XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 366 utakmica za dan
Subota, 30 Mart 2013

Fudbal

30.03.2013 14:30 OFK Beograd 1 : 0 Sloboda Point
30.03.2013 19:00 Jagodina 0 : 1 Vojvodina
30.03.2013 14:30 Donji Srem 3 : 0 Javor
30.03.2013 14:30 BSK Borča 1 : 0 Rad
30.03.2013 14:30 Spartak ZV 2 : 0 Novi Pazar
30.03.2013 14:30 Smederevo 0 : 1 Radnički (N)
30.03.2013 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Radnički 1923
30.03.2013 15:00 Omladinac 2 : 0 Prijevor
30.03.2013 15:00 Mokra Gora 2 : 0 Trepča
30.03.2013 15:00 Morava 1 : 0 Mladi radnik
30.03.2013 15:00 Gruža 2 : 3 Šumadinac 1913
30.03.2013 15:00 Sloga (B) 3 : 1 Udarnik
30.03.2013 15:00 Kačer 3 : 1 GP Zlatibor
30.03.2013 15:00 FAP 0 : 2 Budućnost
30.03.2013 15:00 Loznica 1919 1 : 0 Borac (Š)
30.03.2013 15:00 Radnički (V) 2 : 1 Sloga (BB)
30.03.2013 15:30 Svrljig 1 : 0 Balkanski
30.03.2013 15:30 Lužnica 4 : 0 Jedinstvo
30.03.2013 15:30 Bošnjane 2 : 3 Ozren
30.03.2013 15:00 Radnički (B) 2 : 0 Kozara
30.03.2013 15:00 Vršac 1 : 0 AFK
30.03.2013 15:00 Kolonija 2 : 0 OFK Kikinda
30.03.2013 15:00 Bačka 1901 2 : 0 Radnički (K)
30.03.2013 15:00 Jedinstvo (BK) 2 : 1 Bilećanin
30.03.2013 15:00 Jedinstvo (NB) 9 : 1 Zadrugar
30.03.2013 15:00 Sloboda 2 : 1 Proleter
30.03.2013 15:00 Polet 1 : 1 Sloga
30.03.2013 15:00 Srbobran 0 : 0 Jugović
30.03.2013 15:00 1. Maj Agroruma 0 : 2 OFK Bačka
30.03.2013 15:00 Omladinac 6 : 0 Stanišić
30.03.2013 16:00 Vinča 0 : 4 Palilulac
30.03.2013 11:00 Slavija 1 : 0 Sremčica
30.03.2013 16:00 Lokomotiva 2 : 0 Crvena zvezda
30.03.2013 16:00 IMT 3 : 2 GSP Polet
30.03.2013 15:30 Grdica 2 : 1 Goč
30.03.2013 16:00 Maršić 0 : 1 Jadran
30.03.2013 15:30 Slatina 1 : 1 Dragačevo
30.03.2013 15:30 Sloga (D) 1 : 5 Železničar
30.03.2013 15:00 Lepenica 1 : 1 Partizan
30.03.2013 15:00 Karađorđe 2 : 1 Beli orlovi
30.03.2013 15:00 Radnički 1 : 2 Provo
30.03.2013 15:00 Jadar 2 : 0 Jedinstvo (V)
30.03.2013 15:00 Mačva 2005 1 : 0 Drina
30.03.2013 15:30 Mladost 0 : 0 OFK Divci
30.03.2013 15:30 OFK Jabučje 1 : 0 Trlić
30.03.2013 15:30 Rubribreza 1 : 0 Zadrugar
30.03.2013 15:30 Banjani 1 : 1 Brezovica
30.03.2013 15:00 Crnokosa 1 : 0 Budućnost
30.03.2013 15:00 Jasen 3 : 1 Polimlje
30.03.2013 15:30 Radnički 1947 (Č) 2 : 0 Borac
30.03.2013 15:30 Rad 3 : 0 Moravica
30.03.2013 15:30 Jastrebac 1 : 2 Mladost (B)
30.03.2013 15:30 Bukovik 5 : 0 Radnički 1924 (K)
30.03.2013 14:00 Alakince 4 : 0 Trešnjevka
30.03.2013 14:00 Mladost (S) 5 : 1 Biljača
30.03.2013 14:00 Morava 3 : 0 Pavlovac
30.03.2013 14:00 Levosoje 1 : 2 Besa
30.03.2013 15:30 Napredak 1 : 0 Mladost (PR)
30.03.2013 15:30 Spartak 3 : 1 Padež
30.03.2013 15:30 Polet 1 : 0 Omladinac
30.03.2013 15:30 Partizanski put 3 : 1 Dunđerski
30.03.2013 15:30 Borac 2 : 5 Kosovac
30.03.2013 15:30 Jug Bogdan 4 : 2 Pobeda
30.03.2013 15:30 Gradac 3 : 3 Sloga
30.03.2013 15:00 SFS Borac 1 : 0 Bratstvo
30.03.2013 15:00 OFK Tekstilac 2 : 0 Sindjelić
30.03.2013 15:30 BSK 6 : 0 Rudar (VČ)
30.03.2013 15:30 Bučje 7 : 1 Mladost
30.03.2013 15:30 Rgotina 2 : 0 Midžor
30.03.2013 14:30 Blagotin 3 : 2 Jastrebac
30.03.2013 15:30 Rusanda 1 : 0 Naftagas
30.03.2013 15:30 Radnički (S) 2 : 0 Crvena zvezda (RS)
30.03.2013 15:30 Begej 2 : 0 Krajina
30.03.2013 15:30 Radnički (Z) 2 : 0 Vojvodina (NM)
30.03.2013 15:00 BAK 1 : 1 Sloga (BNS)
30.03.2013 15:30 Polet 3 : 0 Mladost (K)
30.03.2013 15:30 Sloga 0 : 0 Omladinac (B)
30.03.2013 15:30 Radnički 0 : 1 Borac
30.03.2013 14:30 Vrbas 4 : 0 Borac
30.03.2013 14:30 Omladinac 1 : 1 Petrovaradin
30.03.2013 14:30 Veternik 2 : 3 Metalac AV
30.03.2013 14:30 Tvrdjava 0 : 1 Bačka
30.03.2013 15:30 Hajduk (V) 1 : 1 Hajduk 1932
30.03.2013 15:30 Sloven 1 : 1 LSK Laćarak
30.03.2013 15:30 Rudar 1 : 3 Jadran
30.03.2013 15:30 Podrinje 0 : 0 Donji Petrovci
30.03.2013 16:00 OFK Zabrežje 0 : 2 PKB Kovilovo
30.03.2013 16:00 Šumadija 2 : 1 Komgrap
30.03.2013 15:30 Čibukovac 5 : 0 Stubal
30.03.2013 15:30 Parmenac 1 : 3 Rakova
30.03.2013 15:30 Ozremica 0 : 3 Majdan
30.03.2013 15:30 Polet 2 : 1 Žitkovica
30.03.2013 15:00 Mladost 2 : 0 Jasenica
30.03.2013 15:00 Žabare 2 : 3 Radoje Domanović
30.03.2013 15:00 Gučevo 3 : 1 Cer
30.03.2013 15:00 Partizan 9 : 1 Duško
30.03.2013 15:00 Cerić 4 : 1 Korman
30.03.2013 15:30 Kalenić 2 : 0 Vrelo
30.03.2013 15:00 Sloga 0 : 2 Stevan Nešticki
30.03.2013 15:30 Gornje Krajince 3 : 2 Polet
30.03.2013 15:00 Ursule 2 : 0 Sloga
30.03.2013 15:00 Jedinstvo Stević 4 : 0 Proleter
30.03.2013 15:00 Glogonj 4 : 1 Omladinac (D)
30.03.2013 15:30 Rastina 1918 2 : 1 Dinamo
30.03.2013 15:30 OFK Odžaci 5 : 1 Panonija
30.03.2013 15:30 Jedinstvo (K) 3 : 2 Lipar
30.03.2013 15:00 OFK Futog 1 : 0 Tatra
30.03.2013 15:00 Železničar 0 : 1 Slavija
30.03.2013 15:30 Krila Krajine 0 : 3 Vojvodina
30.03.2013 16:00 Rvati 1 : 5 OFK Burovo
30.03.2013 16:00 Mladost (Č) 4 : 0 Barajevo
30.03.2013 16:00 Krtinska 4 : 1 Mladost (B)
30.03.2013 16:00 Napredak 3 : 0 TEK Sloga
30.03.2013 10:00 Radnički PDM 1 : 1 Podunavac
30.03.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Draževac
30.03.2013 15:30 Vukašinovac 3 : 2 Napredak 2012
30.03.2013 15:30 Pobeda 1976 2 : 5 Mladi Radnik
30.03.2013 15:30 Jovo Kursula 2 : 3 Real
30.03.2013 15:30 Borac 3 : 3 Zemljoradnik
30.03.2013 15:00 Bojić 1 : 1 Dušan Silni
30.03.2013 15:00 Metlić 0 : 0 Jedinstvo
30.03.2013 15:30 Zvizdar 1 : 3 Rudar
30.03.2013 15:30 Moravac 2 : 5 Jašunja
30.03.2013 15:30 Bratstvo 0 : 1 Mladost (DL)
30.03.2013 15:30 BSK 3 : 6 Milanovo
30.03.2013 15:30 Turekovac 3 : 1 Mladost (K)
30.03.2013 15:30 Brza 3 : 1 Sušica 2012
30.03.2013 15:00 Jugovići 2 : 0 Rujišnik
30.03.2013 15:00 Mladost 0 : 2 Stari Trstenik
30.03.2013 15:00 Topoljak 3 : 2 Omladinac
30.03.2013 15:00 Barice 1 : 1 Naša Krajina
30.03.2013 15:00 Gaj 0 : 2 Solunac
30.03.2013 15:00 Sloga 3 : 1 Vojvodina
30.03.2013 15:00 Graničar 1 : 3 Crvena Zvezda
30.03.2013 OFK Bikić 1 : 2 Jednota
30.03.2013 16:00 Mladi Radnik 0 : 0 Sloga
30.03.2013 16:00 Šumadija 0 : 2 Mladost
30.03.2013 4 Juli 3 : 1 OFK Rogača
30.03.2013 Denim 5 : 2 OFK Slatina
30.03.2013 Crvena zvezda 2 : 2 Vis
30.03.2013 Mladost 7 : 0 Rudar 2012
30.03.2013 Ropočevo 2 : 3 Đurinci
30.03.2013 Drlupa 2 : 1 Mladost
30.03.2013 Sloga 2012 1 : 4 Nemenikuće
30.03.2013 13:30 Stig (MC) 3 : 5 Šapine B
30.03.2013 15:00 Budućnost 2 : 4 Radnik
30.03.2013 15:00 Ravangrad 0 : 0 Pančevo
30.03.2013 Fruškogorac 3 : 0 Rubin
30.03.2013 Crvena zvezda 3 : 1 Napredak
30.03.2013 Borac 2 : 1 Inđija
30.03.2013 Banat 2 : 2 Jagodina
30.03.2013 BSK Borča 5 : 0 Timok
30.03.2013 Radnički 3 : 1 Indeks
30.03.2013 Hajduk Veljko 3 : 0 Radan
30.03.2013 Vrežina 2009 1 : 2 Car Konstantin
30.03.2013 Bor 3 : 0 Žitoradja
30.03.2013 Jedinstvo 3 : 0 Borac
30.03.2013 Radnički (P) 3 : 0 Radnički (N)
30.03.2013 Dinamo 3 : 0 Sinđelić
30.03.2013 10:00 Arsenal 1 : 0 Jedinstvo Putevi
30.03.2013 14:30 Udarnik 0 : 2 Bresje-Superior
30.03.2013 14:30 Budućnost 0 : 1 Napredak
30.03.2013 14:30 Polet 1 : 2 Omladinac
30.03.2013 14:30 Jedinstvo 4 : 3 Glavaš
30.03.2013 14:30 Sloga 8 : 0 Šumadija
30.03.2013 14:30 Radnik 2 : 1 Pobeda
30.03.2013 14:30 Mladi borac 2 : 0 Selevac
30.03.2013 11:00 Dobrica 5 : 2 Vulturul
30.03.2013 14:00 Dinamo 10 : 1 Jugoslavija
30.03.2013 Stig 0 : 4 Morava
30.03.2013 Osipaonica 0 : 2 Mladi radnik (P)
30.03.2013 Sloga (L) 1 : 4 Šumadija
30.03.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Jedinstvo
30.03.2013 Brodarac 0 : 1 Vojvodina
30.03.2013 Crvena zvezda 3 : 0 Rad
30.03.2013 Teleoptik 2 : 5 Partizan
30.03.2013 Sloga 1 : 0 Zemun
30.03.2013 Napredak 3 : 0 Sloboda Point
30.03.2013 12:00 ČSK Pivara 2 : 0 Banat
30.03.2013 12:00 Inđija 2 : 3 Novi Sad
30.03.2013 12:00 Vojvodina 3 : 0 Radnički (S)
30.03.2013 12:00 Crvenka 1 : 2 Bačka Topola
30.03.2013 12:00 Hajduk 3 : 1 Bečej 1918
30.03.2013 Seljak 1 : 3 Šumadija
30.03.2013 12:00 Badnjevac 0 : 2 AF Duljaj
30.03.2013 11:00 Metalac (GM) 1 : 5 Sloboda
30.03.2013 10:00 Sevojno 0 : 4 Novi Pazar
30.03.2013 12:00 Rađevac 2 : 0 Radnicki Stobex
30.03.2013 Čukarički 4 : 5 OFK Beograd
30.03.2013 Crvena zvezda 2 : 0 Rad
30.03.2013 Savacijum 1 : 0 Radnički 1923
30.03.2013 Bežanija 1 : 1 Borac
30.03.2013 Radnički 4 : 4 Zemun
30.03.2013 Partizan 4 : 0 AS
30.03.2013 Napredak 2 : 0 Župa
30.03.2013 Smederevo 3 : 4 Loznica 1919
30.03.2013 10:00 ČSK Pivara 0 : 2 Banat
30.03.2013 10:00 Inđija 3 : 0 Novi Sad
30.03.2013 10:00 Vojvodina 3 : 0 Radnički (S)
30.03.2013 10:00 Crvenka 0 : 2 Bačka Topola
30.03.2013 10:00 Hajduk 4 : 0 Bečej 1918
30.03.2013 Skobalj 0 : 3 Slavija
30.03.2013 Borac 1 : 0 SASK
30.03.2013 Sloga 9 : 1 Šumadinac
30.03.2013 12:30 Udarnik 0 : 3 Bresje-Superior
30.03.2013 12:30 Budućnost 0 : 2 Napredak
30.03.2013 12:30 Polet 1 : 1 Omladinac
30.03.2013 12:30 Jedinstvo 7 : 0 Glavaš
30.03.2013 12:30 Sloga 2 : 0 Šumadija
30.03.2013 12:30 Radnik 5 : 2 Pobeda
30.03.2013 12:30 Mladi borac 2 : 1 Selevac
30.03.2013 10:00 Železničar 0 : 6 Šumadija
30.03.2013 Kolonija Sveti Sava 0 : 3 MIP Presing
30.03.2013 Homoljac 1 : 1 Mladi radnik
30.03.2013 09:30 Sloga 1 : 0 Rudar
30.03.2013 14:30 AF Duljaj 3 : 1 GFK Jasenica 1911
30.03.2013 09:00 Apolon 4 2 : 0 Lokomotiva
30.03.2013 09:00 Arsenal 5 : 1 Sloga (B)
30.03.2013 09:00 Šumadija 1903 II 3 : 2 Pobeda
30.03.2013 09:00 Sušica 2 : 0 Azbest
30.03.2013 09:00 Slavija 1 : 1 Kraguj
30.03.2013 10:00 Jedinstvo 0 : 0 Budućnost
30.03.2013 10:00 Drina 0 : 0 Krušik
30.03.2013 10:00 Rađevac 3 : 0 Osecina
30.03.2013 10:00 Spartak 1 : 4 Loznica
30.03.2013 10:00 Karađorđe (T) 3 : 0 Sušica
30.03.2013 18:00 Trgovački 0 : 7 Sloga

Košarka

30.03.2013 19:00 Sloboda 66 : 97 Crvena zvezda Telekom
30.03.2013 17:00 Partizan mt:s 95 : 64 Mega Vizura
30.03.2013 20:00 Konstantin 73 : 90 Radnički
30.03.2013 18:30 Mladost (Z) 114 : 104 Spartak
30.03.2013 19:00 Napredak (A) 77 : 81 Proleter Naftagas
30.03.2013 15:30 Radnički 73 : 78 Crnokosa
30.03.2013 15:00 Beovuk 72 90 : 83 Železničar
30.03.2013 Železničar 96 : 75 Svilajnac Kompo
30.03.2013 Prva Petoletka 73 : 81 Polet
30.03.2013 Novi Pazar 85 : 105 Šabac
30.03.2013 Radnički Student 73 : 70 Zlatar
30.03.2013 Priboj 110 : 82 Ub
30.03.2013 Zlatibor 96 : 71 Temnić
30.03.2013 Sloga 20 : 0 Mašinac
30.03.2013 Rtanj 95 : 96 Jablanica
30.03.2013 OKK Junior 72 : 61 Mladost
30.03.2013 Jug 83 : 63 Bor RTB
30.03.2013 Dimitrovgrad 69 : 93 Pirot
30.03.2013 Zdravlje Leskovac 71 : 87 Zdravlje 09
30.03.2013 Knjaževac 91 : 60 Kuršumlija
30.03.2013 Niš 93 : 86 Prokuplje
30.03.2013 Vojvodina 98 : 72 Vrbas
30.03.2013 Dunav 77 : 68 Topola
30.03.2013 Veternik 0 : 20 Vojvodina Srb Gas MT
30.03.2013 Akademik 84 : 72 Sveti Đorđe
30.03.2013 Stara Pazova 77 : 63 Nova Pazova
30.03.2013 Jedinstvo 83 : 78 Odžaci
30.03.2013 Srem 79 : 58 Mladost Teletehnika
30.03.2013 Sloga (D) 90 : 70 Bane
30.03.2013 Požarevac 84 : 78 Župa
30.03.2013 Korićani 59 : 62 Paraćin
30.03.2013 Starinski 20 : 0 Stari Ras
30.03.2013 Sloga (PM) 90 : 66 Mokra Gora
30.03.2013 Trepča 86 : 80 Mladost
30.03.2013 Šumarice 75 : 84 Ušće
30.03.2013 21:00 Zone Boys 55 : 74 Jastrebac
30.03.2013 14:30 Naisus 88 : 66 Negotin
Utakmica za 7.mesto
30.03.2013 18:00 Partizan 93 : 61 Radivoj Korać 1:0
30.03.2013 20:45 Vojvodina 80 : 97 Crvena Zvezda 0:1
30.03.2013 19:30 Jagodina 2001 89 : 73 Šabac 0:1
30.03.2013 18:00 Vršac 68 : 54 Radivoj Korać 1:0
30.03.2013 20:00 Stara Pazova 81 : 61 Srbobran
30.03.2013 16:00 Paraćin 67 : 46 Bor

Odbojka

30.03.2013 19:00 Klek Srbijašume 3 : 2 Dunav Volley
30.03.2013 19:00 Obilić 3 : 0 Mladenovac
30.03.2013 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Topličanin
30.03.2013 17:00 Jagodina 3 : 0 Sloven
30.03.2013 20:00 Metalac Takovo 3 : 2 Užice
30.03.2013 17:00 Lučani 1 : 3 Partizan
30.03.2013 19:00 FAP Livnica 3 : 0 Brezovica
30.03.2013 16:00 Ribnica 2 2 : 3 Antena
30.03.2013 16:00 Priboj 0 : 3 Bukovica Putevi
30.03.2013 20:00 Mladost 3 : 2 Niš
30.03.2013 18:00 Ozren 0 : 3 Radan
30.03.2013 FOK 2 : 3 Bavanište
30.03.2013 Novi Sad 3 : 1 Mladost Ekspans
30.03.2013 Futog 3 : 0 Vrbas
30.03.2013 Proleter 3 : 2 Srem Iton
30.03.2013 Inđija 3 : 0 Vojvodina 2
30.03.2013 19:00 Kraguj 3 : 2 Takovo Zvezda Helios
30.03.2013 20:00 Futog 3 : 2 Vojvodina
30.03.2013 20:00 Poštar 3 : 0 Obilić
30.03.2013 20:00 Radnički (B) 0 : 3 Crnokosa Artos
30.03.2013 20:00 Libero ČA 3 : 1 Borac
30.03.2013 17:00 Putevi Trendteks 3 : 0 Zlatibor
30.03.2013 19:00 Gimnazijalac 3 : 2 Tutin Stil Jasen
30.03.2013 Tara 3 : 0 Stars
30.03.2013 Sloga 3 : 0 Arilje
30.03.2013 Mali Zvornik 1 : 3 Smederevo
30.03.2013 Mladi Radnik 2 : 3 Spas
30.03.2013 Šumadija 1 : 3 Imlek
30.03.2013 Ribnica 1 : 3 VGSK
30.03.2013 Vršac 3 : 1 KI 0230
30.03.2013 Mladost 3 : 0 Klek Srbijašume
30.03.2013 Majdanpek FBC 3 : 2 Pirot
30.03.2013 Vranje 0 : 3 Leskovac 98
30.03.2013 Paraćin 3 : 0 Topličanin
30.03.2013 Milenijum 1 : 3 Student
30.03.2013 Bor 3 : 2 Jagodina

Rukomet

30.03.2013 19:00 Vrbas Carnex 26 : 28 Zaječar
30.03.2013 18:30 Metaloplastika 30 : 27 Radnički
30.03.2013 19:00 Jugović Unimet 26 : 27 Železničar 1949
30.03.2013 18:30 PKB 31 : 29 Napredak
30.03.2013 19:30 Dinamo 26 : 26 Metalac Asko Vidak
30.03.2013 17:30 Spartak Vojput 50 : 19 Nova Pazova
30.03.2013 19:00 ŽSK 29 : 24 Mladost
30.03.2013 BSK Heba 32 : 38 Dubočica 54
30.03.2013 Đerdap 21 : 30 Planinka
30.03.2013 Jastrebac 34 : 21 Žitorađa
30.03.2013 Jagodina 30 : 26 Radnički 1951
30.03.2013 Vlasotince 34 : 28 Topličanin
30.03.2013 Loznica 20 : 21 Primus Car Dušan
30.03.2013 Obilić 28 : 28 Novi Beograd
30.03.2013 BASK Soko 40 : 35 Sportski Centar Voždovac 2012
30.03.2013 Radnički 19 : 24 Sindjelić
30.03.2013 Smederevo 31 : 29 Mladost Palanački Kiseljak
30.03.2013 Župa 54 18 : 25 Mokra Gora
30.03.2013 Šamot 65 36 : 24 Trepča
30.03.2013 Zlatar 30 : 20 Priboj
30.03.2013 Novi Pazar 32 : 19 15 oktobar
30.03.2013 Sloga 37 : 30 Radnički 2
30.03.2013 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 34 : 17 Bane
30.03.2013 12:30 Mladost 38 : 22 Železničar 2
30.03.2013 19:00 Morava 33 : 38 Pirot
30.03.2013 19:00 Vranje 1957 39 : 17 Dubočica 54 2
30.03.2013 17:00 Hisar 29 : 17 Progres
30.03.2013 19:00 Paraćin 21 : 36 Hajduk Veljko
30.03.2013 Rtanj 29 : 23 Zaječar 2
30.03.2013 Knjaževac 25 : 30 Bor 2
30.03.2013 Rembas 21 : 34 Radnički
30.03.2013 Čukarički 36 : 11 Jedinstvo
30.03.2013 Crvena Zvezda 2 19 : 31 Milenium
30.03.2013 Čačak 33 : 27 Knjaz Miloš 2
30.03.2013 Medicinar 27 : 31 Junior
30.03.2013 Radnički 19 : 25 Loznica grad
30.03.2013 Metalac 26 : 24 Metalac AD
30.03.2013 ORK Beograd 26 : 34 Voždovac
30.03.2013 18:00 Mladost 22 : 18 Zaječar 2
30.03.2013 14:30 Vranje 21 : 35 Sloga
30.03.2013 15:30 Knjaževac 20 : 26 Crveni krst
30.03.2013 19:00 RTB Bor 19 : 24 Pirot
30.03.2013 Spartak 20 : 28 Proleter Superprotein
30.03.2013 Mladost 11 : 33 Halas Jožef
30.03.2013 Radnički 22 : 22 Kikinda
30.03.2013 Srem 39 : 30 Jabuka 95
30.03.2013 Dolovo 20 : 24 Temerin
30.03.2013 Pančevo 22 : 31 Vojvodina

Vaterpolo

30.03.2013 Proleter 4 : 12 Šabac
30.03.2013 Bečejac 14 : 7 Spartak Prozivka
30.03.2013 Zemun 8 : 6 Partizan 2
30.03.2013 TENT 12 : 13 Nais

Futsal

30.03.2013 Partenon 5 : 4 Krčagovo
30.03.2013 Užice 6 : 9 Mašinac
30.03.2013 Ekonomac 2 9 : 2 Bajina Bašta
30.03.2013 Fontana 1 : 1 Novi Pazar
30.03.2013 Župski Rubin 0 : 3 Metalac Kolorado
30.03.2013 KMF Deus futsal 3 : 0 Kraljevićevo

Ragbi 13

30.03.2013 Radnički 28 : 100 Dorćol
30.03.2013 Niš 16 : 42 Crvena Zvezda
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...