XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 175 utakmica za dan
Subota, 21 Avgust 2010

Fudbal

21.08.2010 17:30 Jagodina 1 : 0 Smederevo
21.08.2010 17:30 BSK Borča 0 : 2 Vojvodina
21.08.2010 17:30 Čukarički Stankom 0 : 1 Borac
21.08.2010 17:30 Metalac 0 : 0 Rad
21.08.2010 17:30 Sloboda PS 1 : 0 OFK Beograd
21.08.2010 17:30 Novi Sad 1 : 0 Bežanija
21.08.2010 17:30 Zemun 2 : 2 Radnički 1923
21.08.2010 17:30 Banat 2 : 1 Novi Pazar
21.08.2010 17:30 Napredak 1 : 3 Mladost (L)
21.08.2010 17:30 Sinđelić 0 : 1 Big bul Radnički
21.08.2010 17:00 Šumadija (A) 0 : 2 Sloga (K)
21.08.2010 17:00 Sloga (P) 0 : 2 Rudar (K)
21.08.2010 17:00 Vujić voda 2 : 0 Mačva
21.08.2010 17:00 Sloga (PM) 2 : 1 Polet (LJ)
21.08.2010 17:00 Dubočica 3 : 1 Hajduk Veljko
21.08.2010 17:00 Svrljig 0 : 1 Radnički (S)
21.08.2010 17:00 Trstenik PPT 1 : 3 Radnik
21.08.2010 17:00 Timok 1 : 2 Radnički (N)
21.08.2010 17:00 Sloboda (NK) 1 : 2 Senta
21.08.2010 17:00 Cement 4 : 2 Mladost (BJ)
21.08.2010 17:00 Tekstilac Ites 1 : 0 Solunac
21.08.2010 17:00 Vršac 2 : 2 Veternik Viskol
21.08.2010 17:00 Mladost (A) 0 : 5 Radnički (NP)
21.08.2010 17:00 Sloga (T) 1 : 1 ČSK Pivara
21.08.2010 10:00 Voždovac 1 : 0 Radnički (O)
21.08.2010 16:30 Balkan Mirijevo 2 : 0 Resnik
21.08.2010 16:30 Palilulac 0 : 1 Sopot
21.08.2010 16:30 Dorćol 1 : 2 Beograd
21.08.2010 17:00 Slavija 2 : 3 Pobeda
21.08.2010 17:00 Omladinac (NS) 2 : 0 Partizan (C)
21.08.2010 17:00 Metalac (K) 2 : 2 Vodojaža
21.08.2010 17:00 Takovo 0 : 6 Mokra Gora
21.08.2010 17:00 GFK Jasenica 1911 8 : 0 Sloga (D)
21.08.2010 17:00 Gruža 4 : 1 Vrbovac
21.08.2010 17:00 Sloga (B) 0 : 0 Železničar (S)
21.08.2010 17:00 Jadar (ST) 0 : 1 Ribnica
21.08.2010 17:00 Jedinstvo (V) 1 : 0 Zlatibor
21.08.2010 17:00 Loznica 2 : 0 Zlatar
21.08.2010 17:00 Radnički (V) 1 : 0 Drina
21.08.2010 17:00 Jadar (GD) 1 : 2 Sloga (S)
21.08.2010 17:00 Ropotovo 2 : 3 Radan
21.08.2010 17:00 Balkanski 2 : 1 Morava (VH)
21.08.2010 17:00 Jedinstvo (B) 0 : 2 BSK Bujanovac
21.08.2010 17:00 Đerdap 2 : 0 Trajal
21.08.2010 17:00 Dinamo 0 : 1 Zadrugar
21.08.2010 17:00 Radnički (B) 3 : 1 Bačka (P)
21.08.2010 17:00 AFK 1 : 4 Bačka 1901
21.08.2010 17:00 Proleter 2 : 0 Borac
21.08.2010 17:00 Bačka Topola 2 : 0 Vojvodina
21.08.2010 17:00 Radnički (Z) 4 : 0 Spartak
21.08.2010 17:00 Budućnost 3 : 1 Obilić
21.08.2010 17:00 Kozara 1 : 1 Jedinstvo
21.08.2010 17:00 Bačka (BP) 1 : 1 Omladinac
21.08.2010 17:00 Crvena Zvezda 2 : 1 Radnički (SM)
21.08.2010 17:00 Obilić 4 : 0 1. Maj
21.08.2010 17:00 Polet 2 : 1 Sloga Radnički
21.08.2010 10:00 Slavija 1 : 0 Posavac Tišma
21.08.2010 16:30 Lokomotiva 3 : 0 GSP Polet
21.08.2010 17:00 Karađorđe 1 : 1 Grdica
21.08.2010 17:00 Goč 3 : 2 Borac (V)
21.08.2010 17:00 Kraljevo Hajduk 2 : 1 Magnohrom
21.08.2010 16:00 Seljak 6 : 2 Jedinstvo
21.08.2010 16:00 Erdoglija 1931 2 : 1 Jadran
21.08.2010 16:00 Sloga (L) 1 : 0 Buducnost
21.08.2010 16:00 Marsic 0 : 4 Sloboda
21.08.2010 16:00 Kosutnjak 2 : 2 Srbija
21.08.2010 16:00 Vinogradi DB 0 : 0 Cerovac
21.08.2010 16:00 Kolonija 5 : 1 Sumadinac
21.08.2010 16:00 Šumadija 3 : 2 Arsenal
21.08.2010 16:00 Sloga (D) 6 : 2 Sušica
21.08.2010 Selevac 3 : 0 Polet (T)
21.08.2010 17:00 Lokomotiva 2 : 1 Junkovac
21.08.2010 17:00 Karađorđe (T) 4 : 2 Badnjevac
21.08.2010 17:00 Radnički 1 : 1 Luk Kompenzatori
21.08.2010 17:00 Majur 1 : 1 Hajduk Stanko
21.08.2010 17:00 Sindjelić 1 : 2 Lipolist
21.08.2010 17:00 Banjani 5 : 1 OFK Jabučje
21.08.2010 17:00 Mladost 2 : 1 Brežđe
21.08.2010 17:00 Dimitrije Tucović 2 : 3 Brezovica
21.08.2010 17:00 Rubribreza 2 : 1 ZSK
21.08.2010 17:00 Kačer 2 : 0 Tulari
21.08.2010 GP Zlatibor 3 : 1 Luna Avijatičar
21.08.2010 Crnokosa 6 : 0 Polet
21.08.2010 16:30 Jedinstvo (S) 2 : 0 Gradac
21.08.2010 16:30 Buducnost 2 : 2 Kumarevo
21.08.2010 16:30 OFK Vlasotince 1 : 2 Morava (G)
21.08.2010 Aluminjum 0 : 1 Budućnost
21.08.2010 Palilulac 3 : 2 OFK Niš
21.08.2010 17:00 Vinoraca 1 : 5 Morava
21.08.2010 17:00 Zlot 6 : 2 Krivelj
21.08.2010 17:00 Rudna Glava 4 : 0 Sloga (K)
21.08.2010 17:00 Rudar (B) 4 : 0 Rajac
21.08.2010 17:00 Bošnjane 2 : 0 Mladost
21.08.2010 17:00 Sloga 0 : 0 Dedina
21.08.2010 17:00 Sloga 6 : 2 Mladost
21.08.2010 17:00 Temnić 3 : 0 FUD
21.08.2010 17:00 Čitluk 5 : 2 Poljoprivrednik
21.08.2010 17:00 Velika Drenova 5 : 0 Trudbenik
21.08.2010 17:00 Jasika 0 : 0 Jedinstvo 1936
21.08.2010 17:00 Blagotin 3 : 0 Naupare
21.08.2010 17:30 Sloboda 3 : 0 Potisje
21.08.2010 17:30 Jadran 2 : 5 Panonija IM Topola
21.08.2010 17:30 Borac 1 : 4 Naftagas
21.08.2010 17:30 Mladost 0 : 4 Delija
21.08.2010 17:30 Bilećanin 1 : 1 Vojvodina
21.08.2010 17:30 Mladost 0 : 3 Jedinstvo
21.08.2010 17:30 Krajina 0 : 0 Begej
21.08.2010 17:30 Partizan (U) 3 : 1 Polet
21.08.2010 17:30 Radnički (K) 0 : 0 Budućnost (A)
21.08.2010 17:30 BAK 5 : 2 Tempo
21.08.2010 17:00 Mladost 5 : 0 Polet
21.08.2010 17:00 Crvenka 1 : 5 Stanišić
21.08.2010 17:00 Radnički 2 : 1 Borac
21.08.2010 Kabel 2 : 0 Mladost
21.08.2010 Petrovaradin 2 : 0 Bečej
21.08.2010 Omladinac 2 : 2 Vrbas
21.08.2010 Hercegovac 3 : 0 Srbobran
21.08.2010 Šajkaš 1 : 2 Stari Grad
21.08.2010 Borac 1 : 0 Jedinstvo
21.08.2010 Železničar 3 : 0 ŽSK
21.08.2010 Tvrdjava 2 : 2 Slavija
21.08.2010 15:00 Ljukovo 0 : 0 Borac Sloga "Milšped"
21.08.2010 15:00 Jadran 2 : 0 Jedinstvo
21.08.2010 15:00 Graničar 0 : 0 Hajduk (B)
21.08.2010 15:00 Hajduk (Š) 8 : 0 Fruškogorac
21.08.2010 15:00 Partizan 0 : 0 Podrinje
21.08.2010 15:00 Sloven 0 : 0 LSK Laćarak
21.08.2010 15:00 Železničar 0 : 1 Hajduk
21.08.2010 15:00 Zeka Buljubaša 1 : 1 Mladost
21.08.2010 16:30 Prva Iskra 0 : 4 IM Rakovica
21.08.2010 16:30 Lepušnica 4 : 0 Policajac
21.08.2010 16:30 Obilić 0 : 2 BSK Batajnica
21.08.2010 16:30 Poštar - Zvezdara 1 : 1 PKB Kovilovo
21.08.2010 17:00 Čibukovac 1 : 4 Vrnjci
21.08.2010 17:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Granit
21.08.2010 17:30 Bagremar 5 : 0 Đuriselac
21.08.2010 17:00 Žika Marković uča 5 : 0 Sloga Ć
21.08.2010 17:00 Žitkovica 5 : 1 Đerdap
21.08.2010 Beli Orlovi 0 : 10 Radnik
21.08.2010 17:00 Crnča 4 : 3 Cer
21.08.2010 Milicionar 3 : 0 Napredak
21.08.2010 17:00 Rudar 3 : 3 Sindjelic (G)
21.08.2010 17:00 Mladost (S) 2 : 1 Crni Vrh
21.08.2010 17:00 Sindjelic (V) 2 : 2 Ursule
21.08.2010 17:00 Jedinstvo 2 : 2 13.April
21.08.2010 17:00 Donji Kopaonik 3 : 0 Mladi Radnik
21.08.2010 17:00 Pobeda 0 : 3 Mladost
21.08.2010 17:00 Borac 3 : 0 Rubin
21.08.2010 17:00 Župski biseri 2 : 0 Pakasnica
21.08.2010 17:30 Glogonj 7 : 3 Pančevo
21.08.2010 17:00 Fruškogorski partizan 3 : 0 Vinogradar
21.08.2010 17:00 Mladost 3 : 0 Sremac
21.08.2010 14:00 Sloven 2 : 0 Popinci
21.08.2010 14:00 Šumar 3 : 0 Sremac
21.08.2010 14:00 Vitez 1 : 2 OFK Brestač
21.08.2010 14:00 Mladost 5 : 5 Napredak
21.08.2010 14:00 Sloboda 5 : 1 Srem
21.08.2010 14:00 Lovac 7 : 5 Kameni
21.08.2010 17:00 Napredak (P) 4 : 0 Stig
21.08.2010 11:00 Sloga 2 : 0 Novi Pazar
21.08.2010 15:00 Mladost 1 : 0 Polet
21.08.2010 15:00 Crvenka 1 : 1 Stanišić
21.08.2010 15:00 Radnički 13 : 2 Borac
21.08.2010 15:30 Sloboda 0 : 8 Potisje
21.08.2010 15:30 Jadran 4 : 4 Panonija IM Topola
21.08.2010 13:00 Radnički (N) 1 : 2 Rad
21.08.2010 11:00 Kruševac 1 : 4 Borac
21.08.2010 10:00 Subotica 2 : 3 Čoka
21.08.2010 10:00 Preporod 4 : 8 Obilić
21.08.2010 11:00 Bačka 0 : 6 Spartak Zlatibor voda
21.08.2010 09:30 Bačka 0 : 6 Spartak Zlatibor voda 98
21.08.2010 09:30 Senta 2 : 0 Bačka 1901 99
21.08.2010 09:30 Čantavir 0 : 6 Bačka Topola

Vaterpolo

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.08.2010 20:00 Senta 17 : 10 Paraćin 1:0
III mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.08.2010 18:30 Goč 14 : 13 Kraljevo 1:0
1/2 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.08.2010 18:30 Senta 14 : 8 Kraljevo 1:0
21.08.2010 20:00 Goč 10 : 12 Paraćin 0:1
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.08.2010 17:00 Vračar 5 : 16 Goč
10.08.2010 18:30 Valis 12 : 7 Kraljevo
10.08.2010 20:00 Rasina 6 : 18 Senta
10.08.2010 18:30 Paraćin 19 : 16 Taš
14.08.2010 18:30 Senta 22 : 3 Rasina 1:0
14.08.2010 18:30 Taš 17 : 16 Paraćin 0:1
14.08.2010 19:00 Goč 14 : 8 Vračar 1:0
14.08.2010 19:00 Kraljevo 13 : 7 Valis 1:0
Dejann i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 2 korisnika su tipovali utakmicu