | 4 : 1 | Zvečan | |||||
16.10
Rudar
Moša
5
0
|
16.10.2011 | Rudar | 5 : 0 | Moša |
16.10
Čaglavica
Sitnica
3
1
|
16.10.2011 | Čaglavica | 3 : 1 | Sitnica | |||||
16.10
Gračanica
Gracko
0
2
|
16.10.2011 | Gračanica | 0 : 2 | Gracko | |||||
16.10
Polet
Radnički
3
0
|
16.10.2011 | Polet | 3 : 0 | Radnički | |||||
16.10
Brezovica
Plemetina
2
0
|
16.10.2011 | Brezovica | 2 : 0 | Plemetina |
16.10
14:30
Morava
Čibukovac
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Morava | 3 : 1 | Čibukovac | |||||
16.10
14:30
Zvezda
Vrnjci
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Zvezda | 0 : 0 | Vrnjci | |||||
16.10
14:30
Tavnik
Šumadija
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Tavnik | 2 : 1 | Šumadija | |||||
16.10
14:30
Napredak
Žiča
4
1
|
16.10.2011 14:30 | Napredak | 4 : 1 | Žiča | |||||
16.10
14:30
ND 2011
Granit
2
0
|
16.10.2011 14:30 | ND 2011 | 2 : 0 | Granit | |||||
16.10
14:30
Mladost
Gruža
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Gruža |
16.10
15:00
Srbija
Kremenac
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Srbija | 3 : 0 | Kremenac | |||||
16.10
15:00
Ćava
Kragujevac
7
2
|
16.10.2011 15:00 | Ćava | 7 : 2 | Kragujevac | |||||
16.10
15:00
Mladost Teferič
Seljak
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Mladost Teferič | 0 : 0 | Seljak | |||||
16.10
15:00
Kolektiv
Šumarice 2008
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Kolektiv | 0 : 1 | Šumarice 2008 | |||||
16.10
15:00
Botunje
Hajduk
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Botunje | 2 : 1 | Hajduk |
16.10
15:00
Planinac
Parmenac
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Planinac | 0 : 0 | Parmenac | |||||
16.10
15:00
Čačak 94
Premeća
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Čačak 94 | 1 : 0 | Premeća | |||||
16.10
15:00
Mladost (P)
Polet
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Mladost (P) | 2 : 0 | Polet | |||||
16.10
15:00
Morava
Malba
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Morava | 2 : 1 | Malba | |||||
16.10
15:00
Strelac
Rakova
4
6
|
16.10.2011 15:00 | Strelac | 4 : 6 | Rakova | |||||
16.10
15:00
Budućnost
Miokovci
1
3
|
16.10.2011 15:00 | Budućnost | 1 : 3 | Miokovci |
16.10
15:00
Baćkovac Junajted
Velereč 94
0
7
|
16.10.2011 15:00 | Baćkovac Junajted | 0 : 7 | Velereč 94 | |||||
16.10
15:00
Majdan
Lunjevica
0
2
|
16.10.2011 15:00 | Majdan | 0 : 2 | Lunjevica |
16.10
15:00
Ozrem
Gornji Branetići
9
4
|
16.10.2011 15:00 | Ozrem | 9 : 4 | Gornji Branetići | |||||
16.10
15:00
Boljkovci
Ozremica
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Boljkovci | 0 : 3 | Ozremica | |||||
16.10
15:00
Takovski Ustanak
Omladinac
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Takovski Ustanak | 1 : 0 | Omladinac |
16.10
14:30
Dedinje Junajted
Gorušica
5
4
|
16.10.2011 14:30 | Dedinje Junajted | 5 : 4 | Gorušica | |||||
16.10
14:30
Jelica
Kotraža
1
4
|
16.10.2011 14:30 | Jelica | 1 : 4 | Kotraža | |||||
16.10
14:30
Gradina
Bratstvo
1
2
|
16.10.2011 14:30 | Gradina | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo
Bjelica
5
0
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Bjelica | |||||
16.10
14:30
Radnički
Vrelo
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Radnički | 2 : 0 | Vrelo |
16.10
14:30
Mladi rudar
Jasenica
4
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladi rudar | 4 : 0 | Jasenica | |||||
16.10
14:30
Radoje Domanović
Trešnjevica
2
4
|
16.10.2011 14:30 | Radoje Domanović | 2 : 4 | Trešnjevica | |||||
16.10
14:30
Šamot
B 2000
1
4
|
16.10.2011 14:30 | Šamot | 1 : 4 | B 2000 | |||||
16.10
14:30
Sloga
Proleter
3
3
|
16.10.2011 14:30 | Sloga | 3 : 3 | Proleter | |||||
16.10
14:30
Mladost
Prvi srpski ustanak
1
2
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 1 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
16.10
14:30
Šatornja
Maskar
5
1
|
16.10.2011 14:30 | Šatornja | 5 : 1 | Maskar | |||||
16.10
14:30
Plaskovac
BSK
0
5
|
16.10.2011 14:30 | Plaskovac | 0 : 5 | BSK |
16.10
Bašin
Pobeda
0
3
|
16.10.2011 | Bašin | 0 : 3 | Pobeda | |||||
16.10
Beli Orlovi
Budućnost
1
1
|
16.10.2011 | Beli Orlovi | 1 : 1 | Budućnost | |||||
16.10
Palanka
Proleter
1
8
|
16.10.2011 | Palanka | 1 : 8 | Proleter | |||||
16.10
Vodice
Šumadija
2
5
|
16.10.2011 | Vodice | 2 : 5 | Šumadija | |||||
16.10
Udarnik
Bačinac
2
3
|
16.10.2011 | Udarnik | 2 : 3 | Bačinac |
16.10
Budućnost
Jedinstvo
4
4
|
16.10.2011 | Budućnost | 4 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.10
Proleter
SASK
3
0
|
16.10.2011 | Proleter | 3 : 0 | SASK | |||||
16.10
Kolarac
Sloga
5
0
|
16.10.2011 | Kolarac | 5 : 0 | Sloga | |||||
16.10
Skobalj
Slavija
5
2
|
16.10.2011 | Skobalj | 5 : 2 | Slavija |
16.10
Vučak
Badljevica
1
4
|
16.10.2011 | Vučak | 1 : 4 | Badljevica | |||||
16.10
Petrijevac
Ravni Gaj
3
1
|
16.10.2011 | Petrijevac | 3 : 1 | Ravni Gaj | |||||
16.10
Podunavac
Landol
5
0
|
16.10.2011 | Podunavac | 5 : 0 | Landol | |||||
16.10
Drugovac
7. Jul
2
2
|
16.10.2011 | Drugovac | 2 : 2 | 7. Jul |
16.10
Mladost
Polet
1
3
|
16.10.2011 | Mladost | 1 : 3 | Polet | |||||
16.10
Jasenica
Mladi borac
1
6
|
16.10.2011 | Jasenica | 1 : 6 | Mladi borac |
16.10
14:30
Sloga
Bata Bulić
3
2
|
16.10.2011 14:30 | Sloga | 3 : 2 | Bata Bulić | |||||
16.10
14:30
Napredak (VC)
Trgovački
1
2
|
16.10.2011 14:30 | Napredak (VC) | 1 : 2 | Trgovački | |||||
16.10
14:30
Zadrugar
Rudar
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Rudar | |||||
16.10
14:30
Omladinac (S)
Polet
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Omladinac (S) | 1 : 0 | Polet | |||||
16.10
14:30
Omladinac (B)
Jedinstvo
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Omladinac (B) | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Mladost
Radnički
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Radnički | |||||
16.10
14:30
Napredak (T)
Krilaš
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Napredak (T) | 2 : 1 | Krilaš |
16.10
14:30
Pobeda
Napredak (N)
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Pobeda | 2 : 1 | Napredak (N) | |||||
16.10
14:30
Napredak (B)
Sloga (Ć)
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Napredak (B) | 1 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
16.10
14:30
Sloga (D)
Jedinstvo (D)
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Sloga (D) | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo (LJ)
Žitkovica
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo (LJ) | 1 : 1 | Žitkovica | |||||
16.10
14:30
RSK
Dunavac (K)
1
0
|
16.10.2011 14:30 | RSK | 1 : 0 | Dunavac (K) |
16.10
15:00
Velika Reka
Borac
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Velika Reka | 3 : 1 | Borac | |||||
16.10
15:00
Granit
Lonjin
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Granit | 2 : 0 | Lonjin | |||||
16.10
15:00
Podrinje
Mladost
4
0
|
16.10.2011 15:00 | Podrinje | 4 : 0 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Cer
Sloga
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Cer | 1 : 1 | Sloga | |||||
16.10
15:00
14. Oktobar
Luk
2
0
|
16.10.2011 15:00 | 14. Oktobar | 2 : 0 | Luk | |||||
16.10
15:00
Studenac
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Studenac | 1 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo (Z)
Stolice
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Jedinstvo (Z) | 0 : 3 | Stolice |
16.10
Pocerina
Dobrava
0
3
|
16.10.2011 | Pocerina | 0 : 3 | Dobrava | |||||
16.10
Karađorđe
Mladost (PP)
1
1
|
16.10.2011 | Karađorđe | 1 : 1 | Mladost (PP) | |||||
16.10
Galeb
OFK Jelen
1
1
|
16.10.2011 | Galeb | 1 : 1 | OFK Jelen | |||||
16.10
Vlašić
Mrovska
3
3
|
16.10.2011 | Vlašić | 3 : 3 | Mrovska | |||||
16.10
Dumaca
Mladost (Z)
3
1
|
16.10.2011 | Dumaca | 3 : 1 | Mladost (Z) | |||||
16.10
Korman
Provo
3
2
|
16.10.2011 | Korman | 3 : 2 | Provo | |||||
16.10
Pričinović
Sloga (K)
4
1
|
16.10.2011 | Pričinović | 4 : 1 | Sloga (K) | |||||
16.10
Sloga (M)
OFK Varna
2
0
|
16.10.2011 | Sloga (M) | 2 : 0 | OFK Varna |
16.10
15:00
Sloga (D)
Budućnost
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Sloga (D) | 2 : 1 | Budućnost | |||||
16.10
15:00
Sloga (B)
Sloga (P)
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Sloga (B) | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
16.10
15:00
Proleter
Drina
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Proleter | 3 : 1 | Drina | |||||
16.10
15:00
Partizan
Omladinac (B)
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Partizan | 1 : 0 | Omladinac (B) | |||||
16.10
15:00
Gorki
Duško
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Gorki | 0 : 3 | Duško | |||||
16.10
15:00
Sloboda
Omladinac (S)
6
0
|
16.10.2011 15:00 | Sloboda | 6 : 0 | Omladinac (S) | |||||
16.10
15:00
Mladi Borac
Napredak
6
4
|
16.10.2011 15:00 | Mladi Borac | 6 : 4 | Napredak |
16.10
14:30
Komanice
Jedinstvo
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Komanice | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Borac
Vrujci
0
4
|
16.10.2011 14:30 | Borac | 0 : 4 | Vrujci | |||||
16.10
14:30
Veliševac
Toplica
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Veliševac | 3 : 0 | Toplica | |||||
16.10
14:30
Gornji Lajkovac
Dučić
7
1
|
16.10.2011 14:30 | Gornji Lajkovac | 7 : 1 | Dučić |
16.10
14:30
Tešnjar
Kotešica
5
0
|
16.10.2011 14:30 | Tešnjar | 5 : 0 | Kotešica | |||||
16.10
14:30
Polet
Mladost Kamenica
6
2
|
16.10.2011 14:30 | Polet | 6 : 2 | Mladost Kamenica | |||||
16.10
14:30
Iskra
OFK Povlen
4
2
|
16.10.2011 14:30 | Iskra | 4 : 2 | OFK Povlen | |||||
16.10
14:30
Lukavac
Mladost Dračić
4
0
|
16.10.2011 14:30 | Lukavac | 4 : 0 | Mladost Dračić | |||||
16.10
14:30
Pričević
Gradac
1
3
|
16.10.2011 14:30 | Pričević | 1 : 3 | Gradac | |||||
16.10
14:30
Zadrugar
Junior Novo Naselje
3
3
|
16.10.2011 14:30 | Zadrugar | 3 : 3 | Junior Novo Naselje |
16.10
Dimitrije Tucović
Sloga
0
3
|
16.10.2011 | Dimitrije Tucović | 0 : 3 | Sloga | |||||
16.10
Ratkovac
Stepanje
2
3
|
16.10.2011 | Ratkovac | 2 : 3 | Stepanje |
16.10
14:30
Paljuvi
Polet
0
4
|
16.10.2011 14:30 | Paljuvi | 0 : 4 | Polet | |||||
16.10
14:30
Čučuge
Joševa
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Čučuge | 1 : 1 | Joševa | |||||
16.10
14:30
Gunjevac
Dokmir
4
0
|
16.10.2011 14:30 | Gunjevac | 4 : 0 | Dokmir | |||||
16.10
14:30
OFK Stublenica
Jedinstvo
2
0
|
16.10.2011 14:30 | OFK Stublenica | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Sloga
Kalenić
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Kalenić | |||||
16.10
14:30
Omladinac
Vrelo
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Omladinac | 0 : 0 | Vrelo | |||||
16.10
14:30
Brgule
Tvrdojevac
1
3
|
16.10.2011 14:30 | Brgule | 1 : 3 | Tvrdojevac |
16.10
15:00
Borac (SD)
Dobrinjac
0
4
|
16.10.2011 15:00 | Borac (SD) | 0 : 4 | Dobrinjac | |||||
16.10
15:00
Gorobilje
Ježevica
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Gorobilje | 2 : 0 | Ježevica | |||||
16.10
15:00
Borac (O)
Duškovci
1
3
|
16.10.2011 15:00 | Borac (O) | 1 : 3 | Duškovci | |||||
16.10
15:00
Blagaja
Lazarica
3
8
|
16.10.2011 15:00 | Blagaja | 3 : 8 | Lazarica | |||||
16.10
15:00
Savinac
Lauš
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Savinac | 2 : 0 | Lauš | |||||
16.10
15:00
Pobeda
Glumač
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Pobeda | 0 : 1 | Glumač |
16.10
15:00
Mladost (DM)
Morava
2
4
|
16.10.2011 15:00 | Mladost (DM) | 2 : 4 | Morava | |||||
16.10
11:00
Koca
Morava
1
4
|
16.10.2011 11:00 | Koca | 1 : 4 | Morava | |||||
16.10
15:00
Vulkan
Moravac
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Vulkan | 2 : 1 | Moravac | |||||
16.10
15:00
Čegar
Supovac
5
0
|
16.10.2011 15:00 | Čegar | 5 : 0 | Supovac | |||||
16.10
15:00
Mladost
Mladost
3
5
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 3 : 5 | Mladost |
16.10
Polet (V)
Pobeda
10
0
|
16.10.2011 | Polet (V) | 10 : 0 | Pobeda | |||||
16.10
Ratar
Jedinstvo
3
2
|
16.10.2011 | Ratar | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.10
Vukašinovac
Borac
3
2
|
16.10.2011 | Vukašinovac | 3 : 2 | Borac | |||||
16.10
Tempo
Gredetin
2
2
|
16.10.2011 | Tempo | 2 : 2 | Gredetin |
16.10
15:30
Radnički
Naisus
3
0
|
16.10.2011 15:30 | Radnički | 3 : 0 | Naisus | |||||
16.10
12:30
Baličevac
Padina
3
2
|
16.10.2011 12:30 | Baličevac | 3 : 2 | Padina | |||||
16.10
10:00
Dobrič
Sloga
1
2
|
16.10.2011 10:00 | Dobrič | 1 : 2 | Sloga |
16.10
14:30
Sloga
Morava
5
0
|
16.10.2011 14:30 | Sloga | 5 : 0 | Morava | |||||
16.10
14:30
MB
Lemind Livnica
1
4
|
16.10.2011 14:30 | MB | 1 : 4 | Lemind Livnica | |||||
16.10
14:30
Milanovo
Sloboda
1
6
|
16.10.2011 14:30 | Milanovo | 1 : 6 | Sloboda | |||||
16.10
14:30
Mladi Borac
Železničar
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladi Borac | 1 : 0 | Železničar | |||||
16.10
14:30
Kumarevo
Polet
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Kumarevo | 2 : 0 | Polet | |||||
16.10
14:30
Radnički
Napredak
5
0
|
16.10.2011 14:30 | Radnički | 5 : 0 | Napredak |
16.10
15:00
Željuša
Mladost
9
2
|
16.10.2011 15:00 | Željuša | 9 : 2 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Sloga
Borac
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Borac | |||||
16.10
15:00
Padež
Pobeda
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Padež | 3 : 0 | Pobeda |
16.10
14:30
Kolare
Polet
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Kolare | 0 : 1 | Polet | |||||
16.10
14:30
Mladost (S)
Javor
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladost (S) | 1 : 0 | Javor | |||||
16.10
14:30
Mladost (T)
Ursule
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladost (T) | 1 : 0 | Ursule | |||||
16.10
14:30
Kupinovac
Mladost (D)
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Kupinovac | 1 : 1 | Mladost (D) | |||||
16.10
14:30
BSK
Crni Vrh
2
1
|
16.10.2011 14:30 | BSK | 2 : 1 | Crni Vrh |
16.10
15:00
Slatina
Graničar
4
4
|
16.10.2011 15:00 | Slatina | 4 : 4 | Graničar | |||||
16.10
15:00
Urovica
Kovilovo
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Urovica | 3 : 0 | Kovilovo | |||||
16.10
15:00
Smedovac
Ratar
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Smedovac | 3 : 2 | Ratar | |||||
16.10
15:00
Samarinovac
Rečka
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Samarinovac | 0 : 1 | Rečka | |||||
16.10
15:00
BSK
OFK Tamnič
1
4
|
16.10.2011 15:00 | BSK | 1 : 4 | OFK Tamnič | |||||
16.10
15:00
Vidrovac
Mladost
0
0
|
16.10.2011 15:00 | Vidrovac | 0 : 0 | Mladost |
16.10
15:00
Omladinac
Junior
4
0
|
16.10.2011 15:00 | Omladinac | 4 : 0 | Junior | |||||
16.10
15:00
Pontes
Koča Andjelković
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Pontes | 1 : 1 | Koča Andjelković | |||||
16.10
15:00
Lokomotiva
Kladušnica
0
5
|
16.10.2011 15:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | Kladušnica | |||||
16.10
15:00
Trajan
Rtkovo
2
4
|
16.10.2011 15:00 | Trajan | 2 : 4 | Rtkovo |
16.10
14:30
Župski biseri
Tomako
0
3
|
16.10.2011 14:30 | Župski biseri | 0 : 3 | Tomako | |||||
16.10
14:30
Mladi radnik
Ušće
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladi radnik | 1 : 0 | Ušće | |||||
16.10
14:30
Omladinac
Sloga L
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | Sloga L | |||||
16.10
14:30
Mladost T
Sloga D
1
2
|
16.10.2011 14:30 | Mladost T | 1 : 2 | Sloga D | |||||
16.10
14:30
Gradina
Borac
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Gradina | 3 : 1 | Borac |
16.10
15:00
Dušan Ristić
Mudrakovac
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Dušan Ristić | 3 : 1 | Mudrakovac | |||||
16.10
15:00
Budućnost
Belović
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Belović | |||||
16.10
15:00
Šanac
Kupci
5
1
|
16.10.2011 15:00 | Šanac | 5 : 1 | Kupci | |||||
16.10
15:00
Modrica
Čitluk
1
4
|
16.10.2011 15:00 | Modrica | 1 : 4 | Čitluk | |||||
16.10
15:00
Dvorane
13.April
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Dvorane | 2 : 1 | 13.April | |||||
16.10
15:00
Sloga
Rasina
2
3
|
16.10.2011 15:00 | Sloga | 2 : 3 | Rasina |
16.10
14:30
Borac
Ravna
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Borac | 2 : 0 | Ravna | |||||
16.10
14:30
Mladost
Gorica
5
1
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 5 : 1 | Gorica |
16.10
15:30
Omladinac (D)
Železničar
1
2
|
16.10.2011 15:30 | Omladinac (D) | 1 : 2 | Železničar | |||||
16.10
15:30
BSK Bavanište
Jedinstvo Stević
1
3
|
16.10.2011 15:30 | BSK Bavanište | 1 : 3 | Jedinstvo Stević | |||||
16.10
15:30
Strela
Proleter
1
0
|
16.10.2011 15:30 | Strela | 1 : 0 | Proleter | |||||
16.10
15:30
Dolovo
Pobeda
3
0
|
16.10.2011 15:30 | Dolovo | 3 : 0 | Pobeda | |||||
16.10
15:30
Budućnost (BB)
Mladost (V)
1
0
|
16.10.2011 15:30 | Budućnost (BB) | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
16.10
15:30
Unirea
Vojvodina
1
0
|
16.10.2011 15:30 | Unirea | 1 : 0 | Vojvodina |
16.10
15:30
Ratar
Borac (VG)
3
1
|
16.10.2011 15:30 | Ratar | 3 : 1 | Borac (VG) | |||||
16.10
15:30
Dobrica
Vinogradar
4
1
|
16.10.2011 15:30 | Dobrica | 4 : 1 | Vinogradar | |||||
16.10
15:30
Ševac
Jedinstvo
1
4
|
16.10.2011 15:30 | Ševac | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:30
Budućnost (A)
Karaš (K)
3
1
|
16.10.2011 15:30 | Budućnost (A) | 3 : 1 | Karaš (K) | |||||
16.10
15:30
Borac (VS)
Hajdučica
1
0
|
16.10.2011 15:30 | Borac (VS) | 1 : 0 | Hajdučica | |||||
16.10
15:30
Dunav
Potporanj
1
3
|
16.10.2011 15:30 | Dunav | 1 : 3 | Potporanj | |||||
16.10
15:30
Banat
Karaš (J)
1
1
|
16.10.2011 15:30 | Banat | 1 : 1 | Karaš (J) |
16.10
14:00
Đurđin
Zrinjski 1932
7
1
|
16.10.2011 14:00 | Đurđin | 7 : 1 | Zrinjski 1932 | |||||
16.10
14:00
Hajduk
Mala Bosna
5
2
|
16.10.2011 14:00 | Hajduk | 5 : 2 | Mala Bosna | |||||
16.10
14:00
Poljoprivrednik
Solid
1
2
|
16.10.2011 14:00 | Poljoprivrednik | 1 : 2 | Solid | |||||
16.10
14:00
Dušan Silni
Elektrovojvodina
3
1
|
16.10.2011 14:00 | Dušan Silni | 3 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
16.10
14:00
Lokomotiva
Žednik
4
2
|
16.10.2011 14:00 | Lokomotiva | 4 : 2 | Žednik | |||||
16.10
14:00
Bratstvo
Udarnik
0
7
|
16.10.2011 14:00 | Bratstvo | 0 : 7 | Udarnik |
16.10
14:00
Jedinstvo
Tromedja
3
0
|
16.10.2011 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Tromedja | |||||
16.10
14:00
Slavija
Tisa
0
3
|
16.10.2011 14:00 | Slavija | 0 : 3 | Tisa | |||||
16.10
14:00
Graničar
Radnički
6
0
|
16.10.2011 14:00 | Graničar | 6 : 0 | Radnički | |||||
16.10
14:00
Sloga
Šampion Olimpija
3
0
|
16.10.2011 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Šampion Olimpija |
16.10
14:30
Mladost
Mićunovo
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 3 : 0 | Mićunovo | |||||
16.10
14:30
Pobeda
Sokolac
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Pobeda | 3 : 0 | Sokolac |
16.10
15:00
Napredak
Polet
1
10
|
16.10.2011 15:00 | Napredak | 1 : 10 | Polet | |||||
16.10
15:00
ŽAK
Jedinstvo
0
1
|
16.10.2011 15:00 | ŽAK | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:00
Borac
Delija
3
3
|
16.10.2011 15:00 | Borac | 3 : 3 | Delija | |||||
16.10
15:00
Vojvodina
2. Oktobar
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Vojvodina | 1 : 0 | 2. Oktobar |
16.10
15:00
Terekves
Bega
4
1
|
16.10.2011 15:00 | Terekves | 4 : 1 | Bega | |||||
16.10
15:00
Polet
Budućnost
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Polet | 2 : 0 | Budućnost | |||||
16.10
15:00
Olimpija
Omladinac
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Olimpija | 2 : 1 | Omladinac | |||||
16.10
15:00
Napredak
Proleter
6
1
|
16.10.2011 15:00 | Napredak | 6 : 1 | Proleter | |||||
16.10
15:00
Roham
1.Oktobar
5
0
|
16.10.2011 15:00 | Roham | 5 : 0 | 1.Oktobar |
16.10
15:00
Rastina 1918
Dunav
5
2
|
16.10.2011 15:00 | Rastina 1918 | 5 : 2 | Dunav | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
OFK Šikara
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | OFK Šikara | |||||
16.10
15:00
Dinamo
Terekveš
1
3
|
16.10.2011 15:00 | Dinamo | 1 : 3 | Terekveš | |||||
16.10
15:00
Lipar
Panonija
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Lipar | 3 : 1 | Panonija | |||||
16.10
15:00
Aleksa Šantić
Radnički
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Aleksa Šantić | 2 : 0 | Radnički |
16.10
15:00
Graničar G
Graničar K
6
0
|
16.10.2011 15:00 | Graničar G | 6 : 0 | Graničar K | |||||
16.10
15:00
Hrtkovci
Budućnost
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Hrtkovci | 1 : 0 | Budućnost | |||||
16.10
15:00
Borac
Donji Petrovci
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Borac | 0 : 1 | Donji Petrovci | |||||
16.10
15:00
OFK Brestač
Sloven
0
1
|
16.10.2011 15:00 | OFK Brestač | 0 : 1 | Sloven | |||||
16.10
15:00
Jedinstvo
Ljukovo
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
16.10
15:00
Podunavac
Železničar
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Podunavac | 1 : 0 | Železničar | |||||
16.10
15:00
Popinci
Sloga Borac
6
0
|
16.10.2011 15:00 | Popinci | 6 : 0 | Sloga Borac |
16.10
15:00
Partizan
OFK Futog
0
5
|
16.10.2011 15:00 | Partizan | 0 : 5 | OFK Futog | |||||
16.10
15:00
Vinogradar
OFK Sirig
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Vinogradar | 1 : 1 | OFK Sirig | |||||
16.10
15:00
TSK
Čenej
7
0
|
16.10.2011 15:00 | TSK | 7 : 0 | Čenej | |||||
16.10
15:00
Fruškogorac
Dinamo
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Fruškogorac | 2 : 0 | Dinamo | |||||
16.10
15:00
Proleter
Borac
8
1
|
16.10.2011 15:00 | Proleter | 8 : 1 | Borac | |||||
16.10
15:00
Bačka
Sremac
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Bačka | 3 : 0 | Sremac |
16.10
Iskra
Mladost
3
1
|
16.10.2011 | Iskra | 3 : 1 | Mladost | |||||
16.10
Mladost Radost
Jedinstvo
3
0
|
16.10.2011 | Mladost Radost | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
Budućnost
Vojvodina
1
3
|
16.10.2011 | Budućnost | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
16.10
Proleter
Bečej
4
1
|
16.10.2011 | Proleter | 4 : 1 | Bečej |
16.10
14:30
Karađorđevo
Krila Krajine
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Karađorđevo | 0 : 1 | Krila Krajine | |||||
16.10
14:30
Maglić
Kulpin
3
2
|
16.10.2011 14:30 | Maglić | 3 : 2 | Kulpin | |||||
16.10
14:30
Budućnost (P)
Borac
4
1
|
16.10.2011 14:30 | Budućnost (P) | 4 : 1 | Borac | |||||
16.10
14:30
Bačka
Soko
1
3
|
16.10.2011 14:30 | Bačka | 1 : 3 | Soko | |||||
16.10
14:30
Vojvodina
Krivanj
6
1
|
16.10.2011 14:30 | Vojvodina | 6 : 1 | Krivanj |
16.10
ŽSK
Jedinstvo
8
0
|
16.10.2011 | ŽSK | 8 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
Sloga
Obilić
1
0
|
16.10.2011 | Sloga | 1 : 0 | Obilić | |||||
16.10
Titel
Hajduk (Č)
4
0
|
16.10.2011 | Titel | 4 : 0 | Hajduk (Č) |
16.10
14:30
Jedinstvo
Napredak
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Napredak | |||||
16.10
14:30
Institut
Dunav
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Institut | 2 : 2 | Dunav | |||||
16.10
14:30
Studenski Grad
Rušanj
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Studenski Grad | 1 : 0 | Rušanj |
16.10
15:00
Kosmaj
Radnički PDM
2
4
|
16.10.2011 15:00 | Kosmaj | 2 : 4 | Radnički PDM | |||||
16.10
15:00
Šepšin
Velika Krsna
0
2
|
16.10.2011 15:00 | Šepšin | 0 : 2 | Velika Krsna | |||||
16.10
15:00
Rabrovac
Borac
5
1
|
16.10.2011 15:00 | Rabrovac | 5 : 1 | Borac | |||||
16.10
15:00
Boleč
Popović
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Boleč | 3 : 1 | Popović | |||||
16.10
15:00
Podunavac
Selo Mladenovac
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Podunavac | 2 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
16.10
15:00
Mladost
Pudarci
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Pudarci | |||||
16.10
15:00
OFK Leštane
Ivanča
3
0
|
16.10.2011 15:00 | OFK Leštane | 3 : 0 | Ivanča |
16.10
14:30
Mladost (B)
OFK Zabrežje
0
5
|
16.10.2011 14:30 | Mladost (B) | 0 : 5 | OFK Zabrežje | |||||
16.10
14:30
Lisović
Budućnost
0
2
|
16.10.2011 14:30 | Lisović | 0 : 2 | Budućnost |
16.10
15:00
Tamiš
Banat
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Tamiš | 2 : 0 | Banat | |||||
16.10
15:00
Lehel
MSK
2
2
|
16.10.2011 15:00 | Lehel | 2 : 2 | MSK | |||||
16.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
2
4
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 2 : 4 | Jedinstvo |
16.10
15:00
Radnički Ratar
Gradnulica Bečkerek
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Radnički Ratar | 3 : 2 | Gradnulica Bečkerek | |||||
16.10
15:00
Radnički
ŽFK Banat
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Radnički | 1 : 0 | ŽFK Banat | |||||
16.10
15:00
Sloga
Proleter
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Proleter |
16.10
14:30
Budućnost (S)
Jedinstvo
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Budućnost (S) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
14:30
Partizan
Stara Čaršija
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Partizan | 1 : 1 | Stara Čaršija | |||||
16.10
14:30
Jovo Kursula
Kablar
1
3
|
16.10.2011 14:30 | Jovo Kursula | 1 : 3 | Kablar | |||||
16.10
14:30
Zgodačica
Popovići
2
3
|
16.10.2011 14:30 | Zgodačica | 2 : 3 | Popovići | |||||
16.10
14:30
Stubal
Musina reka
8
1
|
16.10.2011 14:30 | Stubal | 8 : 1 | Musina reka | |||||
16.10
14:30
Ras
Omladinac
5
0
|
16.10.2011 14:30 | Ras | 5 : 0 | Omladinac |
16.10
15:00
Divostin
Trmbas
2
2
|
16.10.2011 15:00 | Divostin | 2 : 2 | Trmbas | |||||
16.10
15:00
Đuriselac
Studenac
3
1
|
16.10.2011 15:00 | Đuriselac | 3 : 1 | Studenac | |||||
16.10
15:00
Stari momci
Kutlovo
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Stari momci | 0 : 1 | Kutlovo | |||||
16.10
15:00
Borac
21. oktobar
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Borac | 0 : 1 | 21. oktobar | |||||
16.10
15:00
Velika Sugubina
Zastava
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Velika Sugubina | 0 : 3 | Zastava |
16.10
11:00
Kopljari
Tulež
6
0
|
16.10.2011 11:00 | Kopljari | 6 : 0 | Tulež | |||||
16.10
13:00
Misača
Ranilović
8
0
|
16.10.2011 13:00 | Misača | 8 : 0 | Ranilović |
16.10
14:30
Mladost
OFK Žabare
4
6
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 4 : 6 | OFK Žabare |
16.10
15:00
Kotlenik (G)
Polet (G)
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Kotlenik (G) | 1 : 2 | Polet (G) | |||||
16.10
15:00
Mladost (P)
Mladi Radnik
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Mladost (P) | 3 : 2 | Mladi Radnik |
16.10
14:30
Budućnost
Košava
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Budućnost | 1 : 0 | Košava |
16.10
15:30
Proleter
Mladost
0
13
|
16.10.2011 15:30 | Proleter | 0 : 13 | Mladost | |||||
16.10
15:30
Napredak
Omladinac
1
1
|
16.10.2011 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Omladinac | |||||
16.10
15:30
Udarnik
Jedinstvo
2
4
|
16.10.2011 15:30 | Udarnik | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:30
Budućnost
BSK
0
1
|
16.10.2011 15:30 | Budućnost | 0 : 1 | BSK |
16.10
14:30
Dizel
Sopot
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Dizel | 2 : 0 | Sopot | |||||
16.10
14:30
Mlava (B)
Vojvoda Milenko
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Mlava (B) | 2 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
16.10
14:30
Zemljoradnik
Borac (K)
1
3
|
16.10.2011 14:30 | Zemljoradnik | 1 : 3 | Borac (K) | |||||
16.10
14:30
Sloga (L)
Dunav
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | Dunav |
16.10
14:30
Sloga T
Desine
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Sloga T | 1 : 1 | Desine | |||||
16.10
14:30
Mirko Tomić
Pek
0
3
|
16.10.2011 14:30 | Mirko Tomić | 0 : 3 | Pek | |||||
16.10
14:30
Sloga ĐP
Ram
4
6
|
16.10.2011 14:30 | Sloga ĐP | 4 : 6 | Ram |
16.10
14:30
Kaona
Sloga
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Kaona | 3 : 1 | Sloga | |||||
16.10
14:30
Homolje
Basarac
1
4
|
16.10.2011 14:30 | Homolje | 1 : 4 | Basarac | |||||
16.10
14:30
Kvarc
Radenka
4
4
|
16.10.2011 14:30 | Kvarc | 4 : 4 | Radenka |
16.10
15:00
Polet
Usije
3
5
|
16.10.2011 15:00 | Polet | 3 : 5 | Usije | |||||
16.10
15:00
Žika Marković Uča
Električar
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Žika Marković Uča | 2 : 0 | Električar | |||||
16.10
15:00
Vinci
Dobra
6
2
|
16.10.2011 15:00 | Vinci | 6 : 2 | Dobra |
16.10
15:00
Milan Orlić
Borac
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Milan Orlić | 0 : 3 | Borac | |||||
16.10
15:00
Polet
Hajduk
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Polet | 0 : 3 | Hajduk | |||||
16.10
15:00
Jelav
Mladost (Gradilšte)
0
1
|
16.10.2011 15:00 | Jelav | 0 : 1 | Mladost (Gradilšte) |
16.10
15:30
Hajduk
Torpedo
3
0
|
16.10.2011 15:30 | Hajduk | 3 : 0 | Torpedo | |||||
16.10
15:00
Sloga
Krnule 09
2
3
|
16.10.2011 15:00 | Sloga | 2 : 3 | Krnule 09 | |||||
16.10
15:00
Sloga Trgosped
Bobovik
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Sloga Trgosped | 2 : 0 | Bobovik | |||||
16.10
15:00
Mladost
Tresnjevka
2
4
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 2 : 4 | Tresnjevka | |||||
16.10
15:00
Petrovac 74
Dragojevac
2
2
|
16.10.2011 15:00 | Petrovac 74 | 2 : 2 | Dragojevac |
16.10
11:00
Žabar
Volujac
3
1
|
16.10.2011 11:00 | Žabar | 3 : 1 | Volujac | |||||
16.10
11:00
Mladost 2011
Jedinstvo
4
0
|
16.10.2011 11:00 | Mladost 2011 | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.10
11:00
Zablaće
Mladost (Sv)
0
3
|
16.10.2011 11:00 | Zablaće | 0 : 3 | Mladost (Sv) | |||||
16.10
11:00
Sava
Rankovac
0
4
|
16.10.2011 11:00 | Sava | 0 : 4 | Rankovac | |||||
16.10
11:00
Mladost (Sl)
Metlić
1
0
|
16.10.2011 11:00 | Mladost (Sl) | 1 : 0 | Metlić |
16.10
11:00
Mladost (O)
Napredak (U)
5
2
|
16.10.2011 11:00 | Mladost (O) | 5 : 2 | Napredak (U) |
16.10
11:00
Zadrugar Milkivit
Torpedo
1
3
|
16.10.2011 11:00 | Zadrugar Milkivit | 1 : 3 | Torpedo |
16.10
14:30
Rakac Stave
Mali korak
6
1
|
16.10.2011 14:30 | Rakac Stave | 6 : 1 | Mali korak | |||||
16.10
14:30
Mladi radnik
Dupljaj
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladi radnik | 2 : 0 | Dupljaj |
16.10
14:30
Sloga
Mladost
7
1
|
16.10.2011 14:30 | Sloga | 7 : 1 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Vukona
Pambukovica
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Vukona | 3 : 0 | Pambukovica |
16.10
15:00
Bratstvo (B)
Bratstvo (Z)
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Bratstvo (B) | 1 : 1 | Bratstvo (Z) | |||||
16.10
15:00
Jasunja
Moravac (G)
4
1
|
16.10.2011 15:00 | Jasunja | 4 : 1 | Moravac (G) |
16.10
15:00
Mladost
Radnički
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Radnički | |||||
16.10
15:00
Pobeda
Morava
0
2
|
16.10.2011 15:00 | Pobeda | 0 : 2 | Morava |
16.10
14:30
Resavac
Resava
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Resavac | 2 : 0 | Resava | |||||
16.10
14:30
OFK Dvorište
Mladi Radnik
6
2
|
16.10.2011 14:30 | OFK Dvorište | 6 : 2 | Mladi Radnik |
16.10
14:30
Lipar
Morava Panjevac
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Lipar | 3 : 0 | Morava Panjevac | |||||
16.10
14:30
OFK Tabane
Napredak
2
0
|
16.10.2011 14:30 | OFK Tabane | 2 : 0 | Napredak | |||||
16.10
14:30
Trnava
Partizan (G)
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Trnava | 1 : 1 | Partizan (G) | |||||
16.10
14:30
Sloboda
Juhor
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Sloboda | 1 : 1 | Juhor | |||||
16.10
14:30
Ribnik
Partizan (M)
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Ribnik | 0 : 0 | Partizan (M) |
16.10
14:30
Mladost
Popovac
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 2 : 2 | Popovac | |||||
16.10
14:30
Zemljoradnik
Šumadija
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Zemljoradnik | 2 : 1 | Šumadija | |||||
16.10
14:30
Golubovac 07
Hajduk
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Golubovac 07 | 0 : 0 | Hajduk | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo R
Budućnost
0
2
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo R | 0 : 2 | Budućnost | |||||
16.10
14:30
Radnicki
Radnik
2
4
|
16.10.2011 14:30 | Radnicki | 2 : 4 | Radnik | |||||
16.10
14:30
Polet
Omladinac
5
0
|
16.10.2011 14:30 | Polet | 5 : 0 | Omladinac | |||||
16.10
14:30
Jedinstvo DM
Napredak
6
0
|
16.10.2011 14:30 | Jedinstvo DM | 6 : 0 | Napredak |
16.10
14:30
Juhor
Blagotin
0
2
|
16.10.2011 14:30 | Juhor | 0 : 2 | Blagotin | |||||
16.10
14:30
Zenit
Šumadinac
1
2
|
16.10.2011 14:30 | Zenit | 1 : 2 | Šumadinac | |||||
16.10
14:30
Polet
Goša
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Polet | 0 : 0 | Goša |
16.10
16:30
Vinogradar
Stari Trstenik
1
7
|
16.10.2011 16:30 | Vinogradar | 1 : 7 | Stari Trstenik | |||||
16.10
16:30
Morava
Ribnik
2
0
|
16.10.2011 16:30 | Morava | 2 : 0 | Ribnik |
16.10
15:00
Rubin
Parcane
3
0
|
16.10.2011 15:00 | Rubin | 3 : 0 | Parcane | |||||
16.10
15:00
Kiseljak
Temnić
0
3
|
16.10.2011 15:00 | Kiseljak | 0 : 3 | Temnić |
16.10
15:00
Polet (K)
Bukovica
2
4
|
16.10.2011 15:00 | Polet (K) | 2 : 4 | Bukovica | |||||
16.10
15:00
Polet (Š)
Sebečevac
1
4
|
16.10.2011 15:00 | Polet (Š) | 1 : 4 | Sebečevac | |||||
16.10
15:00
Mladost
Grkljane
1
5
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 1 : 5 | Grkljane | |||||
16.10
15:00
Zdravinje
Drugari
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Zdravinje | 1 : 2 | Drugari | |||||
16.10
15:00
Jablanica
Štitari
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Jablanica | 1 : 2 | Štitari |
16.10
15:30
Vojvodina
Jedinstvo
4
2
|
16.10.2011 15:30 | Vojvodina | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.10
15:30
Pobeda
Omladinac
1
3
|
16.10.2011 15:30 | Pobeda | 1 : 3 | Omladinac | |||||
16.10
15:30
Vitorul
Partizan
0
0
|
16.10.2011 15:30 | Vitorul | 0 : 0 | Partizan |
16.10
15:30
Banat
Krajina
4
1
|
16.10.2011 15:30 | Banat | 4 : 1 | Krajina | |||||
16.10
15:30
Janošik
Graničar
0
5
|
16.10.2011 15:30 | Janošik | 0 : 5 | Graničar |
16.10
15:00
Krušedol
Sloga
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Krušedol | 1 : 0 | Sloga | |||||
16.10
15:00
Borac
OFK Kraljevci
1
0
|
16.10.2011 15:00 | Borac | 1 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
16.10
15:00
Mladost
Polet
5
0
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 5 : 0 | Polet | |||||
16.10
15:00
PSK Putinci
Fruškogorac
1
0
|
16.10.2011 15:00 | PSK Putinci | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
16.10
15:00
Napredak
Fruška Gora
5
0
|
16.10.2011 15:00 | Napredak | 5 : 0 | Fruška Gora |
16.10
15:00
OFK Bikić
Napredak
2
0
|
16.10.2011 15:00 | OFK Bikić | 2 : 0 | Napredak | |||||
16.10
15:00
Omladinac B
Jedinstvo LJ
4
2
|
16.10.2011 15:00 | Omladinac B | 4 : 2 | Jedinstvo LJ | |||||
16.10
15:00
Sindjelić
Jedinstvo M
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Sindjelić | 3 : 2 | Jedinstvo M | |||||
16.10
15:00
Sremac
Fruškogorac
4
0
|
16.10.2011 15:00 | Sremac | 4 : 0 | Fruškogorac | |||||
16.10
15:00
Jednota
OFK Bačinci Sloga
2
1
|
16.10.2011 15:00 | Jednota | 2 : 1 | OFK Bačinci Sloga |
16.10
15:00
Graničar
Srem
4
0
|
16.10.2011 15:00 | Graničar | 4 : 0 | Srem | |||||
16.10
15:00
Sloboda
Vitez
2
0
|
16.10.2011 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | Vitez | |||||
16.10
15:00
Kameni
Sremac
1
1
|
16.10.2011 15:00 | Kameni | 1 : 1 | Sremac | |||||
16.10
15:00
Mladost
Lovac
3
4
|
16.10.2011 15:00 | Mladost | 3 : 4 | Lovac |
16.10
15:30
Sloboda
Zmaj
1
0
|
16.10.2011 15:30 | Sloboda | 1 : 0 | Zmaj | |||||
16.10
15:30
Hajduk
Sremac
1
2
|
16.10.2011 15:30 | Hajduk | 1 : 2 | Sremac | |||||
16.10
15:30
Mitros
Sloga
3
1
|
16.10.2011 15:30 | Mitros | 3 : 1 | Sloga | |||||
16.10
15:30
Fruškogorac
Borac VR
4
0
|
16.10.2011 15:30 | Fruškogorac | 4 : 0 | Borac VR | |||||
16.10
15:30
Borac R
Srem
3
0
|
16.10.2011 15:30 | Borac R | 3 : 0 | Srem |
16.10
Sloga
Borac
1
1
|
16.10.2011 | Sloga | 1 : 1 | Borac | |||||
16.10
Polet
ČSK Čortanovci
0
0
|
16.10.2011 | Polet | 0 : 0 | ČSK Čortanovci | |||||
16.10
Fruškogorac
Dunav
2
2
|
16.10.2011 | Fruškogorac | 2 : 2 | Dunav |
16.10
14:30
Borac
Naša Zvezda
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Borac | 3 : 1 | Naša Zvezda | |||||
16.10
14:30
Mladost
Sloga
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 2 : 2 | Sloga | |||||
16.10
14:30
Neštin
Slavija
0
2
|
16.10.2011 14:30 | Neštin | 0 : 2 | Slavija | |||||
16.10
14:30
Bački Hajduk
Labudnjača
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Bački Hajduk | 2 : 2 | Labudnjača |
16.10
14:30
Partizan
Veliko selo
3
0
|
16.10.2011 14:30 | Partizan | 3 : 0 | Veliko selo | |||||
16.10
14:30
Dunavac
Moštanica
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Dunavac | 0 : 0 | Moštanica | |||||
16.10
14:30
Sveti Stefan
Crvenka
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Sveti Stefan | 2 : 1 | Crvenka | |||||
16.10
14:30
Mladost (JR)
Kapedunum
0
1
|
16.10.2011 14:30 | Mladost (JR) | 0 : 1 | Kapedunum | |||||
16.10
14:30
Mladost (B)
Hajduk
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Hajduk |
16.10
12:00
Sparta
GAK
1
2
|
16.10.2011 12:00 | Sparta | 1 : 2 | GAK | |||||
16.10
11:00
Šećeranac Ada
Busije
4
0
|
16.10.2011 11:00 | Šećeranac Ada | 4 : 0 | Busije | |||||
16.10
10:00
Torlak
OFK Petrovčić
1
0
|
16.10.2011 10:00 | Torlak | 1 : 0 | OFK Petrovčić | |||||
16.10
14:30
Novi Beograd
Zmaj 1953
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Novi Beograd | 1 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
16.10
13:00
Olimpija
Borac
6
3
|
16.10.2011 13:00 | Olimpija | 6 : 3 | Borac |
16.10
Sibnica
OFK Slatina
8
0
|
16.10.2011 | Sibnica | 8 : 0 | OFK Slatina | |||||
16.10
Vis
Crvena Zvezda
4
1
|
16.10.2011 | Vis | 4 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
16.10
OFK Rogača
Ropočevo
1
2
|
16.10.2011 | OFK Rogača | 1 : 2 | Ropočevo | |||||
16.10
Stojnik
Mladost (G)
3
0
|
16.10.2011 | Stojnik | 3 : 0 | Mladost (G) |
16.10
14:30
OFK Boždarevac
Beljina
1
3
|
16.10.2011 14:30 | OFK Boždarevac | 1 : 3 | Beljina | |||||
16.10
14:30
Rožanci
OFK Borac
1
3
|
16.10.2011 14:30 | Rožanci | 1 : 3 | OFK Borac | |||||
16.10
14:30
Veliki Borak
Mladost Gaj 2011
4
1
|
16.10.2011 14:30 | Veliki Borak | 4 : 1 | Mladost Gaj 2011 | |||||
16.10
14:30
Šiljakovac
OFK Meljak
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Šiljakovac | 1 : 0 | OFK Meljak |
16.10
Mladost
Omladinac
1
1
|
16.10.2011 | Mladost | 1 : 1 | Omladinac | |||||
16.10
Belica
Jedinstvo
5
2
|
16.10.2011 | Belica | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.10
Oniks
Hajduk
3
0
|
16.10.2011 | Oniks | 3 : 0 | Hajduk |
16.10
14:30
Sloboda
Heroj
6
3
|
16.10.2011 14:30 | Sloboda | 6 : 3 | Heroj | |||||
16.10
14:30
Moravac
Mladost
2
3
|
16.10.2011 14:30 | Moravac | 2 : 3 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Budućnost
Karađorđe
12
1
|
16.10.2011 14:30 | Budućnost | 12 : 1 | Karađorđe | |||||
16.10
14:30
Železničar
Vihor
0
3
|
16.10.2011 14:30 | Železničar | 0 : 3 | Vihor |
16.10
15:00
Borac
Mladost
2
4
|
16.10.2011 15:00 | Borac | 2 : 4 | Mladost | |||||
16.10
15:00
Vojvodina
27. Oktobar
3
2
|
16.10.2011 15:00 | Vojvodina | 3 : 2 | 27. Oktobar | |||||
16.10
15:00
Car Uroš
Sremac
1
2
|
16.10.2011 15:00 | Car Uroš | 1 : 2 | Sremac |
16.10
14:30
Rasadnik
OFK Sokolovo
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Rasadnik | 0 : 0 | OFK Sokolovo | |||||
16.10
14:30
Šumadinac
Petka
3
1
|
16.10.2011 14:30 | Šumadinac | 3 : 1 | Petka | |||||
16.10
14:30
Mladost
Proleter
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Proleter |
16.10
14:30
Hajduk
Radnički 1923
0
0
|
16.10.2011 14:30 | Hajduk | 0 : 0 | Radnički 1923 | |||||
16.10
14:30
Rad
Vojvodina
1
1
|
16.10.2011 14:30 | Rad | 1 : 1 | Vojvodina |
16.10
14:30
Kolubara
Srem
0
2
|
16.10.2011 14:30 | Kolubara | 0 : 2 | Srem | |||||
16.10
14:30
Mladost (L)
Čukarički
1
0
|
16.10.2011 14:30 | Mladost (L) | 1 : 0 | Čukarički | |||||
16.10
14:30
Sloga (K)
Mladi radnik
2
1
|
16.10.2011 14:30 | Sloga (K) | 2 : 1 | Mladi radnik |
16.10
15:00
Radnički 1919
BSK Borča
1
4
|
16.10.2011 15:00 | Radnički 1919 | 1 : 4 | BSK Borča |
16.10
Omladinac
Hajduk
1
5
|
16.10.2011 | Omladinac | 1 : 5 | Hajduk | |||||
16.10
Radnički S
Indeks
3
3
|
16.10.2011 | Radnički S | 3 : 3 | Indeks | |||||
16.10
Banat
ČSK Pivara
0
2
|
16.10.2011 | Banat | 0 : 2 | ČSK Pivara | |||||
16.10
Radnički NP
Novi Sad
1
4
|
16.10.2011 | Radnički NP | 1 : 4 | Novi Sad |
16.10
14:30
Metalac GM
Sloboda
2
0
|
16.10.2011 14:30 | Metalac GM | 2 : 0 | Sloboda | |||||
16.10
14:30
Metalac K
Arsenal
5
2
|
16.10.2011 14:30 | Metalac K | 5 : 2 | Arsenal | |||||
16.10
14:30
Sloboda Piont Sevojno
Mladost
2
2
|
16.10.2011 14:30 | Sloboda Piont Sevojno | 2 : 2 | Mladost | |||||
16.10
14:30
Sloga
FAP
1
2
|
16.10.2011 14:30 | Sloga | 1 : 2 | FAP |
16.10
Savacijum
Jedinstvo U
1
2
|
16.10.2011 | Savacijum | 1 : 2 | Jedinstvo U |
16.10
13:00
BSK
Kordun
2
3
|
16.10.2011 13:00 | BSK | 2 : 3 | Kordun | |||||
16.10
13:00
Omladinac (D)
Mladost
2
0
|
16.10.2011 13:00 | Omladinac (D) | 2 : 0 | Mladost | |||||
16.10
13:00
Graničar (R)
Zadrugar
1
1
|
16.10.2011 13:00 | Graničar (R) | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
16.10
13:00
Omladinac (B)
Polet
3
0
|
16.10.2011 13:00 | Omladinac (B) | 3 : 0 | Polet | |||||
16.10
13:00
Kula
Hajduk
2
1
|
16.10.2011 13:00 | Kula | 2 : 1 | Hajduk |
16.10
12:00
Bačka Topola
Vršac
1
1
|
16.10.2011 12:00 | Bačka Topola | 1 : 1 | Vršac | |||||
16.10
12:00
Bečej
Bačka (BP)
4
1
|
16.10.2011 12:00 | Bečej | 4 : 1 | Bačka (BP) | |||||
16.10
12:00
Radnički (S)
Dinamo
0
2
|
16.10.2011 12:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Dinamo | |||||
16.10
12:00
Spartak ZV
Crvenka
2
0
|
16.10.2011 12:00 | Spartak ZV | 2 : 0 | Crvenka | |||||
16.10
12:00
Radnički (NP)
Hajduk
0
0
|
16.10.2011 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 0 | Hajduk | |||||
16.10
12:00
Novi Sad
ČSK Pivara
0
1
|
16.10.2011 12:00 | Novi Sad | 0 : 1 | ČSK Pivara |
16.10
14:30
FAP
Sevojno
4
1
|
16.10.2011 14:30 | FAP | 4 : 1 | Sevojno | |||||
16.10
14:30
BIP
Čačak 94
4
1
|
16.10.2011 14:30 | BIP | 4 : 1 | Čačak 94 |
16.10
10:00
Senta
Mala Bosna
6
0
|
16.10.2011 10:00 | Senta | 6 : 0 | Mala Bosna |
16.10
12:00
Tisa
Potisje
2
6
|
16.10.2011 12:00 | Tisa | 2 : 6 | Potisje | |||||
16.10
12:00
Vinogradar
Tavankut
1
2
|
16.10.2011 12:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Tavankut | |||||
16.10
12:00
Proleter
Sloboda
8
0
|
16.10.2011 12:00 | Proleter | 8 : 0 | Sloboda | |||||
16.10
12:00
Krivaja
Čoka
1
3
|
16.10.2011 12:00 | Krivaja | 1 : 3 | Čoka |
16.10
10:00
Bačka Topola
Vršac
0
2
|
16.10.2011 10:00 | Bačka Topola | 0 : 2 | Vršac | |||||
16.10
10:00
Bečej
Bačka (BP)
2
1
|
16.10.2011 10:00 | Bečej | 2 : 1 | Bačka (BP) | |||||
16.10
10:00
Radnički (S)
Dinamo
0
1
|
16.10.2011 10:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Dinamo | |||||
16.10
10:00
Spartak ZV
Crvenka
1
2
|
16.10.2011 10:00 | Spartak ZV | 1 : 2 | Crvenka | |||||
16.10
10:00
Radnički (NP)
Hajduk
0
1
|
16.10.2011 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 1 | Hajduk | |||||
16.10
10:00
Novi Sad
ČSK Pivara
1
1
|
16.10.2011 10:00 | Novi Sad | 1 : 1 | ČSK Pivara |
16.10
15:00
VGSK
Zvižd
3
1
|
16.10.2011 15:00 | VGSK | 3 : 1 | Zvižd | |||||
16.10
15:00
Borac
Šapine
3
5
|
16.10.2011 15:00 | Borac | 3 : 5 | Šapine |
16.10
10:00
Duljaj
Kraguj
2
3
|
16.10.2011 10:00 | Duljaj | 2 : 3 | Kraguj |
16.10
17:00
Cedevita
Zlatorog Laško
85
73
|
16.10.2011 17:00 | Cedevita | 85 : 73 | Zlatorog Laško | |||||
16.10
17:00
Partizan mt:s
Radnički
77
70
|
16.10.2011 17:00 | Partizan mt:s | 77 : 70 | Radnički |
16.10
13:00
Šabac
Konstantin
75
76
|
16.10.2011 13:00 | Šabac | 75 : 76 | Konstantin |
16.10
18:00
Beočin
Crvena Zvezda
51
79
|
16.10.2011 18:00 | Beočin | 51 : 79 | Crvena Zvezda | |||||
16.10
18:00
Student
Jagodina 2001
66
84
|
16.10.2011 18:00 | Student | 66 : 84 | Jagodina 2001 |
16.10
16:00
Bor
Železničar
80
43
|
16.10.2011 16:00 | Bor | 80 : 43 | Železničar | |||||
16.10
18:30
Radivoj Korać MT
Moravac
114
35
|
16.10.2011 18:30 | Radivoj Korać MT | 114 : 35 | Moravac | |||||
16.10
16:00
Srbobran Raehem
Trepča
20
0
|
16.10.2011 16:00 | Srbobran Raehem | 20 : 0 | Trepča |
16.10
18:00
Desetka
Mladost
3
2
|
16.10.2011 18:00 | Desetka | 3 : 2 | Mladost | |||||
16.10
17:00
Timok
Hajduk Veljko
3
0
|
16.10.2011 17:00 | Timok | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
16.10
17:00
Đerdap
VGSK
3
0
|
16.10.2011 17:00 | Đerdap | 3 : 0 | VGSK |
16.10
17:00
Radnički
MD Zrenjanin
3
0
|
16.10.2011 17:00 | Radnički | 3 : 0 | MD Zrenjanin | |||||
16.10
18:00
Gimnazijalac
Novi Sad
3
0
|
16.10.2011 18:00 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Novi Sad |
16.10
16:00
Obilić
Radnički
32
31
|
16.10.2011 16:00 | Obilić | 32 : 31 | Radnički | |||||
16.10
19:00
Kikinda
Kljajićevo
22
24
|
16.10.2011 19:00 | Kikinda | 22 : 24 | Kljajićevo | |||||
16.10
11:00
Grafičar
Jedinstvo
20
22
|
16.10.2011 11:00 | Grafičar | 20 : 22 | Jedinstvo | |||||
16.10
16:00
Lavovi
Crvenka II
26
27
|
16.10.2011 16:00 | Lavovi | 26 : 27 | Crvenka II | |||||
16.10
18:00
Putinci
Vojvoda Stepa
36
22
|
16.10.2011 18:00 | Putinci | 36 : 22 | Vojvoda Stepa | |||||
16.10
18:00
Bačka Palanka
Slavija
22
21
|
16.10.2011 18:00 | Bačka Palanka | 22 : 21 | Slavija |
16.10
17:00
Beli andjeo
Atenica
24
18
|
16.10.2011 17:00 | Beli andjeo | 24 : 18 | Atenica | |||||
16.10
16:00
Užice
Zlatar 2
30
25
|
16.10.2011 16:00 | Užice | 30 : 25 | Zlatar 2 |
16.10
18:00
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Mladost
32
28
|
16.10.2011 18:00 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | 32 : 28 | Mladost |
16.10
18:00
PKB
Jugović Unimet
24
20
|
16.10.2011 18:00 | PKB | 24 : 20 | Jugović Unimet |
16.10
19:30
Novi Beograd
Železničar
24
22
|
16.10.2011 19:30 | Novi Beograd | 24 : 22 | Železničar | |||||
16.10
18:00
Nova Pazova
Mladost TSK
25
22
|
16.10.2011 18:00 | Nova Pazova | 25 : 22 | Mladost TSK |
16.10
20:15
Cepelin 2
Junior
21
34
|
16.10.2011 20:15 | Cepelin 2 | 21 : 34 | Junior | |||||
16.10
16:30
Milenijum
Crvena Zvezda 2
19
34
|
16.10.2011 16:30 | Milenijum | 19 : 34 | Crvena Zvezda 2 | |||||
16.10
15:30
Medicinar
Mladi Radnik
19
17
|
16.10.2011 15:30 | Medicinar | 19 : 17 | Mladi Radnik | |||||
16.10
19:00
Petrovac
Sloga
22
28
|
16.10.2011 19:00 | Petrovac | 22 : 28 | Sloga |
16.10
19:00
Raška
Knjaževac
13
20
|
16.10.2011 19:00 | Raška | 13 : 20 | Knjaževac | |||||
16.10
15:00
Vranje
Topličanin
20
23
|
16.10.2011 15:00 | Vranje | 20 : 23 | Topličanin | |||||
16.10
19:00
Zaječar 2
Rtanj
18
18
|
16.10.2011 19:00 | Zaječar 2 | 18 : 18 | Rtanj |
16.10
20:00
Metalac
Napredak
26
33
|
16.10.2011 20:00 | Metalac | 26 : 33 | Napredak | |||||
16.10
20:00
Vojvodina
Zemun
25
25
|
16.10.2011 20:00 | Vojvodina | 25 : 25 | Zemun |
16.10
18:00
Tango Liman
SAS - Sagot
4
3
|
16.10.2011 18:00 | Tango Liman | 4 : 3 | SAS - Sagot | |||||
16.10
21:00
Niš 92
VIK Naisus
3
2
|
16.10.2011 21:00 | Niš 92 | 3 : 2 | VIK Naisus | |||||
16.10
20:30
Konjarnik
Leteći Holandjanin
5
4
|
16.10.2011 20:30 | Konjarnik | 5 : 4 | Leteći Holandjanin |