Paraćinci odneli bodove iz Kuršumlije (Video)

07.04.2018 toplickevesti.com

U 19. kolu Zone Zapad Kosanica je danas izgubila na svom terenu od SFS Borca sa 1:0. Jedini gol postigao je Conić u 27. minutu. Utakmicu je pratilo 250 gledalaca. U prvom poluvremenu gostu su bili bolji. Imali su mnogo više loptu u svom posedu. Kao rezultat takve igre pao je i gol. Conić je prihvatio odbijenu loptu, namestio se na levu nogu i veoma jakim udarcem pogodio bliži Šejićev ugao. Gosti su imali još dve šanse dok Kosanica nije stvorila ni jednu priliku.

U drugom poluvremenu domaći su konsolidovali svoje redove i nisu dozvolili gostina da ugroze Šejićev gol. U tom periodu Kosanica je imala jednu dobru šansu i jednu polušansu ali je rezultat ostao nepromenjen. Bez obzira na pobedu Borca opšti je utisak da gosti nisu prikazali Bog zna šta iako su pretendenti za viši rang. Kosanica u sredu gostuje u Blacu a za vikend u Brusu.