20.09
16:00
OFK Bor
Tabane 1970
1
3
|
20.09.2015 16:00 | OFK Bor | 1 : 3 | Tabane 1970 | |||||
20.09
16:00
Moravac Orion
Radnički (P)
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Moravac Orion | 0 : 1 | Radnički (P) | |||||
20.09
16:00
Temnić 1924
Radnički (S)
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Temnić 1924 | 2 : 0 | Radnički (S) |
20.09
16:00
Železničar
Vršac
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Železničar | 3 : 1 | Vršac | |||||
20.09
16:00
Borac (S)
Bačka 1901
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Borac (S) | 4 : 0 | Bačka 1901 | |||||
20.09
16:00
Dunav
Senta
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Dunav | 2 : 1 | Senta |
20.09
16:00
Crvena zvezda
Radnički (O)
5
2
|
20.09.2015 16:00 | Crvena zvezda | 5 : 2 | Radnički (O) | |||||
20.09
11:00
Žarkovo
Teleoptik
0
0
|
20.09.2015 11:00 | Žarkovo | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
20.09
16:00
Budućnost
Sopot
4
3
|
20.09.2015 16:00 | Budućnost | 4 : 3 | Sopot | |||||
20.09
16:00
Brodarac 1947
BASK
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Brodarac 1947 | 4 : 0 | BASK | |||||
20.09
11:00
Dorćol
IMT
0
2
|
20.09.2015 11:00 | Dorćol | 0 : 2 | IMT | |||||
20.09
16:00
Turbina
Srem
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Turbina | 2 : 0 | Srem |
20.09
11:00
Polet (LJ)
Jedinstvo Putevi
3
0
|
20.09.2015 11:00 | Polet (LJ) | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
20.09
16:00
Zvižd
Smederevo 1924
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Zvižd | 0 : 1 | Smederevo 1924 |
20.09
16:00
Bošnjane
Žitorađa
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Bošnjane | 1 : 1 | Žitorađa | |||||
20.09
16:00
Rembas
Kopaonik
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Rembas | 0 : 2 | Kopaonik | |||||
20.09
16:00
Morava
Kosanica
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Morava | 1 : 3 | Kosanica | |||||
20.09
16:00
Župa
Juhor
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Župa | 2 : 0 | Juhor | |||||
20.09
16:00
Poljoprivrednik
Levač
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Levač | |||||
20.09
16:00
Sloga (Ć)
Jedinstvo (P)
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Sloga (Ć) | 0 : 2 | Jedinstvo (P) |
20.09
16:00
Šarbanovac
Bukovik
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Šarbanovac | 1 : 0 | Bukovik | |||||
20.09
16:00
Radnički (L)
Bučje
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Radnički (L) | 3 : 2 | Bučje | |||||
20.09
16:00
Rudar Alpos
Kablovi
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Rudar Alpos | 1 : 0 | Kablovi | |||||
20.09
16:00
Pukovac
Zaplanjac
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Pukovac | 2 : 0 | Zaplanjac |
20.09
16:00
Ropotovo
Lužnica
5
4
|
20.09.2015 16:00 | Ropotovo | 5 : 4 | Lužnica | |||||
20.09
11:00
Jedinstvo (P)
Mladost (M)
1
1
|
20.09.2015 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Mladost (M) |
20.09
16:00
ŽAK
Polet
5
1
|
20.09.2015 16:00 | ŽAK | 5 : 1 | Polet | |||||
20.09
16:00
Slavia
Mladost (L)
6
0
|
20.09.2015 16:00 | Slavia | 6 : 0 | Mladost (L) |
20.09
15:30
Tekstilac
ŽAK
2
0
|
20.09.2015 15:30 | Tekstilac | 2 : 0 | ŽAK | |||||
20.09
15:30
Mladost (T)
Srbobran
2
4
|
20.09.2015 15:30 | Mladost (T) | 2 : 4 | Srbobran | |||||
20.09
15:30
Bačka (P)
OFK Vrbas
3
2
|
20.09.2015 15:30 | Bačka (P) | 3 : 2 | OFK Vrbas |
20.09
16:00
Borac
Jugović
7
1
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 7 : 1 | Jugović | |||||
20.09
16:00
Budućnost (SN)
Slavija
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Budućnost (SN) | 1 : 2 | Slavija | |||||
20.09
16:00
Kupinovo
Hajduk (B)
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Kupinovo | 2 : 0 | Hajduk (B) |
20.09
16:00
Torlak
PKB
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Torlak | 0 : 1 | PKB | |||||
20.09
11:00
Prva Iskra
Borac
5
1
|
20.09.2015 11:00 | Prva Iskra | 5 : 1 | Borac | |||||
20.09
10:00
Grafičar
Baćevac
4
0
|
20.09.2015 10:00 | Grafičar | 4 : 0 | Baćevac | |||||
20.09
16:00
BSK Batajnica
Hajduk
3
1
|
20.09.2015 16:00 | BSK Batajnica | 3 : 1 | Hajduk | |||||
20.09
16:00
Sremčica
Lokomotiva
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Sremčica | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
20.09
16:00
Lepušnica
Zvezdara
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Lepušnica | 0 : 0 | Zvezdara |
20.09
16:00
Napredak
GFK Jasenica 1911
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Napredak | 2 : 2 | GFK Jasenica 1911 | |||||
20.09
16:00
Proleter
Šapine
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Šapine | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Morava
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Morava |
20.09
16:00
Zadrugar
Rađevac
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Rađevac | |||||
20.09
16:00
OFK Osečina
Brezovica
4
0
|
20.09.2015 16:00 | OFK Osečina | 4 : 0 | Brezovica | |||||
20.09
16:00
Zlatar
Radnički Stobex
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Zlatar | 0 : 2 | Radnički Stobex | |||||
20.09
16:00
Polimlje
Sloga (S)
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Polimlje | 1 : 1 | Sloga (S) |
20.09
16:00
Slavija (K)
Tutin
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Slavija (K) | 0 : 0 | Tutin | |||||
20.09
16:00
Karađorđe
Braća Vuković
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Karađorđe | 4 : 1 | Braća Vuković | |||||
20.09
16:00
Polet (T)
Sloboda (Č)
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Polet (T) | 0 : 1 | Sloboda (Č) |
20.09
15:30
Partizan
OFK Tekstilac
3
1
|
20.09.2015 15:30 | Partizan | 3 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
20.09
15:30
Mladi radnik
Dragocvet
0
1
|
20.09.2015 15:30 | Mladi radnik | 0 : 1 | Dragocvet | |||||
20.09
15:30
Kušiljevo
Mladost (K)
8
0
|
20.09.2015 15:30 | Kušiljevo | 8 : 0 | Mladost (K) | |||||
20.09
15:30
Napredak (Z)
Budućnost
2
3
|
20.09.2015 15:30 | Napredak (Z) | 2 : 3 | Budućnost | |||||
20.09
15:30
Bratstvo
Mladost (J)
1
0
|
20.09.2015 15:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Mladost (J) | |||||
20.09
15:30
Sloga
BSK
2
0
|
20.09.2015 15:30 | Sloga | 2 : 0 | BSK | |||||
20.09
15:30
Napredak (D)
OFK Bratstvo
3
1
|
20.09.2015 15:30 | Napredak (D) | 3 : 1 | OFK Bratstvo |
20.09
16:30
Sloga
Ribnik
0
1
|
20.09.2015 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Ribnik | |||||
20.09
16:30
Mladi radnik
Naupare
1
0
|
20.09.2015 16:30 | Mladi radnik | 1 : 0 | Naupare | |||||
20.09
16:30
Gradina
Šanac
1
1
|
20.09.2015 16:30 | Gradina | 1 : 1 | Šanac | |||||
20.09
16:30
Čitluk
Trajal
6
1
|
20.09.2015 16:30 | Čitluk | 6 : 1 | Trajal | |||||
20.09
16:30
Vinogradar
13. April
2
1
|
20.09.2015 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | 13. April | |||||
20.09
16:30
Mačkovac
Gornji Stepoš
2
0
|
20.09.2015 16:30 | Mačkovac | 2 : 0 | Gornji Stepoš | |||||
20.09
16:30
Mladost
Jastrebac
5
1
|
20.09.2015 16:30 | Mladost | 5 : 1 | Jastrebac |
20.09
16:00
Real
Partizanski put
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Real | 0 : 1 | Partizanski put | |||||
20.09
16:00
Jug Bogdan
Jastrebac
0
5
|
20.09.2015 16:00 | Jug Bogdan | 0 : 5 | Jastrebac | |||||
20.09
16:00
Kosovac
Svetlost
2
6
|
20.09.2015 16:00 | Kosovac | 2 : 6 | Svetlost | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Dunđerski
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Dunđerski | |||||
20.09
16:00
NS Tatko
Pobeda
3
1
|
20.09.2015 16:00 | NS Tatko | 3 : 1 | Pobeda |
20.09
16:00
Orljane
Palilula
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Orljane | 3 : 1 | Palilula | |||||
20.09
16:00
Koprijan 1975
Radnički 1947 (Č)
3
5
|
20.09.2015 16:00 | Koprijan 1975 | 3 : 5 | Radnički 1947 (Č) | |||||
20.09
16:00
Doljevac
Rasovača
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Doljevac | 0 : 3 | Rasovača | |||||
20.09
16:00
Mladost (Batuš.)
Polet
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Mladost (Batuš.) | 3 : 2 | Polet | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (B)
Naša krila 1936
3
6
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 6 | Naša krila 1936 |
20.09
11:00
Sloga
Radnički
7
0
|
20.09.2015 11:00 | Sloga | 7 : 0 | Radnički | |||||
20.09
16:00
BSK
Majdanpek
1
1
|
20.09.2015 16:00 | BSK | 1 : 1 | Majdanpek | |||||
20.09
16:00
Branik
Polom
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Branik | 1 : 1 | Polom | |||||
20.09
16:00
Slatina
Poreč
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Slatina | 3 : 0 | Poreč | |||||
20.09
16:00
Blizna
Ključ
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Blizna | 3 : 1 | Ključ | |||||
20.09
16:00
Krivelj
Deli Jovan
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Krivelj | 0 : 0 | Deli Jovan |
20.09
16:00
ŠSK
Midžor
2
0
|
20.09.2015 16:00 | ŠSK | 2 : 0 | Midžor | |||||
20.09
16:00
Polet
Sloga
5
1
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 5 : 1 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Svrljiška Topla
Grlište
1
7
|
20.09.2015 16:00 | Svrljiška Topla | 1 : 7 | Grlište | |||||
20.09
16:00
Trebič
Omladinac
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Trebič | 2 : 0 | Omladinac | |||||
20.09
16:00
OFK Knjaz
Vratarnica
3
2
|
20.09.2015 16:00 | OFK Knjaz | 3 : 2 | Vratarnica |
20.09
16:00
Padež
Jedinstvo
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Padež | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Zadrugar
Spartak
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Spartak | |||||
20.09
16:00
Gnjilan
Tanasko Rajić
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Gnjilan | 2 : 1 | Tanasko Rajić |
20.09
15:30
Trešnjevka
Levosoje
0
1
|
20.09.2015 15:30 | Trešnjevka | 0 : 1 | Levosoje | |||||
20.09
15:30
Lugina
Čelik
2
0
|
20.09.2015 15:30 | Lugina | 2 : 0 | Čelik | |||||
20.09
15:30
Pavlovac
Vihor
4
1
|
20.09.2015 15:30 | Pavlovac | 4 : 1 | Vihor | |||||
20.09
15:30
Ternoci
Levosoje Talenat
3
0
|
20.09.2015 15:30 | Ternoci | 3 : 0 | Levosoje Talenat | |||||
20.09
15:30
OFK Alakince
Pčinja
1
1
|
20.09.2015 15:30 | OFK Alakince | 1 : 1 | Pčinja |
20.09
16:00
Kumarevo
Mladi Borac
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Kumarevo | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
20.09
16:00
Progres
Jedinstvo GS
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Progres | 2 : 0 | Jedinstvo GS | |||||
20.09
16:00
Mladost V
GFK Dubočica
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Mladost V | 2 : 1 | GFK Dubočica | |||||
20.09
16:00
Železničar
Sloboda D.B
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Železničar | 1 : 1 | Sloboda D.B | |||||
20.09
16:00
Brza
Zloćudovo
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Brza | 0 : 0 | Zloćudovo | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Sloga (L)
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
20.09
16:00
Plantaža
Umac
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Plantaža | 0 : 2 | Umac | |||||
20.09
16:00
Šumadija
Čekmin
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Šumadija | 2 : 1 | Čekmin | |||||
20.09
16:00
Vučje
Radnički (P)
3
5
|
20.09.2015 16:00 | Vučje | 3 : 5 | Radnički (P) |
20.09
16:00
Radnički
Proleter
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Radnički | 1 : 3 | Proleter | |||||
20.09
OFK Niš
Budućnost
5
0
|
20.09.2015 | OFK Niš | 5 : 0 | Budućnost | |||||
20.09
16:00
Mladost
Morava
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Morava | |||||
20.09
16:00
Vrtište
Brzi Brod
4
6
|
20.09.2015 16:00 | Vrtište | 4 : 6 | Brzi Brod | |||||
20.09
16:00
Crvena zastava
Vulkan
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Crvena zastava | 2 : 1 | Vulkan | |||||
20.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo (GM)
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
20.09
16:00
Rudar
Aluminjum
5
0
|
20.09.2015 16:00 | Rudar | 5 : 0 | Aluminjum |
20.09
16:00
Borac (S)
Jugoslavija
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Borac (S) | 1 : 0 | Jugoslavija | |||||
20.09
16:00
Vladimirovac
Mladost (O)
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Vladimirovac | 0 : 3 | Mladost (O) | |||||
20.09
16:00
Vulturul
Dinamo 1945
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Vulturul | 1 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
20.09
16:00
Crvena zvezda
Budućnost (A)
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Budućnost (A) | |||||
20.09
16:00
Sloga (BNS)
Mladost (V)
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Mladost (V) |
20.09
16:00
Terekveš
Lipar
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Terekveš | 1 : 1 | Lipar | |||||
20.09
16:00
Omladinac (D)
OFK Šikara
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac (D) | 1 : 3 | OFK Šikara | |||||
20.09
16:00
Hajduk
Kula
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Hajduk | 2 : 1 | Kula | |||||
20.09
16:00
Rusin
Omladinac (B)
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Rusin | 2 : 1 | Omladinac (B) |
20.09
16:00
Bajša
Njegoš
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Bajša | 0 : 2 | Njegoš | |||||
20.09
16:00
Bačka
Vinogradar
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Bačka | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
20.09
16:00
Proleter
Krivaja
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 2 : 2 | Krivaja | |||||
20.09
16:00
Eđšeg
Radnički 1905
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Eđšeg | 0 : 2 | Radnički 1905 | |||||
20.09
16:00
Sloga
Panonija IM Topola
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Panonija IM Topola |
20.09
16:30
OFK Brestač
Graničar 1924
3
7
|
20.09.2015 16:30 | OFK Brestač | 3 : 7 | Graničar 1924 | |||||
20.09
16:30
Jadran
Ljukovo
2
1
|
20.09.2015 16:30 | Jadran | 2 : 1 | Ljukovo | |||||
20.09
16:30
Hajduk 1925 Podunavac
Hrtkovci
3
0
|
20.09.2015 16:30 | Hajduk 1925 Podunavac | 3 : 0 | Hrtkovci | |||||
20.09
16:30
Hajduk (D)
Podrinje
0
1
|
20.09.2015 16:30 | Hajduk (D) | 0 : 1 | Podrinje | |||||
20.09
16:30
Jedinstvo (M)
Sloven
1
0
|
20.09.2015 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | Sloven | |||||
20.09
16:30
Napredak (P)
Rudar
1
5
|
20.09.2015 16:30 | Napredak (P) | 1 : 5 | Rudar |
20.09
16:00
Krila Krajine
Kulpin
5
2
|
20.09.2015 16:00 | Krila Krajine | 5 : 2 | Kulpin | |||||
20.09
Hercegovac
Kulpin
4
2
|
20.09.2015 | Hercegovac | 4 : 2 | Kulpin | |||||
20.09
Miletić
Krila Krajine
1
2
|
20.09.2015 | Miletić | 1 : 2 | Krila Krajine | |||||
20.09
Proleter
Borac
2
0
|
20.09.2015 | Proleter | 2 : 0 | Borac | |||||
20.09
Napredak
Budućnost
0
2
|
20.09.2015 | Napredak | 0 : 2 | Budućnost | |||||
20.09
Vojvodina
Hajduk
0
2
|
20.09.2015 | Vojvodina | 0 : 2 | Hajduk | |||||
20.09
Jedinstvo
Sutjeska
1
2
|
20.09.2015 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sutjeska | |||||
20.09
Stari Grad
Mladost
1
3
|
20.09.2015 | Stari Grad | 1 : 3 | Mladost | |||||
20.09
Titel
Tvrdjava
2
0
|
20.09.2015 | Titel | 2 : 0 | Tvrdjava |
20.09
10:00
Radnički
Veliki Borak
5
0
|
20.09.2015 10:00 | Radnički | 5 : 0 | Veliki Borak | |||||
20.09
16:00
Strelac
TEK Sloga
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Strelac | 2 : 1 | TEK Sloga | |||||
20.09
16:00
OFK Borac
Borac
1
1
|
20.09.2015 16:00 | OFK Borac | 1 : 1 | Borac | |||||
20.09
16:00
Polet
Mladost (Č)
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 4 : 0 | Mladost (Č) |
20.09
16:00
Zmaj 1953
Borac
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Zmaj 1953 | 1 : 3 | Borac | |||||
20.09
16:00
Institut
Poštar Zvezdara
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Institut | 0 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
20.09
16:00
Sindjelić 2012
13. maj
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Sindjelić 2012 | 0 : 2 | 13. maj | |||||
20.09
16:00
Banja
PKB Kovilovo
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Banja | 2 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
20.09
16:00
Komgrap
Brodarac
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Komgrap | 1 : 1 | Brodarac |
20.09
16:00
Velika Krsna
Boleč
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Velika Krsna | 1 : 0 | Boleč | |||||
20.09
16:00
Pudarci
Avala 1939
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Pudarci | 0 : 3 | Avala 1939 | |||||
20.09
16:00
OFK Leštane
Vinča
1
1
|
20.09.2015 16:00 | OFK Leštane | 1 : 1 | Vinča | |||||
20.09
16:00
Ropočevo
Pinosava
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Ropočevo | 2 : 1 | Pinosava | |||||
20.09
16:00
Kovačevac
Dunavac
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Kovačevac | 0 : 1 | Dunavac |
20.09
Omladinac
Osipaonica
3
2
|
20.09.2015 | Omladinac | 3 : 2 | Osipaonica | |||||
20.09
Sloboda
Bačinac
4
0
|
20.09.2015 | Sloboda | 4 : 0 | Bačinac | |||||
20.09
Sloga
Železničar
3
0
|
20.09.2015 | Sloga | 3 : 0 | Železničar | |||||
20.09
7. Juli
Udarnik
2
0
|
20.09.2015 | 7. Juli | 2 : 0 | Udarnik | |||||
20.09
Budućnost
Borac (R)
2
1
|
20.09.2015 | Budućnost | 2 : 1 | Borac (R) | |||||
20.09
Šumadija
SASK
5
1
|
20.09.2015 | Šumadija | 5 : 1 | SASK | |||||
20.09
Pobeda
Bresje Superior
3
2
|
20.09.2015 | Pobeda | 3 : 2 | Bresje Superior |
20.09
16:00
Borac
Trgovački
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 0 : 1 | Trgovački | |||||
20.09
16:00
Rudar
Mlava
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Mlava | |||||
20.09
16:00
Petar Dobrnjac
Napredak
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 1 | Napredak | |||||
20.09
16:00
Integral
Makce
2
4
|
20.09.2015 16:00 | Integral | 2 : 4 | Makce | |||||
20.09
16:00
Sloga (B)
Đerdap
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Sloga (B) | 2 : 0 | Đerdap | |||||
20.09
16:00
Vojvoda Milenko
Sloga (Ć)
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Vojvoda Milenko | 2 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
20.09
16:00
Mladost
Dizel
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Dizel | |||||
20.09
16:00
Krilaš
Železničar
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Krilaš | 4 : 1 | Železničar |
20.09
16:00
Aranđelovac
Šumadija
2
4
|
20.09.2015 16:00 | Aranđelovac | 2 : 4 | Šumadija | |||||
20.09
16:00
Šatornja
Šumadinac
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Šatornja | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
20.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Banja
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 0 | Banja | |||||
20.09
16:00
Vitlina-Bokanja
Pobeda
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Vitlina-Bokanja | 1 : 1 | Pobeda | |||||
20.09
16:00
Vinča
ŽSK
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Vinča | 0 : 3 | ŽSK | |||||
20.09
16:00
Lepenica
Borac
1
4
|
20.09.2015 16:00 | Lepenica | 1 : 4 | Borac | |||||
20.09
16:00
BSK
Junkovac
3
2
|
20.09.2015 16:00 | BSK | 3 : 2 | Junkovac |
20.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Mačva 2005
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 2 | Mačva 2005 | |||||
20.09
16:00
Antimon
Mladost (P)
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Antimon | 2 : 0 | Mladost (P) | |||||
20.09
16:00
Lipolist
Radnički Šabački
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Lipolist | 1 : 3 | Radnički Šabački | |||||
20.09
16:00
Drina
BMR Petlovača
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Drina | 3 : 0 | BMR Petlovača | |||||
20.09
16:00
Borac (L)
Hajduk Stanko
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Borac (L) | 0 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (Z)
Borac (V)
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Z) | 0 : 4 | Borac (V) |
20.09
16:00
Real
OFK Ras
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Real | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
20.09
16:00
Ibar
Radnik
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Ibar | 1 : 1 | Radnik | |||||
20.09
16:00
Borac
Pazar Juniors 2011
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 3 : 2 | Pazar Juniors 2011 | |||||
20.09
16:00
Stubal
Budućnost
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Stubal | 1 : 2 | Budućnost | |||||
20.09
16:00
Granit
Radnički
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Granit | 0 : 3 | Radnički | |||||
20.09
16:00
Polet
Ribnica
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 3 : 2 | Ribnica | |||||
20.09
16:00
Gruža
Mataruge
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Gruža | 1 : 0 | Mataruge |
20.09
Čaglavica
Radnički
2
2
|
20.09.2015 | Čaglavica | 2 : 2 | Radnički | |||||
20.09
Gracko
Gračanica
1
2
|
20.09.2015 | Gracko | 1 : 2 | Gračanica |
20.09
15:30
Polet
Hajduk
2
3
|
20.09.2015 15:30 | Polet | 2 : 3 | Hajduk | |||||
20.09
15:30
Moravac
Rudar (SR)
1
5
|
20.09.2015 15:30 | Moravac | 1 : 5 | Rudar (SR) | |||||
20.09
15:30
Mladost (S)
Rudar Stenjevac
1
1
|
20.09.2015 15:30 | Mladost (S) | 1 : 1 | Rudar Stenjevac | |||||
20.09
15:30
Napredak (Sv)
Supska
2
0
|
20.09.2015 15:30 | Napredak (Sv) | 2 : 0 | Supska | |||||
20.09
15:30
Šumadija
Omladinski
2
3
|
20.09.2015 15:30 | Šumadija | 2 : 3 | Omladinski | |||||
20.09
15:30
Javor
Napredak Stubica
3
0
|
20.09.2015 15:30 | Javor | 3 : 0 | Napredak Stubica |
20.09
15:30
Budućnost
Ursule
2
1
|
20.09.2015 15:30 | Budućnost | 2 : 1 | Ursule | |||||
20.09
15:30
Blagotin
Sloga
3
1
|
20.09.2015 15:30 | Blagotin | 3 : 1 | Sloga | |||||
20.09
15:30
Kolare
Osaonica
0
1
|
20.09.2015 15:30 | Kolare | 0 : 1 | Osaonica | |||||
20.09
15:30
Crni Vrh
Kupinovac
2
1
|
20.09.2015 15:30 | Crni Vrh | 2 : 1 | Kupinovac | |||||
20.09
15:30
Morava
Napredak (SL)
2
0
|
20.09.2015 15:30 | Morava | 2 : 0 | Napredak (SL) | |||||
20.09
15:30
Mladost (D)
Mladost (G)
3
0
|
20.09.2015 15:30 | Mladost (D) | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
20.09
15:30
Resavac
Juhor
6
0
|
20.09.2015 15:30 | Resavac | 6 : 0 | Juhor |
20.09
16:30
Trudbenik
Rubin (Z)
0
2
|
20.09.2015 16:30 | Trudbenik | 0 : 2 | Rubin (Z) | |||||
20.09
16:30
Mladost
Stari Trstenik
3
2
|
20.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Stari Trstenik | |||||
20.09
16:30
Rubin (DS)
Sloga
2
2
|
20.09.2015 16:30 | Rubin (DS) | 2 : 2 | Sloga | |||||
20.09
16:30
Donji Kopaonik
Polet 57
5
2
|
20.09.2015 16:30 | Donji Kopaonik | 5 : 2 | Polet 57 | |||||
20.09
16:30
Beli Orlovi
Varvarin
3
0
|
20.09.2015 16:30 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Varvarin |
20.09
11:00
Polet
Gredetin
2
1
|
20.09.2015 11:00 | Polet | 2 : 1 | Gredetin | |||||
20.09
16:00
Sloga (K)
Jastrebac (T)
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Jastrebac (T) | |||||
20.09
11:00
Crvena zvezda
Jedinstvo GVD
3
2
|
20.09.2015 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Jedinstvo GVD | |||||
20.09
11:00
Planinac 2015
Ratar
0
1
|
20.09.2015 11:00 | Planinac 2015 | 0 : 1 | Ratar | |||||
20.09
16:00
Tempo
OFK Sloga
7
0
|
20.09.2015 16:00 | Tempo | 7 : 0 | OFK Sloga |
20.09
16:00
Marina Kutina
Klisura
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Marina Kutina | 3 : 0 | Klisura | |||||
20.09
16:00
Moravac (Č)
Moravac (ZT)
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Moravac (Č) | 2 : 1 | Moravac (ZT) |
20.09
16:00
Napredak
Lokomotiva
5
2
|
20.09.2015 16:00 | Napredak | 5 : 2 | Lokomotiva | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Mala Vrbica
1
8
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 8 | Mala Vrbica | |||||
20.09
16:00
Velika Vrbica
Lovćen
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Velika Vrbica | 2 : 2 | Lovćen | |||||
20.09
16:00
Milutinovac
Rtkovo
0
5
|
20.09.2015 16:00 | Milutinovac | 0 : 5 | Rtkovo | |||||
20.09
16:00
Egeta
Kladušnica
2
3
|
20.09.2015 16:00 | Egeta | 2 : 3 | Kladušnica | |||||
20.09
16:00
Koča Andjelković
Pontes
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Koča Andjelković | 3 : 1 | Pontes |
20.09
16:00
Timok 1928
Velika Jasikova
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Timok 1928 | 2 : 1 | Velika Jasikova | |||||
20.09
16:00
Polet 1959
Graničar
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Polet 1959 | 2 : 1 | Graničar |
20.09
16:00
Temac
Mladost
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Temac | 1 : 1 | Mladost | |||||
20.09
16:00
Dragoš
Sloga
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Dragoš | 2 : 0 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Pobeda
Jerma
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Pobeda | 2 : 2 | Jerma |
20.09
16:00
Mladost (B)
Moravac
5
3
|
20.09.2015 16:00 | Mladost (B) | 5 : 3 | Moravac | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (G)
Bratstvo
5
1
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (G) | 5 : 1 | Bratstvo | |||||
20.09
11:00
Lemind 1953
Napredak
2
1
|
20.09.2015 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 1 | Napredak | |||||
20.09
16:00
BSK
Marjan MB
2
1
|
20.09.2015 16:00 | BSK | 2 : 1 | Marjan MB | |||||
20.09
16:00
Morava
OFK Morava
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Morava | 0 : 2 | OFK Morava | |||||
20.09
16:00
Mladost (DL)
Real
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Mladost (DL) | 0 : 1 | Real | |||||
20.09
16:00
Polet
Navalin
6
0
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 6 : 0 | Navalin |
20.09
16:00
Potporanj
Hajdučica
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Potporanj | 0 : 4 | Hajdučica | |||||
20.09
16:00
Karaš (J)
Partizan (K)
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Karaš (J) | 2 : 1 | Partizan (K) | |||||
20.09
16:00
Vojvodina (S)
Jedinstvo
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Vojvodina (S) | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Vojvodina (CC)
Borac (VG)
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Vojvodina (CC) | 0 : 1 | Borac (VG) | |||||
20.09
16:00
Karaš (K)
Ševac
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Karaš (K) | 2 : 0 | Ševac | |||||
20.09
16:00
Borac (VS)
Dunav
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Borac (VS) | 3 : 2 | Dunav | |||||
20.09
16:00
Banat (I)
Ratar
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Banat (I) | 2 : 0 | Ratar |
20.09
16:00
Napredak
Jedinstvo
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Napredak | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Terekveš
Budućnost
5
0
|
20.09.2015 16:00 | Terekveš | 5 : 0 | Budućnost | |||||
20.09
16:00
Proleter
2. Oktobar
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 3 : 1 | 2. Oktobar | |||||
20.09
16:00
1.Oktobar
Bega
2
1
|
20.09.2015 16:00 | 1.Oktobar | 2 : 1 | Bega | |||||
20.09
16:00
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Vojvodina (NM) | 1 : 3 | Vojvodina (B) | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Delija
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Delija |
20.09
16:00
Proleter
Rusanda
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Rusanda | |||||
20.09
16:00
Potisje
ASK
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Potisje | 1 : 2 | ASK | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Naftagas
3
4
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 3 : 4 | Naftagas | |||||
20.09
16:00
ŽFK Banat
OFK Gradnulica
2
0
|
20.09.2015 16:00 | ŽFK Banat | 2 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
MSK
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | MSK | |||||
20.09
16:00
Lehel
OFK Klek
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Lehel | 0 : 0 | OFK Klek |
20.09
16:00
KFK Kula
Partizan
1
4
|
20.09.2015 16:00 | KFK Kula | 1 : 4 | Partizan | |||||
20.09
16:00
OFK Metalac
Aleksa Šantić
0
3
|
20.09.2015 16:00 | OFK Metalac | 0 : 3 | Aleksa Šantić | |||||
20.09
16:00
Telečka
Graničar
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Telečka | 0 : 4 | Graničar | |||||
20.09
16:00
Dunav
Dinamo
6
1
|
20.09.2015 16:00 | Dunav | 6 : 1 | Dinamo |
20.09
16:00
Đurđin
Dušan Silni
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Đurđin | 4 : 1 | Dušan Silni | |||||
20.09
16:00
Bratstvo
Elektrovojvodina
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Bratstvo | 0 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
20.09
16:00
Lokomotiva
Solid
2
3
|
20.09.2015 16:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Solid | |||||
20.09
16:00
Palić
Čantavir
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Palić | 0 : 4 | Čantavir | |||||
20.09
16:00
Bikovo
Udarnik Višnjevac
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Bikovo | 0 : 1 | Udarnik Višnjevac | |||||
20.09
16:00
Žednik
Hajduk
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Žednik | 0 : 1 | Hajduk |
20.09
16:30
Borac (M)
Sloga
2
0
|
20.09.2015 16:30 | Borac (M) | 2 : 0 | Sloga | |||||
20.09
16:30
Noćaj
Napredak
0
3
|
20.09.2015 16:30 | Noćaj | 0 : 3 | Napredak | |||||
20.09
16:30
Jedinstvo
Graničar
0
0
|
20.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Graničar | |||||
20.09
16:30
Sloboda
Borac (S)
3
1
|
20.09.2015 16:30 | Sloboda | 3 : 1 | Borac (S) | |||||
20.09
16:30
Borac (K)
PSK Putinci
2
2
|
20.09.2015 16:30 | Borac (K) | 2 : 2 | PSK Putinci | |||||
20.09
16:30
Fruškogorac
Obilić 1993
2
0
|
20.09.2015 16:30 | Fruškogorac | 2 : 0 | Obilić 1993 | |||||
20.09
16:30
Hajduk 1932
Omladinac
1
5
|
20.09.2015 16:30 | Hajduk 1932 | 1 : 5 | Omladinac |
20.09
16:00
Iskra
Budućnost
8
1
|
20.09.2015 16:00 | Iskra | 8 : 1 | Budućnost | |||||
20.09
16:00
Mladost
Hajduk
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Hajduk | |||||
20.09
16:00
Obilić (Zmajevo)
Jedinstvo
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Obilić (Zmajevo) | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Bačka
Obilić (Vilovo)
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Bačka | 4 : 0 | Obilić (Vilovo) | |||||
20.09
16:00
Sloga
Mladost Radost
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Mladost Radost |
20.09
16:00
Krivanj
Bački Hajduk
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Krivanj | 4 : 0 | Bački Hajduk | |||||
20.09
16:00
Labudnjača
Bačka
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Labudnjača | 0 : 3 | Bačka | |||||
20.09
16:00
Borac
Neštin
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 3 : 1 | Neštin | |||||
20.09
16:00
Soko
Maglić
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Soko | 4 : 1 | Maglić | |||||
20.09
16:00
Naša Zvezda
Slavija
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Naša Zvezda | 0 : 1 | Slavija |
20.09
16:00
Sremac
Centar
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Sremac | 1 : 3 | Centar | |||||
20.09
16:00
Fruškogorac
Tatra
3
3
|
20.09.2015 16:00 | Fruškogorac | 3 : 3 | Tatra | |||||
20.09
10:00
Kabel - Štrand
Bačka
2
5
|
20.09.2015 10:00 | Kabel - Štrand | 2 : 5 | Bačka |
20.09
16:00
Sparta
Dedinje
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Sparta | 1 : 1 | Dedinje | |||||
20.09
16:00
Rekreativo 011
Sveti Stefan
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Rekreativo 011 | 1 : 1 | Sveti Stefan | |||||
20.09
16:00
Crvenka
Mladost
2
3
|
20.09.2015 16:00 | Crvenka | 2 : 3 | Mladost |
20.09
16:00
Atakante
Busije
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Atakante | 1 : 1 | Busije | |||||
20.09
10:00
Šećeranac Ada
Studenski Grad
2
0
|
20.09.2015 10:00 | Šećeranac Ada | 2 : 0 | Studenski Grad | |||||
20.09
16:00
Šumadinac
BUSK
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Šumadinac | 2 : 0 | BUSK | |||||
20.09
16:00
OFK Petrovčić
Posavac
1
3
|
20.09.2015 16:00 | OFK Petrovčić | 1 : 3 | Posavac |
20.09
Bašin
Udarnik
2
4
|
20.09.2015 | Bašin | 2 : 4 | Udarnik | |||||
20.09
Budućnost
Vodice
1
5
|
20.09.2015 | Budućnost | 1 : 5 | Vodice |
20.09
16:00
Jasenica
Polet
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Jasenica | 0 : 3 | Polet | |||||
20.09
16:00
Mladost 1948
Obilić
0
7
|
20.09.2015 16:00 | Mladost 1948 | 0 : 7 | Obilić |
20.09
16:00
Vihor
Kurjače
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Vihor | 1 : 1 | Kurjače | |||||
20.09
16:00
Borac (K)
Mlava (B)
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Borac (K) | 2 : 2 | Mlava (B) | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (D)
Žitkovica
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 1 | Žitkovica | |||||
20.09
16:00
Napredak (P)
Polet (B)
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Napredak (P) | 2 : 0 | Polet (B) | |||||
20.09
16:00
Desine
Napredak (B)
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Desine | 3 : 2 | Napredak (B) |
20.09
16:00
Rudar
Omladinac (Š)
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Rudar | 3 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
20.09
16:00
Sloga 1952
Radnik
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Sloga 1952 | 1 : 3 | Radnik | |||||
20.09
16:00
Polet
Radnički
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 1 : 3 | Radnički | |||||
20.09
16:00
Omladinac (S)
Napredak
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac (S) | 3 : 0 | Napredak | |||||
20.09
16:00
Bata Bulić
Dragoš
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Bata Bulić | 4 : 1 | Dragoš | |||||
20.09
16:00
Mladost
BSK
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 2 : 2 | BSK |
20.09
11:00
Karađorđe Vučić
Bare
1
2
|
20.09.2015 11:00 | Karađorđe Vučić | 1 : 2 | Bare | |||||
20.09
16:00
Mladost Crni Kao
Lokomotiva
1
6
|
20.09.2015 16:00 | Mladost Crni Kao | 1 : 6 | Lokomotiva | |||||
20.09
16:00
Kotlenik
Crvena zvezda
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Kotlenik | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
20.09
16:00
Marjan
BSK
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Marjan | 3 : 1 | BSK | |||||
20.09
16:00
Mladost MG
Sloga
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladost MG | 4 : 0 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Grivac
Mladost (R)
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Grivac | 0 : 2 | Mladost (R) |
20.09
16:00
Jasenica
Budućnost
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Jasenica | 1 : 1 | Budućnost | |||||
20.09
16:00
Kopljari
Sloga
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Kopljari | 3 : 2 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Proleter
B 2000
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 2 : 0 | B 2000 | |||||
20.09
16:00
Šumadinac (S)
Žabare
6
0
|
20.09.2015 16:00 | Šumadinac (S) | 6 : 0 | Žabare | |||||
20.09
16:00
Misača
Ranilović
2
5
|
20.09.2015 16:00 | Misača | 2 : 5 | Ranilović | |||||
20.09
16:00
Šumadinac (N)
Šamot
9
1
|
20.09.2015 16:00 | Šumadinac (N) | 9 : 1 | Šamot |
20.09
16:00
Vlašić
Radnički
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Vlašić | 2 : 1 | Radnički | |||||
20.09
16:00
Sloga
OFK Jelen
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 2 | OFK Jelen | |||||
20.09
16:00
Dobrava
Vojvoda Stepa Step.
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Dobrava | 1 : 0 | Vojvoda Stepa Step. | |||||
20.09
16:00
Mrovska
Rankovac
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Mrovska | 1 : 2 | Rankovac | |||||
20.09
16:00
Cerić
Jevremovac
4
3
|
20.09.2015 16:00 | Cerić | 4 : 3 | Jevremovac | |||||
20.09
16:00
Pričinović
Karađorđe
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Pričinović | 1 : 1 | Karađorđe |
20.09
16:00
Cer
Velika Reka
5
0
|
20.09.2015 16:00 | Cer | 5 : 0 | Velika Reka | |||||
20.09
16:00
Cerova
Krasava
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Cerova | 3 : 1 | Krasava | |||||
20.09
16:00
Sloga (LŠ)
Vidojevica
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Sloga (LŠ) | 1 : 1 | Vidojevica | |||||
20.09
11:00
Crnča
Čobanče
2
6
|
20.09.2015 11:00 | Crnča | 2 : 6 | Čobanče | |||||
20.09
11:00
Studenac
Gučevo
1
0
|
20.09.2015 11:00 | Studenac | 1 : 0 | Gučevo | |||||
20.09
16:00
Sloga (S)
Borac
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Sloga (S) | 3 : 1 | Borac | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
Stolice
5
0
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Stolice |
20.09
16:00
Borac
Gorki
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 0 : 3 | Gorki | |||||
20.09
16:00
Partizan
Proleter
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Proleter | |||||
20.09
16:00
Duško
Mladost (MM)
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Duško | 4 : 1 | Mladost (MM) | |||||
20.09
16:00
Drina
Majur
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Drina | 0 : 1 | Majur | |||||
20.09
16:00
Mladi Borac
Budućnost (Z)
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Mladi Borac | 2 : 1 | Budućnost (Z) | |||||
20.09
16:00
Cer
Torpedo 1924
9
1
|
20.09.2015 16:00 | Cer | 9 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
20.09
16:00
Omladinac 2013
Sloga
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac 2013 | 2 : 0 | Sloga |
20.09
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlović
3
2
|
20.09.2015 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 2 | Milenko Pavlović | |||||
20.09
16:00
Liplje
Komanice
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Liplje | 0 : 3 | Komanice | |||||
20.09
16:00
Ribnikar
Gradac
5
0
|
20.09.2015 16:00 | Ribnikar | 5 : 0 | Gradac | |||||
20.09
16:00
Mladost
Iskra
1
6
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 1 : 6 | Iskra | |||||
20.09
16:00
Popadić
Borac
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Popadić | 1 : 0 | Borac | |||||
20.09
16:00
Kolubara 2
Rajac
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Kolubara 2 | 3 : 0 | Rajac |
20.09
16:00
Proleter
Polet (DL)
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 0 : 2 | Polet (DL) | |||||
20.09
16:00
Gunjevac
Polet (T)
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Gunjevac | 3 : 0 | Polet (T) | |||||
20.09
16:00
Dimitrije Tucović
Stepanje
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 2 | Stepanje |
20.09
16:00
Kutlovo
Hajduk
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Kutlovo | 3 : 1 | Hajduk | |||||
20.09
16:00
Azbest
Košutnjak
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Azbest | 2 : 2 | Košutnjak | |||||
20.09
16:00
OFK Žeželj
21. oktobar
5
1
|
20.09.2015 16:00 | OFK Žeželj | 5 : 1 | 21. oktobar | |||||
20.09
16:00
Šumadija 1934
Zastava
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Zastava | |||||
20.09
16:00
Seljak
Divostin
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Seljak | 3 : 1 | Divostin |
20.09
16:00
Šumadija
Magnohrom
3
3
|
20.09.2015 16:00 | Šumadija | 3 : 3 | Magnohrom | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
Lazac
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Lazac | |||||
20.09
16:00
Budućnost
Napredak
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Napredak | |||||
20.09
16:00
Morava
Kraljevo Hajduk
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Morava | 0 : 3 | Kraljevo Hajduk | |||||
20.09
16:00
Borac
Proleter
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 2 : 2 | Proleter | |||||
20.09
16:00
Mladost
Tavnik
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Tavnik |
20.09
16:00
Omladinac
Velereč 94
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Velereč 94 | |||||
20.09
16:00
Mladost 09
Šilopaj
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladost 09 | 3 : 0 | Šilopaj | |||||
20.09
16:00
Brezak
Ozrem PMH
2
2
|
20.09.2015 16:00 | Brezak | 2 : 2 | Ozrem PMH | |||||
20.09
16:00
Jablanica
Sparta Grabovica
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Jablanica | 3 : 0 | Sparta Grabovica | |||||
20.09
16:00
Šumadija
Ozremica
5
1
|
20.09.2015 16:00 | Šumadija | 5 : 1 | Ozremica |
20.09
16:00
Budućnost
Skobalj
3
4
|
20.09.2015 16:00 | Budućnost | 3 : 4 | Skobalj | |||||
20.09
16:00
Železničar
Vučak
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Železničar | 1 : 3 | Vučak | |||||
20.09
16:00
Hajduk Veljko 1934
Vrbovac
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 0 | Vrbovac | |||||
20.09
16:00
Jezava
OFK Slavija
4
2
|
20.09.2015 16:00 | Jezava | 4 : 2 | OFK Slavija |
20.09
16:00
Petrijevac
Kolarac
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Petrijevac | 1 : 1 | Kolarac | |||||
20.09
16:00
Crvena zvezda
Drugovac
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Drugovac | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Lunjevac
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Lunjevac | |||||
20.09
16:00
Podunavac
Landol
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Podunavac | 4 : 0 | Landol |
20.09
11:00
Prilike
Jelica
4
1
|
20.09.2015 11:00 | Prilike | 4 : 1 | Jelica | |||||
20.09
16:00
Vrelo
Bjelica
2
6
|
20.09.2015 16:00 | Vrelo | 2 : 6 | Bjelica | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
Brezova
3
3
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Brezova |
20.09
16:00
Jedinstvo (M)
Slavija
0
5
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 5 | Slavija | |||||
20.09
16:00
Graničar
Čoka
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Graničar | 0 : 1 | Čoka | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (SK)
Jadran
4
4
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (SK) | 4 : 4 | Jadran | |||||
20.09
16:00
Tisa B
Šampion
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Tisa B | 2 : 1 | Šampion | |||||
20.09
16:00
Tisa (P)
Tromedja
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Tisa (P) | 3 : 1 | Tromedja | |||||
20.09
16:00
Horgoš 1911
Hajduk
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Horgoš 1911 | 1 : 2 | Hajduk |
20.09
16:00
Urovica
Smedovac
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Urovica | 3 : 1 | Smedovac | |||||
20.09
16:00
Ratar
Malajnica
2
4
|
20.09.2015 16:00 | Ratar | 2 : 4 | Malajnica | |||||
20.09
16:00
Polet
Slatina
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 4 : 0 | Slatina | |||||
20.09
16:00
Kovilovo
OFK Tamnič
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Kovilovo | 1 : 0 | OFK Tamnič | |||||
20.09
16:00
Rečka
Graničar
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Rečka | 1 : 0 | Graničar |
20.09
13:00
Gavrilo Princip
Čačak 94
0
3
|
20.09.2015 13:00 | Gavrilo Princip | 0 : 3 | Čačak 94 | |||||
20.09
13:00
Rakova
Polet
3
0
|
20.09.2015 13:00 | Rakova | 3 : 0 | Polet | |||||
20.09
13:00
Zadrugar
Malba
4
0
|
20.09.2015 13:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Malba | |||||
20.09
13:00
Morava
Vujan
4
0
|
20.09.2015 13:00 | Morava | 4 : 0 | Vujan |
20.09
16:00
Omladinac
Posavina
3
3
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 3 : 3 | Posavina | |||||
20.09
16:00
OFK Urovci
Jedinstvo
2
0
|
20.09.2015 16:00 | OFK Urovci | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Vukićevica
Belo Polje
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Vukićevica | 1 : 2 | Belo Polje | |||||
20.09
16:00
Krtinska
Partizan-Draževac
5
1
|
20.09.2015 16:00 | Krtinska | 5 : 1 | Partizan-Draževac | |||||
20.09
16:00
Borac
Duboko
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 1 : 0 | Duboko | |||||
20.09
16:00
Zvezda-Konatice
Ljubinić
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Zvezda-Konatice | 2 : 1 | Ljubinić | |||||
20.09
16:00
Rvati
Trstenica
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Rvati | 1 : 1 | Trstenica |
20.09
16:00
Lisović
Beljina
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Lisović | 0 : 1 | Beljina | |||||
20.09
16:00
Rušanj
Velika Mostanica
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Rušanj | 1 : 0 | Velika Mostanica | |||||
20.09
16:00
Vranić
Guncate
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Vranić | 1 : 0 | Guncate |
20.09
16:00
Bistrica
Vreoci
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Bistrica | 2 : 1 | Vreoci | |||||
20.09
16:00
Rudar
OFK Burovo
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Rudar | 0 : 4 | OFK Burovo | |||||
20.09
16:00
Budućnost
Sloboda
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sloboda | |||||
20.09
16:00
Polet
Sloga
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 1 : 1 | Sloga | |||||
20.09
16:00
BSK
Borac
2
0
|
20.09.2015 16:00 | BSK | 2 : 0 | Borac |
20.09
16:30
OFK Rogača
Vis
1
5
|
20.09.2015 16:30 | OFK Rogača | 1 : 5 | Vis | |||||
20.09
16:30
Sibnica
Rudar 2012
4
5
|
20.09.2015 16:30 | Sibnica | 4 : 5 | Rudar 2012 | |||||
20.09
14:00
Vojvoda
Stojnik
3
0
|
20.09.2015 14:00 | Vojvoda | 3 : 0 | Stojnik |
20.09
16:00
Napredak
Ivanča
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Ivanča | |||||
20.09
16:00
Sloga
Šepšin
2
3
|
20.09.2015 16:00 | Sloga | 2 : 3 | Šepšin | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Šumadija 1962
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Šumadija 1962 | |||||
20.09
16:00
OFK Student
Markovac
3
5
|
20.09.2015 16:00 | OFK Student | 3 : 5 | Markovac |
20.09
16:00
Zemljoradnik
Mladost
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Mladost | |||||
20.09
16:00
ISK Izvor
Razvitak
1
0
|
20.09.2015 16:00 | ISK Izvor | 1 : 0 | Razvitak | |||||
20.09
16:00
Popovac
Vihor
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Popovac | 1 : 1 | Vihor | |||||
20.09
16:00
Buljane
Sloboda
6
1
|
20.09.2015 16:00 | Buljane | 6 : 1 | Sloboda | |||||
20.09
16:00
OFK Borac
Jedinstvo
3
0
|
20.09.2015 16:00 | OFK Borac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Heroj
Železničar
6
2
|
20.09.2015 16:00 | Heroj | 6 : 2 | Železničar |
20.09
15:30
Mladi radnik
Beljanica
2
4
|
20.09.2015 15:30 | Mladi radnik | 2 : 4 | Beljanica | |||||
20.09
15:30
Resavac
Planinac
3
1
|
20.09.2015 15:30 | Resavac | 3 : 1 | Planinac | |||||
20.09
15:30
Zelenika
15. Avgust 1950
2
2
|
20.09.2015 15:30 | Zelenika | 2 : 2 | 15. Avgust 1950 |
20.09
16:00
Šantarovac
Jedinstvo
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Šantarovac | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Hajduk
Belica
6
0
|
20.09.2015 16:00 | Hajduk | 6 : 0 | Belica | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Partizan
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Partizan | |||||
20.09
16:00
Trnava
Sloboda
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Trnava | 0 : 0 | Sloboda | |||||
20.09
16:00
Crnovršanin
OFK Borac
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Crnovršanin | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
20.09
16:00
Morava
Bresje
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Morava | 1 : 2 | Bresje |
20.09
16:30
Stragari
Morava
1
0
|
20.09.2015 16:30 | Stragari | 1 : 0 | Morava |
20.09
16:30
Parcane
Kostrež
2
0
|
20.09.2015 16:30 | Parcane | 2 : 0 | Kostrež | |||||
20.09
16:30
Mladost
OFK Marenovo
4
3
|
20.09.2015 16:30 | Mladost | 4 : 3 | OFK Marenovo | |||||
20.09
16:30
Gradac
Ušće
3
0
|
20.09.2015 16:30 | Gradac | 3 : 0 | Ušće |
20.09
11:00
Rudar
Atletiko
2
2
|
20.09.2015 11:00 | Rudar | 2 : 2 | Atletiko |
20.09
11:00
Mladost
Moravac
1
2
|
20.09.2015 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Moravac |
20.09
16:00
KSK Konak 1926
OFK Stajićevo
3
6
|
20.09.2015 16:00 | KSK Konak 1926 | 3 : 6 | OFK Stajićevo | |||||
20.09
16:00
Tamiš
Tisa 1933
9
0
|
20.09.2015 16:00 | Tamiš | 9 : 0 | Tisa 1933 | |||||
20.09
16:00
ZŠF Petlić
Borac
6
0
|
20.09.2015 16:00 | ZŠF Petlić | 6 : 0 | Borac | |||||
20.09
16:00
Zlatica
Mladost
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Zlatica | 3 : 0 | Mladost |
20.09
16:30
Sloga
Vojvodina
2
1
|
20.09.2015 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
20.09
16:30
Jedinstvo
Graničar
1
1
|
20.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Graničar | |||||
20.09
16:30
Jedinstvo (R)
Fruška Gora
3
1
|
20.09.2015 16:30 | Jedinstvo (R) | 3 : 1 | Fruška Gora | |||||
20.09
16:30
Mladost (P)
Sremac
1
3
|
20.09.2015 16:30 | Mladost (P) | 1 : 3 | Sremac | |||||
20.09
16:30
Polet
Car Uroš
1
3
|
20.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 3 | Car Uroš | |||||
20.09
16:30
Planinac
27. Oktobar
1
3
|
20.09.2015 16:30 | Planinac | 1 : 3 | 27. Oktobar | |||||
20.09
16:30
Mladost (B)
Fruškogorac
4
0
|
20.09.2015 16:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Fruškogorac |
20.09
Jednota
Hajduk
0
4
|
20.09.2015 | Jednota | 0 : 4 | Hajduk | |||||
20.09
OFK Bačinci
Jedinstvo (Lj)
2
1
|
20.09.2015 | OFK Bačinci | 2 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
20.09
Sremac
Bratstvo
3
3
|
20.09.2015 | Sremac | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
20.09
OFK Bingula
OFK Bikić
1
1
|
20.09.2015 | OFK Bingula | 1 : 1 | OFK Bikić | |||||
20.09
Sinđelić
Graničar
5
2
|
20.09.2015 | Sinđelić | 5 : 2 | Graničar | |||||
20.09
Omladinac
Borac
2
0
|
20.09.2015 | Omladinac | 2 : 0 | Borac |
20.09
16:30
Mladost
Srem
3
2
|
20.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Srem | |||||
20.09
16:30
Sloven
Sremac
1
2
|
20.09.2015 16:30 | Sloven | 1 : 2 | Sremac | |||||
20.09
16:30
Vitez
Lovac
1
4
|
20.09.2015 16:30 | Vitez | 1 : 4 | Lovac | |||||
20.09
16:30
Šumar
Graničar
2
3
|
20.09.2015 16:30 | Šumar | 2 : 3 | Graničar |
20.09
16:30
Sremac
Sloga (Č)
0
3
|
20.09.2015 16:30 | Sremac | 0 : 3 | Sloga (Č) | |||||
20.09
16:30
OFK Bosut
Poletarac
2
0
|
20.09.2015 16:30 | OFK Bosut | 2 : 0 | Poletarac | |||||
20.09
16:30
Napredak
BSK
0
1
|
20.09.2015 16:30 | Napredak | 0 : 1 | BSK | |||||
20.09
16:30
Borac (R)
Srem
2
1
|
20.09.2015 16:30 | Borac (R) | 2 : 1 | Srem | |||||
20.09
16:30
Grgurevci
Sloga (Z)
0
0
|
20.09.2015 16:30 | Grgurevci | 0 : 0 | Sloga (Z) | |||||
20.09
16:30
Planinac
Borac (VR)
1
0
|
20.09.2015 16:30 | Planinac | 1 : 0 | Borac (VR) |
20.09
16:30
Borac
Krušedol
1
0
|
20.09.2015 16:30 | Borac | 1 : 0 | Krušedol | |||||
20.09
16:30
Dunav
Fruškogorac
1
3
|
20.09.2015 16:30 | Dunav | 1 : 3 | Fruškogorac | |||||
20.09
16:30
Železničar
Sloga
2
1
|
20.09.2015 16:30 | Železničar | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.09
16:30
Polet
Borac
8
1
|
20.09.2015 16:30 | Polet | 8 : 1 | Borac |
20.09
16:00
Metalac
Dunavac
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Metalac | 1 : 2 | Dunavac | |||||
20.09
16:00
Ljubičevo
Sloga (Du)
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Ljubičevo | 1 : 1 | Sloga (Du) | |||||
20.09
16:00
Sloga (L)
Stig 1955
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Sloga (L) | 2 : 0 | Stig 1955 | |||||
20.09
16:00
Proleter
Zemljoradnik
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 1 : 2 | Zemljoradnik | |||||
20.09
16:00
Pobeda
Sloga (Dr)
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Sloga (Dr) |
20.09
10:00
Maskar
Krćevac 04
5
0
|
20.09.2015 10:00 | Maskar | 5 : 0 | Krćevac 04 |
20.09
11:00
Galeb
Miloš Pocerac 2013
0
2
|
20.09.2015 11:00 | Galeb | 0 : 2 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
20.09
11:00
Jedinstvo
Sava
1
2
|
20.09.2015 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sava | |||||
20.09
11:00
Mladost
Žabar
1
4
|
20.09.2015 11:00 | Mladost | 1 : 4 | Žabar | |||||
20.09
11:00
Korman
Zablaće
0
1
|
20.09.2015 11:00 | Korman | 0 : 1 | Zablaće |
20.09
16:00
Skupljen 2013
Petrovac 74
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Skupljen 2013 | 1 : 1 | Petrovac 74 | |||||
20.09
16:00
Krnule 09
Sloga 1949
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Krnule 09 | 0 : 4 | Sloga 1949 | |||||
20.09
16:00
Hajduk
Torpedo
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Hajduk | 0 : 3 | Torpedo | |||||
20.09
16:00
Verko
Mladost (B)
0
5
|
20.09.2015 16:00 | Verko | 0 : 5 | Mladost (B) | |||||
20.09
16:00
Provo 2015
Jedinstvo 2014
5
0
|
20.09.2015 16:00 | Provo 2015 | 5 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
20.09
16:00
Polet
Sloga Trgošped
6
1
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 6 : 1 | Sloga Trgošped |
20.09
11:00
Šipurske livade
Volujac
6
0
|
20.09.2015 11:00 | Šipurske livade | 6 : 0 | Volujac | |||||
20.09
11:00
Mladost (S)
Maovi MH
1
1
|
20.09.2015 11:00 | Mladost (S) | 1 : 1 | Maovi MH |
20.09
11:00
Premijer
Stojan Lazarac
0
2
|
20.09.2015 11:00 | Premijer | 0 : 2 | Stojan Lazarac |
20.09
11:00
POFK Letnjikovac
OFK Šabac
0
1
|
20.09.2015 11:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 1 | OFK Šabac |
20.09
16:00
Mladost
Babajić
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Babajić | |||||
20.09
16:00
Stari drugari
Toplica
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Stari drugari | 3 : 2 | Toplica | |||||
20.09
16:00
Vojvode
Gornji Lajkovac
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Vojvode | 2 : 0 | Gornji Lajkovac | |||||
20.09
16:00
Gornji Mušić
Orao
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Gornji Mušić | 3 : 0 | Orao | |||||
20.09
16:00
Tolić
Paštrić
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Tolić | 1 : 1 | Paštrić |
20.09
16:00
Strmovo 1968
Ratkovac
4
4
|
20.09.2015 16:00 | Strmovo 1968 | 4 : 4 | Ratkovac | |||||
20.09
16:00
Nepričava
Sloga
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Nepričava | 4 : 0 | Sloga |
20.09
13:00
Pambukovica
Sloga
4
0
|
20.09.2015 13:00 | Pambukovica | 4 : 0 | Sloga | |||||
20.09
16:00
OFK Paljuvi
Čučuge
0
3
|
20.09.2015 16:00 | OFK Paljuvi | 0 : 3 | Čučuge | |||||
20.09
16:00
Šarbane
Kalenić
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Šarbane | 1 : 0 | Kalenić | |||||
20.09
13:00
Dokmir
Zvizdar
3
1
|
20.09.2015 13:00 | Dokmir | 3 : 1 | Zvizdar |
20.09
16:00
Strelac 001
Sloga
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Strelac 001 | 1 : 3 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Vukona
Omladinac
2
3
|
20.09.2015 16:00 | Vukona | 2 : 3 | Omladinac | |||||
20.09
16:00
OFK Takovo
Kolubara
0
0
|
20.09.2015 16:00 | OFK Takovo | 0 : 0 | Kolubara | |||||
20.09
13:00
Vrelo
Vrelo Sport
1
2
|
20.09.2015 13:00 | Vrelo | 1 : 2 | Vrelo Sport |
20.09
16:00
Erdoglija
Šumarice 2008
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Erdoglija | 0 : 0 | Šumarice 2008 | |||||
20.09
16:00
Bukorovac
Dobrača
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Bukorovac | 0 : 0 | Dobrača | |||||
20.09
16:00
Mladost Teferič
Borac
2
4
|
20.09.2015 16:00 | Mladost Teferič | 2 : 4 | Borac |
20.09
16:00
Popovići
Zgodačica
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Popovići | 2 : 0 | Zgodačica | |||||
20.09
16:00
Mladost 1981
Jovo Kursula
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Mladost 1981 | 2 : 1 | Jovo Kursula | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
Stara Čaršija
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Stara Čaršija |
20.09
16:00
Musina reka
Progorelica
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Musina reka | 0 : 4 | Progorelica | |||||
20.09
16:00
Mineral 2015
BSK 2014
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Mineral 2015 | 2 : 0 | BSK 2014 |
20.09
10:00
OFK Homolje
Zvezda
5
1
|
20.09.2015 10:00 | OFK Homolje | 5 : 1 | Zvezda |
20.09
16:00
Slavija
Sloga
2
3
|
20.09.2015 16:00 | Slavija | 2 : 3 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Jednota 1950
Borac
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Jednota 1950 | 4 : 1 | Borac | |||||
20.09
16:00
Mladost
Proleter
1
3
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Proleter |
20.09
16:30
Obilic
Zupski Biser
1
6
|
20.09.2015 16:30 | Obilic | 1 : 6 | Zupski Biser |
20.09
16:00
Napredak
Veteran
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Napredak | 4 : 0 | Veteran | |||||
20.09
16:00
Karađorđe 2013
Udarnik
2
3
|
20.09.2015 16:00 | Karađorđe 2013 | 2 : 3 | Udarnik | |||||
20.09
16:00
Šumadija
Mladost
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Šumadija | 2 : 0 | Mladost |
20.09
15:30
Žika Marković Uča
Usije
7
1
|
20.09.2015 15:30 | Žika Marković Uča | 7 : 1 | Usije | |||||
20.09
15:30
OFK Vinci
Mrčkovac
0
4
|
20.09.2015 15:30 | OFK Vinci | 0 : 4 | Mrčkovac | |||||
20.09
15:30
Mladost
Barič
3
0
|
20.09.2015 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Barič |
20.09
16:00
Lazarevac
20. Oktobar
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Lazarevac | 0 : 2 | 20. Oktobar | |||||
20.09
16:00
Mladi Borac
Proleter
7
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladi Borac | 7 : 0 | Proleter |
20.09
15:00
Cetinje
Berane
6
2
|
20.09.2015 15:00 | Cetinje | 6 : 2 | Berane | |||||
20.09
15:00
Grafičar
Radnički
1
1
|
20.09.2015 15:00 | Grafičar | 1 : 1 | Radnički | |||||
20.09
15:00
Igalo
Jedinstvo
2
3
|
20.09.2015 15:00 | Igalo | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.09
15:00
Jezero
Bratstvo
1
4
|
20.09.2015 15:00 | Jezero | 1 : 4 | Bratstvo | |||||
20.09
15:00
Kom
Brskovo
2
0
|
20.09.2015 15:00 | Kom | 2 : 0 | Brskovo |
20.09
16:00
Slavija
Čelik
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Slavija | 2 : 1 | Čelik | |||||
20.09
16:00
Radnik
Sarajevo
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Radnik | 0 : 3 | Sarajevo | |||||
20.09
16:00
Željezničar
Drina
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Željezničar | 3 : 2 | Drina |
20.09
16:00
Ozren
Jedinstvo (Ž)
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Ozren | 2 : 0 | Jedinstvo (Ž) | |||||
20.09
16:00
Omarska
Sloga (D)
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Omarska | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
20.09
16:00
Borac
Liješće
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 4 : 0 | Liješće | |||||
20.09
16:00
Župa
Mladost (DS)
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Župa | 0 : 1 | Mladost (DS) |
20.09
16:00
Proleter
Napredak
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Napredak | |||||
20.09
16:00
Mladost (R)
Ilićka 01
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladost (R) | 4 : 0 | Ilićka 01 | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (Br)
Lokomotiva
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Br) | 3 : 1 | Lokomotiva |
20.09
11:00
Gomjenica
OFK Ravan
3
0
|
20.09.2015 11:00 | Gomjenica | 3 : 0 | OFK Ravan | |||||
20.09
16:00
Sloga DIPO
Budućnost
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Sloga DIPO | 4 : 0 | Budućnost |
20.09
16:00
Hajduk
Sloga
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Hajduk | 0 : 2 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Naša krila
OFK Pridjel
5
1
|
20.09.2015 16:00 | Naša krila | 5 : 1 | OFK Pridjel | |||||
20.09
16:00
Posavina
Mineral
0
6
|
20.09.2015 16:00 | Posavina | 0 : 6 | Mineral | |||||
20.09
16:00
Vranjak
Polet 1926
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Vranjak | 3 : 0 | Polet 1926 |
20.09
16:00
Birač
Zadrugar
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Birač | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
20.09
16:00
Podrinje
Guber
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Podrinje | 0 : 0 | Guber | |||||
20.09
16:00
OFK Trnovica
Jedinstvo
2
0
|
20.09.2015 16:00 | OFK Trnovica | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Majevica
Milići
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Majevica | 0 : 4 | Milići |
20.09
16:00
Omladinac
Knežopoljac
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Knežopoljac | |||||
20.09
16:00
Plamen
Mrakovica
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Plamen | 3 : 1 | Mrakovica | |||||
20.09
16:00
Partizan
Berek 1975
6
2
|
20.09.2015 16:00 | Partizan | 6 : 2 | Berek 1975 | |||||
20.09
16:00
Brzi
Slaven
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Brzi | 2 : 1 | Slaven | |||||
20.09
16:00
Radnik Urije
Kozara
4
0
|
20.09.2015 16:00 | Radnik Urije | 4 : 0 | Kozara | |||||
20.09
16:00
Sloga
Bratstvo
3
4
|
20.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 4 | Bratstvo |
20.09
16:00
Kladari
Sloboda
8
1
|
20.09.2015 16:00 | Kladari | 8 : 1 | Sloboda | |||||
20.09
16:00
Torpedo
Milan
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Torpedo | 2 : 0 | Milan | |||||
20.09
16:00
Borac (M)
Bratstvo
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Borac (M) | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
20.09
16:00
Biseri
Tamaris
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Biseri | 0 : 3 | Tamaris | |||||
20.09
16:00
Ratar
Kozara
1
4
|
20.09.2015 16:00 | Ratar | 1 : 4 | Kozara |
20.09
16:00
Gomionica
Borac
2
3
|
20.09.2015 16:00 | Gomionica | 2 : 3 | Borac | |||||
20.09
16:00
Gorica
Sloga-Nektar
0
0
|
20.09.2015 16:00 | Gorica | 0 : 0 | Sloga-Nektar | |||||
20.09
16:00
Šnjegotina
Rekreativo
5
3
|
20.09.2015 16:00 | Šnjegotina | 5 : 3 | Rekreativo | |||||
20.09
16:00
Čelinac
Polet-Krajišnik
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Čelinac | 3 : 0 | Polet-Krajišnik |
20.09
17:00
Sloboda
Sloga
4
1
|
20.09.2015 17:00 | Sloboda | 4 : 1 | Sloga | |||||
20.09
17:00
Crvena Zvijezda
Crkvina
1
2
|
20.09.2015 17:00 | Crvena Zvijezda | 1 : 2 | Crkvina | |||||
20.09
17:00
Rudar
Kladari
2
1
|
20.09.2015 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Kladari | |||||
20.09
17:00
Pelagićevo
Mladost
5
0
|
20.09.2015 17:00 | Pelagićevo | 5 : 0 | Mladost | |||||
20.09
17:00
Ukrina
Bratstvo
2
1
|
20.09.2015 17:00 | Ukrina | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
20.09
17:00
Jedinstvo
Bosna
0
4
|
20.09.2015 17:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Bosna | |||||
20.09
17:00
Zvijezda
Borac
3
1
|
20.09.2015 17:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Borac |
20.09
16:00
Sveti Jovan
Grčica
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Sveti Jovan | 1 : 0 | Grčica | |||||
20.09
16:00
Mladost (S)
Mladost (T)
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Mladost (S) | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
20.09
16:00
Mladost 2003
Omladinac
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Mladost 2003 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
20.09
16:00
Gredice
OFK Brezik
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Gredice | 4 : 1 | OFK Brezik | |||||
20.09
16:00
Slijepčevići
Jugović
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Slijepčevići | 2 : 0 | Jugović | |||||
20.09
16:00
OFK Krbeti
Sava 04
1
0
|
20.09.2015 16:00 | OFK Krbeti | 1 : 0 | Sava 04 | |||||
20.09
16:00
Obilić
Mladost (L)
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Obilić | 3 : 0 | Mladost (L) |
20.09
16:00
Međaši
Sloga 94
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Međaši | 0 : 2 | Sloga 94 | |||||
20.09
16:00
Novo doba
SFK Akademac UIS
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Novo doba | 3 : 2 | SFK Akademac UIS | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
Sloboda
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Sloboda | |||||
20.09
16:00
BSK Ledinci
Semberija
0
3
|
20.09.2015 16:00 | BSK Ledinci | 0 : 3 | Semberija | |||||
20.09
16:00
Majevica
Priboj
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Majevica | 2 : 1 | Priboj | |||||
20.09
16:00
Miloš Obilić
Drina
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Miloš Obilić | 1 : 1 | Drina |
20.09
16:00
Jardan
Budućnost (S)
1
0
|
20.09.2015 16:00 | Jardan | 1 : 0 | Budućnost (S) | |||||
20.09
16:00
Jasenica
Budućnost (P)
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Jasenica | 0 : 2 | Budućnost (P) | |||||
20.09
16:00
Srpski Soko
Tabanci
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Srpski Soko | 2 : 1 | Tabanci | |||||
20.09
16:00
Jadar
Branjevo
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Jadar | 0 : 2 | Branjevo |
20.09
16:00
Moštanica
Rudar
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Moštanica | 0 : 3 | Rudar | |||||
20.09
16:00
Rasavci
Podgrmeč
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Rasavci | 3 : 2 | Podgrmeč |
20.09
16:00
Polet
Omladinac
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 0 : 2 | Omladinac | |||||
20.09
16:00
Borac
Stevan Dukić
9
3
|
20.09.2015 16:00 | Borac | 9 : 3 | Stevan Dukić | |||||
20.09
16:00
Obradovac
Jablanica
4
1
|
20.09.2015 16:00 | Obradovac | 4 : 1 | Jablanica | |||||
20.09
16:00
Kalemi
Bratstvo
5
0
|
20.09.2015 16:00 | Kalemi | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
20.09
16:00
Novi Napredak
Romanovci
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Novi Napredak | 1 : 1 | Romanovci |
20.09
16:00
Vrbas
Biseri
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Vrbas | 2 : 1 | Biseri | |||||
20.09
16:00
Bratstvo
Budućnost
0
1
|
20.09.2015 16:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Budućnost |
20.09
16:00
Mladost
Omladinac
2
0
|
20.09.2015 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Omladinac | |||||
20.09
16:00
Vučijak
Trebavac
3
1
|
20.09.2015 16:00 | Vučijak | 3 : 1 | Trebavac | |||||
20.09
16:00
Skugrić 1964
Sloga 73
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Skugrić 1964 | 3 : 0 | Sloga 73 |
20.09
16:00
Polet
Jedinstvo
5
0
|
20.09.2015 16:00 | Polet | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Sloga
Zvijezda
3
4
|
20.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 4 | Zvijezda | |||||
20.09
16:00
Sutjeska
Mladost
1
4
|
20.09.2015 16:00 | Sutjeska | 1 : 4 | Mladost |
20.09
11:00
Bobetino Brdo
Čelik
5
0
|
20.09.2015 11:00 | Bobetino Brdo | 5 : 0 | Čelik | |||||
20.09
11:00
Sloboda
Zadrugar
0
2
|
20.09.2015 11:00 | Sloboda | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
20.09
11:00
Jedinstvo
Borac
3
3
|
20.09.2015 11:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Borac | |||||
20.09
11:00
Budućnost Red Star
Crvena zvijezda
0
4
|
20.09.2015 11:00 | Budućnost Red Star | 0 : 4 | Crvena zvijezda |
20.09
20:00
Partizan
Radnički (N)
0
0
|
20.09.2015 20:00 | Partizan | 0 : 0 | Radnički (N) |
20.09
12:30
Slatke Male
Sloga 036
8
0
|
20.09.2015 12:30 | Slatke Male | 8 : 0 | Sloga 036 | |||||
20.09
10:00
Bukovička Banja
Radnički 2013
0
8
|
20.09.2015 10:00 | Bukovička Banja | 0 : 8 | Radnički 2013 |
20.09
16:00
Radnički 1919
Rad
1
5
|
20.09.2015 16:00 | Radnički 1919 | 1 : 5 | Rad |
20.09
11:00
Jagodina
OFK Beograd
3
2
|
20.09.2015 11:00 | Jagodina | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
20.09
11:00
Lokomotiva
Mačva
2
0
|
20.09.2015 11:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Mačva | |||||
20.09
Vojvodina
Crvena zvezda
2
0
|
20.09.2015 | Vojvodina | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
20.09
11:00
Borac
Rad
3
1
|
20.09.2015 11:00 | Borac | 3 : 1 | Rad |
20.09
10:00
Inđija
Radnički (SM)
3
0
|
20.09.2015 10:00 | Inđija | 3 : 0 | Radnički (SM) | |||||
20.09
10:00
Proleter
OFK Hajduk
0
2
|
20.09.2015 10:00 | Proleter | 0 : 2 | OFK Hajduk | |||||
20.09
10:00
Veternik
Radnički (NP)
0
1
|
20.09.2015 10:00 | Veternik | 0 : 1 | Radnički (NP) |
20.09
10:00
Sloga
Proleter (BK)
3
2
|
20.09.2015 10:00 | Sloga | 3 : 2 | Proleter (BK) | |||||
20.09
10:00
Banat
Begej
4
0
|
20.09.2015 10:00 | Banat | 4 : 0 | Begej |
20.09
10:00
Bačka (BP)
Hajduk Junior
1
3
|
20.09.2015 10:00 | Bačka (BP) | 1 : 3 | Hajduk Junior | |||||
20.09
10:00
TSC
Spartak
1
3
|
20.09.2015 10:00 | TSC | 1 : 3 | Spartak |
20.09
16:00
Radnički 1926
Karadjordje
1
1
|
20.09.2015 16:00 | Radnički 1926 | 1 : 1 | Karadjordje | |||||
20.09
16:00
Smederevo 1924
Homoljac
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Homoljac | |||||
20.09
16:00
Rudar
Mihajlovac 1934
0
2
|
20.09.2015 16:00 | Rudar | 0 : 2 | Mihajlovac 1934 | |||||
20.09
16:00
Morava
Šumadija
3
0
|
20.09.2015 16:00 | Morava | 3 : 0 | Šumadija |
20.09
11:30
BSK Borča
Bežanija
3
3
|
20.09.2015 11:30 | BSK Borča | 3 : 3 | Bežanija | |||||
20.09
11:00
IM Rakovica
Jedinstvo
6
0
|
20.09.2015 11:00 | IM Rakovica | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.09
10:00
Kolubara
Sindjelić
1
1
|
20.09.2015 10:00 | Kolubara | 1 : 1 | Sindjelić |
20.09
10:00
Balkan
IMT
0
2
|
20.09.2015 10:00 | Balkan | 0 : 2 | IMT | |||||
20.09
15:30
PKB
Brodarac 1947
1
3
|
20.09.2015 15:30 | PKB | 1 : 3 | Brodarac 1947 | |||||
20.09
16:00
Vrcin
Srem
2
4
|
20.09.2015 16:00 | Vrcin | 2 : 4 | Srem |
20.09
12:00
Mladi borac
Omladinac
4
1
|
20.09.2015 12:00 | Mladi borac | 4 : 1 | Omladinac |
20.09
10:00
Vršac
Dolovo
3
0
|
20.09.2015 10:00 | Vršac | 3 : 0 | Dolovo |
20.09
13:30
Jagodina
OFK Beograd
1
3
|
20.09.2015 13:30 | Jagodina | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
20.09
13:00
Teleoptik
Spartak
2
1
|
20.09.2015 13:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Spartak | |||||
20.09
Vojvodina
Crvena zvezda
1
1
|
20.09.2015 | Vojvodina | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
20.09
16:00
Zemun
Rad
0
3
|
20.09.2015 16:00 | Zemun | 0 : 3 | Rad |
20.09
12:00
Radnički (NP)
Vojvodina
0
7
|
20.09.2015 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 7 | Vojvodina | |||||
20.09
16:30
Donji Srem
Indeks
0
3
|
20.09.2015 16:30 | Donji Srem | 0 : 3 | Indeks | |||||
20.09
12:00
Radnički (SM)
RFK N.S. 1921
1
0
|
20.09.2015 12:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | RFK N.S. 1921 |
20.09
12:00
Vršac
Mladost
2
0
|
20.09.2015 12:00 | Vršac | 2 : 0 | Mladost | |||||
20.09
12:00
Proleter 2006
Radnički (K)
1
5
|
20.09.2015 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 5 | Radnički (K) |
20.09
12:00
Vrbas
TSC
0
2
|
20.09.2015 12:00 | Vrbas | 0 : 2 | TSC | |||||
20.09
12:00
Hajduk Junior
Bačka 1901
2
0
|
20.09.2015 12:00 | Hajduk Junior | 2 : 0 | Bačka 1901 |
20.09
09:00
Sindjelić
Teleoptik
0
1
|
20.09.2015 09:00 | Sindjelić | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
20.09
10:00
Radnički
Voždovac
1
0
|
20.09.2015 10:00 | Radnički | 1 : 0 | Voždovac | |||||
20.09
13:30
IM Rakovica
Studentski Grad
0
21
|
20.09.2015 13:30 | IM Rakovica | 0 : 21 | Studentski Grad | |||||
20.09
13:00
Kolubara
Borča
0
4
|
20.09.2015 13:00 | Kolubara | 0 : 4 | Borča | |||||
20.09
10:00
Dominus
Lokomotiva
3
2
|
20.09.2015 10:00 | Dominus | 3 : 2 | Lokomotiva |
20.09
12:00
Šumadija 1903
Novi Pazar
2
0
|
20.09.2015 12:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Novi Pazar |
20.09
10:30
Trudbenik
Milenium
2
3
|
20.09.2015 10:30 | Trudbenik | 2 : 3 | Milenium | |||||
20.09
12:00
Žarkovo
Radnički (O)
3
2
|
20.09.2015 12:00 | Žarkovo | 3 : 2 | Radnički (O) | |||||
20.09
14:00
Bežanija
PKB Kovilovo
1
1
|
20.09.2015 14:00 | Bežanija | 1 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
20.09
19:00
Brodarac 1947
Balkan
0
1
|
20.09.2015 19:00 | Brodarac 1947 | 0 : 1 | Balkan |
20.09
12:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
20.09.2015 12:00 | Loznica | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
20.09
12:00
OFK Šabac
Mačva
0
1
|
20.09.2015 12:00 | OFK Šabac | 0 : 1 | Mačva | |||||
20.09
12:00
Železničar
Radnički Šabački
1
0
|
20.09.2015 12:00 | Železničar | 1 : 0 | Radnički Šabački | |||||
20.09
12:00
Jedinstvo
Savacium
0
1
|
20.09.2015 12:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Savacium |
20.09
16:00
Sloga (B)
Petlić 2006
1
2
|
20.09.2015 16:00 | Sloga (B) | 1 : 2 | Petlić 2006 | |||||
20.09
16:00
VGSK
AF Duljaj
3
1
|
20.09.2015 16:00 | VGSK | 3 : 1 | AF Duljaj |
20.09
11:30
Obilić
Vinogradar
4
1
|
20.09.2015 11:30 | Obilić | 4 : 1 | Vinogradar |
20.09
13:00
Apolon 2010
Dorćol
1
2
|
20.09.2015 13:00 | Apolon 2010 | 1 : 2 | Dorćol | |||||
20.09
11:00
Hajduk
Avala
1
1
|
20.09.2015 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | Avala | |||||
20.09
16:00
Beograd 1929
Zuce
2
1
|
20.09.2015 16:00 | Beograd 1929 | 2 : 1 | Zuce |
20.09
10:00
Radnički (NP)
Vojvodina
0
5
|
20.09.2015 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
20.09
14:30
Donji Srem
Indeks
0
3
|
20.09.2015 14:30 | Donji Srem | 0 : 3 | Indeks | |||||
20.09
10:00
Radnički (SM)
RFK N.S. 1921
2
3
|
20.09.2015 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 3 | RFK N.S. 1921 |
20.09
10:00
Vrbas
TSC
3
6
|
20.09.2015 10:00 | Vrbas | 3 : 6 | TSC | |||||
20.09
10:00
Hajduk Junior
Bačka 1901
2
2
|
20.09.2015 10:00 | Hajduk Junior | 2 : 2 | Bačka 1901 |
20.09
10:00
Vršac
Mladost
9
0
|
20.09.2015 10:00 | Vršac | 9 : 0 | Mladost | |||||
20.09
10:00
Proleter 2006
Vršac united
4
2
|
20.09.2015 10:00 | Proleter 2006 | 4 : 2 | Vršac united |
20.09
16:00
Šumadija 1903
Kiker
1
5
|
20.09.2015 16:00 | Šumadija 1903 | 1 : 5 | Kiker | |||||
20.09
12:00
Sloga
Pazar Juniors
1
2
|
20.09.2015 12:00 | Sloga | 1 : 2 | Pazar Juniors | |||||
20.09
Slavija
Bane
0
3
|
20.09.2015 | Slavija | 0 : 3 | Bane | |||||
20.09
16:00
AS
Šumadija 1903
1
0
|
20.09.2015 16:00 | AS | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
20.09
12:00
Apolon 4
Bane
3
0
|
20.09.2015 12:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Bane | |||||
20.09
Sloga
Apolon
0
0
|
20.09.2015 | Sloga | 0 : 0 | Apolon |
20.09
10:00
Rad
Teleoptik
3
0
|
20.09.2015 10:00 | Rad | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
20.09
13:30
BSK
Dominus
0
0
|
20.09.2015 13:30 | BSK | 0 : 0 | Dominus |
20.09
11:00
Bežanija
Lokomotiva
0
2
|
20.09.2015 11:00 | Bežanija | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
20.09
13:00
Studentski Grad
BSK 1925
4
1
|
20.09.2015 13:00 | Studentski Grad | 4 : 1 | BSK 1925 | |||||
20.09
12:00
Sindjelić
Internacional
5
1
|
20.09.2015 12:00 | Sindjelić | 5 : 1 | Internacional |
20.09
10:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
3
3
|
20.09.2015 10:00 | Loznica | 3 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
20.09
10:00
OFK Šabac
Mačva
6
0
|
20.09.2015 10:00 | OFK Šabac | 6 : 0 | Mačva | |||||
20.09
10:00
Železničar
Donjošorac
1
4
|
20.09.2015 10:00 | Železničar | 1 : 4 | Donjošorac | |||||
20.09
10:00
Jedinstvo
Savacijum
3
1
|
20.09.2015 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Savacijum |
20.09
16:00
Karađorđe (T)
Smederevo 1924
3
2
|
20.09.2015 16:00 | Karađorđe (T) | 3 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
20.09
16:00
Pinkum
Obilić
0
5
|
20.09.2015 16:00 | Pinkum | 0 : 5 | Obilić |
20.09
15:00
Borac O.
Novi Beograd
0
4
|
20.09.2015 15:00 | Borac O. | 0 : 4 | Novi Beograd | |||||
20.09
10:00
Borac P.
Vranić
0
8
|
20.09.2015 10:00 | Borac P. | 0 : 8 | Vranić |
20.09
14:30
Banat
Ševac
12
0
|
20.09.2015 14:30 | Banat | 12 : 0 | Ševac |
20.09
10:00
Omladinac (D)
Proleter (M)
0
10
|
20.09.2015 10:00 | Omladinac (D) | 0 : 10 | Proleter (M) | |||||
20.09
10:00
Vladimirovac
Borac (P)
9
2
|
20.09.2015 10:00 | Vladimirovac | 9 : 2 | Borac (P) |
20.09
13:00
Balkan
Sremčica
2
2
|
20.09.2015 13:00 | Balkan | 2 : 2 | Sremčica |
20.09
11:00
Homoljac
Šapine
4
1
|
20.09.2015 11:00 | Homoljac | 4 : 1 | Šapine | |||||
20.09
11:00
Borac
Basarac
1
4
|
20.09.2015 11:00 | Borac | 1 : 4 | Basarac | |||||
20.09
09:00
Radnički 1926
RSK
3
0
|
20.09.2015 09:00 | Radnički 1926 | 3 : 0 | RSK |
20.09
11:00
Slavija
Petar Urošev
0
4
|
20.09.2015 11:00 | Slavija | 0 : 4 | Petar Urošev |
20.09
10:00
Potisje
Čoka
4
7
|
20.09.2015 10:00 | Potisje | 4 : 7 | Čoka |
20.09
10:00
Posavina
Budućnost
5
3
|
20.09.2015 10:00 | Posavina | 5 : 3 | Budućnost | |||||
20.09
10:00
Pobeda
Zadrugar
0
12
|
20.09.2015 10:00 | Pobeda | 0 : 12 | Zadrugar | |||||
20.09
10:00
Jedinstvo
Strelac
2
1
|
20.09.2015 10:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Strelac | |||||
20.09
10:00
Skela
Prva Iskra
0
3
|
20.09.2015 10:00 | Skela | 0 : 3 | Prva Iskra | |||||
20.09
10:00
Belo Polje
Polet
6
4
|
20.09.2015 10:00 | Belo Polje | 6 : 4 | Polet |
20.09
10:00
Jevremovac
Radnički Šabački
4
3
|
20.09.2015 10:00 | Jevremovac | 4 : 3 | Radnički Šabački | |||||
20.09
10:00
Rađevac
OFK Atletiko
8
1
|
20.09.2015 10:00 | Rađevac | 8 : 1 | OFK Atletiko | |||||
20.09
10:00
BMR Petlovača
Karađorđe
3
5
|
20.09.2015 10:00 | BMR Petlovača | 3 : 5 | Karađorđe | |||||
20.09
10:00
POFK Letnjikovac
Mačva 2005
0
9
|
20.09.2015 10:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 9 | Mačva 2005 | |||||
20.09
10:00
Lipolist
Mladost (P)
1
3
|
20.09.2015 10:00 | Lipolist | 1 : 3 | Mladost (P) |
20.09
13:00
Zemun B
Institut MK
4
0
|
20.09.2015 13:00 | Zemun B | 4 : 0 | Institut MK | |||||
20.09
10:00
Studentski Grad MK
Šumadinac
12
1
|
20.09.2015 10:00 | Studentski Grad MK | 12 : 1 | Šumadinac |
20.09
13:30
Trijumf
Šumadija 1903
1
4
|
20.09.2015 13:30 | Trijumf | 1 : 4 | Šumadija 1903 |
20.09
11:00
Morava
Krstarica
0
7
|
20.09.2015 11:00 | Morava | 0 : 7 | Krstarica | |||||
20.09
16:00
Rosulja 2014
Jedinstvo 2014
0
4
|
20.09.2015 16:00 | Rosulja 2014 | 0 : 4 | Jedinstvo 2014 | |||||
20.09
10:00
Radnički 2012
Knjaževac 2015
10
0
|
20.09.2015 10:00 | Radnički 2012 | 10 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
20.09
15:30
Napredak
Lavice Dubočica
2
0
|
20.09.2015 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Lavice Dubočica | |||||
20.09
16:30
Jagodina
sokolice
|
20.09.2015 16:30 | Jagodina | : | sokolice |
20.09
09:00
BSK Borča
Zemun
3
2
|
20.09.2015 09:00 | BSK Borča | 3 : 2 | Zemun |
20.09
15:30
IMT
Sindjelić 2012
1
5
|
20.09.2015 15:30 | IMT | 1 : 5 | Sindjelić 2012 | |||||
20.09
09:00
Bežanija
Radnički (NB)
3
2
|
20.09.2015 09:00 | Bežanija | 3 : 2 | Radnički (NB) |
20.09
12:30
Internacional
Balkan
3
1
|
20.09.2015 12:30 | Internacional | 3 : 1 | Balkan | |||||
20.09
13:00
OLE
Sindjelić
7
0
|
20.09.2015 13:00 | OLE | 7 : 0 | Sindjelić |
20.09
11:00
Napredak
Sremčica
2
1
|
20.09.2015 11:00 | Napredak | 2 : 1 | Sremčica | |||||
20.09
08:45
Milenium
Baćevac
1
1
|
20.09.2015 08:45 | Milenium | 1 : 1 | Baćevac |
20.09
10:00
Senta
Subotica '04
5
1
|
20.09.2015 10:00 | Senta | 5 : 1 | Subotica '04 | |||||
20.09
09:00
Spartak '03
Spartak '04
1
3
|
20.09.2015 09:00 | Spartak '03 | 1 : 3 | Spartak '04 |
20.09
10:00
Ribnica
Radnički 2
8
0
|
20.09.2015 10:00 | Ribnica | 8 : 0 | Radnički 2 | |||||
20.09
10:00
Šampion
Jedinstvo
0
2
|
20.09.2015 10:00 | Šampion | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.09
10:00
Železničar
OFK Osečina
10
0
|
20.09.2015 10:00 | Železničar | 10 : 0 | OFK Osečina | |||||
20.09
10:00
OFK Senjak
Omladinac
0
3
|
20.09.2015 10:00 | OFK Senjak | 0 : 3 | Omladinac | |||||
20.09
10:00
Budućnost Krušik 1
Radnički 1
3
1
|
20.09.2015 10:00 | Budućnost Krušik 1 | 3 : 1 | Radnički 1 |
20.09
15:30
Forza
Teleoptik
1
2
|
20.09.2015 15:30 | Forza | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
20.09
15:30
Altina
Kolubara
0
1
|
20.09.2015 15:30 | Altina | 0 : 1 | Kolubara |
20.09
13:30
Dominus
Ada
1
3
|
20.09.2015 13:30 | Dominus | 1 : 3 | Ada | |||||
20.09
14:30
011
Teleoptik
2
0
|
20.09.2015 14:30 | 011 | 2 : 0 | Teleoptik |
20.09
19:00
Plavi 2000
Policajac
2
1
|
20.09.2015 19:00 | Plavi 2000 | 2 : 1 | Policajac |
20.09
19:00
Jabuka
Crvena zvezda
31
23
|
20.09.2015 19:00 | Jabuka | 31 : 23 | Crvena zvezda |
20.09
18:00
Crvenka 2
Beočin
31
30
|
20.09.2015 18:00 | Crvenka 2 | 31 : 30 | Beočin | |||||
20.09
20:30
Srem SM
Potisje Pleteks
33
24
|
20.09.2015 20:30 | Srem SM | 33 : 24 | Potisje Pleteks |
20.09
17:00
Zemun 1957
Umčari
19
23
|
20.09.2015 17:00 | Zemun 1957 | 19 : 23 | Umčari | |||||
20.09
17:30
Lazarevac
Jedinstvo 1974
24
31
|
20.09.2015 17:30 | Lazarevac | 24 : 31 | Jedinstvo 1974 | |||||
20.09
11:30
Radnički
Dorćol
37
28
|
20.09.2015 11:30 | Radnički | 37 : 28 | Dorćol |
20.09
12:00
Bačka Palanka
Putinci
23
27
|
20.09.2015 12:00 | Bačka Palanka | 23 : 27 | Putinci | |||||
20.09
19:00
ŽSK 2
Sloga
23
27
|
20.09.2015 19:00 | ŽSK 2 | 23 : 27 | Sloga |
20.09
15:30
Dolovo
Radnički
34
17
|
20.09.2015 15:30 | Dolovo | 34 : 17 | Radnički | |||||
20.09
16:00
Crepaja
Glogonj
27
32
|
20.09.2015 16:00 | Crepaja | 27 : 32 | Glogonj | |||||
20.09
16:30
Unirea
Omladinac (D)
25
35
|
20.09.2015 16:30 | Unirea | 25 : 35 | Omladinac (D) |
20.09
17:30
Crvena Zvezda
Radnički
31
27
|
20.09.2015 17:30 | Crvena Zvezda | 31 : 27 | Radnički |
20.09
18:00
Mladost
Partizan
27
18
|
20.09.2015 18:00 | Mladost | 27 : 18 | Partizan |
20.09
15:00
Miletić
Sonta
19
23
|
20.09.2015 15:00 | Miletić | 19 : 23 | Sonta |
20.09
19:00
Metalac
Proleter SP
27
35
|
20.09.2015 19:00 | Metalac | 27 : 35 | Proleter SP | |||||
20.09
19:00
Topličanin
Pančevo
20
20
|
20.09.2015 19:00 | Topličanin | 20 : 20 | Pančevo | |||||
20.09
18:00
Požarevac
Bor RTB
20
24
|
20.09.2015 18:00 | Požarevac | 20 : 24 | Bor RTB |
20.09
17:00
Novi Pazar
Niš 92
6
1
|
20.09.2015 17:00 | Novi Pazar | 6 : 1 | Niš 92 | |||||
20.09
20:00
Nova Pazova
Vranje
3
1
|
20.09.2015 20:00 | Nova Pazova | 3 : 1 | Vranje |
20.09
11:00
Vitez
Novi Gromovi
30
20
|
20.09.2015 11:00 | Vitez | 30 : 20 | Novi Gromovi | |||||
20.09
11:00
Ratnici
Bijeli Zečevi
0
18
|
20.09.2015 11:00 | Ratnici | 0 : 18 | Bijeli Zečevi |