Mladost (R)
0 0 pre 7 godina
1 komentara
N. Marinković
Utakmica je odigrana po izuzetno hladnom vremenu na veoma lošem i raskaljanom terenu u Trsci.Prvo poluvreme je proteklo u inicijativi gostujuće ekipe koja nije mogla da realizuje svoju nadmoć zahvaljujući sudiji Ivankoviću koji je dosudio bar 10 faula u napadu fudbalerima Omladinca.Tako da je šesnaesterac domaće ekipe bio zabranjena zona za fudbalere Omladinca.Uz sve to bilo je bar 4-5 pogibeljnih startova domaćih fudbalera koji su prošli nekažnjeno.Drugo poluvreme je nastavljeno u ritmu prvog što se tiče suđenja koje je bilo80: 20 u korist domaćina.Sudija je svojim odlukama donosio osmehe na lica domaćih navijača,a gnev kod gostujućih.Da bi svoj pakleni plan sproveo u delo u 70 minutu,tako što je ofsajd u kome se nalazilo 4 domaća igrača po najmanje 3 metra iza leđa odbrane dopustio da se igra nastavi i domaćin postigne stoposto neregularan gol.Zbog ovakvih sudija naš fudbal je u blatu i teško da će se iščupati dok god ih bude bilo.