Rasinska okružna liga: Sloga - Šanac 3:0

15.04.2013 S.Blagojević

Početak je pripao gostima koji su propustili ntri idealne prilike za postizanje golova, ali je domaći golman Ratajac bravuroznim intervencijama spasio svoju mrežu. U 32. minutu sjajno dubinskom loptom Stojković je pronašao brzog i danas neuhvatljivog Maksimovića koji je domaće doveo u vođstvo od 1:0. Samo što je počelo drugo poluvreme domaći igrači su rešili pitanje pobednika. Maksimović je umakao svojim pratiocima odlično asistirao rasnom strelcu Goranu Šljiviću za 2:0, već u 52. minutu bilo je 3:0 Savić je odlično reagovao na centaršut Stanojevića za konačnih 3:0.

Strelci: 1:0 Maksimović u 32, 2:0 Šljivić u 47, 3:0 Savić u 52. minutu. Stadion Sloge, gledalaca 350. Sudija Dejan Anđelković (Kruševac) 7, 5. Opomenuti igrači: Stanojević (Sloga). IGRAČ UTAKMICE: Darko Maksimović (Sloga).

SLOGA: Ratajac 7, 5, Radosavljević 6, 5, Živković 7(Đokić-), Kezunović 7, Stojković 7, 5, A. Petrović 7, Savić 7, 5(Ivanović-)Al. Petrović 7, Stanojević 7, 5, Maksimović 8, Šljivić 7, 5.

ŠANAC: Spasić 6, Marinković 5, 5(Malezić 5, 5), Stojković 6, Ristić 6, 5, Đ. Pavlović 6, Todorović 6(Milovanović 6), Đorđević 6, Milanović 6(Ranković 6), I. Pavlović 6, 5, Spasojević 6, 5, Stojanović 6.