XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 351 utakmica za dan
Subota, 23 April 2011

Fudbal

23.04.2011 16:30 Inđija 2 : 0 Borac
23.04.2011 16:30 Rad 1 : 1 Spartak ZV
23.04.2011 14:30 OFK Beograd 1 : 0 Vojvodina
23.04.2011 16:30 Hajduk 2 : 0 Smederevo
23.04.2011 18:30 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda
23.04.2011 16:30 Sloboda PS 2 : 0 Jagodina
23.04.2011 16:30 Metalac 2 : 0 BSK Borča
23.04.2011 16:30 Čukarički Stankom 0 : 1 Javor
23.04.2011 16:30 Srem 1 : 1 Kolubara
23.04.2011 16:30 Zemun 1 : 3 Banat
23.04.2011 16:30 Novi Sad 2 : 0 Napredak
23.04.2011 16:30 BASK 5 : 0 Dinamo
23.04.2011 16:30 Bežanija 2 : 0 Sinđelić
23.04.2011 16:30 Radnički (S) 2 : 1 Teleoptik
23.04.2011 16:30 Novi Pazar 4 : 1 Big bul Radnički
23.04.2011 16:00 Šumadija (A) 3 : 1 Mačva
23.04.2011 16:00 Sloga (BB) 3 : 1 Budućnost
23.04.2011 16:00 Partizan (BB) 3 : 1 FAP
23.04.2011 16:00 Sloga (PM) 2 : 1 Jedinstvo
23.04.2011 16:00 Vujić voda 0 : 0 Sloga (K)
23.04.2011 16:00 Sloga (P) 2 : 0 Železničar
23.04.2011 16:30 Dubočica 1 : 1 Žitorađa
23.04.2011 16:30 Radnički (N) 3 : 1 Radnički (S)
23.04.2011 16:30 Timok 2 : 0 Sloga (D)
23.04.2011 16:30 Trstenik PPT 2 : 0 Vlasina
23.04.2011 16:30 Svrljig 1 : 0 Kopaonik
23.04.2011 16:00 Sloboda (NK) 1 : 2 Radnički (NP)
23.04.2011 16:00 ČSK Pivara 0 : 0 Veternik Viskol
23.04.2011 16:00 Donji Srem 2 : 0 Solunac
23.04.2011 16:00 Palić 0 : 2 Mladost (BJ)
23.04.2011 16:00 Sloga (T) 1 : 2 OFK Kikinda
23.04.2011 16:00 Mladost (A) 0 : 2 Senta
23.04.2011 16:00 Vršac 1 : 1 Dolina
23.04.2011 16:00 Tekstilac Ites 2 : 3 Cement
23.04.2011 17:00 Dorćol 3 : 1 Radnički (O)
23.04.2011 17:00 Palilulac 1 : 3 Šumadija (J)
23.04.2011 17:00 Balkan Mirijevo 2 : 1 Voždovac
23.04.2011 16:00 Slavija 1 : 2 Vodojaža
23.04.2011 16:00 Trepča 2 : 1 Partizan (C)
23.04.2011 16:00 Mokra Gora 2 : 0 Orlovac
23.04.2011 16:00 Takovo 4 : 2 Bane
23.04.2011 16:00 Metalac (K) 1 : 2 Pobeda
23.04.2011 16:00 Omladinac (NS) 0 : 0 Tutin
23.04.2011 16:00 Homoljac 4 : 3 Zvižd
23.04.2011 16:00 Sloga (B) 1 : 2 Borac
23.04.2011 16:00 Gruža 2 : 3 Morava (VP)
23.04.2011 16:00 GFK Jasenica 1911 1 : 0 Šapine
23.04.2011 16:00 Jadar (GD) 2 : 0 Ribnica
23.04.2011 16:00 Radnički (V) 1 : 0 Jedinstvo (V)
23.04.2011 16:30 Sloga 3 : 0 Zloćudovo
23.04.2011 16:30 Jedinstvo (B) 0 : 0 Radan
23.04.2011 16:30 Balkanski 6 : 1 Ropotovo
23.04.2011 16:30 Đerdap 2 : 0 Trgovački
23.04.2011 16:00 Proleter 3 : 0 Dinamo
23.04.2011 16:00 AFK 0 : 1 Bačka Topola
23.04.2011 16:00 Radnički (B) 3 : 0 Radnički (Z)
23.04.2011 16:00 Zadrugar 4 : 2 Budućnost
23.04.2011 16:00 Bačka 1901 4 : 3 Jedinstvo
23.04.2011 16:00 Vojvodina 9 : 0 Spartak
23.04.2011 16:00 Obilić 0 : 0 Bačka (BP)
23.04.2011 16:00 Crvena Zvezda 4 : 1 Polet
23.04.2011 16:00 Omladinac 0 : 0 Index
23.04.2011 16:00 Radnički (SM) 4 : 0 Mladost
23.04.2011 16:00 1. Maj 3 : 0 Metalac AV
23.04.2011 11:00 Milutinac 1 : 1 Železničar
23.04.2011 17:00 Turbina 2 : 2 Slavija
23.04.2011 17:00 IMT 0 : 1 GSP Polet
23.04.2011 11:00 Radnički (NB) 1 : 1 Posavac Tišma
23.04.2011 17:00 Vinča 1 : 1 Trudbenik
23.04.2011 16:30 Magnohrom 2 : 0 Grdica
23.04.2011 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Morava
23.04.2011 16:30 Goč 3 : 1 Radnički
23.04.2011 16:30 Karađorđe 1 : 0 Budućnost
23.04.2011 17:00 Seljak 2 : 2 Sumadinac
23.04.2011 17:00 Arsenal 2 : 1 Cerovac
23.04.2011 17:00 Sušica 0 : 1 Srbija
23.04.2011 17:00 Sloga (D) 0 : 3 Sloboda
23.04.2011 17:00 Šumadija 2 : 0 Buducnost
23.04.2011 17:00 Kolonija 3 : 2 Jadran
23.04.2011 17:00 Vinogradi DB 1 : 0 Jedinstvo
23.04.2011 17:00 Kosutnjak 0 : 1 Erdoglija 1931
23.04.2011 17:00 Marsic 1 : 2 Sloga (L)
23.04.2011 16:00 Sloga (B) 0 : 1 Beli Orao
23.04.2011 16:00 Polet (SD) 0 : 0 Integral
23.04.2011 16:00 Borac (VL) 3 : 0 Omladinac
23.04.2011 16:00 Bata Bulić 3 : 0 Dunavac
23.04.2011 16:00 Mlava (ML) 2 : 1 Crni Vrh
23.04.2011 16:00 Vihor 2 : 1 Sloga (K)
23.04.2011 16:00 VGSK 5 : 1 Petar Dobrnjac
23.04.2011 16:00 Napredak 1 : 0 Mladost
23.04.2011 Selevac 3 : 0 Udarnik
23.04.2011 16:00 Marjan 2 : 3 Junkovac
23.04.2011 Radnički 3 : 2 Majur
23.04.2011 Luk Kompenzatori 2 : 5 Sindjelić
23.04.2011 OFK Jabučje 0 : 1 Mladost
23.04.2011 Banjani 5 : 0 Kačer
23.04.2011 16:00 Borac 3 : 0 Mladost (O)
23.04.2011 16:00 Toplica 1 : 1 Omladinac
23.04.2011 16:00 Rad 3 : 3 Radnički
23.04.2011 16:00 Mladost 0 : 3 Jedinstvo
23.04.2011 16:00 Polet 0 : 4 Buducnost
23.04.2011 16:00 Jedinstvo (S) 3 : 0 MB
23.04.2011 16:00 Gradac 3 : 1 Morava (G)
23.04.2011 17:00 Trbunje 2 : 2 Kosovac
23.04.2011 17:00 Partizanski put 0 : 3 Dunđerski
23.04.2011 17:00 Polet 0 : 3 Kosanica
23.04.2011 17:00 Borac 0 : 3 Topličanin
23.04.2011 OFK Niš 3 : 0 Radnički
23.04.2011 Palilulac 2 : 1 Budućnost
23.04.2011 17:00 Vinoraca 1 : 0 Mladost
23.04.2011 16:30 Dunav 5 : 0 Krivelj
23.04.2011 16:30 Miloševo 1 : 2 Sloga (K)
23.04.2011 16:30 Brodoremont 5 : 1 Zlot
23.04.2011 16:30 Slatina (N) 3 : 1 Rudna Glava
23.04.2011 16:30 Nemetali 1 : 0 Poreč
23.04.2011 Trudbenik 2 : 2 Mladost
23.04.2011 Jedinstvo 1936 2 : 1 Poljoprivrednik
23.04.2011 Naupare 1 : 1 FUD
23.04.2011 Blagotin 4 : 2 Mladost
23.04.2011 Jasika 2 : 3 Dedina
23.04.2011 Velika Drenova 1 : 0 Bošnjane
23.04.2011 Čitluk 2 : 2 Sloga
23.04.2011 Temnić 4 : 3 Sloga
23.04.2011 16:30 Potisje 0 : 6 Krivaja
23.04.2011 16:30 Sloboda 2 : 0 Vinogradar
23.04.2011 16:30 Panonija IM Topola 4 : 0 Čoka
23.04.2011 16:30 Njegoš 2 : 1 Subotica
23.04.2011 15:30 Preporod 2 : 0 Proleter
23.04.2011 Begej 2 : 0 Potisje
23.04.2011 Krajina 3 : 0 Delija
23.04.2011 Mladost 1 : 0 Borac
23.04.2011 16:00 BAK 2 : 0 Radnički (B)
23.04.2011 16:00 Radnički (K) 5 : 0 Sloga
23.04.2011 16:00 Crvenka 2 : 2 Graničar
23.04.2011 16:00 Polet 3 : 1 BSK
23.04.2011 16:00 Stanišić 4 : 0 Radnički
23.04.2011 16:00 Borac 3 : 1 PIK
23.04.2011 15:30 Omladinac 0 : 1 Šajkaš
23.04.2011 15:30 Petrovaradin 2 : 1 Borac
23.04.2011 15:30 Bečej 1 : 1 Tvrdjava
23.04.2011 15:30 Vrbas 2 : 1 Slavija
23.04.2011 15:30 Srbobran 5 : 0 ŽSK
23.04.2011 15:30 Stari Grad 2 : 0 Jedinstvo
23.04.2011 15:00 Ljukovo 1 : 2 LSK Laćarak
23.04.2011 15:00 Hajduk 0 : 0 Podrinje
23.04.2011 15:00 Mladost 8 : 0 Fruškogorac
23.04.2011 15:00 Zeka Buljubaša 0 : 0 Hajduk (B)
23.04.2011 15:00 Železničar 0 : 1 Jedinstvo
23.04.2011 15:00 Sloven 4 : 3 Borac Sloga "Milšped"
23.04.2011 15:00 Partizan 0 : 3 Jadran
23.04.2011 15:00 Hajduk (Š) 0 : 8 Graničar
23.04.2011 17:00 Komgrap 0 : 0 IM Rakovica
23.04.2011 17:00 PKB Kovilovo 2 : 2 BSK Batajnica
23.04.2011 17:00 Poštar - Zvezdara 0 : 1 Železnik
23.04.2011 17:00 Obilić 2 : 1 Prva Iskra
23.04.2011 16:30 Mlada krila 4 : 2 Vrnjci
23.04.2011 16:30 Jedinstvo (G) 1 : 2 Olimpik
23.04.2011 Mladi Rudar 1 : 4 Lunjevica
23.04.2011 Foka 2 : 2 Mladost 09
23.04.2011 Brusnica 1 : 2 Baćkovac Junajted
23.04.2011 16:00 Kragujevac 2 : 0 Bagremar
23.04.2011 16:00 Žika Marković uča 2 : 3 Sloga D
23.04.2011 16:00 Đerdap 3 : 3 Mladi Borac
23.04.2011 16:00 Zadrugar 0 : 4 Dragoš
23.04.2011 Proleter 3 : 0 Bačinac
23.04.2011 16:30 Stari Jadar 3 : 1 Studenac
23.04.2011 16:30 Bratstvo 4 : 2 Velika Reka
23.04.2011 16:30 Milicionar 3 : 0 Gorki
23.04.2011 16:30 Jelen 1 : 4 Karađorđe
23.04.2011 Naisus 3 : 2 4. Juli
23.04.2011 Obilić 0 : 3 Baličevac
23.04.2011 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Draževac
23.04.2011 16:00 Polet (V) 5 : 0 Crvena Zvezda
23.04.2011 16:00 Palilula 3 : 0 Vukašinovac
23.04.2011 16:00 Mladi Radnik 2 : 1 Tempo
23.04.2011 16:00 Katun 1 : 2 Gredetin
23.04.2011 16:00 Kraljevo 8 : 0 Pobeda
23.04.2011 16:00 Sloga 3 : 1 Polet (R)
23.04.2011 Mladost 3 : 0 Omladinac
23.04.2011 Navalin 2 : 2 Mladost
23.04.2011 Goblen 1 : 4 Nomanica
23.04.2011 Veliko Trnjane 7 : 2 Moravac
23.04.2011 Umac 1 : 2 Gornje Krajince
23.04.2011 17:00 Mladi Radnik 3 : 0 Radnicki
23.04.2011 17:00 Ursule 3 : 0 Napredak
23.04.2011 16:00 Župski biseri 4 : 0 Mladi Radnik
23.04.2011 16:00 Borac 1 : 0 Jedinstvo
23.04.2011 16:00 Pobeda 1 : 3 Donji Kopaonik
23.04.2011 16:00 Lokomotiva 0 : 1 Hajduk
23.04.2011 16:00 Elektrovojvodina 1 : 0 Mala Bosna
23.04.2011 16:30 Poljoprivrednik 0 : 0 Udarnik
23.04.2011 16:30 Bratstvo 4 : 1 Žednik
23.04.2011 16:00 Naftagas 4 : 0 Jedinstvo
23.04.2011 16:00 Radnički 1 : 0 OFK Gradnulica
23.04.2011 16:00 Radnički Ratar 4 : 1 Banat
23.04.2011 16:00 Lehel 2 : 0 Gradnulica Bečkerek
23.04.2011 16:00 Glogonj 3 : 0 Borac (P)
23.04.2011 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Ševac
23.04.2011 16:00 Graničar 6 : 1 OFK Metalac
23.04.2011 16:00 Stražilovo Milan 6 : 2 Vinogradar
23.04.2011 16:00 Bačka 0 : 1 TSK
23.04.2011 16:00 Mladost 6 : 2 Proleter
23.04.2011 16:00 OFK Sirig 2 : 0 Borac
23.04.2011 16:00 Dinamo 1 : 1 Fruškogorac
23.04.2011 16:00 Fruškogorski partizan 1 : 1 Partizan
23.04.2011 13:30 Podunavac 2 : 1 Dunav
23.04.2011 13:30 ČSK Čortanovci 2 : 3 Polet
23.04.2011 13:30 Sloga Borac 10 : 1 Borac
23.04.2011 13:30 Sloga 0 : 2 Sremac
23.04.2011 14:00 Šumar 5 : 0 Mladost
23.04.2011 14:00 Sloven 9 : 0 Sloboda
23.04.2011 14:00 Graničar 0 : 3 Lovac
23.04.2011 14:00 Popinci 3 : 0 Kameni
23.04.2011 14:00 Sremac 5 : 0 Srem
23.04.2011 14:00 OFK Brestač 1 : 0 Napredak
23.04.2011 17:00 Krtinska 1 : 3 Vranić
23.04.2011 17:00 BSK 1 : 3 Šumadija
23.04.2011 17:00 TEK Sloga 6 : 2 Budućnost
23.04.2011 17:00 Stara Čaršija 1 : 0 Miločajac
23.04.2011 16:00 Metalac 5 : 0 Napredak (B)
23.04.2011 16:00 Proleter 2 : 0 Dunav
23.04.2011 16:00 7 juli 5 : 1 Burovac
23.04.2011 16:00 Mlava 3 : 1 Radnik
23.04.2011 16:00 Busur 1 : 0 B.S.K.
23.04.2011 16:00 Budućnost 0 : 1 Zadrugar
23.04.2011 16:00 Soko 2 : 2 Obilić
23.04.2011 16:00 Dobrnje 3 : 4 Laolac
23.04.2011 16:00 Trgovački 8 : 2 Melnica
23.04.2011 16:00 Napredak 2 : 1 Vukan
23.04.2011 16:00 Mladost 9 : 0 Brana Paunović
23.04.2011 16:00 Sloboda 1 : 0 Rudar
23.04.2011 Bečevica 2 : 0 Polet
23.04.2011 Kotlenik 1 : 1 Jedinstvo
23.04.2011 Mladost 2 : 1 Mladi Radnik
23.04.2011 16:00 Venčani 1 : 2 Ranilović
23.04.2011 16:00 22 Februar 0 : 2 Brezovac
23.04.2011 17:00 7. Juli 1 : 6 Jedinstvo
23.04.2011 17:00 Cerova 1 : 2 Krasava
23.04.2011 16:30 Polet 2 : 2 Prva Iskra
23.04.2011 16:30 Borac (L) 5 : 1 Milan Orlić
23.04.2011 16:30 Premijer 3 : 0 Napredak
23.04.2011 16:30 Stojan Lazarac 1 : 2 Omladinac
23.04.2011 16:30 Napredak (R) 2 : 2 Sloga
23.04.2011 16:30 Culjkovic 2 : 1 Cer
23.04.2011 16:30 Savacijum 2 : 2 Fortuna
23.04.2011 16:30 Buducnost 5 : 1 Napredak (S)
23.04.2011 Rudar 2 : 1 Mladi Radnik
23.04.2011 Mladost 2 : 0 Topoljak
23.04.2011 16:00 Bukovica 1 : 1 Rasina
23.04.2011 16:00 Polet 1 : 3 Sloga
23.04.2011 16:00 Rasinac 3 : 1 Mudrakovac
23.04.2011 16:00 Grkljane 0 : 3 Vitanovac 08
23.04.2011 16:00 Jablanica 0 : 0 Sebecevac
23.04.2011 16:00 Parunovac 5 : 1 Kruševica
23.04.2011 16:00 BSK 0 : 5 Zabare
23.04.2011 16:00 Dušan Ristić 5 : 0 Padez
23.04.2011 16:00 Srnje 1 : 2 Globoder
23.04.2011 16:00 Mladost 0 : 3 Kapidzija
23.04.2011 16:00 Modrica 3 : 0 Ribare
23.04.2011 16:00 Agrobanat 1 : 7 Graničar
23.04.2011 16:30 Neštin 5 : 1 Sloga
23.04.2011 16:30 Naša Zvezda 7 : 1 Labudnjača
23.04.2011 16:30 Borac 2 : 3 Kulpin
23.04.2011 16:30 Mladost 4 : 3 Bački Hajduk
23.04.2011 15:00 OFK Meljak 0 : 3 Lisović 1977
23.04.2011 Stojnik 6 : 2 Ropočevo
23.04.2011 Crvena Zvezda 0 : 1 Vis
23.04.2011 Nemenikuće 2 : 1 Mladost (MI)
23.04.2011 Mladost (G) 3 : 0 Rogača
23.04.2011 4 juli (MP) 0 : 2 Kosmaj
23.04.2011 Sibnica 8 : 1 Slatina
23.04.2011 10:00 Kapedunum 0 : 2 Mladost
23.04.2011 17:00 Petka 1 : 0 Mladost
23.04.2011 17:00 Strmovo 3 : 0 Dimitrije Tucovic
23.04.2011 13:00 Sušica 2 : 2 Lemind Lavice
23.04.2011 11:00 Spartak Jaffa 9 : 0 Novi Bečej
23.04.2011 16:00 Šabac 1 : 1 Unafortuna 04
23.04.2011 15:00 Napredak 10 : 0 Mačva
23.04.2011 13:00 Sloga 0 : 3 Požarevac
23.04.2011 13:00 LASK 2 : 2 Mašinac PZP
23.04.2011 Rubin 3 : 2 ŽFK Fruškogorac
23.04.2011 Kalemegdan 1 : 1 Ravangrad
23.04.2011 13:00 Sloga 1 : 0 Vojvodina
23.04.2011 11:00 Čukarički Stankom 2 : 1 Borac
23.04.2011 10:00 Železničar 0 : 1 Crvena zvezda
23.04.2011 13:00 Banat 1 : 2 Radnički 1923
23.04.2011 14:00 Crvenka 6 : 0 Graničar
23.04.2011 14:00 Polet 13 : 2 BSK
23.04.2011 14:00 Stanišić 2 : 2 Radnički
23.04.2011 14:00 Borac 10 : 0 PIK
23.04.2011 Mladi radnik (P) 2 : 2 Morava (VP)
23.04.2011 Mladi radnik (R) 1 : 0 GFK Jasenica 1911
23.04.2011 15:00 Sloga 2 : 0 Vojvodina
23.04.2011 11:00 Napredak 3 : 5 OFK Beograd
23.04.2011 Mladi radnik (P) 4 : 1 Morava
23.04.2011 Železničar (P) 0 : 3 GFK Jasenica 1911
23.04.2011 14:30 Potisje 6 : 1 Krivaja
23.04.2011 14:30 Sloboda 1 : 4 Vinogradar
23.04.2011 14:30 Panonija IM Topola 1 : 2 Čoka
23.04.2011 14:30 Njegoš 0 : 1 Subotica
23.04.2011 13:30 Preporod 1 : 1 Proleter
23.04.2011 11:00 Kruševac 2 : 1 Smederevo
23.04.2011 11:00 Radnički 1923 3 : 0 Zemun
23.04.2011 10:00 Rad 2 : 0 Bežanija
23.04.2011 13:00 Sloga 3 : 1 Loznica
23.04.2011 13:00 Borac 1 : 1 Partizan
23.04.2011 13:00 Napredak 2 : 2 OFK Paraćin
23.04.2011 10:00 Čantavir 2 : 3 Potisje
23.04.2011 Homoljac 5 : 1 Zvižd
23.04.2011 Mladi radnik (R) 1 : 4 GFK Jasenica 1911

Odbojka

23.04.2011 17:00 Topličanin 3 : 2 Vranje
23.04.2011 18:00 Đerdap 3 : 0 Radan
23.04.2011 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Novi Pazar-Junior
23.04.2011 12:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Lučani
23.04.2011 13:00 Brezovica 0 : 3 Užice
23.04.2011 14:30 Antena 2 : 3 Metalac Takovo
23.04.2011 12:00 Knez Lazar 1 : 3 Partizan

Rukomet

23.04.2011 19:00 Požarevac 33 : 40 Crvena Zvezda
23.04.2011 18:00 Smederevo 26 : 27 Radnički
23.04.2011 19:00 Planinka Prolom voda 25 : 24 Vranje
23.04.2011 19:00 Metaloplastika 28 : 26 Priboj
23.04.2011 19:30 Kolubara 34 : 31 Dinamo
23.04.2011 18:00 Crvenka 27 : 25 Jugović Unimet
23.04.2011 19:00 Vrbas Carnex 35 : 29 Proleter Naftagas
23.04.2011 19:00 Jagodina 26 : 31 Rudar
23.04.2011 18:00 Metalac 28 : 30 Studentski grad
23.04.2011 18:00 Radnički 29 : 31 Novi Beograd
23.04.2011 18:00 Smederevo 2 28 : 24 Stari grad
23.04.2011 18:00 Šamot 65 30 : 33 Sindjelić
23.04.2011 18:00 Majdanpek 28 : 30 Radnički Morava
23.04.2011 18:00 Sloga 22 : 32 Kolubara 2
23.04.2011 18:00 Mladost Palanački Kiseljak 26 : 28 Morava Dunav Osiguranje
23.04.2011 20:00 Arilje 32 : 27 Dubočica 54
23.04.2011 14:30 Trepča 27 : 27 Sloga
23.04.2011 Paraćin 27 : 24 Rtanj
23.04.2011 Radan 28 : 20 Hajduk Veljko
23.04.2011 19:00 Radnički Resavac 34 : 27 Napredak
23.04.2011 18:00 Radnički 36 : 27 Sloga
23.04.2011 18:00 Železnik 1963 29 : 15 Loznica grad
23.04.2011 18:00 Jagodina 2 34 : 26 Slodes
23.04.2011 18:00 Metalac-Valjevo 17 : 36 Crvena Zvezda 2
23.04.2011 18:00 Mladi Radnik 17 : 20 Zemun
23.04.2011 19:00 Kopaonik 21 : 33 Knjaževac
23.04.2011 14:30 Crveni krst 34 : 25 Župa
23.04.2011 Dubočica 26 : 5 Radan
23.04.2011 Morava Han 16 : 21 Niška Banja

Vaterpolo

Kvalifikacije za 5.mesto
Kvalifikacije za 5.mesto: Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kvalifikacije za 5.mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.04.2011 19:00 ŽAK 15 : 5 TENT 1:0
18.04.2011 20:30 Niš 4 : 7 Banjica 0:1
23.04.2011 21:00 TENT 7 : 14 ŽAK 0:2
23.04.2011 20:30 Banjica 5 : 3 Niš 2:0
Fajnal for finale: finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.04.2011 19:00 TENT 5 : 6 Banjica 0:1
Fajnal for finale: treće mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.04.2011 17:00 Dunav 12 : 7 Singidunum 1:0
Fajnal for polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.04.2011 17:00 Singidunum 4 : 9 Banjica 0:1
09.04.2011 19:00 Dunav 4 : 9 TENT 0:1
Četvrtfinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.03.2011 19:00 Zemun 9 : 11 Singidunum 0:1
30.03.2011 19:00 Spartak 10 : 10 Banjica 1:1
30.03.2011 19:00 Goč 10 : 6 TENT 1:0
30.03.2011 19:00 Bečejac 7 : 5 Dunav 1:0
02.04.2011 19:00 Singidunum 12 : 11 Zemun 2:0
02.04.2011 19:00 Banjica 15 : 8 Spartak 2:0
02.04.2011 19:00 TENT 12 : 7 Goč 2:0
02.04.2011 19:00 Dunav 11 : 1 Bečejac 2:0
Baraž
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04.2011 19:00 Šabac 13 : 7 Senta
02.04.2011 19:00 Senta 7 : 10 Mladost
03.04.2011 19:00 Mladost 5 : 9 Šabac
23.04.2011 Taš 2000 14 : 6 Senta Yordo
23.04.2011 ŽAK 10 : 8 Partizan
LIGA PIONIRA OPSTINE ARANDJELOVAC Mladi Rudar Bukovik - Kmf Arandjelovac Zvezda 2 ; 6 Strelci: VUKOVIC STEFAN 4,OGNJEN JANICIJEVIC 1,DUSAN SUZIC 1
MisoGaming i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
MisoGaming je tipovao utakmicu
MisoGaming i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Boco i još 1 korisnika su tipovali utakmicu