16.12
14:30
Brighton
Chelsea
1
2
|
16.12.2018 14:30 | Brighton | 1 : 2 | Chelsea | |||||
16.12
17:00
Liverpool
Manchester United
3
1
|
16.12.2018 17:00 | Liverpool | 3 : 1 | Manchester United | |||||
16.12
14:30
Southampton
Arsenal
3
2
|
16.12.2018 14:30 | Southampton | 3 : 2 | Arsenal |
16.12
18:30
Huesca
Villarreal
2
2
|
16.12.2018 18:30 | Huesca | 2 : 2 | Villarreal | |||||
16.12
20:45
Levante
Barcelona
0
5
|
16.12.2018 20:45 | Levante | 0 : 5 | Barcelona | |||||
16.12
16:15
Espanyol
Real Betis
1
3
|
16.12.2018 16:15 | Espanyol | 1 : 3 | Real Betis | |||||
16.12
12:00
Sevilla
Girona
2
0
|
16.12.2018 12:00 | Sevilla | 2 : 0 | Girona |
16.12
15:30
RB Leipzig
Mainz 05
4
1
|
16.12.2018 15:30 | RB Leipzig | 4 : 1 | Mainz 05 | |||||
16.12
18:00
Eintracht
Bayer Leverkusen
2
1
|
16.12.2018 18:00 | Eintracht | 2 : 1 | Bayer Leverkusen |
16.12
18:00
Cagliari
Napoli
0
1
|
16.12.2018 18:00 | Cagliari | 0 : 1 | Napoli | |||||
16.12
15:00
Fiorentina
Empoli
3
1
|
16.12.2018 15:00 | Fiorentina | 3 : 1 | Empoli | |||||
16.12
15:00
Frosinone
Sassuolo
0
2
|
16.12.2018 15:00 | Frosinone | 0 : 2 | Sassuolo | |||||
16.12
20:30
Roma
Genoa
3
2
|
16.12.2018 20:30 | Roma | 3 : 2 | Genoa | |||||
16.12
15:00
Sampdoria
Parma
2
0
|
16.12.2018 15:00 | Sampdoria | 2 : 0 | Parma | |||||
16.12
12:30
SPAL
Chievo
0
0
|
16.12.2018 12:30 | SPAL | 0 : 0 | Chievo |
16.12
21:00
Olympique Lyonnais
Monaco
3
0
|
16.12.2018 21:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 0 | Monaco | |||||
16.12
17:00
Nice
Saint-Étienne
1
1
|
16.12.2018 17:00 | Nice | 1 : 1 | Saint-Étienne | |||||
16.12
15:00
Nîmes
Lille
2
3
|
16.12.2018 15:00 | Nîmes | 2 : 3 | Lille |
16.12
16:00
Vojvodina
Proleter
0
0
|
16.12.2018 16:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Proleter | |||||
16.12
19:30
Čukarički
Crvena zvezda
1
2
|
16.12.2018 19:30 | Čukarički | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
16.12
13:00
Spartak ŽK
Voždovac
3
2
|
16.12.2018 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | Voždovac |
16.12
12:15
Omladinac
Topola
74
63
|
16.12.2018 12:15 | Omladinac | 74 : 63 | Topola |
16.12
18:00
Sokobanja
OKK Junior
88
84
|
16.12.2018 18:00 | Sokobanja | 88 : 84 | OKK Junior |
16.12
16:30
Radnički 1950
Paraćin
99
85
|
16.12.2018 16:30 | Radnički 1950 | 99 : 85 | Paraćin |
16.12
15:30
Mix
Student 014
64
61
|
16.12.2018 15:30 | Mix | 64 : 61 | Student 014 | |||||
16.12
19:00
Ub
Rađevac
20
0
|
16.12.2018 19:00 | Ub | 20 : 0 | Rađevac | |||||
16.12
18:00
Loznica
M015
66
50
|
16.12.2018 18:00 | Loznica | 66 : 50 | M015 |
16.12
12:30
Veba Basket
LA Basket
99
68
|
16.12.2018 12:30 | Veba Basket | 99 : 68 | LA Basket | |||||
16.12
15:00
Sava
Umka Džez
67
71
|
16.12.2018 15:00 | Sava | 67 : 71 | Umka Džez | |||||
16.12
16:20
Borča 2
Žarkovo 2
86
99
|
16.12.2018 16:20 | Borča 2 | 86 : 99 | Žarkovo 2 | |||||
16.12
16:45
Barajevo Bambi
Mladenovac
50
95
|
16.12.2018 16:45 | Barajevo Bambi | 50 : 95 | Mladenovac |
16.12
12:30
Veba Basket
LA Basket
99
68
|
16.12.2018 12:30 | Veba Basket | 99 : 68 | LA Basket |
16.12
16:20
Borča 2
Žarkovo 2
86
99
|
16.12.2018 16:20 | Borča 2 | 86 : 99 | Žarkovo 2 |
16.12
17:00
Petrol Olimpija
Krka
70
69
|
16.12.2018 17:00 | Petrol Olimpija | 70 : 69 | Krka | |||||
16.12
19:00
Cibona
Budućnost VOLI
83
77
|
16.12.2018 19:00 | Cibona | 83 : 77 | Budućnost VOLI |
16.12
18:00
Vršac
Zlatibor
90
82
|
16.12.2018 18:00 | Vršac | 90 : 82 | Zlatibor |
16.12
18:00
Pirot
Proleter Naftagas
88
82
|
16.12.2018 18:00 | Pirot | 88 : 82 | Proleter Naftagas |
16.12
17:00
Jedinstvo
Topolčanka
30
79
|
16.12.2018 17:00 | Jedinstvo | 30 : 79 | Topolčanka |
16.12
12:30
Železničar
Zvečan
107
50
|
16.12.2018 12:30 | Železničar | 107 : 50 | Zvečan |
16.12
17:00
Celje
Budućnost
82
86
|
16.12.2018 17:00 | Celje | 82 : 86 | Budućnost |
16.12
13:00
Putevi
Gračanica
3
0
|
16.12.2018 13:00 | Putevi | 3 : 0 | Gračanica |
16.12
20:00
Vest
Sloven
2
3
|
16.12.2018 20:00 | Vest | 2 : 3 | Sloven |
16.12
19:00
Mladost
Užice
1
3
|
16.12.2018 19:00 | Mladost | 1 : 3 | Užice | |||||
16.12
16:00
Borac (Par)
Klek Srbijašume
2
3
|
16.12.2018 16:00 | Borac (Par) | 2 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
16.12
18:00
Dubočica
Bavanište
3
0
|
16.12.2018 18:00 | Dubočica | 3 : 0 | Bavanište |
16.12
17:00
Panda
Zaječar
3
1
|
16.12.2018 17:00 | Panda | 3 : 1 | Zaječar |
16.12
18:00
Tehničar
Novi Pazar
1
3
|
16.12.2018 18:00 | Tehničar | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
16.12
15:00
Kosovska Mitrovica
Sloboda S
0
3
|
16.12.2018 15:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Sloboda S | |||||
16.12
16:00
Sloga 031
Tutin
3
2
|
16.12.2018 16:00 | Sloga 031 | 3 : 2 | Tutin | |||||
16.12
13:00
Stopanja
Leposavić
3
0
|
16.12.2018 13:00 | Stopanja | 3 : 0 | Leposavić | |||||
16.12
14:00
Tara
Bambi volej
3
2
|
16.12.2018 14:00 | Tara | 3 : 2 | Bambi volej |
16.12
18:00
Partizan 2
Šumadija
3
1
|
16.12.2018 18:00 | Partizan 2 | 3 : 1 | Šumadija |
16.12
13:00
Pionir
Fenix Čukarički
0
3
|
16.12.2018 13:00 | Pionir | 0 : 3 | Fenix Čukarički |
16.12
15:00
Vizurine Ajkulice
Mladenovac
0
3
|
16.12.2018 15:00 | Vizurine Ajkulice | 0 : 3 | Mladenovac |
16.12
18:00
Radnički 1977
Jasenica (SP)
3
0
|
16.12.2018 18:00 | Radnički 1977 | 3 : 0 | Jasenica (SP) |
16.12
19:00
Železničar
Ub
3
1
|
16.12.2018 19:00 | Železničar | 3 : 1 | Ub | |||||
16.12
18:00
Jedinstvo (SP)
TENT
3
0
|
16.12.2018 18:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | TENT |
16.12
17:00
Spartak (Lj)
Srem
1
3
|
16.12.2018 17:00 | Spartak (Lj) | 1 : 3 | Srem |
16.12
19:00
Borac (Ča)
Leskovac-98
3
0
|
16.12.2018 19:00 | Borac (Ča) | 3 : 0 | Leskovac-98 | |||||
16.12
18:00
Ruma
Radnički (Bg)
0
3
|
16.12.2018 18:00 | Ruma | 0 : 3 | Radnički (Bg) |
16.12
14:45
Lucky Star
Partizan
2
3
|
16.12.2018 14:45 | Lucky Star | 2 : 3 | Partizan | |||||
16.12
12:45
Železničar
Crvena zvezda
0
3
|
16.12.2018 12:45 | Železničar | 0 : 3 | Crvena zvezda |
16.12
10:45
AS Batajnica
Lazarevac
3
0
|
16.12.2018 10:45 | AS Batajnica | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
16.12
12:45
Radnicki
Lucky Star
3
1
|
16.12.2018 12:45 | Radnicki | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
16.12
09:00
Kralj
Roda
3
1
|
16.12.2018 09:00 | Kralj | 3 : 1 | Roda |
16.12
10:45
Beograd
Crvena zvezda
3
1
|
16.12.2018 10:45 | Beograd | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.12
09:00
Blok Aut
Partizan
1
3
|
16.12.2018 09:00 | Blok Aut | 1 : 3 | Partizan |
16.12
15:00
Metalac
Bane
21
21
|
16.12.2018 15:00 | Metalac | 21 : 21 | Bane | |||||
16.12
19:00
Goč Merkur
Prva Petoletka
30
32
|
16.12.2018 19:00 | Goč Merkur | 30 : 32 | Prva Petoletka | |||||
16.12
16:30
Šamot 65 2
Trepča
32
33
|
16.12.2018 16:30 | Šamot 65 2 | 32 : 33 | Trepča |
16.12
18:30
Paraćin
Radnički
22
35
|
16.12.2018 18:30 | Paraćin | 22 : 35 | Radnički | |||||
16.12
19:00
Aleksinac
Rtanj
33
26
|
16.12.2018 19:00 | Aleksinac | 33 : 26 | Rtanj |
16.12
16:00
Radan
Železničar 1949 - 2
24
22
|
16.12.2018 16:00 | Radan | 24 : 22 | Železničar 1949 - 2 |
16.12
20:15
Nexe
Metalurg
26
23
|
16.12.2018 20:15 | Nexe | 26 : 23 | Metalurg |
16.12
20:00
Celje Piv. Laško
Tatran Prešov
32
28
|
16.12.2018 20:00 | Celje Piv. Laško | 32 : 28 | Tatran Prešov | |||||
16.12
18:00
PPD Zagreb
Vojvodina
35
25
|
16.12.2018 18:00 | PPD Zagreb | 35 : 25 | Vojvodina |
16.12
17:00
Rtanj
Žitorađa
23
24
|
16.12.2018 17:00 | Rtanj | 23 : 24 | Žitorađa |
16.12
19:00
Vojvodina
Solaris
9
10
|
16.12.2018 19:00 | Vojvodina | 9 : 10 | Solaris |
16.12
16:30
Akademac
Leskovac
0
2
|
16.12.2018 16:30 | Akademac | 0 : 2 | Leskovac | |||||
16.12
18:30
Timok 2013
Radnički 2010
4
4
|
16.12.2018 18:30 | Timok 2013 | 4 : 4 | Radnički 2010 | |||||
16.12
18:30
Put-inženjering
Bele crkve
7
5
|
16.12.2018 18:30 | Put-inženjering | 7 : 5 | Bele crkve |
16.12
20:00
Gvozdeni puk
Niš 92
1
2
|
16.12.2018 20:00 | Gvozdeni puk | 1 : 2 | Niš 92 |
16.12
19:00
Radnik
Rosulja
4
4
|
16.12.2018 19:00 | Radnik | 4 : 4 | Rosulja |