17.03
14:30
Železničar
Borac
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Železničar | 0 : 1 | Borac | |||||
17.03
10:00
Kabel
Omladinac
0
1
|
17.03.2019 10:00 | Kabel | 0 : 1 | Omladinac |
17.03
14:30
Jošanica
Provo
1
1
|
17.03.2019 14:30 | Jošanica | 1 : 1 | Provo |
17.03
11:00
Car Konstantin
SFS Borac
0
1
|
17.03.2019 11:00 | Car Konstantin | 0 : 1 | SFS Borac | |||||
17.03
15:00
Zaplanjac
Radnički (S)
4
1
|
17.03.2019 15:00 | Zaplanjac | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
17.03
15:00
Pukovac
Radan
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Pukovac | 1 : 0 | Radan | |||||
17.03
15:00
Budućnost
Trstenik PPT
4
0
|
17.03.2019 15:00 | Budućnost | 4 : 0 | Trstenik PPT | |||||
17.03
15:00
Radnički (P)
Rtanj
6
1
|
17.03.2019 15:00 | Radnički (P) | 6 : 1 | Rtanj | |||||
17.03
15:00
Dunav
Temnić 1924
1
1
|
17.03.2019 15:00 | Dunav | 1 : 1 | Temnić 1924 |
17.03
14:30
Crvena Zvezda
Radnički (NB)
1
1
|
17.03.2019 14:30 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
17.03
14:30
Kolubara
GSP Polet Dorćol
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Kolubara | 2 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
17.03
14:30
Jedinstvo
OFK Beograd
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | OFK Beograd |
17.03
14:30
ŽAK
Krajina
1
1
|
17.03.2019 14:30 | ŽAK | 1 : 1 | Krajina | |||||
17.03
14:30
Vojvodina 1928
Sloga
5
0
|
17.03.2019 14:30 | Vojvodina 1928 | 5 : 0 | Sloga | |||||
17.03
14:30
Mladost (O)
Begej
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Mladost (O) | 0 : 1 | Begej |
17.03
14:30
Sremac Vojka
Sloga (E)
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Sremac Vojka | 1 : 0 | Sloga (E) | |||||
17.03
14:30
Hajduk (B)
Jedinstvo (SP)
3
2
|
17.03.2019 14:30 | Hajduk (B) | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
17.03
14:30
Hajduk (D)
Tatra
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Hajduk (D) | 1 : 0 | Tatra | |||||
17.03
14:30
LSK Laćarak
Hajduk (Č)
4
0
|
17.03.2019 14:30 | LSK Laćarak | 4 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
17.03
14:30
Podunavac
Jugović
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Podunavac | 1 : 0 | Jugović |
17.03
14:30
Tisa
Mladost (T)
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Tisa | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
17.03
14:30
Budućnost
Mladost APA
0
4
|
17.03.2019 14:30 | Budućnost | 0 : 4 | Mladost APA | |||||
17.03
14:30
Mladost (BP)
Radnički (S)
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Mladost (BP) | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
17.03
14:30
Radnički 1912
Crvenka
6
1
|
17.03.2019 14:30 | Radnički 1912 | 6 : 1 | Crvenka | |||||
17.03
14:30
Bajša
Sloga (Č)
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Bajša | 0 : 1 | Sloga (Č) | |||||
17.03
14:30
Bačka
Tavankut
3
1
|
17.03.2019 14:30 | Bačka | 3 : 1 | Tavankut |
17.03
14:30
Novi Pazar 1928
Polet
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Novi Pazar 1928 | 2 : 0 | Polet | |||||
17.03
14:30
Bane 1931
Vodojaža
4
0
|
17.03.2019 14:30 | Bane 1931 | 4 : 0 | Vodojaža | |||||
17.03
14:30
Karađorđe
Sušica
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Karađorđe | 0 : 1 | Sušica | |||||
17.03
14:30
Šumadija (T)
Sloga
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Šumadija (T) | 2 : 0 | Sloga |
17.03
14:30
OFK Napredak
Zvižd
1
0
|
17.03.2019 14:30 | OFK Napredak | 1 : 0 | Zvižd | |||||
17.03
14:30
Homoljac
Udarnik
3
4
|
17.03.2019 14:30 | Homoljac | 3 : 4 | Udarnik | |||||
17.03
14:30
Petar Dobrnjac
Partizan 1945
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Partizan 1945 | |||||
17.03
14:30
OFK Aranđelovac 1979
Rudar
1
3
|
17.03.2019 14:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 3 | Rudar | |||||
17.03
14:30
Morava
Karađorđe
1
1
|
17.03.2019 14:30 | Morava | 1 : 1 | Karađorđe |
17.03
14:30
Železničar
OFK Osečina
6
0
|
17.03.2019 14:30 | Železničar | 6 : 0 | OFK Osečina | |||||
17.03
14:30
Vrelo Sport
Brezovica
0
0
|
17.03.2019 14:30 | Vrelo Sport | 0 : 0 | Brezovica | |||||
17.03
14:30
Borac
Ribnica
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Borac | 0 : 1 | Ribnica | |||||
17.03
14:30
Radnički Stobeks
Spartak 1924
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Radnički Stobeks | 1 : 2 | Spartak 1924 | |||||
17.03
14:30
Radjevac
Radnički (V)
0
0
|
17.03.2019 14:30 | Radjevac | 0 : 0 | Radnički (V) | |||||
17.03
14:30
OFK Divci
Radnički Šabački
0
1
|
17.03.2019 14:30 | OFK Divci | 0 : 1 | Radnički Šabački |
17.03
14:30
Sloboda
Zlatar
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Zlatar | |||||
17.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (S)
0
2
|
17.03.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 2 | Sloga (S) | |||||
17.03
14:30
Polimlje
Orlovac
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Polimlje | 0 : 1 | Orlovac | |||||
17.03
14:30
Prijevor
Takovo
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Prijevor | 2 : 1 | Takovo |
17.03
11:00
Tanasko Rajić
Jedinstvo (GS)
3
1
|
17.03.2019 11:00 | Tanasko Rajić | 3 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
17.03
15:00
Mladost (B)
Budućnost
0
0
|
17.03.2019 15:00 | Mladost (B) | 0 : 0 | Budućnost | |||||
17.03
15:00
Jablanica
OFK Niš
0
1
|
17.03.2019 15:00 | Jablanica | 0 : 1 | OFK Niš | |||||
17.03
15:00
OFK Brzi Brod
Vranjska Banja
1
3
|
17.03.2019 15:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 3 | Vranjska Banja | |||||
17.03
15:00
Vlasina
Jedinstvo (P)
4
1
|
17.03.2019 15:00 | Vlasina | 4 : 1 | Jedinstvo (P) |
17.03
15:00
Jastrebac (B)
Sloga
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Jastrebac (B) | 3 : 1 | Sloga | |||||
17.03
15:00
Bošnjane
OFK Topličanin
0
2
|
17.03.2019 15:00 | Bošnjane | 0 : 2 | OFK Topličanin | |||||
17.03
15:00
Jastrebac (VŠ)
Juhor
3
2
|
17.03.2019 15:00 | Jastrebac (VŠ) | 3 : 2 | Juhor | |||||
17.03
15:00
Dragocvet
Napredak (D)
1
1
|
17.03.2019 15:00 | Dragocvet | 1 : 1 | Napredak (D) | |||||
17.03
15:00
Župa
Levač
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Župa | 3 : 1 | Levač | |||||
17.03
15:00
Rembas
OFK Lugomir
4
0
|
17.03.2019 15:00 | Rembas | 4 : 0 | OFK Lugomir |
17.03
15:00
Hajduk Veljko
Majdanpek
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
17.03
15:00
Orljane
Rudar Alpos
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Orljane | 1 : 0 | Rudar Alpos | |||||
17.03
15:00
Kablovi
Timočanin
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Kablovi | 1 : 0 | Timočanin | |||||
17.03
15:00
OFK Slatina
Svrljig
1
1
|
17.03.2019 15:00 | OFK Slatina | 1 : 1 | Svrljig | |||||
17.03
15:00
Bukovik
Naša krila 1936
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Bukovik | 2 : 1 | Naša krila 1936 | |||||
17.03
15:00
Đerdap
Moravica
0
1
|
17.03.2019 15:00 | Đerdap | 0 : 1 | Moravica |
17.03
14:30
BSK Baćevac
Sremčica
0
3
|
17.03.2019 14:30 | BSK Baćevac | 0 : 3 | Sremčica | |||||
17.03
14:30
Komgrap
Budućnost
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Komgrap | 1 : 0 | Budućnost | |||||
17.03
14:30
Studenski Grad
Mladenovac
1
3
|
17.03.2019 14:30 | Studenski Grad | 1 : 3 | Mladenovac | |||||
17.03
11:00
Hajduk
Borac
1
3
|
17.03.2019 11:00 | Hajduk | 1 : 3 | Borac | |||||
17.03
14:30
Leštane
Turbina
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Leštane | 1 : 2 | Turbina |
17.03
15:00
Crvena Zvezda (RS)
Borac
0
0
|
17.03.2019 15:00 | Crvena Zvezda (RS) | 0 : 0 | Borac | |||||
17.03
15:00
Crvena zvezda (VS)
Radnički 1911
1
2
|
17.03.2019 15:00 | Crvena zvezda (VS) | 1 : 2 | Radnički 1911 | |||||
17.03
15:00
Mladost (BD)
Polet
6
1
|
17.03.2019 15:00 | Mladost (BD) | 6 : 1 | Polet | |||||
17.03
15:00
2. Oktobar
Naftagas
1
2
|
17.03.2019 15:00 | 2. Oktobar | 1 : 2 | Naftagas | |||||
17.03
15:00
Banat
Lehel
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Banat | 3 : 1 | Lehel |
17.03
15:30
Rusin
Radnički 1918
1
1
|
17.03.2019 15:30 | Rusin | 1 : 1 | Radnički 1918 | |||||
17.03
15:30
Kulpin
Budućnost (P)
2
1
|
17.03.2019 15:30 | Kulpin | 2 : 1 | Budućnost (P) | |||||
17.03
15:30
Polet (S)
Tvrđava
1
1
|
17.03.2019 15:30 | Polet (S) | 1 : 1 | Tvrđava | |||||
17.03
15:30
Kula
Slavija
1
3
|
17.03.2019 15:30 | Kula | 1 : 3 | Slavija | |||||
17.03
15:30
OFK Odžaci
Stari Grad
0
2
|
17.03.2019 15:30 | OFK Odžaci | 0 : 2 | Stari Grad |
17.03
14:30
Železničar
Kupinovo
3
0
|
17.03.2019 14:30 | Železničar | 3 : 0 | Kupinovo | |||||
17.03
14:30
Donji Petrovci
Jadran
2
5
|
17.03.2019 14:30 | Donji Petrovci | 2 : 5 | Jadran | |||||
17.03
14:30
Graničar 1924
Budućnost
0
6
|
17.03.2019 14:30 | Graničar 1924 | 0 : 6 | Budućnost | |||||
17.03
14:30
PSK Putinci
Borac (K)
1
3
|
17.03.2019 14:30 | PSK Putinci | 1 : 3 | Borac (K) | |||||
17.03
14:30
Sloboda (DT)
Napredak
3
0
|
17.03.2019 14:30 | Sloboda (DT) | 3 : 0 | Napredak |
17.03
14:30
Lokomotiva
Omladinac
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Omladinac | |||||
17.03
14:30
Banja
BSK
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Banja | 2 : 1 | BSK | |||||
17.03
14:30
Borac
Junkovac
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Borac | 2 : 1 | Junkovac | |||||
17.03
14:30
Trnava
Šumadinac (N)
0
0
|
17.03.2019 14:30 | Trnava | 0 : 0 | Šumadinac (N) | |||||
17.03
14:30
Vinča
Mladost MG
0
3
|
17.03.2019 14:30 | Vinča | 0 : 3 | Mladost MG | |||||
17.03
14:30
Plaskovac
ŽSK
3
1
|
17.03.2019 14:30 | Plaskovac | 3 : 1 | ŽSK |
17.03
15:30
Jadran
Vinogradar
1
5
|
17.03.2019 15:30 | Jadran | 1 : 5 | Vinogradar | |||||
17.03
15:30
Preporod
Đurđin
1
0
|
17.03.2019 15:30 | Preporod | 1 : 0 | Đurđin | |||||
17.03
15:30
Iskra
Sloga
6
0
|
17.03.2019 15:30 | Iskra | 6 : 0 | Sloga | |||||
17.03
15:30
Sutjeska
Senta
2
1
|
17.03.2019 15:30 | Sutjeska | 2 : 1 | Senta |
17.03
15:00
Mladost (K)
Javor
3
0
|
17.03.2019 15:00 | Mladost (K) | 3 : 0 | Javor | |||||
17.03
15:00
Kolare
Mladost (D)
3
0
|
17.03.2019 15:00 | Kolare | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
17.03
15:00
Hajduk
Partizan
0
0
|
17.03.2019 15:00 | Hajduk | 0 : 0 | Partizan | |||||
17.03
15:00
Kušiljevo
OFK Bratstvo
3
2
|
17.03.2019 15:00 | Kušiljevo | 3 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
17.03
15:00
Napredak
Bratstvo
1
3
|
17.03.2019 15:00 | Napredak | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
17.03
15:00
Omladinac
Mladost (S)
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost (S) | |||||
17.03
15:00
OFK Batinac
Resavac
3
0
|
17.03.2019 15:00 | OFK Batinac | 3 : 0 | Resavac |
17.03
14:30
Srem
Sinđelić
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Srem | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
17.03
14:30
Šumadinac
Atakante
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Šumadinac | 2 : 0 | Atakante | |||||
17.03
14:30
Crvenka
Dunav
0
5
|
17.03.2019 14:30 | Crvenka | 0 : 5 | Dunav | |||||
17.03
14:30
Institut
Poštar Zvezdara
0
2
|
17.03.2019 14:30 | Institut | 0 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
17.03
14:30
Zmaj
Balkan Mirijevo
0
0
|
17.03.2019 14:30 | Zmaj | 0 : 0 | Balkan Mirijevo |
17.03
14:30
Strelac
Radnički
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Strelac | 0 : 1 | Radnički | |||||
17.03
14:30
Mladost (C)
Mladost (B)
3
0
|
17.03.2019 14:30 | Mladost (C) | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
17.03
14:30
Budućnost
Omladinac
2
2
|
17.03.2019 14:30 | Budućnost | 2 : 2 | Omladinac | |||||
17.03
14:30
Borac
Šumadija
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Borac | 0 : 1 | Šumadija | |||||
17.03
14:30
Zabrežje
Rušanj
5
0
|
17.03.2019 14:30 | Zabrežje | 5 : 0 | Rušanj |
17.03
14:30
Kosmaj
Vinča
0
3
|
17.03.2019 14:30 | Kosmaj | 0 : 3 | Vinča | |||||
17.03
14:30
Rabrovac
Vrčin
0
5
|
17.03.2019 14:30 | Rabrovac | 0 : 5 | Vrčin | |||||
17.03
14:30
Velika Krsna
Šumadija
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Velika Krsna | 1 : 0 | Šumadija | |||||
17.03
14:30
Kovačevac
Dunavac
2
2
|
17.03.2019 14:30 | Kovačevac | 2 : 2 | Dunavac | |||||
17.03
14:30
Kosmajac
Pudarci
3
0
|
17.03.2019 14:30 | Kosmajac | 3 : 0 | Pudarci | |||||
17.03
14:30
Boleč
Selo Mladenovac
8
0
|
17.03.2019 14:30 | Boleč | 8 : 0 | Selo Mladenovac |
17.03
14:30
Backovac Junajted
Ovčar
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Backovac Junajted | 0 : 1 | Ovčar | |||||
17.03
14:30
Lunjevica
Slatina
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Lunjevica | 2 : 0 | Slatina | |||||
17.03
14:30
Rudar
Jedinstvo (K)
3
1
|
17.03.2019 14:30 | Rudar | 3 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
17.03
14:30
Mladost
Jedinstvo (GG)
0
3
|
17.03.2019 14:30 | Mladost | 0 : 3 | Jedinstvo (GG) | |||||
17.03
14:30
Spartak
Omladinac
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Spartak | 1 : 0 | Omladinac | |||||
17.03
11:00
Rakova
Parmenac
1
3
|
17.03.2019 11:00 | Rakova | 1 : 3 | Parmenac | |||||
17.03
14:30
Zadrugar
Napredak
0
2
|
17.03.2019 14:30 | Zadrugar | 0 : 2 | Napredak | |||||
17.03
14:30
Jedinstvo (P)
Ozrem
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 2 | Ozrem |
17.03
15:00
Radnik
Proleter
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Proleter | |||||
17.03
15:00
Ibar
Stubal
1
1
|
17.03.2019 15:00 | Ibar | 1 : 1 | Stubal | |||||
17.03
15:00
OFK Ras
Ribnica
2
0
|
17.03.2019 15:00 | OFK Ras | 2 : 0 | Ribnica | |||||
17.03
15:00
Budućnost
Granit
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Granit | |||||
17.03
15:00
Mataruge
Popovići Vrnjci
2
0
|
17.03.2019 15:00 | Mataruge | 2 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
17.03
15:00
Kraljevo Hajduk
Napredak
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 0 | Napredak | |||||
17.03
15:00
Gruža
Lasta
3
2
|
17.03.2019 15:00 | Gruža | 3 : 2 | Lasta |
17.03
15:00
Šanac
Sloga (Ć)
1
2
|
17.03.2019 15:00 | Šanac | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
17.03
15:00
13. April
Sloga (M)
1
3
|
17.03.2019 15:00 | 13. April | 1 : 3 | Sloga (M) | |||||
17.03
15:00
Mladost (DK)
Ribnik
4
2
|
17.03.2019 15:00 | Mladost (DK) | 4 : 2 | Ribnik | |||||
17.03
15:00
Kupci
Vinogradar
3
2
|
17.03.2019 15:00 | Kupci | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
17.03
15:00
Mačkovac
Meševo
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Mačkovac | 2 : 1 | Meševo |
17.03
14:30
Cer
Mladi Borac
4
2
|
17.03.2019 14:30 | Cer | 4 : 2 | Mladi Borac | |||||
17.03
14:30
Sloga (BO)
Hajduk Stanko
3
2
|
17.03.2019 14:30 | Sloga (BO) | 3 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
17.03
14:30
Sloga (LŠ)
Karađorđe
1
1
|
17.03.2019 14:30 | Sloga (LŠ) | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
17.03
14:30
Podrinje
Sindjelić
3
1
|
17.03.2019 14:30 | Podrinje | 3 : 1 | Sindjelić | |||||
17.03
14:30
Mladost (PR)
Jedinstvo (ŠT)
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Mladost (PR) | 2 : 1 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
17.03
14:30
Duško
Jevremovac
3
0
|
17.03.2019 14:30 | Duško | 3 : 0 | Jevremovac |
17.03
15:00
Radnički (B)
Jedinstvo (V)
1
1
|
17.03.2019 15:00 | Radnički (B) | 1 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
17.03
15:00
Jugoslavija
Vulturul
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | Vulturul | |||||
17.03
15:00
Borac (St)
Vojvodina (S)
3
0
|
17.03.2019 15:00 | Borac (St) | 3 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
17.03
15:00
Partizan (G)
Crvena zvezda
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.03
15:00
Potporanj
Polet
3
2
|
17.03.2019 15:00 | Potporanj | 3 : 2 | Polet | |||||
17.03
15:00
Spartak 1911
Sloga (BNS)
1
2
|
17.03.2019 15:00 | Spartak 1911 | 1 : 2 | Sloga (BNS) |
17.03
14:30
Rudar (K)
Omladinac (Š)
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Rudar (K) | 2 : 0 | Omladinac (Š) | |||||
17.03
14:30
Budućnost
Borac (Ž)
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Budućnost | 1 : 2 | Borac (Ž) | |||||
17.03
14:30
Železničar
Mlava (ML)
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Železničar | 1 : 0 | Mlava (ML) | |||||
17.03
14:30
Sloga (B)
Jedinstvo (Lj)
0
0
|
17.03.2019 14:30 | Sloga (B) | 0 : 0 | Jedinstvo (Lj) |
17.03
15:00
Crvena zvezda
Mladost (B)
1
6
|
17.03.2019 15:00 | Crvena zvezda | 1 : 6 | Mladost (B) | |||||
17.03
15:00
Naisus 1977
Zemljoradnik
1
4
|
17.03.2019 15:00 | Naisus 1977 | 1 : 4 | Zemljoradnik | |||||
17.03
15:00
Moravac
Elid
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Moravac | 2 : 1 | Elid | |||||
17.03
15:00
Rasovača
Moravac
4
0
|
17.03.2019 15:00 | Rasovača | 4 : 0 | Moravac | |||||
17.03
15:00
Radnički 1924
Padina
5
0
|
17.03.2019 15:00 | Radnički 1924 | 5 : 0 | Padina |
17.03
Osipaonica
Bresje Superior
4
1
|
17.03.2019 | Osipaonica | 4 : 1 | Bresje Superior | |||||
17.03
Polet
Crvena zvezda
1
0
|
17.03.2019 | Polet | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.03
Podunavac
Cerovac
2
1
|
17.03.2019 | Podunavac | 2 : 1 | Cerovac | |||||
17.03
Proleter 1947
Pobeda
0
0
|
17.03.2019 | Proleter 1947 | 0 : 0 | Pobeda | |||||
17.03
Sloga (L)
Železničar Kusadak
3
0
|
17.03.2019 | Sloga (L) | 3 : 0 | Železničar Kusadak |
17.03
15:00
Nemetali
Ključ
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Nemetali | 3 : 1 | Ključ |
17.03
14:00
ZSK
Trlić
2
1
|
17.03.2019 14:00 | ZSK | 2 : 1 | Trlić | |||||
17.03
14:00
Iskra
OFK Jabučje
0
1
|
17.03.2019 14:00 | Iskra | 0 : 1 | OFK Jabučje | |||||
17.03
14:00
Sovljak
Radnik
0
2
|
17.03.2019 14:00 | Sovljak | 0 : 2 | Radnik | |||||
17.03
14:00
Tvrdojevac
Ribnikar
5
0
|
17.03.2019 14:00 | Tvrdojevac | 5 : 0 | Ribnikar | |||||
17.03
14:00
Tulari
Rubribreza
0
2
|
17.03.2019 14:00 | Tulari | 0 : 2 | Rubribreza | |||||
17.03
14:00
Tešnjar
Kolubara 2
0
2
|
17.03.2019 14:00 | Tešnjar | 0 : 2 | Kolubara 2 |
17.03
15:00
OFK Bagremar
21. oktobar
1
1
|
17.03.2019 15:00 | OFK Bagremar | 1 : 1 | 21. oktobar | |||||
17.03
15:00
Mladost (P)
Kutlovo
5
1
|
17.03.2019 15:00 | Mladost (P) | 5 : 1 | Kutlovo | |||||
17.03
15:00
Erdoglija 1931
Jedinstvo
2
4
|
17.03.2019 15:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
17.03
15:00
Srbija
Sloga (D)
2
2
|
17.03.2019 15:00 | Srbija | 2 : 2 | Sloga (D) | |||||
17.03
15:00
Budućnost
Šumadinac (KG)
1
2
|
17.03.2019 15:00 | Budućnost | 1 : 2 | Šumadinac (KG) | |||||
17.03
15:00
Slavija
Pobeda 1926
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Slavija | 2 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
17.03
15:00
Sloboda
Korićani
0
1
|
17.03.2019 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Korićani |
17.03
14:30
Jasen
Čajetina
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Jasen | 2 : 0 | Čajetina | |||||
17.03
14:30
Višesava
Polet
0
3
|
17.03.2019 14:30 | Višesava | 0 : 3 | Polet | |||||
17.03
14:30
Perućac
Omladinac
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Perućac | 2 : 0 | Omladinac | |||||
17.03
14:30
Jedinstvo
Ariljska rampa
2
2
|
17.03.2019 14:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Ariljska rampa | |||||
17.03
14:30
Sečica
Savinac
0
0
|
17.03.2019 14:30 | Sečica | 0 : 0 | Savinac | |||||
17.03
14:30
Ježevica
Lauš
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Ježevica | 1 : 0 | Lauš |
17.03
14:30
Progres
Jedinstvo (G)
3
2
|
17.03.2019 14:30 | Progres | 3 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
17.03
14:30
Čekmin
OFK Brza
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Čekmin | 0 : 1 | OFK Brza | |||||
17.03
14:30
Bobište
Mladost 1959
4
2
|
17.03.2019 14:30 | Bobište | 4 : 2 | Mladost 1959 | |||||
17.03
14:30
Umac
Zloćudovo
1
1
|
17.03.2019 14:30 | Umac | 1 : 1 | Zloćudovo | |||||
17.03
14:30
Kumarevo 65
Mladi borac
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Kumarevo 65 | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
17.03
14:30
OFK Morava
Sloga
1
0
|
17.03.2019 14:30 | OFK Morava | 1 : 0 | Sloga | |||||
17.03
14:30
Polet
Železničar
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Polet | 2 : 1 | Železničar | |||||
17.03
14:30
Vučje
Šumadija
1
3
|
17.03.2019 14:30 | Vučje | 1 : 3 | Šumadija |
17.03
15:00
OFK Rtanj
Omladinac
3
1
|
17.03.2019 15:00 | OFK Rtanj | 3 : 1 | Omladinac | |||||
17.03
15:00
Malinik
Bučje Podvis
4
2
|
17.03.2019 15:00 | Malinik | 4 : 2 | Bučje Podvis | |||||
17.03
15:00
Sloga (M)
Radnički 1946
0
4
|
17.03.2019 15:00 | Sloga (M) | 0 : 4 | Radnički 1946 | |||||
17.03
15:00
OFK Knjaz
Kosovo
2
1
|
17.03.2019 15:00 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Kosovo | |||||
17.03
15:00
OFK 019
Rudar Vrška Čuka
5
1
|
17.03.2019 15:00 | OFK 019 | 5 : 1 | Rudar Vrška Čuka | |||||
17.03
15:00
Graničar
Osnić
4
1
|
17.03.2019 15:00 | Graničar | 4 : 1 | Osnić |
17.03
14:00
Joševa
Polet (T)
2
0
|
17.03.2019 14:00 | Joševa | 2 : 0 | Polet (T) | |||||
17.03
14:00
Šarbane
OFK Paljuvi
0
1
|
17.03.2019 14:00 | Šarbane | 0 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
17.03
14:00
Čučuge
Rudar
3
0
|
17.03.2019 14:00 | Čučuge | 3 : 0 | Rudar | |||||
17.03
14:00
Polet (DL)
Crvena Jabuka
2
0
|
17.03.2019 14:00 | Polet (DL) | 2 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
17.03
14:00
Vrelo
Mladost
1
1
|
17.03.2019 14:00 | Vrelo | 1 : 1 | Mladost | |||||
17.03
14:00
Gunjevac
Dimitrije Tucović
1
4
|
17.03.2019 14:00 | Gunjevac | 1 : 4 | Dimitrije Tucović |
17.03
15:00
Omladinac
Garevina
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Garevina | |||||
17.03
15:00
Ušće
Rubin
4
0
|
17.03.2019 15:00 | Ušće | 4 : 0 | Rubin | |||||
17.03
15:00
14. Oktobar
Borac
2
1
|
17.03.2019 15:00 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Borac | |||||
17.03
15:00
Gradina
Trudbenik
4
2
|
17.03.2019 15:00 | Gradina | 4 : 2 | Trudbenik | |||||
17.03
15:00
Sloga (D)
Velika Drenova
2
0
|
17.03.2019 15:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Velika Drenova | |||||
17.03
15:00
Sloga (L)
Kamenorezac 76
2
4
|
17.03.2019 15:00 | Sloga (L) | 2 : 4 | Kamenorezac 76 |
17.03
15:00
Šantarovac
Vinorača
2
2
|
17.03.2019 15:00 | Šantarovac | 2 : 2 | Vinorača | |||||
17.03
15:00
Mladost (T)
Kupinovac
0
1
|
17.03.2019 15:00 | Mladost (T) | 0 : 1 | Kupinovac | |||||
17.03
15:00
Šumadinac
Osaonica
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Šumadinac | 3 : 1 | Osaonica | |||||
17.03
15:00
Jedinstvo (D)
Sinđelić 1934
0
2
|
17.03.2019 15:00 | Jedinstvo (D) | 0 : 2 | Sinđelić 1934 |
17.03
15:00
Pomoravlje
Mladost (GM)
4
1
|
17.03.2019 15:00 | Pomoravlje | 4 : 1 | Mladost (GM) | |||||
17.03
15:00
Budućnost
Rudar (St)
4
0
|
17.03.2019 15:00 | Budućnost | 4 : 0 | Rudar (St) | |||||
17.03
15:00
Mladost (J)
Radnički
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Mladost (J) | 3 : 1 | Radnički | |||||
17.03
15:00
Omladinski
Moravac 2015
0
2
|
17.03.2019 15:00 | Omladinski | 0 : 2 | Moravac 2015 | |||||
17.03
15:00
Rudar (SR)
Napredak
3
0
|
17.03.2019 15:00 | Rudar (SR) | 3 : 0 | Napredak |
17.03
11:00
Žabari
Popadić
2
0
|
17.03.2019 11:00 | Žabari | 2 : 0 | Popadić | |||||
17.03
14:00
Stari drugari
Mladost (L)
0
1
|
17.03.2019 14:00 | Stari drugari | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
17.03
14:00
Polet
Borac
4
0
|
17.03.2019 14:00 | Polet | 4 : 0 | Borac | |||||
17.03
14:00
Mladost (VK)
Lukavac
3
0
|
17.03.2019 14:00 | Mladost (VK) | 3 : 0 | Lukavac | |||||
17.03
11:00
Jadar 2013
Junior Novo Naselje
2
1
|
17.03.2019 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
17.03
14:00
Milenko Pavlović
Rajac
2
2
|
17.03.2019 14:00 | Milenko Pavlović | 2 : 2 | Rajac | |||||
17.03
14:00
Komanice
Rakac Stave
2
0
|
17.03.2019 14:00 | Komanice | 2 : 0 | Rakac Stave |
17.03
11:00
13. Maj
Posavac Tišma
4
0
|
17.03.2019 11:00 | 13. Maj | 4 : 0 | Posavac Tišma | |||||
17.03
10:00
Šećeranac Ada
Dedinje
1
0
|
17.03.2019 10:00 | Šećeranac Ada | 1 : 0 | Dedinje | |||||
17.03
14:30
BUSK
Umka
3
0
|
17.03.2019 14:30 | BUSK | 3 : 0 | Umka | |||||
17.03
14:30
Novi Beograd
Penjarol
6
0
|
17.03.2019 14:30 | Novi Beograd | 6 : 0 | Penjarol | |||||
17.03
11:00
Mladi Proleter
Sparta Železnik
2
4
|
17.03.2019 11:00 | Mladi Proleter | 2 : 4 | Sparta Železnik | |||||
17.03
14:30
Busije
Rekreativo 011
1
0
|
17.03.2019 14:30 | Busije | 1 : 0 | Rekreativo 011 |
17.03
14:30
Mladost
OFK Zeka Buljubaša
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Mladost | 1 : 2 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
17.03
14:30
Fruškogorac
Graničar
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Fruškogorac | 2 : 1 | Graničar | |||||
17.03
14:30
Mitros
Sloga (V)
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Mitros | 2 : 0 | Sloga (V) | |||||
17.03
14:30
Obilić 1993
Donji Srem 2015
3
0
|
17.03.2019 14:30 | Obilić 1993 | 3 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
17.03
14:30
Šumar
Sloga (Č)
5
1
|
17.03.2019 14:30 | Šumar | 5 : 1 | Sloga (Č) | |||||
17.03
10:00
Fruška Gora
BSK
2
1
|
17.03.2019 10:00 | Fruška Gora | 2 : 1 | BSK | |||||
17.03
14:30
OFK Bikić
Napredak
1
0
|
17.03.2019 14:30 | OFK Bikić | 1 : 0 | Napredak | |||||
17.03
14:30
Krušedol
Hajduk
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Krušedol | 0 : 1 | Hajduk |
17.03
15:00
Partizan
Tavnik
0
10
|
17.03.2019 15:00 | Partizan | 0 : 10 | Tavnik | |||||
17.03
11:00
Metalac
Mladi radnik 1925
0
0
|
17.03.2019 11:00 | Metalac | 0 : 0 | Mladi radnik 1925 | |||||
17.03
15:00
Mineral 2015
Lazac
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Mineral 2015 | 1 : 0 | Lazac | |||||
17.03
15:00
Progorelica
Borac (A)
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Progorelica | 2 : 1 | Borac (A) | |||||
17.03
15:00
Borac (V)
Jedinstvo (D)
2
3
|
17.03.2019 15:00 | Borac (V) | 2 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
17.03
15:00
Zvezda
Mlada krila
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Zvezda | 1 : 0 | Mlada krila | |||||
17.03
15:00
Jovo Kursula
Bogutovačka Banja
2
3
|
17.03.2019 15:00 | Jovo Kursula | 2 : 3 | Bogutovačka Banja |
17.03
14:00
Velika Reka
Jadar 1961 (GD)
0
2
|
17.03.2019 14:00 | Velika Reka | 0 : 2 | Jadar 1961 (GD) | |||||
17.03
14:00
Borac
Azbukovica
4
1
|
17.03.2019 14:00 | Borac | 4 : 1 | Azbukovica | |||||
17.03
14:00
Mladost
Jedinstvo
4
4
|
17.03.2019 14:00 | Mladost | 4 : 4 | Jedinstvo | |||||
17.03
14:00
Prva Iskra
Rudar
1
2
|
17.03.2019 14:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | Rudar | |||||
17.03
14:00
7. Juli
Vidojevica
0
2
|
17.03.2019 14:00 | 7. Juli | 0 : 2 | Vidojevica | |||||
17.03
14:00
Milan Orlić
Sloga
1
0
|
17.03.2019 14:00 | Milan Orlić | 1 : 0 | Sloga | |||||
17.03
14:00
Jadar (ST)
Antimon
1
2
|
17.03.2019 14:00 | Jadar (ST) | 1 : 2 | Antimon |
17.03
14:30
Todorovce
Radnički
1
1
|
17.03.2019 14:30 | Todorovce | 1 : 1 | Radnički | |||||
17.03
14:30
Moravac
Bratstvo
6
2
|
17.03.2019 14:30 | Moravac | 6 : 2 | Bratstvo | |||||
17.03
14:30
Real
BSK
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Real | 2 : 1 | BSK | |||||
17.03
14:30
Sloboda
Mladost (B)
6
0
|
17.03.2019 14:30 | Sloboda | 6 : 0 | Mladost (B) | |||||
17.03
14:30
Radnik Sušica
Lemind 1953
4
1
|
17.03.2019 14:30 | Radnik Sušica | 4 : 1 | Lemind 1953 | |||||
17.03
14:30
Milanovo
Jedinstvo (Š)
1
3
|
17.03.2019 14:30 | Milanovo | 1 : 3 | Jedinstvo (Š) | |||||
17.03
14:30
Plantaža
Gradac
4
3
|
17.03.2019 14:30 | Plantaža | 4 : 3 | Gradac |
17.03
14:30
Budućnost (PD)
Milicionar
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Budućnost (PD) | 1 : 2 | Milicionar | |||||
17.03
14:30
Sloboda
Zadrugar
1
3
|
17.03.2019 14:30 | Sloboda | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
17.03
14:30
Majur
Gorki
3
1
|
17.03.2019 14:30 | Majur | 3 : 1 | Gorki | |||||
17.03
14:30
Napredak
Torpedo 1924
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Napredak | 2 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
17.03
14:30
Budućnost 1929 (ZM)
Cer
0
1
|
17.03.2019 14:30 | Budućnost 1929 (ZM) | 0 : 1 | Cer |
17.03
14:30
Mladost
Provo 2015
5
0
|
17.03.2019 14:30 | Mladost | 5 : 0 | Provo 2015 | |||||
17.03
14:30
Šipurske livade
Sava
3
1
|
17.03.2019 14:30 | Šipurske livade | 3 : 1 | Sava | |||||
17.03
14:30
Rankovac
Radnički
3
1
|
17.03.2019 14:30 | Rankovac | 3 : 1 | Radnički | |||||
17.03
14:30
Dobrava
Sloga (MA)
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Dobrava | 2 : 1 | Sloga (MA) | |||||
17.03
14:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga (KR)
0
2
|
17.03.2019 14:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 0 : 2 | Sloga (KR) | |||||
17.03
14:30
Vlašić
Pričinović
0
0
|
17.03.2019 14:30 | Vlašić | 0 : 0 | Pričinović |
17.03
15:30
Čoka
Jedinstvo (M)
4
2
|
17.03.2019 15:30 | Čoka | 4 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
17.03
15:30
Jadran
Bačka
2
2
|
17.03.2019 15:30 | Jadran | 2 : 2 | Bačka | |||||
17.03
15:30
Horgoš 1911
Slavija
1
2
|
17.03.2019 15:30 | Horgoš 1911 | 1 : 2 | Slavija | |||||
17.03
15:30
Graničar
Tisa
3
1
|
17.03.2019 15:30 | Graničar | 3 : 1 | Tisa | |||||
17.03
15:30
Šampion
Jedinstvo (SK)
2
3
|
17.03.2019 15:30 | Šampion | 2 : 3 | Jedinstvo (SK) | |||||
17.03
15:30
Hajduk
Tornjoš
0
9
|
17.03.2019 15:30 | Hajduk | 0 : 9 | Tornjoš |
17.03
15:00
Bački Hajduk
Neštin
0
4
|
17.03.2019 15:00 | Bački Hajduk | 0 : 4 | Neštin | |||||
17.03
15:00
Bačka (D)
Krivanj
1
3
|
17.03.2019 15:00 | Bačka (D) | 1 : 3 | Krivanj | |||||
17.03
15:00
Borac
Naša Zvezda
0
1
|
17.03.2019 15:00 | Borac | 0 : 1 | Naša Zvezda | |||||
17.03
15:00
Maglić
Sloga
2
0
|
17.03.2019 15:00 | Maglić | 2 : 0 | Sloga |
17.03
Stari Tamiš
Kolonija
3
0
|
17.03.2019 | Stari Tamiš | 3 : 0 | Kolonija | |||||
17.03
Borac
Jedinstvo
4
3
|
17.03.2019 | Borac | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
17.03
Omladinac
Mladost
5
1
|
17.03.2019 | Omladinac | 5 : 1 | Mladost | |||||
17.03
Budućnost
Dolovo
4
0
|
17.03.2019 | Budućnost | 4 : 0 | Dolovo | |||||
17.03
Proleter
BSK Bavanište
6
2
|
17.03.2019 | Proleter | 6 : 2 | BSK Bavanište |
17.03
15:00
Polet
Glogonj
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Polet | 3 : 1 | Glogonj | |||||
17.03
15:00
Slavia
Tempo
3
1
|
17.03.2019 15:00 | Slavia | 3 : 1 | Tempo | |||||
17.03
15:00
Mundial
Unirea
0
4
|
17.03.2019 15:00 | Mundial | 0 : 4 | Unirea | |||||
17.03
15:00
Vojlovica 2018
Pobeda
1
1
|
17.03.2019 15:00 | Vojlovica 2018 | 1 : 1 | Pobeda |
17.03
14:30
Omladinac
Petrijevac
2
0
|
17.03.2019 14:30 | Omladinac | 2 : 0 | Petrijevac | |||||
17.03
14:30
7. Juli
Drugovac
1
1
|
17.03.2019 14:30 | 7. Juli | 1 : 1 | Drugovac |
17.03
14:30
Stari Hrast 2018
Hajduk Veljko 1934
8
0
|
17.03.2019 14:30 | Stari Hrast 2018 | 8 : 0 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
17.03
14:30
Budućnost
Jezava
1
2
|
17.03.2019 14:30 | Budućnost | 1 : 2 | Jezava | |||||
17.03
14:30
Vučak
Skobalj
2
1
|
17.03.2019 14:30 | Vučak | 2 : 1 | Skobalj |
17.03
Konjuh
Žabare
3
1
|
17.03.2019 | Konjuh | 3 : 1 | Žabare | |||||
17.03
Parunovac
Modrica
2
1
|
17.03.2019 | Parunovac | 2 : 1 | Modrica | |||||
17.03
Borac
Mudrakovac
3
1
|
17.03.2019 | Borac | 3 : 1 | Mudrakovac | |||||
17.03
Mladost VPD
Sebečevac
0
6
|
17.03.2019 | Mladost VPD | 0 : 6 | Sebečevac | |||||
17.03
Naupare
Globoder
3
1
|
17.03.2019 | Naupare | 3 : 1 | Globoder | |||||
17.03
Čarapan
Rasina
3
4
|
17.03.2019 | Čarapan | 3 : 4 | Rasina | |||||
17.03
Bukovica
Zdravinje
0
6
|
17.03.2019 | Bukovica | 0 : 6 | Zdravinje |
17.03
11:00
OFK Takovo
Murgaš
5
3
|
17.03.2019 11:00 | OFK Takovo | 5 : 3 | Murgaš | |||||
17.03
11:00
Sloga
OFK Stublenica
5
1
|
17.03.2019 11:00 | Sloga | 5 : 1 | OFK Stublenica | |||||
17.03
11:00
Vukona
Budućnost 1995
0
0
|
17.03.2019 11:00 | Vukona | 0 : 0 | Budućnost 1995 | |||||
17.03
11:00
Jedinstvo
Dokmir
3
1
|
17.03.2019 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Dokmir |
17.03
14:30
Barič
Mladost 1970
3
0
|
17.03.2019 14:30 | Barič | 3 : 0 | Mladost 1970 | |||||
17.03
14:30
Mrčkovac
Borac 2016
4
0
|
17.03.2019 14:30 | Mrčkovac | 4 : 0 | Borac 2016 | |||||
17.03
14:30
OFK Vinci
Električar
1
3
|
17.03.2019 14:30 | OFK Vinci | 1 : 3 | Električar |
17.03
15:00
Sarajevo
Krupa
0
0
|
17.03.2019 15:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Krupa | |||||
17.03
15:00
Zrinjski
GOŠK
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Zrinjski | 1 : 0 | GOŠK | |||||
17.03
18:00
Željezničar
Zvijezda 09
1
0
|
17.03.2019 18:00 | Željezničar | 1 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
17.03
15:00
Široki Brijeg
Tuzla City
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Tuzla City |
17.03
15:00
Grbalj
Budućnost
1
1
|
17.03.2019 15:00 | Grbalj | 1 : 1 | Budućnost | |||||
17.03
15:00
Lovćen
Iskra
1
2
|
17.03.2019 15:00 | Lovćen | 1 : 2 | Iskra | |||||
17.03
15:00
Mornar
OFK Titograd
0
3
|
17.03.2019 15:00 | Mornar | 0 : 3 | OFK Titograd | |||||
17.03
15:00
OFK Petrovac
Rudar
3
2
|
17.03.2019 15:00 | OFK Petrovac | 3 : 2 | Rudar | |||||
17.03
15:00
Sutjeska
Zeta
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Zeta |
17.03
15:00
Berane
Arsenal
0
1
|
17.03.2019 15:00 | Berane | 0 : 1 | Arsenal | |||||
17.03
15:00
Bokelj
OFK Mladost Lješkopolje 1970
2
0
|
17.03.2019 15:00 | Bokelj | 2 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
17.03
15:00
Igalo
Jedinstvo
0
0
|
17.03.2019 15:00 | Igalo | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.03
15:00
Jezero
Dečić
0
0
|
17.03.2019 15:00 | Jezero | 0 : 0 | Dečić | |||||
17.03
15:00
Kom
Otrant
0
2
|
17.03.2019 15:00 | Kom | 0 : 2 | Otrant |
17.03
14:30
Drezga
Adria
4
0
|
17.03.2019 14:30 | Drezga | 4 : 0 | Adria | |||||
17.03
14:30
Crvena stijena
Bratstvo
3
0
|
17.03.2019 14:30 | Crvena stijena | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
17.03
14:30
Ribnica
Polet Stars
1
3
|
17.03.2019 14:30 | Ribnica | 1 : 3 | Polet Stars | |||||
17.03
14:30
Gorštak
Karioke
0
4
|
17.03.2019 14:30 | Gorštak | 0 : 4 | Karioke |
17.03
14:00
Hajduk
Sloga (R)
1
8
|
17.03.2019 14:00 | Hajduk | 1 : 8 | Sloga (R) | |||||
17.03
14:00
Cetinje
Sloga (SB)
3
0
|
17.03.2019 14:00 | Cetinje | 3 : 0 | Sloga (SB) |
17.03
17:30
Everton
Chelsea
2
0
|
17.03.2019 17:30 | Everton | 2 : 0 | Chelsea | |||||
17.03
15:15
Fulham
Liverpool
1
2
|
17.03.2019 15:15 | Fulham | 1 : 2 | Liverpool |
17.03
12:00
Eibar
Real Valladolid
1
2
|
17.03.2019 12:00 | Eibar | 1 : 2 | Real Valladolid | |||||
17.03
16:15
Espanyol
Sevilla
0
1
|
17.03.2019 16:15 | Espanyol | 0 : 1 | Sevilla | |||||
17.03
20:45
Real Betis
Barcelona
1
4
|
17.03.2019 20:45 | Real Betis | 1 : 4 | Barcelona | |||||
17.03
18:30
Valencia
Getafe
0
0
|
17.03.2019 18:30 | Valencia | 0 : 0 | Getafe | |||||
17.03
18:30
Villarreal
Rayo Vallecano
3
1
|
17.03.2019 18:30 | Villarreal | 3 : 1 | Rayo Vallecano |
17.03
18:00
Bayern
Mainz 05
6
0
|
17.03.2019 18:00 | Bayern | 6 : 0 | Mainz 05 | |||||
17.03
13:30
Bayer Leverkusen
Werder
1
3
|
17.03.2019 13:30 | Bayer Leverkusen | 1 : 3 | Werder | |||||
17.03
15:30
Eintracht
Nürnberg
1
0
|
17.03.2019 15:30 | Eintracht | 1 : 0 | Nürnberg |
17.03
15:00
Atalanta
Chievo
1
1
|
17.03.2019 15:00 | Atalanta | 1 : 1 | Chievo | |||||
17.03
15:00
Empoli
Frosinone
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Empoli | 2 : 1 | Frosinone | |||||
17.03
12:30
Genoa
Juventus
2
0
|
17.03.2019 12:30 | Genoa | 2 : 0 | Juventus | |||||
17.03
15:00
Lazio
Parma
4
1
|
17.03.2019 15:00 | Lazio | 4 : 1 | Parma | |||||
17.03
18:00
Napoli
Udinese
4
2
|
17.03.2019 18:00 | Napoli | 4 : 2 | Udinese | |||||
17.03
20:30
Milan
Internazionale
2
3
|
17.03.2019 20:30 | Milan | 2 : 3 | Internazionale |
17.03
17:00
Bordeaux
Rennes
1
1
|
17.03.2019 17:00 | Bordeaux | 1 : 1 | Rennes | |||||
17.03
14:30
Olympique Lyonnais
Montpellier
3
2
|
17.03.2019 14:30 | Olympique Lyonnais | 3 : 2 | Montpellier | |||||
17.03
15:00
Reims
Nantes
1
0
|
17.03.2019 15:00 | Reims | 1 : 0 | Nantes | |||||
17.03
21:00
PSG
Olympique Marseille
3
1
|
17.03.2019 21:00 | PSG | 3 : 1 | Olympique Marseille |
17.03
17:00
Rad
Crvena zvezda
0
3
|
17.03.2019 17:00 | Rad | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
17.03
18:00
Mladost
Voždovac
3
1
|
17.03.2019 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Voždovac | |||||
17.03
19:00
Vojvodina
Čukarički
0
0
|
17.03.2019 19:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Čukarički |
17.03
15:00
Teleoptik
Inđija
1
4
|
17.03.2019 15:00 | Teleoptik | 1 : 4 | Inđija | |||||
17.03
15:00
Trajal
Sloboda
2
1
|
17.03.2019 15:00 | Trajal | 2 : 1 | Sloboda |
17.03
11:00
Karađorđe
Radnički 2012
0
3
|
17.03.2019 11:00 | Karađorđe | 0 : 3 | Radnički 2012 | |||||
17.03
11:00
Mačva
Zemun
1
2
|
17.03.2019 11:00 | Mačva | 1 : 2 | Zemun | |||||
17.03
14:00
Kolibri
Rad
1
2
|
17.03.2019 14:00 | Kolibri | 1 : 2 | Rad |
17.03
10:00
Radnički (SM)
OFK Bačka (BP)
2
2
|
17.03.2019 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 2 | OFK Bačka (BP) | |||||
17.03
10:00
Dinamo 1945
Radnički (Z)
0
0
|
17.03.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 0 : 0 | Radnički (Z) | |||||
17.03
10:00
RFK N.S. 1921
Železničar
1
1
|
17.03.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 1 | Železničar | |||||
17.03
10:00
OFK Vršac
Hajduk 1912
2
1
|
17.03.2019 10:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
17.03
10:00
TSC
Bačka 1901
7
1
|
17.03.2019 10:00 | TSC | 7 : 1 | Bačka 1901 | |||||
17.03
12:00
Borac (NS)
Vojvodina
0
2
|
17.03.2019 12:00 | Borac (NS) | 0 : 2 | Vojvodina |
17.03
12:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
4
1
|
17.03.2019 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Proleter 2006 | |||||
17.03
12:00
RFK N.S. 1921
Železničar
4
0
|
17.03.2019 12:00 | RFK N.S. 1921 | 4 : 0 | Železničar | |||||
17.03
12:00
OFK Vršac
Hajduk 1912
3
0
|
17.03.2019 12:00 | OFK Vršac | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
17.03
12:00
TSC
Bačka 1901
6
0
|
17.03.2019 12:00 | TSC | 6 : 0 | Bačka 1901 |
17.03
10:30
Partizan
Crvena Zvezda
1
1
|
17.03.2019 10:30 | Partizan | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
17.03
11:00
Spartak ŽK
Sloboda
2
1
|
17.03.2019 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Sloboda | |||||
17.03
11:30
Zemun
Čukarički
0
2
|
17.03.2019 11:30 | Zemun | 0 : 2 | Čukarički | |||||
17.03
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
4
1
|
17.03.2019 11:00 | Vojvodina | 4 : 1 | OFK Beograd |
17.03
10:00
Brodarac MK
Zemun MK
1
1
|
17.03.2019 10:00 | Brodarac MK | 1 : 1 | Zemun MK | |||||
17.03
10:00
Voždovac MK
OFK Beograd MK
1
2
|
17.03.2019 10:00 | Voždovac MK | 1 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
17.03
10:00
BSK Borča MK
O11 MK
0
1
|
17.03.2019 10:00 | BSK Borča MK | 0 : 1 | O11 MK |
17.03
10:00
OFK Vršac
Proleter 2006
3
1
|
17.03.2019 10:00 | OFK Vršac | 3 : 1 | Proleter 2006 | |||||
17.03
10:00
Radnički (Z)
Železničar
2
0
|
17.03.2019 10:00 | Radnički (Z) | 2 : 0 | Železničar | |||||
17.03
14:00
Dinamo 1945
Coerver junior FA
2
2
|
17.03.2019 14:00 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | Coerver junior FA | |||||
17.03
10:00
Radnički (K)
Mladost (L)
3
2
|
17.03.2019 10:00 | Radnički (K) | 3 : 2 | Mladost (L) |
17.03
10:00
Jedinstvo (SP)
Petar Puača
1
1
|
17.03.2019 10:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 1 | Petar Puača | |||||
17.03
10:00
Radnički (NP)
Vojvodina
0
9
|
17.03.2019 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 9 | Vojvodina | |||||
17.03
10:00
Prof. Bolesnikov
RFK N.S. 1921
0
3
|
17.03.2019 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 3 | RFK N.S. 1921 |
17.03
10:00
Kolubara
Partizan
0
2
|
17.03.2019 10:00 | Kolubara | 0 : 2 | Partizan |
17.03
18:30
Futog Tupanjac MD
Topola
81
46
|
17.03.2019 18:30 | Futog Tupanjac MD | 81 : 46 | Topola |
17.03
17:00
Morava
Mladost Vesna
74
63
|
17.03.2019 17:00 | Morava | 74 : 63 | Mladost Vesna | |||||
17.03
16:00
Jastrebac
Niš
82
70
|
17.03.2019 16:00 | Jastrebac | 82 : 70 | Niš |
17.03
18:00
Jagodina
Klik
82
97
|
17.03.2019 18:00 | Jagodina | 82 : 97 | Klik |
17.03
16:00
Paraćin
Crnokosa
79
73
|
17.03.2019 16:00 | Paraćin | 79 : 73 | Crnokosa |
17.03
17:00
Osečina
Mladost 2014
91
72
|
17.03.2019 17:00 | Osečina | 91 : 72 | Mladost 2014 | |||||
17.03
19:00
Ub
Student 014
58
68
|
17.03.2019 19:00 | Ub | 58 : 68 | Student 014 |
17.03
17:00
Mileševac
Užice
121
99
|
17.03.2019 17:00 | Mileševac | 121 : 99 | Užice | |||||
17.03
16:30
Ivanjica
Železničar
73
71
|
17.03.2019 16:30 | Ivanjica | 73 : 71 | Železničar | |||||
17.03
18:30
Mladost
Morava
67
81
|
17.03.2019 18:30 | Mladost | 67 : 81 | Morava | |||||
17.03
14:00
Play off
Sloga
84
77
|
17.03.2019 14:00 | Play off | 84 : 77 | Sloga |
17.03
12:30
Vitez
Umka Džez
67
66
|
17.03.2019 12:30 | Vitez | 67 : 66 | Umka Džez | |||||
17.03
15:15
Vizura
LA Basket
85
93
|
17.03.2019 15:15 | Vizura | 85 : 93 | LA Basket |
17.03
12:20
Mladost 2
Sava
70
54
|
17.03.2019 12:20 | Mladost 2 | 70 : 54 | Sava | |||||
17.03
14:30
Barajevo Bambi
BASK
67
72
|
17.03.2019 14:30 | Barajevo Bambi | 67 : 72 | BASK | |||||
17.03
18:20
Cerak
Žarkovo 2
67
80
|
17.03.2019 18:20 | Cerak | 67 : 80 | Žarkovo 2 |
17.03
21:00
Krka
Petrol Olimpija
62
59
|
17.03.2019 21:00 | Krka | 62 : 59 | Petrol Olimpija | |||||
17.03
17:00
Igokea
Zadar
100
82
|
17.03.2019 17:00 | Igokea | 100 : 82 | Zadar | |||||
17.03
19:00
Budućnost VOLI
Cibona
91
82
|
17.03.2019 19:00 | Budućnost VOLI | 91 : 82 | Cibona |
17.03
15:30
Beovuk 72
OKK Beograd
62
117
|
17.03.2019 15:30 | Beovuk 72 | 62 : 117 | OKK Beograd | |||||
17.03
18:00
OKK Novi Pazar
Dynamic VIP PAY
83
71
|
17.03.2019 18:00 | OKK Novi Pazar | 83 : 71 | Dynamic VIP PAY |
17.03
19:00
Železničar
Sloga
65
77
|
17.03.2019 19:00 | Železničar | 65 : 77 | Sloga | |||||
17.03
14:30
Zvečan
Lim
20
0
|
17.03.2019 14:30 | Zvečan | 20 : 0 | Lim |
17.03
18:00
Sloga 2015
As Beograd
1
3
|
17.03.2019 18:00 | Sloga 2015 | 1 : 3 | As Beograd |
17.03
14:00
Viner
Dunav Stars
0
3
|
17.03.2019 14:00 | Viner | 0 : 3 | Dunav Stars |
17.03
18:00
Vest
Klek Srbijašume 2
3
1
|
17.03.2019 18:00 | Vest | 3 : 1 | Klek Srbijašume 2 |
17.03
11:30
Botafogo
Dunav Voley 2
3
0
|
17.03.2019 11:30 | Botafogo | 3 : 0 | Dunav Voley 2 |
17.03
17:00
Užice
Jagodina
3
1
|
17.03.2019 17:00 | Užice | 3 : 1 | Jagodina | |||||
17.03
20:00
Borac (Par)
Metalac Takovo
0
3
|
17.03.2019 20:00 | Borac (Par) | 0 : 3 | Metalac Takovo | |||||
17.03
20:00
Dubočica
Mladost
3
1
|
17.03.2019 20:00 | Dubočica | 3 : 1 | Mladost | |||||
17.03
17:00
Timok
Srem Eaton
3
1
|
17.03.2019 17:00 | Timok | 3 : 1 | Srem Eaton |
17.03
17:00
Kuršumlija
Panda
1
3
|
17.03.2019 17:00 | Kuršumlija | 1 : 3 | Panda | |||||
17.03
13:30
Pirot
Student
3
0
|
17.03.2019 13:30 | Pirot | 3 : 0 | Student | |||||
17.03
17:00
Bor
Desetka
0
3
|
17.03.2019 17:00 | Bor | 0 : 3 | Desetka | |||||
17.03
13:00
Jagodina
Dubočica
0
3
|
17.03.2019 13:00 | Jagodina | 0 : 3 | Dubočica |
17.03
13:45
Odbojka 013
Slavija
2
3
|
17.03.2019 13:45 | Odbojka 013 | 2 : 3 | Slavija | |||||
17.03
17:00
Lavice 07
Volley Stars
3
2
|
17.03.2019 17:00 | Lavice 07 | 3 : 2 | Volley Stars | |||||
17.03
16:00
Elan Volej
Novi Sad
0
3
|
17.03.2019 16:00 | Elan Volej | 0 : 3 | Novi Sad |
17.03
17:00
Mokra Gora
Novi Pazar
2
3
|
17.03.2019 17:00 | Mokra Gora | 2 : 3 | Novi Pazar | |||||
17.03
15:45
Sloboda S
Crnokosa Artos
3
0
|
17.03.2019 15:45 | Sloboda S | 3 : 0 | Crnokosa Artos | |||||
17.03
17:00
Tutin
Tehničar
3
2
|
17.03.2019 17:00 | Tutin | 3 : 2 | Tehničar |
17.03
16:00
Fortuna Plus
Karadjordje
3
0
|
17.03.2019 16:00 | Fortuna Plus | 3 : 0 | Karadjordje | |||||
17.03
19:00
Šumadija
Ribnica
3
0
|
17.03.2019 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Ribnica |
17.03
18:30
Blok Aut
Avala
0
3
|
17.03.2019 18:30 | Blok Aut | 0 : 3 | Avala |
17.03
13:00
Pionir
Radnički 2
1
3
|
17.03.2019 13:00 | Pionir | 1 : 3 | Radnički 2 |
17.03
18:30
Železnik 2012
Mladenovac
3
0
|
17.03.2019 18:30 | Železnik 2012 | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
17.03
11:30
Obrenovac
21. maj
3
0
|
17.03.2019 11:30 | Obrenovac | 3 : 0 | 21. maj |
17.03
18:00
Hercegovina
Banat
0
3
|
17.03.2019 18:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Banat |
17.03
14:00
Merkur
Goks IN
3
0
|
17.03.2019 14:00 | Merkur | 3 : 0 | Goks IN |
17.03
19:00
Srem 2
Jadran
1
3
|
17.03.2019 19:00 | Srem 2 | 1 : 3 | Jadran | |||||
17.03
12:00
Dunav Volej
Maks
3
0
|
17.03.2019 12:00 | Dunav Volej | 3 : 0 | Maks |
17.03
17:00
Beočin
Blok Aut
0
3
|
17.03.2019 17:00 | Beočin | 0 : 3 | Blok Aut |
17.03
17:00
Smeč SV
Radnički
0
3
|
17.03.2019 17:00 | Smeč SV | 0 : 3 | Radnički | |||||
17.03
12:00
Jasenica (SP)
Paraćin
0
3
|
17.03.2019 12:00 | Jasenica (SP) | 0 : 3 | Paraćin |
17.03
12:00
Viner
Đerdap
3
2
|
17.03.2019 12:00 | Viner | 3 : 2 | Đerdap |
17.03
20:00
Jedinstvo (Ue)
Roda
2
3
|
17.03.2019 20:00 | Jedinstvo (Ue) | 2 : 3 | Roda | |||||
17.03
20:00
Spartak (Lj)
Valjevo
3
0
|
17.03.2019 20:00 | Spartak (Lj) | 3 : 0 | Valjevo |
17.03
16:00
Futog
Ruma
1
3
|
17.03.2019 16:00 | Futog | 1 : 3 | Ruma |
17.03
09:00
Blok Aut
AS
2
3
|
17.03.2019 09:00 | Blok Aut | 2 : 3 | AS | |||||
17.03
10:45
Crvena zvezda
Lucky Star
3
0
|
17.03.2019 10:45 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
17.03
13:15
Mladenovac
Železničar
3
2
|
17.03.2019 13:15 | Mladenovac | 3 : 2 | Železničar | |||||
17.03
12:45
Crnjanski
Partizan
0
3
|
17.03.2019 12:45 | Crnjanski | 0 : 3 | Partizan |
17.03
10:45
Dunav
Akademija Singidunum
3
1
|
17.03.2019 10:45 | Dunav | 3 : 1 | Akademija Singidunum | |||||
17.03
14:45
Avala
SPAS
3
0
|
17.03.2019 14:45 | Avala | 3 : 0 | SPAS | |||||
17.03
09:00
Volleyland 2
Beograd 2
3
1
|
17.03.2019 09:00 | Volleyland 2 | 3 : 1 | Beograd 2 | |||||
17.03
14:45
21. maj
Vizurine Ajkulice
3
1
|
17.03.2019 14:45 | 21. maj | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice |
17.03
09:00
Kralj
Lucky Star
0
3
|
17.03.2019 09:00 | Kralj | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
17.03
10:45
Radnicki
Lazarevac
3
0
|
17.03.2019 10:45 | Radnicki | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
17.03
12:45
AS Batajnica
Sterija
3
0
|
17.03.2019 12:45 | AS Batajnica | 3 : 0 | Sterija |
17.03
12:45
Volleyland
Novi Beograd
3
0
|
17.03.2019 12:45 | Volleyland | 3 : 0 | Novi Beograd |
17.03
19:00
Crvena Zvezda
Jabuka
28
25
|
17.03.2019 19:00 | Crvena Zvezda | 28 : 25 | Jabuka | |||||
17.03
19:00
Mladost
Inđija
20
30
|
17.03.2019 19:00 | Mladost | 20 : 30 | Inđija |
17.03
18:30
Rekreativo
Smederevo
26
32
|
17.03.2019 18:30 | Rekreativo | 26 : 32 | Smederevo | |||||
17.03
20:30
Rakovica
Metaloplastika 2
32
22
|
17.03.2019 20:30 | Rakovica | 32 : 22 | Metaloplastika 2 | |||||
17.03
16:30
BASK Soko
Novi Beograd
20
28
|
17.03.2019 16:30 | BASK Soko | 20 : 28 | Novi Beograd |
17.03
18:00
Omladinac
Bane
26
26
|
17.03.2019 18:00 | Omladinac | 26 : 26 | Bane | |||||
17.03
19:00
Metalac
Prva Petoletka
26
35
|
17.03.2019 19:00 | Metalac | 26 : 35 | Prva Petoletka | |||||
17.03
20:00
Karađorđe
Mladost
29
32
|
17.03.2019 20:00 | Karađorđe | 29 : 32 | Mladost |
17.03
19:00
Aleksinac
Radnički
26
24
|
17.03.2019 19:00 | Aleksinac | 26 : 24 | Radnički | |||||
17.03
18:00
ORK Bor
Jagodina
26
35
|
17.03.2019 18:00 | ORK Bor | 26 : 35 | Jagodina | |||||
17.03
19:00
Jastrebac
Pirot
30
23
|
17.03.2019 19:00 | Jastrebac | 30 : 23 | Pirot |
17.03
18:00
Budućnost
Radnički
40
24
|
17.03.2019 18:00 | Budućnost | 40 : 24 | Radnički | |||||
17.03
18:00
Naftagas
Slavija
29
30
|
17.03.2019 18:00 | Naftagas | 29 : 30 | Slavija | |||||
17.03
19:00
Vojvoda Stepa
Senta
28
27
|
17.03.2019 19:00 | Vojvoda Stepa | 28 : 27 | Senta | |||||
17.03
18:30
Pančevo
Dalmatinac
33
26
|
17.03.2019 18:30 | Pančevo | 33 : 26 | Dalmatinac |
17.03
18:00
Mladost Vranje
Vranje 1957 - 2
38
30
|
17.03.2019 18:00 | Mladost Vranje | 38 : 30 | Vranje 1957 - 2 |
17.03
20:00
Žitorađa
Pobednik
34
30
|
17.03.2019 20:00 | Žitorađa | 34 : 30 | Pobednik | |||||
17.03
20:00
Lokomotiva
Vranje 1957
24
23
|
17.03.2019 20:00 | Lokomotiva | 24 : 23 | Vranje 1957 |
17.03
17:30
Lavovi BP
Požarevac
31
30
|
17.03.2019 17:30 | Lavovi BP | 31 : 30 | Požarevac | |||||
17.03
20:00
Mačva
Proleter
23
22
|
17.03.2019 20:00 | Mačva | 23 : 22 | Proleter |
17.03
20:00
Temerin
Proleter (Ž)
18
12
|
17.03.2019 20:00 | Temerin | 18 : 12 | Proleter (Ž) |
17.03
18:00
Rudar
Beograd
21
36
|
17.03.2019 18:00 | Rudar | 21 : 36 | Beograd | |||||
17.03
14:30
Crvena zvezda
Medicinar 2
26
27
|
17.03.2019 14:30 | Crvena zvezda | 26 : 27 | Medicinar 2 |
17.03
18:00
Žitorađa
Vranje
32
18
|
17.03.2019 18:00 | Žitorađa | 32 : 18 | Vranje | |||||
17.03
20:00
Bor - RTB 2
Vlasotince
31
20
|
17.03.2019 20:00 | Bor - RTB 2 | 31 : 20 | Vlasotince | |||||
17.03
18:00
Radan
Hajduk Veljko
25
20
|
17.03.2019 18:00 | Radan | 25 : 20 | Hajduk Veljko |
17.03
Morava
Mladost
32
25
|
17.03.2019 | Morava | 32 : 25 | Mladost |
17.03
21:00
Voždovac 1955
Junior
29
16
|
17.03.2019 21:00 | Voždovac 1955 | 29 : 16 | Junior |
17.03
19:00
Topličanin
Kučevo
29
24
|
17.03.2019 19:00 | Topličanin | 29 : 24 | Kučevo | |||||
17.03
17:00
Radnički 1964
Požarevac
26
30
|
17.03.2019 17:00 | Radnički 1964 | 26 : 30 | Požarevac |
17.03
Crvena zvezda
Vojvodina
10
4
|
17.03.2019 | Crvena zvezda | 10 : 4 | Vojvodina | |||||
17.03
Vračar
Senta
12
16
|
17.03.2019 | Vračar | 12 : 16 | Senta | |||||
17.03
Palilula
Taš 2000
12
8
|
17.03.2019 | Palilula | 12 : 8 | Taš 2000 |
17.03
18:30
FON
Nova Pazova
7
4
|
17.03.2019 18:30 | FON | 7 : 4 | Nova Pazova | |||||
17.03
19:30
Ivanjica
Novi Pazar
0
3
|
17.03.2019 19:30 | Ivanjica | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
17.03
18:30
Vinter sport
Srpska
4
7
|
17.03.2019 18:30 | Vinter sport | 4 : 7 | Srpska |
17.03
19:00
Raška
Partenon
5
0
|
17.03.2019 19:00 | Raška | 5 : 0 | Partenon |
17.03
18:30
Akademac
Put-inženjering
2
3
|
17.03.2019 18:30 | Akademac | 2 : 3 | Put-inženjering |
17.03
20:30
Kikinda
Mićko trend
5
2
|
17.03.2019 20:30 | Kikinda | 5 : 2 | Mićko trend | |||||
17.03
20:00
Kraljevićevo
Hajduk
7
3
|
17.03.2019 20:00 | Kraljevićevo | 7 : 3 | Hajduk |
17.03
19:00
PP 192
Karanovac
5
0
|
17.03.2019 19:00 | PP 192 | 5 : 0 | Karanovac |
17.03
17:00
Babušnica 2011
Niš 92
0
6
|
17.03.2019 17:00 | Babušnica 2011 | 0 : 6 | Niš 92 |
17.03
17:30
Tasmajdan Tigrovi
Crveni Kenguri
68
16
|
17.03.2019 17:30 | Tasmajdan Tigrovi | 68 : 16 | Crveni Kenguri |
17.03
15:00
Morava Gepardi
Car Dušan Silni
20
24
|
17.03.2019 15:00 | Morava Gepardi | 20 : 24 | Car Dušan Silni |
17.03
13:00
Rad Mozzart
Vojvodina
41
19
|
17.03.2019 13:00 | Rad Mozzart | 41 : 19 | Vojvodina |