Bruka, poniženje, farsa, šta li NE?

11.05.2014 plusonline.rs

Smejale se Nišlije, čulo se do neba! Ovako mnogi na Stadionu kraj pruge parafraziraju, odnosno, komentarišu prvo poluvreme. STOJADIN DENKIĆ (sudije pišemo velikim slovima),  nije dozvolio fudbalerima Radničkog, javljaju  niški mediji, da postignu gol, zaustavljao ih nepostojećim ofsajdima, da bi u 48. minutu svirao NEPOSTOJEĆI PENAL!! Za domaćina naravno! Stefanović je u padu ispred niškog napadača uhvatio loptu, ovaj je pao preko njega i STOJADIN DENKIĆ je , naravno pokazao na penal. Nišlije poklon golom vode sa 1:0. javljaju niški mediji!Kažu, treba spasiti Sindjelić, navodno  preti ispadanje!!!

Radnicki-Pirot

U poluvremenu pitrotski fudbaleri su protestovali, ipak, nastavili utakmicu!!! Toliko posle prvog poluvremena! Ko ne može, ima slabe nerve, ili mu ne odgovara, neka ne prati utakmice Radničkog na našem Portalu!

Istina boli!!! U Nisu se nastavlja CIRKUS!
Sudiji STOJADINU DENKIĆU  bila su dovoljna 22 minuta u nastavku da uradi:

- isključi Filipa Djordjevića zbog obostranog fizičkog razračunavanja, domaći je dobio žuti karton!

- svira penal , navodno je Spasić igrao rukom, loptu  pred svojim golom zaustavio je  grudima , kažu očevici!

- isključi Stefana Spasića,

Dakle , dva crvena kartona i dva penala protiv Radničkog!!!

Sindjelić (čitaj STOJADIN DENKIĆ) od 68.minuta vodi sa 2:0 !!!

Da sve bud ejoš jadnije “na Istoku” Nišlije “masakriranom” Radničkom  (STOJADIN DENKIĆ) daju još dva gola za

kompletnu bruku. Čiju sve! Srpsku, nišku, pirotsku, našu sveukupno!!!

Sindjelić vodi 4:0

Krajnji rezultat zvuči užasno. Na čiju dušu? Nišlije daju još jedan, pirotski fudbaleri su u znak protesta dodavali jedan drugome loptu, nisu igrali! Javljaju hrabri očevici! Kraj Sindjelić:Radnički 5:0.

Srpska liga, 25.kolo Niš:  Sindjelić – Radnički  5:0   (1:0)

Radnički: Stefanović, S.Stojković, Nikolić, S.Ćirić, B.Mančić, Spasić, Ristov, Todorović, Djordjević, M.Mančić, A.Stojković.

Fudbal Fudbal Srpska liga "Istok" Sinđelić Radnički (P)