25.05
17:00
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
3
2
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 2 | Car Konstantin | |||||
25.05
17:00
Kopaonik
SinÄeliÄ
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Kopaonik | 1 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
25.05
17:00
Hajduk Veljko
SFK Moravac
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | SFK Moravac | |||||
25.05
17:00
DuboÄica 1923
ŽitoraÄa
1
0
|
25.05.2014 17:00 | DuboÄica 1923 | 1 : 0 | ŽitoraÄa |
25.05
16:30
RadniÄki (NP)
Jedinstvo (NB)
0
1
|
25.05.2014 16:30 | RadniÄki (NP) | 0 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
25.05
16:30
BaÄka (BP)
PaliÄ
3
1
|
25.05.2014 16:30 | BaÄka (BP) | 3 : 1 | PaliÄ | |||||
25.05
16:30
Banat
Dunav
0
0
|
25.05.2014 16:30 | Banat | 0 : 0 | Dunav | |||||
25.05
16:30
Sloga
Senta
1
0
|
25.05.2014 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Senta | |||||
25.05
16:30
RadniÄki (Å )
RadniÄki (S)
4
0
|
25.05.2014 16:30 | RadniÄki (Å ) | 4 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
25.05
16:30
Tekstilac
Novi Sad
0
2
|
25.05.2014 16:30 | Tekstilac | 0 : 2 | Novi Sad | |||||
25.05
16:30
BaÄka 1901
RadniÄki (SM)
2
0
|
25.05.2014 16:30 | BaÄka 1901 | 2 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
25.05
16:30
Dinamo
ÄSK Pivara
0
0
|
25.05.2014 16:30 | Dinamo | 0 : 0 | ÄSK Pivara |
25.05
17:00
Polet
Orlovac
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Polet | 2 : 0 | Orlovac |
25.05
17:00
Å umadija
Å umadinac (B)
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Å umadija | 2 : 1 | Å umadinac (B) |
25.05
17:00
Zaplanjac
TopliÄanin
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Zaplanjac | 2 : 0 | TopliÄanin | |||||
25.05
17:00
Pukovac
Rudar Alpos
6
0
|
25.05.2014 17:00 | Pukovac | 6 : 0 | Rudar Alpos | |||||
25.05
17:00
Sloga
Balkanski
0
0
|
25.05.2014 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Balkanski | |||||
25.05
17:00
Svrljig
Lužnica
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Svrljig | 3 : 0 | Lužnica | |||||
25.05
17:00
Dinamo
Pusta Reka
5
1
|
25.05.2014 17:00 | Dinamo | 5 : 1 | Pusta Reka | |||||
25.05
17:00
Radan
Vlasina
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Radan | 1 : 0 | Vlasina | |||||
25.05
17:00
Napredak
BuduÄnost
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
25.05
17:00
BSK Bujanovac
Bukovik
2
2
|
25.05.2014 17:00 | BSK Bujanovac | 2 : 2 | Bukovik |
25.05
17:00
OFK Bor
Lugomir
4
1
|
25.05.2014 17:00 | OFK Bor | 4 : 1 | Lugomir | |||||
25.05
17:00
Dragocvet
Trajal
4
1
|
25.05.2014 17:00 | Dragocvet | 4 : 1 | Trajal | |||||
25.05
17:00
Borac (B)
Rudar
3
4
|
25.05.2014 17:00 | Borac (B) | 3 : 4 | Rudar | |||||
25.05
17:00
Dunav
Kablovi
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Dunav | 2 : 0 | Kablovi | |||||
25.05
17:00
Majdanpek
Rtanj
0
2
|
25.05.2014 17:00 | Majdanpek | 0 : 2 | Rtanj | |||||
25.05
17:00
Župa
SFS Borac
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Župa | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
25.05
17:00
RadniÄki
Rembas
1
3
|
25.05.2014 17:00 | RadniÄki | 1 : 3 | Rembas |
25.05
16:30
BileÄanin
Borac (StarÄevo)
3
1
|
25.05.2014 16:30 | BileÄanin | 3 : 1 | Borac (StarÄevo) | |||||
25.05
16:30
Tisa
Kozara
4
2
|
25.05.2014 16:30 | Tisa | 4 : 2 | Kozara | |||||
25.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Crvena Zvezda (RS)
4
4
|
25.05.2014 16:30 | Jedinstvo (BK) | 4 : 4 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
25.05
16:30
BaÄka (P)
VrŔac United
3
1
|
25.05.2014 16:30 | BaÄka (P) | 3 : 1 | VrÅ”ac United | |||||
25.05
16:30
RadniÄki (K)
Proleter
6
1
|
25.05.2014 16:30 | RadniÄki (K) | 6 : 1 | Proleter | |||||
25.05
16:30
VrŔac
TSC
0
2
|
25.05.2014 16:30 | VrŔac | 0 : 2 | TSC | |||||
25.05
16:30
Sloboda
OFK Kikinda
1
2
|
25.05.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | OFK Kikinda | |||||
25.05
16:30
BuduÄnost
Borac (Sakule)
1
0
|
25.05.2014 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Borac (Sakule) |
25.05
16:30
GraniÄar 1924
Srbobran
1
3
|
25.05.2014 16:30 | GraniÄar 1924 | 1 : 3 | Srbobran | |||||
25.05
16:30
Borac
Crvena Zvezda
4
1
|
25.05.2014 16:30 | Borac | 4 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
25.05
16:30
Cement
Polet
4
0
|
25.05.2014 16:30 | Cement | 4 : 0 | Polet | |||||
25.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
3
1
|
25.05.2014 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.05
16:30
PIK Prigrevica
JugoviÄ
3
0
|
25.05.2014 16:30 | PIK Prigrevica | 3 : 0 | JugoviÄ | |||||
25.05
10:00
Index
Hajduk
0
0
|
25.05.2014 10:00 | Index | 0 : 0 | Hajduk | |||||
25.05
16:30
Mladost
Vrbas
4
1
|
25.05.2014 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Vrbas |
25.05
17:30
BuduÄnost
Borac (V)
0
2
|
25.05.2014 17:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Borac (V) | |||||
25.05
17:30
Ribnica
Polet
2
3
|
25.05.2014 17:30 | Ribnica | 2 : 3 | Polet | |||||
25.05
17:30
Morava
Radnik
1
0
|
25.05.2014 17:30 | Morava | 1 : 0 | Radnik | |||||
25.05
17:30
BraÄa VukoviÄ
Mataruge
2
0
|
25.05.2014 17:30 | BraÄa VukoviÄ | 2 : 0 | Mataruge | |||||
25.05
17:30
Lazac
Kraljevo Hajduk
2
0
|
25.05.2014 17:30 | Lazac | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
25.05
17:30
Ibar
RadniÄki
0
1
|
25.05.2014 17:30 | Ibar | 0 : 1 | RadniÄki |
25.05
17:00
Slatina
Backovac Junajted
6
2
|
25.05.2014 17:00 | Slatina | 6 : 2 | Backovac Junajted | |||||
25.05
17:00
Miokovci
Jedinstvo (GG)
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Miokovci | 2 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
25.05
17:00
Morava
Prijevor
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Morava | 1 : 2 | Prijevor | |||||
25.05
17:00
Napredak
GoruŔica
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 3 : 0 | GoruŔica | |||||
25.05
17:00
Omladinac
Mladost (P)
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Mladost (P) | |||||
25.05
17:00
OvÄar
Mladost (A)
5
0
|
25.05.2014 17:00 | OvÄar | 5 : 0 | Mladost (A) | |||||
25.05
17:00
Rudar
Spartak
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Rudar | 3 : 0 | Spartak | |||||
25.05
17:00
Donja Vrbava
Jedinstvo (K)
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Donja Vrbava | 3 : 1 | Jedinstvo (K) |
25.05
16:30
OFK Bagremar
Å umadinac
1
1
|
25.05.2014 16:30 | OFK Bagremar | 1 : 1 | Å umadinac | |||||
25.05
16:30
Vinogradi DB
BuduÄnost
4
3
|
25.05.2014 16:30 | Vinogradi DB | 4 : 3 | BuduÄnost | |||||
25.05
16:30
Srbija
Partizan
2
0
|
25.05.2014 16:30 | Srbija | 2 : 0 | Partizan | |||||
25.05
16:30
KoriÄani
SuŔica
1
6
|
25.05.2014 16:30 | KoriÄani | 1 : 6 | SuÅ”ica | |||||
25.05
16:30
Kolonija
Jedinstvo
0
0
|
25.05.2014 16:30 | Kolonija | 0 : 0 | Jedinstvo |
25.05
ZveÄan
MoŔa
3
0
|
25.05.2014 | ZveÄan | 3 : 0 | MoÅ”a |
25.05
16:30
Bresje Superior
Proleter
1
2
|
25.05.2014 16:30 | Bresje Superior | 1 : 2 | Proleter | |||||
25.05
16:30
BuduÄnost (MK)
SASK
6
4
|
25.05.2014 16:30 | BuduÄnost (MK) | 6 : 4 | SASK | |||||
25.05
16:30
Polet
Pobeda
3
0
|
25.05.2014 16:30 | Polet | 3 : 0 | Pobeda | |||||
25.05
16:30
GlavaÅ”
ŽelezniÄar (K)
3
0
|
25.05.2014 16:30 | GlavaÅ” | 3 : 0 | ŽelezniÄar (K) | |||||
25.05
16:30
Sloboda
BuduÄnost (R)
3
0
|
25.05.2014 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | BuduÄnost (R) | |||||
25.05
16:30
BaÄinac
Borac
1
0
|
25.05.2014 16:30 | BaÄinac | 1 : 0 | Borac | |||||
25.05
16:30
Osipaonica
Å umadija
2
0
|
25.05.2014 16:30 | Osipaonica | 2 : 0 | Å umadija | |||||
25.05
11:00
ŽelezniÄar (S)
Mladi borac
1
0
|
25.05.2014 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 1 : 0 | Mladi borac |
25.05
16:30
Mlava
Basarac
2
0
|
25.05.2014 16:30 | Mlava | 2 : 0 | Basarac | |||||
25.05
16:30
Makce
Äerdap
1
3
|
25.05.2014 16:30 | Makce | 1 : 3 | Äerdap | |||||
25.05
16:30
Mladost
Omladinac
3
0
|
25.05.2014 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Omladinac | |||||
25.05
16:30
Rudar
Beli Orao
3
0
|
25.05.2014 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Beli Orao | |||||
25.05
16:30
RSK
Petar Dobrnjac
3
2
|
25.05.2014 16:30 | RSK | 3 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
25.05
16:30
Sloga
TrgovaÄki
2
1
|
25.05.2014 16:30 | Sloga | 2 : 1 | TrgovaÄki | |||||
25.05
16:30
Integral
Napredak 1936
3
2
|
25.05.2014 16:30 | Integral | 3 : 2 | Napredak 1936 |
25.05
16:30
ŽelezniÄar
Jedinstvo (K)
3
0
|
25.05.2014 16:30 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
25.05
16:30
Ariljska rampa
GP Zlatibor
1
2
|
25.05.2014 16:30 | Ariljska rampa | 1 : 2 | GP Zlatibor |
25.05
17:00
Rad
Orljane
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Rad | 3 : 1 | Orljane | |||||
25.05
17:00
Morava
Mladi Radnik
1
4
|
25.05.2014 17:00 | Morava | 1 : 4 | Mladi Radnik | |||||
25.05
17:00
Zemljoradnik
MaloŔiŔte
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Zemljoradnik | 1 : 3 | MaloŔiŔte | |||||
25.05
17:00
Borac (T)
Borac (A)
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Borac (T) | 3 : 0 | Borac (A) | |||||
25.05
17:00
RasovaÄa
RadniÄki 1947 (Ä)
7
4
|
25.05.2014 17:00 | RasovaÄa | 7 : 4 | RadniÄki 1947 (Ä) |
25.05
16:30
Omladinac
Proleter (DV)
1
0
|
25.05.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Proleter (DV) | |||||
25.05
16:30
Mladost (M)
Jedinstvo
1
3
|
25.05.2014 16:30 | Mladost (M) | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
25.05
16:30
Moravac 1948
Mladost (L)
3
4
|
25.05.2014 16:30 | Moravac 1948 | 3 : 4 | Mladost (L) | |||||
25.05
16:30
Sloboda
Crvena zastava
1
0
|
25.05.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Crvena zastava | |||||
25.05
16:30
OFK NiÅ”
BuduÄnost
2
1
|
25.05.2014 16:30 | OFK NiÅ” | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
25.05
16:30
Aluminjum
Brzi Brod
5
4
|
25.05.2014 16:30 | Aluminjum | 5 : 4 | Brzi Brod | |||||
25.05
16:30
Morava
VrtiŔte
4
1
|
25.05.2014 16:30 | Morava | 4 : 1 | VrtiŔte | |||||
25.05
16:30
Proleter (M)
Rudar
2
4
|
25.05.2014 16:30 | Proleter (M) | 2 : 4 | Rudar |
25.05
17:00
Plantaža
Jablanica
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Plantaža | 1 : 2 | Jablanica | |||||
25.05
11:00
Lemind Livnica
Progres
0
2
|
25.05.2014 11:00 | Lemind Livnica | 0 : 2 | Progres | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo (B)
BuduÄnost
5
0
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo (B) | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
25.05
17:00
Å umadija
Jedinstvo (GS)
0
2
|
25.05.2014 17:00 | Å umadija | 0 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
25.05
17:00
Mladi Borac
Jedinstvo (G)
7
0
|
25.05.2014 17:00 | Mladi Borac | 7 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
25.05
17:00
ZloÄudovo
Sloga
3
0
|
25.05.2014 17:00 | ZloÄudovo | 3 : 0 | Sloga | |||||
25.05
17:00
Umac
Äekmin
4
3
|
25.05.2014 17:00 | Umac | 4 : 3 | Äekmin | |||||
25.05
17:00
Gradac
BobiŔte
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Gradac | 1 : 3 | BobiŔte | |||||
25.05
17:00
RadniÄki
VuÄje
3
1
|
25.05.2014 17:00 | RadniÄki | 3 : 1 | VuÄje |
25.05
17:00
Kosanica
Polet
7
0
|
25.05.2014 17:00 | Kosanica | 7 : 0 | Polet | |||||
25.05
17:00
DunÄerski
Svetlost
2
1
|
25.05.2014 17:00 | DunÄerski | 2 : 1 | Svetlost | |||||
25.05
17:00
Borac
N.S. Tatko
0
2
|
25.05.2014 17:00 | Borac | 0 : 2 | N.S. Tatko | |||||
25.05
17:00
Pobeda
DobriÄ
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Pobeda | 1 : 2 | DobriÄ | |||||
25.05
17:00
Omladinac
Jastrebac
2
7
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac | 2 : 7 | Jastrebac | |||||
25.05
17:00
Jug Bogdan
Partizanski put
4
0
|
25.05.2014 17:00 | Jug Bogdan | 4 : 0 | Partizanski put | |||||
25.05
17:00
Kosovac
Trbunje
3
2
|
25.05.2014 17:00 | Kosovac | 3 : 2 | Trbunje |
25.05
17:00
Jedinstvo ( B.P)
Sloga
6
0
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo ( B.P) | 6 : 0 | Sloga | |||||
25.05
17:00
ŽeljuŔa
Zadrugar
3
4
|
25.05.2014 17:00 | ŽeljuŔa | 3 : 4 | Zadrugar | |||||
25.05
17:00
Napredak
Vladimir DurkoviÄ
5
2
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 5 : 2 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
25.05
11:00
Jedinstvo ( P )
Tanasko RajiÄ
5
2
|
25.05.2014 11:00 | Jedinstvo ( P ) | 5 : 2 | Tanasko RajiÄ |
25.05
17:00
TreŔnjevka
PÄinja
2
8
|
25.05.2014 17:00 | TreÅ”njevka | 2 : 8 | PÄinja | |||||
25.05
17:00
Vranjska Banja
Nebeski AnÄeli
1
6
|
25.05.2014 17:00 | Vranjska Banja | 1 : 6 | Nebeski AnÄeli | |||||
25.05
17:00
Levosoje
Mladost (S)
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Levosoje | 2 : 0 | Mladost (S) | |||||
25.05
17:00
Ternoci
Mladost (B)
0
0
|
25.05.2014 17:00 | Ternoci | 0 : 0 | Mladost (B) |
25.05
17:00
Mineralac
Sloga (B)
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Mineralac | 3 : 0 | Sloga (B) | |||||
25.05
17:00
Rudar
Glama
3
2
|
25.05.2014 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Glama |
25.05
17:00
Ugljare
Sitnica
7
2
|
25.05.2014 17:00 | Ugljare | 7 : 2 | Sitnica | |||||
25.05
17:00
Gracko
Äaglavica
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Gracko | 3 : 0 | Äaglavica |
25.05
17:30
VinoraÄa
Mladost (D)
4
2
|
25.05.2014 17:30 | VinoraÄa | 4 : 2 | Mladost (D) | |||||
25.05
17:30
BuduÄnost
KuŔiljevo
6
2
|
25.05.2014 17:30 | BuduÄnost | 6 : 2 | KuÅ”iljevo | |||||
25.05
17:30
OFK Bratstvo
Sloga
4
0
|
25.05.2014 17:30 | OFK Bratstvo | 4 : 0 | Sloga | |||||
25.05
17:30
LevaÄ
Jedinstvo
3
1
|
25.05.2014 17:30 | LevaÄ | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.05
17:30
Bratstvo
Napredak (D)
5
1
|
25.05.2014 17:30 | Bratstvo | 5 : 1 | Napredak (D) | |||||
25.05
17:30
Mladost (K)
OFK Tekstilac
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Mladost (K) | 3 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
25.05
17:30
Morava 1918
Mladost (J)
3
2
|
25.05.2014 17:30 | Morava 1918 | 3 : 2 | Mladost (J) | |||||
25.05
11:00
BSK
Morava (R)
1
3
|
25.05.2014 11:00 | BSK | 1 : 3 | Morava (R) |
25.05
17:00
Naupare
Äitluk
4
5
|
25.05.2014 17:00 | Naupare | 4 : 5 | Äitluk | |||||
25.05
17:00
Mladost
Poljoprivrednik
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
25.05
17:00
Trudbenik
Jasika
3
3
|
25.05.2014 17:00 | Trudbenik | 3 : 3 | Jasika | |||||
25.05
17:00
TemniÄ 1924
Å anac
6
0
|
25.05.2014 17:00 | TemniÄ 1924 | 6 : 0 | Å anac | |||||
25.05
17:00
Vinogradar
FUD
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Vinogradar | 1 : 2 | FUD | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo 1936
Sloga ÄiÄevac
0
5
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo 1936 | 0 : 5 | Sloga ÄiÄevac | |||||
25.05
17:00
Pepeljevac
Gradina
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Pepeljevac | 0 : 3 | Gradina | |||||
25.05
17:00
BoŔnjane
Sloga DaŔnica
1
1
|
25.05.2014 17:00 | BoŔnjane | 1 : 1 | Sloga DaŔnica | |||||
25.05
17:00
MaÄkovac
Jastrebac
3
2
|
25.05.2014 17:00 | MaÄkovac | 3 : 2 | Jastrebac |
25.05
11:00
Sloga
KljuÄ
3
6
|
25.05.2014 11:00 | Sloga | 3 : 6 | KljuÄ | |||||
25.05
17:00
Brodoremont
Branik
4
0
|
25.05.2014 17:00 | Brodoremont | 4 : 0 | Branik | |||||
25.05
17:00
Rajac
PoreÄ
3
3
|
25.05.2014 17:00 | Rajac | 3 : 3 | PoreÄ | |||||
25.05
17:00
Rudna Glava
Blizna
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Rudna Glava | 2 : 0 | Blizna | |||||
25.05
17:00
Brestovac
RadniÄki
5
1
|
25.05.2014 17:00 | Brestovac | 5 : 1 | RadniÄki | |||||
25.05
17:00
Slatina
Nemetali
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Slatina | 1 : 2 | Nemetali |
25.05
16:30
Omladinac
Mladost
0
5
|
25.05.2014 16:30 | Omladinac | 0 : 5 | Mladost | |||||
25.05
16:30
Polet
Å SK
2
2
|
25.05.2014 16:30 | Polet | 2 : 2 | Å SK | |||||
25.05
16:30
OFK Knjaz
OsniÄ
1
4
|
25.05.2014 16:30 | OFK Knjaz | 1 : 4 | OsniÄ | |||||
25.05
16:30
Rudar (VÄ)
BuÄje
4
1
|
25.05.2014 16:30 | Rudar (VÄ) | 4 : 1 | BuÄje | |||||
25.05
16:30
TrebiÄ
Midžor
3
1
|
25.05.2014 16:30 | TrebiÄ | 3 : 1 | Midžor | |||||
25.05
16:30
Borac
Rudar (P)
3
1
|
25.05.2014 16:30 | Borac | 3 : 1 | Rudar (P) | |||||
25.05
16:30
Sloga
Rgotina
4
3
|
25.05.2014 16:30 | Sloga | 4 : 3 | Rgotina |
25.05
17:30
Partizan (G)
BuduÄnost (A)
5
0
|
25.05.2014 17:30 | Partizan (G) | 5 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
25.05
17:30
Jugoslavija
RadniÄki (B)
1
0
|
25.05.2014 17:30 | Jugoslavija | 1 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
25.05
17:30
ŽelezniÄar
Kolonija
3
0
|
25.05.2014 17:30 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Kolonija | |||||
25.05
17:30
Vulturul
Sloga (P)
1
2
|
25.05.2014 17:30 | Vulturul | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
25.05
17:30
Sloga (BNS)
Vojvodina
2
0
|
25.05.2014 17:30 | Sloga (BNS) | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
25.05
17:30
Crvena zvezda
BAK
5
2
|
25.05.2014 17:30 | Crvena zvezda | 5 : 2 | BAK | |||||
25.05
17:30
Polet
Mladost (O)
4
1
|
25.05.2014 17:30 | Polet | 4 : 1 | Mladost (O) | |||||
25.05
17:30
Slavija
Tempo
7
1
|
25.05.2014 17:30 | Slavija | 7 : 1 | Tempo |
25.05
17:00
Äantavir
Jadran
0
7
|
25.05.2014 17:00 | Äantavir | 0 : 7 | Jadran | |||||
25.05
17:00
Proleter
Panonija IM Topola
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
25.05
17:00
BaÄka
BajŔa
2
2
|
25.05.2014 17:00 | BaÄka | 2 : 2 | BajÅ”a | |||||
25.05
17:00
Olimpija (TS)
Tavankut
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Olimpija (TS) | 3 : 1 | Tavankut | |||||
25.05
10:00
Subotica
Äoka
11
0
|
25.05.2014 10:00 | Subotica | 11 : 0 | Äoka |
25.05
17:00
RadniÄki (S)
Begej
2
0
|
25.05.2014 17:00 | RadniÄki (S) | 2 : 0 | Begej | |||||
25.05
17:00
Potisje
Borac
2
3
|
25.05.2014 17:00 | Potisje | 2 : 3 | Borac | |||||
25.05
17:00
Rusanda
Krajina
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Rusanda | 1 : 2 | Krajina | |||||
25.05
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina (NM)
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
25.05
17:00
Mladost Bambi
Zadrugar
5
1
|
25.05.2014 17:00 | Mladost Bambi | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo
RadniÄki (Z)
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | RadniÄki (Z) | |||||
25.05
17:00
Vojvodina (B)
Naftagas
2
2
|
25.05.2014 17:00 | Vojvodina (B) | 2 : 2 | Naftagas | |||||
25.05
17:00
Omladinac
Vojvodina (P)
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Vojvodina (P) |
25.05
17:00
Kordun
Polet
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Kordun | 1 : 1 | Polet | |||||
25.05
17:00
Omladinac (B)
Mladost APA
0
1
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac (B) | 0 : 1 | Mladost APA | |||||
25.05
17:00
BSK
StaniÅ”iÄ
6
2
|
25.05.2014 17:00 | BSK | 6 : 2 | StaniÅ”iÄ | |||||
25.05
17:00
Omladinac (D)
Borac
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Borac |
25.05
17:00
BuduÄnost
ŽelezniÄar
8
0
|
25.05.2014 17:00 | BuduÄnost | 8 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
25.05
17:00
Jadran
LSK LaÄarak
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Jadran | 1 : 0 | LSK LaÄarak | |||||
25.05
17:00
RadniÄki
Sremac
2
1
|
25.05.2014 17:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Sremac | |||||
25.05
17:00
Ljukovo
Hajduk 1932
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Ljukovo | 3 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
25.05
17:00
Donji Petrovci
Kupinovo
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Donji Petrovci | 2 : 1 | Kupinovo |
25.05
17:00
Tvrdjava
BuduÄnost (G)
0
2
|
25.05.2014 17:00 | Tvrdjava | 0 : 2 | BuduÄnost (G) | |||||
25.05
17:00
BuduÄnost (M)
Mladost (T)
2
0
|
25.05.2014 17:00 | BuduÄnost (M) | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
25.05
17:00
Petrovaradin
Borac
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Petrovaradin | 1 : 2 | Borac | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo
TSK
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | TSK | |||||
25.05
17:00
Sutjeska
Veternik
8
2
|
25.05.2014 17:00 | Sutjeska | 8 : 2 | Veternik | |||||
25.05
17:00
Mladost (BP)
Vojvodina (T)
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Mladost (BP) | 3 : 1 | Vojvodina (T) |
25.05
17:30
Vrnjci
Stubal
3
4
|
25.05.2014 17:30 | Vrnjci | 3 : 4 | Stubal | |||||
25.05
17:30
Zvezda
Proleter
2
3
|
25.05.2014 17:30 | Zvezda | 2 : 3 | Proleter | |||||
25.05
17:30
Gruža
Äibukovac
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Gruža | 3 : 0 | Äibukovac | |||||
25.05
17:30
Morava (S)
Napredak
2
2
|
25.05.2014 17:30 | Morava (S) | 2 : 2 | Napredak | |||||
25.05
17:30
Partizan
Å umadija
3
3
|
25.05.2014 17:30 | Partizan | 3 : 3 | Å umadija |
25.05
17:30
Jelica
Sloga
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Jelica | 3 : 0 | Sloga | |||||
25.05
17:30
Dedinje Junajted
Bratstvo
1
0
|
25.05.2014 17:30 | Dedinje Junajted | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
25.05
11:00
Prilike
Kotraža
2
2
|
25.05.2014 11:00 | Prilike | 2 : 2 | Kotraža | |||||
25.05
17:30
Vrelo
Brezova
1
3
|
25.05.2014 17:30 | Vrelo | 1 : 3 | Brezova | |||||
25.05
17:30
Bjelica
Gradina
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Bjelica | 3 : 0 | Gradina | |||||
25.05
17:30
RadniÄki
Jedinstvo (P)
2
5
|
25.05.2014 17:30 | RadniÄki | 2 : 5 | Jedinstvo (P) |
25.05
17:00
Kutlovo
Å umadija 1934
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Kutlovo | 3 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
25.05
17:00
Zastava
Borac
2
2
|
25.05.2014 17:00 | Zastava | 2 : 2 | Borac | |||||
25.05
17:00
Seljak
Sloga
3
2
|
25.05.2014 17:00 | Seljak | 3 : 2 | Sloga | |||||
25.05
17:00
Mladost TeferiÄ
KoŔutnjak
2
2
|
25.05.2014 17:00 | Mladost TeferiÄ | 2 : 2 | KoÅ”utnjak | |||||
25.05
17:00
Botunje
Kremenac
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Botunje | 1 : 1 | Kremenac | |||||
25.05
17:00
Mladost
OFK Žeželj
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Mladost | 2 : 1 | OFK Žeželj |
25.05
Mladost
Sloga
0
3
|
25.05.2014 | Mladost | 0 : 3 | Sloga | |||||
25.05
Jasenica
Omladinac
0
3
|
25.05.2014 | Jasenica | 0 : 3 | Omladinac |
25.05
Ravni Gaj
Å umadinac
4
3
|
25.05.2014 | Ravni Gaj | 4 : 3 | Å umadinac | |||||
25.05
Podunavac
Petrijevac
0
0
|
25.05.2014 | Podunavac | 0 : 0 | Petrijevac | |||||
25.05
Lunjevac
Drugovac
1
3
|
25.05.2014 | Lunjevac | 1 : 3 | Drugovac |
25.05
Slavija
Kolarac
0
3
|
25.05.2014 | Slavija | 0 : 3 | Kolarac | |||||
25.05
Skobalj
Jezava
2
2
|
25.05.2014 | Skobalj | 2 : 2 | Jezava | |||||
25.05
Papazovac
Vrbovac
3
1
|
25.05.2014 | Papazovac | 3 : 1 | Vrbovac | |||||
25.05
VuÄak
Sloga
1
0
|
25.05.2014 | VuÄak | 1 : 0 | Sloga |
25.05
16:30
BuduÄnost
Bata BuliÄ
1
0
|
25.05.2014 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Bata BuliÄ | |||||
25.05
16:30
Omladinac (B)
Omladinac (S)
4
2
|
25.05.2014 16:30 | Omladinac (B) | 4 : 2 | Omladinac (S) | |||||
25.05
16:30
Omladinac (M)
Mladost
7
1
|
25.05.2014 16:30 | Omladinac (M) | 7 : 1 | Mladost | |||||
25.05
16:30
Rudar
KrilaÅ”
5
3
|
25.05.2014 16:30 | Rudar | 5 : 3 | KrilaÅ” | |||||
25.05
16:30
DragoÅ”
Zadrugar
5
4
|
25.05.2014 16:30 | DragoÅ” | 5 : 4 | Zadrugar | |||||
25.05
16:30
RadniÄki
Polet
3
2
|
25.05.2014 16:30 | RadniÄki | 3 : 2 | Polet | |||||
25.05
16:30
Borac
Napredak
4
2
|
25.05.2014 16:30 | Borac | 4 : 2 | Napredak |
25.05
17:30
Volujac
KaraÄorÄe
2
0
|
25.05.2014 17:30 | Volujac | 2 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
25.05
17:30
TreŔnjevka
RadniÄki
2
2
|
25.05.2014 17:30 | TreÅ”njevka | 2 : 2 | RadniÄki | |||||
25.05
17:30
DumaÄa
CeriÄ
4
2
|
25.05.2014 17:30 | DumaÄa | 4 : 2 | CeriÄ | |||||
25.05
17:30
Galeb
PriÄinoviÄ
2
2
|
25.05.2014 17:30 | Galeb | 2 : 2 | PriÄinoviÄ | |||||
25.05
17:30
VlaÅ”iÄ
Sloga Krnic
4
2
|
25.05.2014 17:30 | VlaÅ”iÄ | 4 : 2 | Sloga Krnic | |||||
25.05
17:30
Dobrava
Sloga Mat
3
4
|
25.05.2014 17:30 | Dobrava | 3 : 4 | Sloga Mat |
25.05
17:30
Partizan
Napredak BP
7
2
|
25.05.2014 17:30 | Partizan | 7 : 2 | Napredak BP | |||||
25.05
17:30
BuduÄnost PD
BMR PetlovaÄa
1
3
|
25.05.2014 17:30 | BuduÄnost PD | 1 : 3 | BMR PetlovaÄa | |||||
25.05
17:30
Premijer
Napredak RIB
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Premijer | 3 : 0 | Napredak RIB | |||||
25.05
17:30
Sloboda
Drina
1
2
|
25.05.2014 17:30 | Sloboda | 1 : 2 | Drina | |||||
25.05
17:30
Sloga
Milicionar
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Sloga | 3 : 0 | Milicionar | |||||
25.05
17:30
DuŔko
Proleter
3
0
|
25.05.2014 17:30 | DuŔko | 3 : 0 | Proleter | |||||
25.05
17:30
BuduÄnost ZM
Napredak MB
0
1
|
25.05.2014 17:30 | BuduÄnost ZM | 0 : 1 | Napredak MB |
25.05
16:30
Sovljak
Omladinac
4
1
|
25.05.2014 16:30 | Sovljak | 4 : 1 | Omladinac | |||||
25.05
16:30
Proleter
Polet (DL)
1
1
|
25.05.2014 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Polet (DL) | |||||
25.05
16:30
Polet (T)
OFK Stublenica
7
0
|
25.05.2014 16:30 | Polet (T) | 7 : 0 | OFK Stublenica | |||||
25.05
16:30
Ratkovac
KaleniÄ
2
2
|
25.05.2014 16:30 | Ratkovac | 2 : 2 | KaleniÄ | |||||
25.05
16:30
Stepanje
Gunjevac
0
1
|
25.05.2014 16:30 | Stepanje | 0 : 1 | Gunjevac |
25.05
16:30
Ježevica
Blagaja
3
0
|
25.05.2014 16:30 | Ježevica | 3 : 0 | Blagaja | |||||
25.05
16:30
Borac
Napredak
1
3
|
25.05.2014 16:30 | Borac | 1 : 3 | Napredak | |||||
25.05
16:30
LauÅ”
GlumaÄ
4
1
|
25.05.2014 16:30 | LauÅ” | 4 : 1 | GlumaÄ | |||||
25.05
16:30
Dobrinjac
DuŔkovci
1
3
|
25.05.2014 16:30 | Dobrinjac | 1 : 3 | DuŔkovci | |||||
25.05
16:30
Lazarica
AvijatiÄar
2
5
|
25.05.2014 16:30 | Lazarica | 2 : 5 | AvijatiÄar | |||||
25.05
16:30
Savinac
Gorobilje
3
0
|
25.05.2014 16:30 | Savinac | 3 : 0 | Gorobilje |
25.05
17:00
DuŔnik
Real
1
0
|
25.05.2014 17:00 | DuŔnik | 1 : 0 | Real | |||||
25.05
17:00
Doljevac 1971
Toplica
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Doljevac 1971 | 0 : 3 | Toplica | |||||
25.05
17:00
Moravac (Ä)
Knežica
4
2
|
25.05.2014 17:00 | Moravac (Ä) | 4 : 2 | Knežica | |||||
25.05
17:00
Moravac (ZT)
Pobeda
2
2
|
25.05.2014 17:00 | Moravac (ZT) | 2 : 2 | Pobeda |
25.05
11:00
Jedinstvo
Polet (R)
5
2
|
25.05.2014 11:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Polet (R) | |||||
25.05
11:00
Crvena Zvezda
Ratar
2
1
|
25.05.2014 11:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Ratar | |||||
25.05
17:00
Feniks 2012
Sloga (K)
1
4
|
25.05.2014 17:00 | Feniks 2012 | 1 : 4 | Sloga (K) | |||||
25.05
17:00
Kraljevo
OFK Draževac
1
4
|
25.05.2014 17:00 | Kraljevo | 1 : 4 | OFK Draževac |
25.05
10:00
Aleksandrovo
DobriÄ
5
1
|
25.05.2014 10:00 | Aleksandrovo | 5 : 1 | DobriÄ | |||||
25.05
17:00
Sloga 1980
Jastrebac
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Sloga 1980 | 1 : 0 | Jastrebac | |||||
25.05
17:00
Padina
JugoviÄi 1976
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Padina | 0 : 3 | JugoviÄi 1976 | |||||
25.05
10:00
Koprijan 1975
Mladost 1976
3
2
|
25.05.2014 10:00 | Koprijan 1975 | 3 : 2 | Mladost 1976 |
25.05
16:30
SeÄanica
Sloga 1948 (M)
4
2
|
25.05.2014 16:30 | SeÄanica | 4 : 2 | Sloga 1948 (M) | |||||
25.05
16:30
Mladost (DK)
Supovac
4
2
|
25.05.2014 16:30 | Mladost (DK) | 4 : 2 | Supovac | |||||
25.05
16:30
RadniÄki 1936
Mramor 1927
4
2
|
25.05.2014 16:30 | RadniÄki 1936 | 4 : 2 | Mramor 1927 | |||||
25.05
16:30
Sloga (DT)
Äegar 1946 (DM)
2
3
|
25.05.2014 16:30 | Sloga (DT) | 2 : 3 | Äegar 1946 (DM) | |||||
25.05
16:30
Vulkan 1963
Äegar 2013 (K)
3
3
|
25.05.2014 16:30 | Vulkan 1963 | 3 : 3 | Äegar 2013 (K) | |||||
25.05
16:30
Stevan NeŔticki
Mladost 1954 (DM)
2
2
|
25.05.2014 16:30 | Stevan NeŔticki | 2 : 2 | Mladost 1954 (DM) | |||||
25.05
16:30
Delijski Vis
Palilulac
1
2
|
25.05.2014 16:30 | Delijski Vis | 1 : 2 | Palilulac |
25.05
17:00
Omladinac
Mladost (DL)
11
0
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac | 11 : 0 | Mladost (DL) | |||||
25.05
17:00
Veternica
OFK Brza
3
6
|
25.05.2014 17:00 | Veternica | 3 : 6 | OFK Brza | |||||
25.05
17:00
Kumarevo
Mladost (V)
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Kumarevo | 1 : 2 | Mladost (V) | |||||
25.05
17:00
Polet
Navalin
6
0
|
25.05.2014 17:00 | Polet | 6 : 0 | Navalin | |||||
25.05
17:00
Morava
ŽelezniÄar
1
4
|
25.05.2014 17:00 | Morava | 1 : 4 | ŽelezniÄar |
25.05
17:00
Provalija
Sloboda
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Provalija | 3 : 0 | Sloboda | |||||
25.05
17:00
Temac
Jerma
5
2
|
25.05.2014 17:00 | Temac | 5 : 2 | Jerma | |||||
25.05
17:00
Lokomotiva
DragoÅ”
0
6
|
25.05.2014 17:00 | Lokomotiva | 0 : 6 | DragoÅ” | |||||
25.05
17:00
Borac
Zvezda
0
0
|
25.05.2014 17:00 | Borac | 0 : 0 | Zvezda |
25.05
17:30
Juhor
Crni Vrh
4
1
|
25.05.2014 17:30 | Juhor | 4 : 1 | Crni Vrh | |||||
25.05
17:30
Kolare
Ursule
4
2
|
25.05.2014 17:30 | Kolare | 4 : 2 | Ursule | |||||
25.05
17:30
SindjeliÄ (G)
Mladi radnik
0
3
|
25.05.2014 17:30 | SindjeliÄ (G) | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
25.05
17:30
Sloga
Kupinovac
5
3
|
25.05.2014 17:30 | Sloga | 5 : 3 | Kupinovac | |||||
25.05
17:30
Napredak (SL)
Zenit
4
1
|
25.05.2014 17:30 | Napredak (SL) | 4 : 1 | Zenit | |||||
25.05
17:30
Vinogradar
Resavac (S)
3
6
|
25.05.2014 17:30 | Vinogradar | 3 : 6 | Resavac (S) |
25.05
17:30
Resavac (VP)
Å umadija
6
4
|
25.05.2014 17:30 | Resavac (VP) | 6 : 4 | Å umadija | |||||
25.05
17:30
Mladost (S)
Javor
3
2
|
25.05.2014 17:30 | Mladost (S) | 3 : 2 | Javor | |||||
25.05
17:30
Rudar
Polet
4
1
|
25.05.2014 17:30 | Rudar | 4 : 1 | Polet | |||||
25.05
17:30
Hajduk
Istok 63
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Istok 63 | |||||
25.05
17:30
Napredak (SV)
Napredak (ST)
0
3
|
25.05.2014 17:30 | Napredak (SV) | 0 : 3 | Napredak (ST) | |||||
25.05
17:30
RadniÄki
Napredak (Z)
4
5
|
25.05.2014 17:30 | RadniÄki | 4 : 5 | Napredak (Z) |
25.05
17:00
14. Oktobar
Rubin (Z)
1
1
|
25.05.2014 17:00 | 14. Oktobar | 1 : 1 | Rubin (Z) | |||||
25.05
17:00
Župski biseri
Beli Orlovi
6
1
|
25.05.2014 17:00 | Župski biseri | 6 : 1 | Beli Orlovi | |||||
25.05
17:00
Mladost (T)
UÅ”Äe
4
0
|
25.05.2014 17:00 | Mladost (T) | 4 : 0 | UÅ”Äe | |||||
25.05
17:00
Ribnik
Mladi radnik
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Ribnik | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
25.05
17:00
Donji Kopaonik
Omladinac
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Donji Kopaonik | 2 : 0 | Omladinac | |||||
25.05
17:00
Rubin (DS)
Sloga
4
3
|
25.05.2014 17:00 | Rubin (DS) | 4 : 3 | Sloga |
25.05
17:00
Gornji StepoÅ”
OFK Ribare
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Gornji StepoÅ” | 3 : 0 | OFK Ribare | |||||
25.05
17:00
DuÅ”an RistiÄ
13. April
0
4
|
25.05.2014 17:00 | DuÅ”an RistiÄ | 0 : 4 | 13. April | |||||
25.05
17:00
Rasina
Kapidžija
2
3
|
25.05.2014 17:00 | Rasina | 2 : 3 | Kapidžija | |||||
25.05
17:00
Sloga
Dvorane
6
1
|
25.05.2014 17:00 | Sloga | 6 : 1 | Dvorane | |||||
25.05
17:00
SebeÄevac
Kupci
2
1
|
25.05.2014 17:00 | SebeÄevac | 2 : 1 | Kupci | |||||
25.05
17:00
BSK
Dedina
3
1
|
25.05.2014 17:00 | BSK | 3 : 1 | Dedina | |||||
25.05
17:00
Parunovac
Mudrakovac
3
4
|
25.05.2014 17:00 | Parunovac | 3 : 4 | Mudrakovac |
25.05
17:00
Mala Vrbica 1958
KoÄa AndjelkoviÄ
5
0
|
25.05.2014 17:00 | Mala Vrbica 1958 | 5 : 0 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
25.05
17:00
Rtkovo
Velika Vrbica
7
0
|
25.05.2014 17:00 | Rtkovo | 7 : 0 | Velika Vrbica | |||||
25.05
17:00
Egeta
Lokomotiva
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Egeta | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
25.05
17:00
Pontes
Napredak
2
5
|
25.05.2014 17:00 | Pontes | 2 : 5 | Napredak |
25.05
17:00
Kovilovo
Vidrovac
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Kovilovo | 1 : 1 | Vidrovac | |||||
25.05
17:00
Smedovac
MiloŔevo
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Smedovac | 3 : 0 | MiloŔevo | |||||
25.05
17:00
Deli Jovan
OFK Sikole
4
2
|
25.05.2014 17:00 | Deli Jovan | 4 : 2 | OFK Sikole | |||||
25.05
17:00
Slatina
GraniÄar
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Slatina | 3 : 0 | GraniÄar | |||||
25.05
17:00
Äubra
Ratar
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Äubra | 2 : 0 | Ratar | |||||
25.05
17:00
Polet
Srbovo
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Polet | 2 : 0 | Srbovo | |||||
25.05
11:00
OFK TamniÄ
Urovica
2
1
|
25.05.2014 11:00 | OFK TamniÄ | 2 : 1 | Urovica | |||||
25.05
11:00
Malajnica
ReÄka
5
2
|
25.05.2014 11:00 | Malajnica | 5 : 2 | ReÄka |
25.05
17:00
Palilulac
Bukovik
1
5
|
25.05.2014 17:00 | Palilulac | 1 : 5 | Bukovik | |||||
25.05
17:00
Omladinac
Slemen
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Slemen | |||||
25.05
17:00
Pobeda
Napredak 1976
2
3
|
25.05.2014 17:00 | Pobeda | 2 : 3 | Napredak 1976 | |||||
25.05
17:00
Sloga
Sloboda 2013
4
2
|
25.05.2014 17:00 | Sloga | 4 : 2 | Sloboda 2013 |
25.05
16:00
SvrljiŔka Topla
Mladost
3
0
|
25.05.2014 16:00 | SvrljiŔka Topla | 3 : 0 | Mladost |
25.05
17:00
Malinik
Kosovo
0
1
|
25.05.2014 17:00 | Malinik | 0 : 1 | Kosovo | |||||
25.05
17:00
GraniÄar
Vratarnica
2
0
|
25.05.2014 17:00 | GraniÄar | 2 : 0 | Vratarnica | |||||
25.05
17:00
IMT
Kastrum
0
5
|
25.05.2014 17:00 | IMT | 0 : 5 | Kastrum |
25.05
17:30
Pobeda
Glogonj
5
3
|
25.05.2014 17:30 | Pobeda | 5 : 3 | Glogonj | |||||
25.05
17:30
Mladost (V)
Polet
3
1
|
25.05.2014 17:30 | Mladost (V) | 3 : 1 | Polet | |||||
25.05
17:30
Jedinstvo SteviÄ
Spartak
3
1
|
25.05.2014 17:30 | Jedinstvo SteviÄ | 3 : 1 | Spartak | |||||
25.05
17:30
Unirea
Omladinac (O)
3
4
|
25.05.2014 17:30 | Unirea | 3 : 4 | Omladinac (O) |
25.05
17:30
Borac (P)
Strela
2
6
|
25.05.2014 17:30 | Borac (P) | 2 : 6 | Strela | |||||
25.05
17:30
BSK BavaniŔte
BuduÄnost (BB)
3
0
|
25.05.2014 17:30 | BSK BavaniÅ”te | 3 : 0 | BuduÄnost (BB) | |||||
25.05
17:30
Proleter
Dolovo
3
6
|
25.05.2014 17:30 | Proleter | 3 : 6 | Dolovo | |||||
25.05
17:30
Plavi Dunav 1932
Stari TamiÅ”
2
5
|
25.05.2014 17:30 | Plavi Dunav 1932 | 2 : 5 | Stari TamiÅ” |
25.05
17:30
Borac (VG)
KaraÅ” (J)
6
1
|
25.05.2014 17:30 | Borac (VG) | 6 : 1 | KaraÅ” (J) | |||||
25.05
17:30
Potporanj
Vladimirovac
6
3
|
25.05.2014 17:30 | Potporanj | 6 : 3 | Vladimirovac | |||||
25.05
17:30
Partizan (K)
Dobrica
4
1
|
25.05.2014 17:30 | Partizan (K) | 4 : 1 | Dobrica | |||||
25.05
17:30
Å evac
Jedinstvo
1
0
|
25.05.2014 17:30 | Å evac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.05
17:30
HajduÄica
Dunav
5
0
|
25.05.2014 17:30 | HajduÄica | 5 : 0 | Dunav | |||||
25.05
17:30
Hajduk
Borac (VS)
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Borac (VS) | |||||
25.05
17:30
KaraÅ” (K)
Vinogradar
1
3
|
25.05.2014 17:30 | KaraÅ” (K) | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
25.05
17:30
Partizan (U)
Ratar
4
3
|
25.05.2014 17:30 | Partizan (U) | 4 : 3 | Ratar |
25.05
17:30
HorgoÅ” 1911
Potisje
1
1
|
25.05.2014 17:30 | HorgoÅ” 1911 | 1 : 1 | Potisje | |||||
25.05
17:30
Jadran
GraniÄar
1
1
|
25.05.2014 17:30 | Jadran | 1 : 1 | GraniÄar | |||||
25.05
17:30
RadniÄki Gladiolus
Tisa (P)
0
1
|
25.05.2014 17:30 | RadniÄki Gladiolus | 0 : 1 | Tisa (P) | |||||
25.05
17:30
Slavija
Hajduk
1
1
|
25.05.2014 17:30 | Slavija | 1 : 1 | Hajduk | |||||
25.05
17:30
Jedinstvo (SK)
Jedinstvo (M)
2
0
|
25.05.2014 17:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
25.05
17:30
Sloga
Tisa B (A)
8
1
|
25.05.2014 17:30 | Sloga | 8 : 1 | Tisa B (A) |
25.05
17:30
ÄurÄin
Žednik
1
3
|
25.05.2014 17:30 | ÄurÄin | 1 : 3 | Žednik | |||||
25.05
17:30
Bikovo
Zrinjski 1932
3
1
|
25.05.2014 17:30 | Bikovo | 3 : 1 | Zrinjski 1932 | |||||
25.05
17:30
Solid
Hajduk
7
2
|
25.05.2014 17:30 | Solid | 7 : 2 | Hajduk | |||||
25.05
17:30
Bratstvo
Udarnik
6
2
|
25.05.2014 17:30 | Bratstvo | 6 : 2 | Udarnik | |||||
25.05
17:30
Lokomotiva
DuŔan Silni
0
4
|
25.05.2014 17:30 | Lokomotiva | 0 : 4 | DuŔan Silni | |||||
25.05
17:30
Elektrovojvodina
RadniÄki 1905
5
0
|
25.05.2014 17:30 | Elektrovojvodina | 5 : 0 | RadniÄki 1905 |
25.05
16:30
EÄÅ”eg
Sokolac
6
2
|
25.05.2014 16:30 | EÄÅ”eg | 6 : 2 | Sokolac |
25.05
17:00
Zlatica
OFK Klek
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Zlatica | 1 : 1 | OFK Klek | |||||
25.05
17:00
Borac
Banat
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Borac | 1 : 2 | Banat | |||||
25.05
17:00
RadniÄki Ratar
Omladinac
7
0
|
25.05.2014 17:00 | RadniÄki Ratar | 7 : 0 | Omladinac | |||||
25.05
17:00
Mladost
OFK Gradnulica
5
4
|
25.05.2014 17:00 | Mladost | 5 : 4 | OFK Gradnulica | |||||
25.05
17:00
Proleter 2006
Lehel
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Proleter 2006 | 2 : 1 | Lehel | |||||
25.05
17:00
Naftagas
ŽFK Banat-BagljaŔ
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Naftagas | 1 : 0 | ŽFK Banat-BagljaŔ |
25.05
17:00
2. Oktobar
Delija
1
2
|
25.05.2014 17:00 | 2. Oktobar | 1 : 2 | Delija | |||||
25.05
17:00
Napredak
ŽAK
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 1 : 3 | ŽAK | |||||
25.05
17:00
Borac
Polet
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Borac | 1 : 1 | Polet |
25.05
17:00
Progresul
Terekves
2
2
|
25.05.2014 17:00 | Progresul | 2 : 2 | Terekves | |||||
25.05
17:00
1.Oktobar
Proleter
5
5
|
25.05.2014 17:00 | 1.Oktobar | 5 : 5 | Proleter | |||||
25.05
17:00
Napredak
Roham
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Roham |
25.05
17:00
Rusin
OFK Å ikara
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Rusin | 3 : 0 | OFK Å ikara | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo 1947
Dunav
4
2
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo 1947 | 4 : 2 | Dunav | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo
Lipar
0
2
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Lipar | |||||
25.05
17:00
Partizan
Mladost
0
0
|
25.05.2014 17:00 | Partizan | 0 : 0 | Mladost | |||||
25.05
17:00
Aleksa Å antiÄ
TerekveÅ”
2
2
|
25.05.2014 17:00 | Aleksa Å antiÄ | 2 : 2 | TerekveÅ” | |||||
25.05
17:00
OFK Metalac
Dinamo
5
1
|
25.05.2014 17:00 | OFK Metalac | 5 : 1 | Dinamo | |||||
25.05
17:00
Panonija
GraniÄar
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Panonija | 0 : 3 | GraniÄar |
25.05
17:00
FruŔkogorac
FruŔka Gora
1
4
|
25.05.2014 17:00 | FruŔkogorac | 1 : 4 | FruŔka Gora | |||||
25.05
17:00
Sloven
PSK Putinci
0
1
|
25.05.2014 17:00 | Sloven | 0 : 1 | PSK Putinci | |||||
25.05
17:00
GraniÄar
Napredak (P)
2
4
|
25.05.2014 17:00 | GraniÄar | 2 : 4 | Napredak (P) | |||||
25.05
17:00
Podunavac
ÄSK Äortanovci
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Podunavac | 3 : 0 | ÄSK Äortanovci | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo (P)
0
4
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 4 | Jedinstvo (P) | |||||
25.05
17:00
Å umar
Sremac
5
4
|
25.05.2014 17:00 | Å umar | 5 : 4 | Sremac | |||||
25.05
17:00
Sloga MilŔped
Napredak (Ž)
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Sloga MilŔped | 1 : 2 | Napredak (Ž) |
25.05
17:30
Omladinac (M)
Srem
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Omladinac (M) | 3 : 0 | Srem | |||||
25.05
17:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Jedinstvo (M)
1
1
|
25.05.2014 17:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
25.05
17:30
Napredak (V)
Hajduk
3
1
|
25.05.2014 17:30 | Napredak (V) | 3 : 1 | Hajduk | |||||
25.05
17:30
SinÄeliÄ
FruŔkogorac (K)
1
3
|
25.05.2014 17:30 | SinÄeliÄ | 1 : 3 | FruÅ”kogorac (K) | |||||
25.05
17:30
Borac (M)
OFK BaÄinci
9
0
|
25.05.2014 17:30 | Borac (M) | 9 : 0 | OFK BaÄinci | |||||
25.05
17:30
Sloboda
Podrinje
2
3
|
25.05.2014 17:30 | Sloboda | 2 : 3 | Podrinje |
25.05
17:00
Å ajkaÅ” 1908
Äenej
7
0
|
25.05.2014 17:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 7 : 0 | Äenej | |||||
25.05
17:00
Tatra
FruŔkogorski partizan
0
0
|
25.05.2014 17:00 | Tatra | 0 : 0 | FruŔkogorski partizan | |||||
25.05
17:00
BaÄka
Sremac Beomal
3
3
|
25.05.2014 17:00 | BaÄka | 3 : 3 | Sremac Beomal | |||||
25.05
17:00
Borac
Omladinac
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Borac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
25.05
17:00
Dinamo
Vinogradar
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Dinamo | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
25.05
17:00
OFK Futog
Proleter
1
2
|
25.05.2014 17:00 | OFK Futog | 1 : 2 | Proleter | |||||
25.05
17:00
ŽelezniÄar
FruŔkogorac
1
4
|
25.05.2014 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 4 | FruÅ”kogorac | |||||
25.05
17:00
Susek
Sirig
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Susek | 2 : 1 | Sirig | |||||
25.05
17:00
Slavija
Sofeks
2
2
|
25.05.2014 17:00 | Slavija | 2 : 2 | Sofeks |
25.05
17:00
Napredak (Nadalj)
BaÄka (ÄurÄ.)
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Napredak (Nadalj) | 1 : 0 | BaÄka (ÄurÄ.) | |||||
25.05
17:00
Hajduk (Äurug)
Jedinstvo (B.P.S.)
9
3
|
25.05.2014 17:00 | Hajduk (Äurug) | 9 : 3 | Jedinstvo (B.P.S.) | |||||
25.05
17:00
Iskra (Kucura)
Mladost (RadiÄ.)
4
1
|
25.05.2014 17:00 | Iskra (Kucura) | 4 : 1 | Mladost (RadiÄ.) | |||||
25.05
17:00
BuduÄnost (S.S.)
Jedinstvo (Gosp.)
4
1
|
25.05.2014 17:00 | BuduÄnost (S.S.) | 4 : 1 | Jedinstvo (Gosp.) | |||||
25.05
17:00
ObiliÄ (Vilovo)
Proleter (R.S.)
1
5
|
25.05.2014 17:00 | ObiliÄ (Vilovo) | 1 : 5 | Proleter (R.S.) | |||||
25.05
17:00
Sloga (Lok)
Hajduk (Gard.)
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Sloga (Lok) | 1 : 3 | Hajduk (Gard.) | |||||
25.05
17:00
MiletiÄ (MoÅ”orin)
ObiliÄ (Zmajevo)
1
4
|
25.05.2014 17:00 | MiletiÄ (MoÅ”orin) | 1 : 4 | ObiliÄ (Zmajevo) | |||||
25.05
17:00
Mladost Radost (Srbob)
Titel
5
1
|
25.05.2014 17:00 | Mladost Radost (Srbob) | 5 : 1 | Titel |
25.05
17:30
Kulpin
Krila Krajine
1
1
|
25.05.2014 17:30 | Kulpin | 1 : 1 | Krila Krajine | |||||
25.05
17:30
Slavija
Borac 46
5
2
|
25.05.2014 17:30 | Slavija | 5 : 2 | Borac 46 | |||||
25.05
17:30
MagliÄ
BaÄka
4
3
|
25.05.2014 17:30 | MagliÄ | 4 : 3 | BaÄka |
25.05
17:30
VukiÄevica
Jedinstvo
|
25.05.2014 17:30 | VukiÄevica | : | Jedinstvo | |||||
25.05
17:30
Polet
Urovci
|
25.05.2014 17:30 | Polet | : | Urovci | |||||
25.05
17:30
Poljane
Belo Polje
|
25.05.2014 17:30 | Poljane | : | Belo Polje | |||||
25.05
17:30
Omladinac
Trstenica
|
25.05.2014 17:30 | Omladinac | : | Trstenica | |||||
25.05
17:30
Zadrugar
Rvati
|
25.05.2014 17:30 | Zadrugar | : | Rvati |
25.05
17:00
IvanÄa
Sloga
5
1
|
25.05.2014 17:00 | IvanÄa | 5 : 1 | Sloga | |||||
25.05
17:00
Napredak
ŠepŔin
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 2 : 1 | ŠepŔin | |||||
25.05
17:00
Omladinac
Markovac
2
3
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Markovac | |||||
25.05
17:00
RadniÄki PDM
Borac
7
1
|
25.05.2014 17:00 | RadniÄki PDM | 7 : 1 | Borac |
25.05
17:00
OFK Slatina
Mladost
3
0
|
25.05.2014 17:00 | OFK Slatina | 3 : 0 | Mladost | |||||
25.05
11:00
Vis
Rudar 2012
1
4
|
25.05.2014 11:00 | Vis | 1 : 4 | Rudar 2012 | |||||
25.05
17:00
Denim
Stojnik
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Denim | 3 : 0 | Stojnik | |||||
25.05
15:00
Drlupa
Sibnica
9
0
|
25.05.2014 15:00 | Drlupa | 9 : 0 | Sibnica | |||||
25.05
14:00
RopoÄevo
Vojvoda
2
1
|
25.05.2014 14:00 | RopoÄevo | 2 : 1 | Vojvoda | |||||
25.05
11:00
Sloga 2012
4 Juli
0
4
|
25.05.2014 11:00 | Sloga 2012 | 0 : 4 | 4 Juli | |||||
25.05
14:00
Mladost
OFK RogaÄa
3
0
|
25.05.2014 14:00 | Mladost | 3 : 0 | OFK RogaÄa |
25.05
17:30
Jovo Kursula
Jedinstvo
2
7
|
25.05.2014 17:30 | Jovo Kursula | 2 : 7 | Jedinstvo | |||||
25.05
17:30
Mladost 1925
Borac (A)
5
2
|
25.05.2014 17:30 | Mladost 1925 | 5 : 2 | Borac (A) |
25.05
17:00
Äuriselac
Studenac
2
3
|
25.05.2014 17:00 | Äuriselac | 2 : 3 | Studenac | |||||
25.05
17:00
Velika Sugubina
Divostin
0
7
|
25.05.2014 17:00 | Velika Sugubina | 0 : 7 | Divostin | |||||
25.05
17:00
Borac
Å umarice 2008
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Borac | 1 : 3 | Å umarice 2008 |
25.05
16:30
TreŔnjevica
RaniloviÄ
2
1
|
25.05.2014 16:30 | TreÅ”njevica | 2 : 1 | RaniloviÄ | |||||
25.05
16:30
Tulež
Gorski car
5
3
|
25.05.2014 16:30 | Tulež | 5 : 3 | Gorski car | |||||
25.05
12:00
Vrbica
Brezovac
1
2
|
25.05.2014 12:00 | Vrbica | 1 : 2 | Brezovac |
25.05
17:00
Kotlenik
Omladinac-Å umadinac
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Kotlenik | 3 : 0 | Omladinac-Å umadinac |
25.05
17:00
Å umadija
Crvena zvezda
3
3
|
25.05.2014 17:00 | Å umadija | 3 : 3 | Crvena zvezda | |||||
25.05
17:00
Napredak
KaraÄorÄe
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 0 : 3 | KaraÄorÄe |
25.05
17:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Jedinstvo
4
1
|
25.05.2014 17:00 | Rade MiloÅ”eviÄ | 4 : 1 | Jedinstvo |
25.05
11:00
B.S.K.
Mlava
1
3
|
25.05.2014 11:00 | B.S.K. | 1 : 3 | Mlava | |||||
25.05
17:00
7 juli
Soko
0
4
|
25.05.2014 17:00 | 7 juli | 0 : 4 | Soko |
25.05
17:00
Napredak
Pomoravlje
3
4
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 3 : 4 | Pomoravlje | |||||
25.05
17:00
Proleter
Udarnik
1
5
|
25.05.2014 17:00 | Proleter | 1 : 5 | Udarnik | |||||
25.05
17:00
BuduÄnost
OFK Porodin
1
4
|
25.05.2014 17:00 | BuduÄnost | 1 : 4 | OFK Porodin | |||||
25.05
17:00
BSK
Mladost
3
0
|
25.05.2014 17:00 | BSK | 3 : 0 | Mladost | |||||
25.05
17:00
Sloga
Jedinstvo
5
2
|
25.05.2014 17:00 | Sloga | 5 : 2 | Jedinstvo |
25.05
17:00
Mlava
BuduÄnost
4
0
|
25.05.2014 17:00 | Mlava | 4 : 0 | BuduÄnost |
25.05
17:00
Dunav
Metalac
2
2
|
25.05.2014 17:00 | Dunav | 2 : 2 | Metalac | |||||
25.05
17:00
Napredak 1947
Napredak 1934
0
5
|
25.05.2014 17:00 | Napredak 1947 | 0 : 5 | Napredak 1934 | |||||
25.05
17:00
Dunavac
Sloga 1936
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Dunavac | 1 : 3 | Sloga 1936 | |||||
25.05
17:00
Napredak (P)
Mip Majdan
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Napredak (P) | 2 : 1 | Mip Majdan | |||||
25.05
17:00
Proleter
Dizel
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Proleter | 0 : 3 | Dizel | |||||
25.05
17:00
Sloga (D)
Zemljoradnik
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Zemljoradnik | |||||
25.05
17:00
Sopot
Pobeda
6
0
|
25.05.2014 17:00 | Sopot | 6 : 0 | Pobeda |
25.05
17:00
Kaona
Sloga
2
4
|
25.05.2014 17:00 | Kaona | 2 : 4 | Sloga | |||||
25.05
17:00
Homolje
Neresnica
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Homolje | 1 : 2 | Neresnica |
25.05
11:00
Jedinstvo
Sava
3
0
|
25.05.2014 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sava | |||||
25.05
11:00
Korman
OFK Jelen
7
1
|
25.05.2014 11:00 | Korman | 7 : 1 | OFK Jelen |
25.05
Rudar
Mladost Lo
|
25.05.2014 | Rudar | : | Mladost Lo | |||||
25.05
Prva Iskra
Sloga
|
25.05.2014 | Prva Iskra | : | Sloga |
25.05
11:00
Tolisavac - VT
7. Juli
3
0
|
25.05.2014 11:00 | Tolisavac - VT | 3 : 0 | 7. Juli |
25.05
17:00
Jedinstvo
Gornji Lajkovac
4
4
|
25.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 4 : 4 | Gornji Lajkovac | |||||
25.05
17:00
VeliŔevac
Orao
3
1
|
25.05.2014 17:00 | VeliŔevac | 3 : 1 | Orao | |||||
25.05
17:00
Gornji MuÅ”iÄ
Toplica
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Gornji MuÅ”iÄ | 2 : 1 | Toplica | |||||
25.05
17:00
Komanice
Mladost
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Komanice | 2 : 1 | Mladost | |||||
25.05
17:00
Mionica
Proleter
17
3
|
25.05.2014 17:00 | Mionica | 17 : 3 | Proleter |
25.05
17:00
Bratstvo
Gornje Krajince
4
1
|
25.05.2014 17:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Gornje Krajince | |||||
25.05
17:00
Goblen
SuŔica 2012
4
1
|
25.05.2014 17:00 | Goblen | 4 : 1 | SuŔica 2012 |
25.05
17:30
Polet
OFK Blagotin
2
6
|
25.05.2014 17:30 | Polet | 2 : 6 | OFK Blagotin | |||||
25.05
17:30
OFK TvrÄava
BeoÄiÄ
1
6
|
25.05.2014 17:30 | OFK TvrÄava | 1 : 6 | BeoÄiÄ |
25.05
17:30
Sloboda
Jedinstvo
0
1
|
25.05.2014 17:30 | Sloboda | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.05
17:30
Dražmirovac
Morava (R)
1
1
|
25.05.2014 17:30 | Dražmirovac | 1 : 1 | Morava (R) | |||||
25.05
17:30
Lipar
Partizan (M)
3
1
|
25.05.2014 17:30 | Lipar | 3 : 1 | Partizan (M) | |||||
25.05
17:30
Osaonica
Partizan (G)
0
4
|
25.05.2014 17:30 | Osaonica | 0 : 4 | Partizan (G) | |||||
25.05
17:30
Ribnik
Kolonija
3
2
|
25.05.2014 17:30 | Ribnik | 3 : 2 | Kolonija | |||||
25.05
11:00
Trnava
Morava (KS)
0
2
|
25.05.2014 11:00 | Trnava | 0 : 2 | Morava (KS) |
25.05
17:30
Mladost
Mladost "B"
3
0
|
25.05.2014 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Mladost "B" | |||||
25.05
17:30
RadniÄki "B"
Jedinstvo
0
3
|
25.05.2014 17:30 | RadniÄki "B" | 0 : 3 | Jedinstvo |
25.05
16:30
Mladost Virine
OFK KruŔar
0
3
|
25.05.2014 16:30 | Mladost Virine | 0 : 3 | OFK KruŔar | |||||
25.05
16:30
Sloga
OFK Batinac
2
7
|
25.05.2014 16:30 | Sloga | 2 : 7 | OFK Batinac | |||||
25.05
16:30
BuduÄnost
Supska
0
2
|
25.05.2014 16:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Supska |
25.05
17:00
Rudar (SR)
Mladost 1950
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Rudar (SR) | 3 : 0 | Mladost 1950 | |||||
25.05
17:00
Rudar (ST)
SindjeliÄ
4
3
|
25.05.2014 17:00 | Rudar (ST) | 4 : 3 | SindjeliÄ | |||||
25.05
17:00
Beljanica
Planinac
5
3
|
25.05.2014 17:00 | Beljanica | 5 : 3 | Planinac |
25.05
17:00
Parcane
Gradac
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Parcane | 3 : 0 | Gradac | |||||
25.05
17:00
Kiseljak
ÄukariÄki
10
2
|
25.05.2014 17:00 | Kiseljak | 10 : 2 | ÄukariÄki | |||||
25.05
17:00
Velika Morava
Varvarin
0
0
|
25.05.2014 17:00 | Velika Morava | 0 : 0 | Varvarin | |||||
25.05
17:00
Borac
Kostrež
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Borac | 3 : 0 | Kostrež |
25.05
17:00
Mladost
Stara ÄarÅ”ija
2
3
|
25.05.2014 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
25.05
17:00
Polet 57
Borjak 2013
6
0
|
25.05.2014 17:00 | Polet 57 | 6 : 0 | Borjak 2013 | |||||
25.05
17:00
Stevka Bozurevka
Stragari
5
0
|
25.05.2014 17:00 | Stevka Bozurevka | 5 : 0 | Stragari | |||||
25.05
17:00
Omladinac (U)
RujiŔnik
6
3
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac (U) | 6 : 3 | RujiŔnik | |||||
25.05
17:00
FK Stari Trstenik
JugoviÄi
3
0
|
25.05.2014 17:00 | FK Stari Trstenik | 3 : 0 | JugoviÄi | |||||
25.05
17:00
Kamenorezac 76
Topoljak
5
4
|
25.05.2014 17:00 | Kamenorezac 76 | 5 : 4 | Topoljak | |||||
25.05
17:00
Moravac-C 74
Vinogradar
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Moravac-C 74 | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
25.05
17:00
Omladinac (O)
Sloboda 1948
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Omladinac (O) | 2 : 1 | Sloboda 1948 |
25.05
17:00
Ratajac
Mladost (R)
5
1
|
25.05.2014 17:00 | Ratajac | 5 : 1 | Mladost (R) | |||||
25.05
17:00
Mladost (G)
Mladi Gorani
4
0
|
25.05.2014 17:00 | Mladost (G) | 4 : 0 | Mladi Gorani |
25.05
17:00
Konjuh
MeŔevo
3
1
|
25.05.2014 17:00 | Konjuh | 3 : 1 | MeŔevo | |||||
25.05
17:00
Sokolovi
KruŔevica
4
3
|
25.05.2014 17:00 | Sokolovi | 4 : 3 | KruŔevica | |||||
25.05
17:00
Žabare
Gaglovo
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Žabare | 3 : 0 | Gaglovo |
25.05
17:00
Lipovac
Zmajevac
4
0
|
25.05.2014 17:00 | Lipovac | 4 : 0 | Zmajevac | |||||
25.05
17:00
Zdravinje
Drugari
5
1
|
25.05.2014 17:00 | Zdravinje | 5 : 1 | Drugari | |||||
25.05
17:00
Bukovica
Rasinac
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Bukovica | 1 : 0 | Rasinac | |||||
25.05
17:00
Modrica
Grkljane
3
2
|
25.05.2014 17:00 | Modrica | 3 : 2 | Grkljane | |||||
25.05
17:00
Å titari
Jablanica
5
5
|
25.05.2014 17:00 | Å titari | 5 : 5 | Jablanica | |||||
25.05
17:00
OFK BuduÄnost
Polet (K)
8
1
|
25.05.2014 17:00 | OFK BuduÄnost | 8 : 1 | Polet (K) | |||||
25.05
17:00
TrmÄare
Polet (Å )
1
3
|
25.05.2014 17:00 | TrmÄare | 1 : 3 | Polet (Å ) |
25.05
17:30
Lokve
Banat
0
3
|
25.05.2014 17:30 | Lokve | 0 : 3 | Banat |
25.05
17:30
Pobeda
Jedinstvo
1
3
|
25.05.2014 17:30 | Pobeda | 1 : 3 | Jedinstvo |
25.05
17:00
Sloga
TamiÅ”
0
2
|
25.05.2014 17:00 | Sloga | 0 : 2 | TamiÅ” | |||||
25.05
17:00
Mladost
Proleter
2
5
|
25.05.2014 17:00 | Mladost | 2 : 5 | Proleter | |||||
25.05
17:00
ASK
OFK StajiÄevo
2
0
|
25.05.2014 17:00 | ASK | 2 : 0 | OFK StajiÄevo | |||||
25.05
17:00
MSK
Jedinstvo
0
0
|
25.05.2014 17:00 | MSK | 0 : 0 | Jedinstvo |
25.05
17:00
Vojvodina
Car UroÅ”
0
1
|
25.05.2014 17:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Car UroÅ” | |||||
25.05
17:00
Mladost (B)
Sloga
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Sloga | |||||
25.05
17:00
KruŔedol
OFK Kraljevci
4
1
|
25.05.2014 17:00 | KruŔedol | 4 : 1 | OFK Kraljevci | |||||
25.05
17:00
Borac (S)
27. Oktobar
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Borac (S) | 1 : 1 | 27. Oktobar | |||||
25.05
17:00
Sremac
Planinac
4
0
|
25.05.2014 17:00 | Sremac | 4 : 0 | Planinac | |||||
25.05
17:00
Mladost (P)
Polet
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Mladost (P) | 1 : 3 | Polet | |||||
25.05
17:00
FruŔkogorac
Borac (K)
1
3
|
25.05.2014 17:00 | FruŔkogorac | 1 : 3 | Borac (K) |
25.05
17:00
Sloboda
Mladost
1
2
|
25.05.2014 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Mladost | |||||
25.05
17:00
GraniÄar
Sloga
4
0
|
25.05.2014 17:00 | GraniÄar | 4 : 0 | Sloga | |||||
25.05
17:00
Vitez
OFK BrestaÄ
0
4
|
25.05.2014 17:00 | Vitez | 0 : 4 | OFK BrestaÄ | |||||
25.05
17:00
Lovac
Srem
2
3
|
25.05.2014 17:00 | Lovac | 2 : 3 | Srem | |||||
25.05
17:00
Kameni
Borac
1
3
|
25.05.2014 17:00 | Kameni | 1 : 3 | Borac |
25.05
FruŔkogorac
Napredak
5
1
|
25.05.2014 | FruŔkogorac | 5 : 1 | Napredak | |||||
25.05
Grgurevci
Mitros
1
2
|
25.05.2014 | Grgurevci | 1 : 2 | Mitros | |||||
25.05
Planinac
BSK
1
2
|
25.05.2014 | Planinac | 1 : 2 | BSK | |||||
25.05
Sremac
OFK Bosut
2
1
|
25.05.2014 | Sremac | 2 : 1 | OFK Bosut | |||||
25.05
Sloga (Z-I)
Borac (VR)
3
3
|
25.05.2014 | Sloga (Z-I) | 3 : 3 | Borac (VR) | |||||
25.05
Sloga (Ä)
Borac (R)
4
3
|
25.05.2014 | Sloga (Ä) | 4 : 3 | Borac (R) |
25.05
17:00
Slavija
Proleter
4
3
|
25.05.2014 17:00 | Slavija | 4 : 3 | Proleter | |||||
25.05
17:00
NaŔa Zvezda
NeŔtin
0
4
|
25.05.2014 17:00 | NaŔa Zvezda | 0 : 4 | NeŔtin | |||||
25.05
17:00
Mladost
Sloga
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Sloga | |||||
25.05
17:00
Vajska
Borac
5
3
|
25.05.2014 17:00 | Vajska | 5 : 3 | Borac |
25.05
17:30
Bratstvo
Kom
3
2
|
25.05.2014 17:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Kom | |||||
25.05
17:30
Jedinstvo
Cetinje
4
1
|
25.05.2014 17:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Cetinje | |||||
25.05
17:30
Zabjelo
Arsenal
1
2
|
25.05.2014 17:30 | Zabjelo | 1 : 2 | Arsenal | |||||
25.05
17:30
Igalo
Jezero
0
1
|
25.05.2014 17:30 | Igalo | 0 : 1 | Jezero | |||||
25.05
17:30
Ibar
Berane
2
1
|
25.05.2014 17:30 | Ibar | 2 : 1 | Berane | |||||
25.05
17:30
Bokelj
Zora
0
0
|
25.05.2014 17:30 | Bokelj | 0 : 0 | Zora |
25.05
17:00
Novi Pazar
RadniÄki 1923
0
1
|
25.05.2014 17:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
25.05
17:00
ÄukariÄki
RadniÄki (N)
0
0
|
25.05.2014 17:00 | ÄukariÄki | 0 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
25.05
17:00
Spartak
Partizan
1
4
|
25.05.2014 17:00 | Spartak | 1 : 4 | Partizan | |||||
25.05
17:00
Voždovac
Rad
2
1
|
25.05.2014 17:00 | Voždovac | 2 : 1 | Rad | |||||
25.05
17:00
Donji Srem
Sloboda Point
0
0
|
25.05.2014 17:00 | Donji Srem | 0 : 0 | Sloboda Point | |||||
25.05
17:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
4
2
|
25.05.2014 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 2 | OFK Beograd | |||||
25.05
17:00
Napredak
Vojvodina
0
2
|
25.05.2014 17:00 | Napredak | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
25.05
17:00
Jagodina
Javor Matis
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Jagodina | 1 : 1 | Javor Matis |
25.05
17:00
Sloga (K)
Teleoptik
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
25.05
17:00
Borac
Proleter
2
0
|
25.05.2014 17:00 | Borac | 2 : 0 | Proleter | |||||
25.05
17:00
Mladost (L)
Jedinstvo Putevi
4
1
|
25.05.2014 17:00 | Mladost (L) | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
25.05
17:00
Dolina
Metalac (GM)
1
0
|
25.05.2014 17:00 | Dolina | 1 : 0 | Metalac (GM) | |||||
25.05
17:00
Smederevo
BSK BorÄa
0
3
|
25.05.2014 17:00 | Smederevo | 0 : 3 | BSK BorÄa | |||||
25.05
17:00
Radnik
SindjeliÄ
3
0
|
25.05.2014 17:00 | Radnik | 3 : 0 | SindjeliÄ | |||||
25.05
17:00
Timok
Sloga (PM)
1
1
|
25.05.2014 17:00 | Timok | 1 : 1 | Sloga (PM) | |||||
25.05
17:00
Bežanija
InÄija
0
0
|
25.05.2014 17:00 | Bežanija | 0 : 0 | InÄija |
25.05
13:00
LASK Crvena zvezda
Spartak
1
1
|
25.05.2014 13:00 | LASK Crvena zvezda | 1 : 1 | Spartak | |||||
25.05
16:30
MaŔinac
Napredak
0
3
|
25.05.2014 16:30 | MaŔinac | 0 : 3 | Napredak |
25.05
17:00
Trijumf
Požarevac
1
6
|
25.05.2014 17:00 | Trijumf | 1 : 6 | Požarevac | |||||
25.05
13:00
Jagodina
Novi BeÄej
0
1
|
25.05.2014 13:00 | Jagodina | 0 : 1 | Novi BeÄej |
25.05
10:00
Banat
RadniÄki (S)
3
2
|
25.05.2014 10:00 | Banat | 3 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
25.05
10:00
Novi Sad
Proleter (NS)
0
0
|
25.05.2014 10:00 | Novi Sad | 0 : 0 | Proleter (NS) | |||||
25.05
10:00
Spartak
RadniÄki (NP)
4
1
|
25.05.2014 10:00 | Spartak | 4 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
25.05
10:00
OFK Hajduk
Dinamo
6
1
|
25.05.2014 10:00 | OFK Hajduk | 6 : 1 | Dinamo | |||||
25.05
10:00
Omladinac
Donji Srem
4
2
|
25.05.2014 10:00 | Omladinac | 4 : 2 | Donji Srem |
25.05
11:00
RadniÄki 1923
Crvena zvezda
0
1
|
25.05.2014 11:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 1 | Crvena zvezda |
25.05
12:00
Proleter 2006
Mladost (L)
1
1
|
25.05.2014 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
25.05
12:00
BeÄej
ŽelezniÄar
8
1
|
25.05.2014 12:00 | BeÄej | 8 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
25.05
12:00
Dinamo
OFK Hajduk
0
0
|
25.05.2014 12:00 | Dinamo | 0 : 0 | OFK Hajduk | |||||
25.05
12:00
Vrbas
Spartak
2
1
|
25.05.2014 12:00 | Vrbas | 2 : 1 | Spartak | |||||
25.05
12:00
BaÄka 1901
Novi Sad
0
6
|
25.05.2014 12:00 | BaÄka 1901 | 0 : 6 | Novi Sad | |||||
25.05
12:00
VrŔac
TSC
4
0
|
25.05.2014 12:00 | VrŔac | 4 : 0 | TSC | |||||
25.05
12:00
RadniÄki (S)
Vojvodina
0
3
|
25.05.2014 12:00 | RadniÄki (S) | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
25.05
12:00
InÄija
Banat
3
0
|
25.05.2014 12:00 | InÄija | 3 : 0 | Banat |
25.05
11:00
Metalac (GM)
Mladost (L)
1
1
|
25.05.2014 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 1 | Mladost (L) |
25.05
13:00
RadniÄki 1923
AS
2
0
|
25.05.2014 13:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | AS | |||||
25.05
13:00
Partizan
Sloboda Point
3
3
|
25.05.2014 13:00 | Partizan | 3 : 3 | Sloboda Point | |||||
25.05
10:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
2
0
|
25.05.2014 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | ÄukariÄki |
25.05
10:00
Proleter 2006
Mladost (L)
1
5
|
25.05.2014 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 5 | Mladost (L) | |||||
25.05
10:00
BeÄej
ŽelezniÄar
3
1
|
25.05.2014 10:00 | BeÄej | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
25.05
10:00
Dinamo
OFK Hajduk
2
0
|
25.05.2014 10:00 | Dinamo | 2 : 0 | OFK Hajduk | |||||
25.05
10:00
Vrbas
Spartak
0
3
|
25.05.2014 10:00 | Vrbas | 0 : 3 | Spartak | |||||
25.05
10:00
BaÄka 1901
Novi Sad
3
2
|
25.05.2014 10:00 | BaÄka 1901 | 3 : 2 | Novi Sad | |||||
25.05
10:00
VrŔac
TSC
0
4
|
25.05.2014 10:00 | VrŔac | 0 : 4 | TSC | |||||
25.05
10:00
RadniÄki (S)
Vojvodina
1
2
|
25.05.2014 10:00 | RadniÄki (S) | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
25.05
10:00
InÄija
Banat
3
0
|
25.05.2014 10:00 | InÄija | 3 : 0 | Banat |
25.05
10:30
BAK
Polet
6
0
|
25.05.2014 10:30 | BAK | 6 : 0 | Polet | |||||
25.05
11:00
HajduÄica
VrŔac
6
3
|
25.05.2014 11:00 | HajduÄica | 6 : 3 | VrÅ”ac | |||||
25.05
11:00
Sloga (P)
Partizan (U)
3
0
|
25.05.2014 11:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | Partizan (U) |
25.05
10:00
RadniÄki (K)
Mladost (O)
3
1
|
25.05.2014 10:00 | RadniÄki (K) | 3 : 1 | Mladost (O) | |||||
25.05
11:00
Mladost (V)
Omladinac (D)
1
2
|
25.05.2014 11:00 | Mladost (V) | 1 : 2 | Omladinac (D) | |||||
25.05
10:00
Dinamo
Mika AntiÄ
3
0
|
25.05.2014 10:00 | Dinamo | 3 : 0 | Mika AntiÄ |
25.05
10:00
Tempo
Proleter
0
17
|
25.05.2014 10:00 | Tempo | 0 : 17 | Proleter |
25.05
10:00
Äoka
Äantavir
10
1
|
25.05.2014 10:00 | Äoka | 10 : 1 | Äantavir | |||||
25.05
10:00
Dribling
Spartak '02
0
0
|
25.05.2014 10:00 | Dribling | 0 : 0 | Spartak '02 | |||||
25.05
14:00
BaÄka 1901
ObiliÄ
12
1
|
25.05.2014 14:00 | BaÄka 1901 | 12 : 1 | ObiliÄ |
25.05
Polet
Krusik
0
9
|
25.05.2014 | Polet | 0 : 9 | Krusik |
25.05
09:00
Slavija
Duljaj
0
2
|
25.05.2014 09:00 | Slavija | 0 : 2 | Duljaj | |||||
25.05
10:00
Radnicki 1923 II
Apolon 4 I
0
6
|
25.05.2014 10:00 | Radnicki 1923 II | 0 : 6 | Apolon 4 I | |||||
25.05
10:00
KaraÄorÄe
Radnicki 1923 I
0
3
|
25.05.2014 10:00 | KaraÄorÄe | 0 : 3 | Radnicki 1923 I |
25.05
17:00
Beli AnÄeo
Hidroelektrana
31
28
|
25.05.2014 17:00 | Beli AnÄeo | 31 : 28 | Hidroelektrana |
25.05
18:30
ŽelezniÄar 1949
Vojvodina
29
31
|
25.05.2014 18:30 | ŽelezniÄar 1949 | 29 : 31 | Vojvodina | |||||
25.05
17:00
Partizan
Crvena Zvezda
30
36
|
25.05.2014 17:00 | Partizan | 30 : 36 | Crvena Zvezda |
25.05
19:00
Rtanj
Mladost 1949
22
34
|
25.05.2014 19:00 | Rtanj | 22 : 34 | Mladost 1949 | |||||
25.05
16:00
Radan
DuboÄica
35
16
|
25.05.2014 16:00 | Radan | 35 : 16 | DuboÄica |
25.05
16:00
GAT Dukes Novi Sad
Forestlanders Mladenovac
42
14
|
25.05.2014 16:00 | GAT Dukes Novi Sad | 42 : 14 | Forestlanders Mladenovac | |||||
25.05
13:00
Panthers PanÄevo
Indians InÄija
35
14
|
25.05.2014 13:00 | Panthers PanÄevo | 35 : 14 | Indians InÄija |
25.05
15:00
Celtis Sombor
Grofovi Novi Kneževac
10
14
|
25.05.2014 15:00 | Celtis Sombor | 10 : 14 | Grofovi Novi Kneževac |
25.05
15:00
Golden Bears Bor
Royal Crowns Kraljevo
22
62
|
25.05.2014 15:00 | Golden Bears Bor | 22 : 62 | Royal Crowns Kraljevo |