PL: Milivojević junak Palasa

06.04.2019 sportdc.net

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su u gostima Njukasl sa 1-0 u 33. kolu Premijer Lige. Njukasl je većim dijelom susreta bio bolji rival. Međutim, u 81. minuti Zaha je izborio jedanesterac a pogodak za pobjedu postigao je naš Luka Milivojević.

Veoma bitnu pobjedu u bitci za opstanak, ostvario je Barnli. Momci Šona Dajša savladali su ekipu Bormuta u gostima sa 3-1. Bormut je poveo autogolom Ešlija Barnsa. Međutim, Barnli do poluvremena pravi preokret preko Vestvuda i Vuda. U nastavku gol postiže i Ešli Barns ali ovaj put u ''pravu'' mrežu.

Pobjedu je ostvario i Lester koji je sa 4-1 slavio u gostima kod Lestera. Dva gola dao je Vardi a po jedan Tileman i Medison. Gol za domaće doa je Aron Muj.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Newcastle United Crystal Palace