Glavaš
0 0 pre 7 godina
1 komentara
SlobaB
U 19. kolu Jasenicke opstinske lige vodeca ekipa Radnika sa Kolonije je slavila na gostujucem terenu u Selevcu rezultatom 4:2 Domaca ekipa je prvo poluvreme resila u svoju korist sa 2:0 iako su gosti bili bolja ekipa na terenu, Prenervozna igra gostujuce odbrane je donela ogromni kapital domacinima. Posle slobodnog udarca SA 16.metara kapiten domacih je izuzetno preciznim sutem savladao Palanackog "Bufonaa" a greskom stopera gostiju Jankovica domacin je stigao do velike prednostikoju je yadryao do kraja poluvremena, Na pocetku drugog poluvremena gostujuci trener je izvrsio dve izmene sto se odrazilo na konstantne napade gostiju koji su najpre golom Radovanovica smanjili na 2:1 a potom je izjednacenje doneo A.Jankovic koji se iskupio za gresku u prvom poluvremenu Petnaestak minuta pre kraja utakmica je bila prekinuta na pet minuta zbog ogromne provale oblaka i grada.U nastavku su se gosti bolje snasli te prelepim golom Stojadinovica poveli sa 3:2 te u 90.tom minutu posle brze kontre Batinic postavio konacnih 4:2 za goste Treba reci da je utakmica kasnila sat vremena ybog kasnjenja sudijske trojke koja je posao obavila sasvim solidno iako zamerki imaju obe ekipe, domacini na neke procene sudija i mozda prestrogo iskljucenog igraca a gosti za dva nedosudjena jedanaesterca sve u svemu gosti nose kuci tri boda koja ih ucvrscuju na celu tabele.