Gredetin
0 0 pre 5 godina
1 komentara
Gosha77
Zahvaljuci Pobedi koja je protiv Sloge osvojila ceo plen,utakmica OFK Rutevca I Skriljca je dobila ne samo epitet prestiza vec I derbi kola.OFK Rutevac pobedom da dodje na lidersko mesto u opstinskoj ligi dok za Skriljac da se probiju na zasluzeno mesto u vrhu tabele. Pocetak utakmice je krenuo sa napadima I na jednoj I na drugoj strani,tako da je vec u 7-mom minutu domacin dosao do sanse preko igraca sa brojem 4 (Gojkovic Stefan),koji je isprobao sut sa 30 metara ali golman gostujuce ekipe sa brojem 12 (Srejic Nemanja) je bio na visini zadatka I sacuvao svoj gol. U 11 minutu Skriljac je imao odgovor,igrac sa brojem 5 (Kostov Sasa) je sutirao sa 20-ak metra ali lopta je prosla iznad precke. Nastao je period od 20 minuta gde su I domaci I gostujuci igraci imali dobre akcije ali sve su imale lose zavrsnice. 36 minut,po desnoj strani se probio igrac sa brojem 2 (Milosevic Milos) iz ekipe OFK Rutevac,odlicno centrirao,na loptu je nalete igrac gostujuce ekipe sa brojem 3 (Milosevic Vladimir) I kada su svi misleli da ce ovu loptu poslati van sesnesterca,On je salje u svoj okvir gola ,1:0 za OFK Rutevac. Do kraja poluvremena domacin je krenuo agresivnije ali odlicna odbrana gostujuce ekipe je uspela da svaki napad neutralise I da se potrudi da ovaj rezultat ostane do kraja poluvremena. Drugo poluvreme je krenulo sa puno gresaka na obe strane ali mreze su mirovale. 61 minut,domacinkrece u odlican kontranapad preko igraca sa brojem 11 (Denic Nikola) koji dodaje do igraca sa brojem 9 (Lazarevic Nemanja),u okretu sutira ali golman gostiju Srejic brani I salje loptu u korner. 62 minut korner izvodi odlicno igrac domacina sa brojem 10 (Rajkovic Nemanja),lopta pada direktno na glavu igraca sa brojem 9 (Lazarevic Nemanja),loptu salje tik ispod precke ali golman Srejic predivnom paradom opet otklanja opasnost ispred svog gola. 66 minut odlican centarsut domaceg igraca sa brojem 6 (Brzakovic Dusan),lopta dolazi do igraca sa brojem 10 (Rajkovic Nemanja) ali je on salje pored stative I jos jedna sansa odlazi u nepovrat. Po nepisanom pravilu kada se ovolike sanse promase,trebalo bi da dodje kazna,tako u 68 minut igrac gostiju sa brojem 14 (Stanisic Danijel) se oslobodio od svoji cuvara I sam krenuo na go domacina ali nije imao zavrsnicu,lopta prolazi pored stative I odlazi u golaut. 76 minut domacin pravi lepu akciju na levoj strani preko igraca sa brojem 3 (Milosevic Milos) koji bprebacuje na drugoj strani do igraca sa brojem 11 (Denic Nikola),Denic spusta loptu glavom u sesnesterac igracu sa brojem 9 (Lazarevic Nemanja),sut,lopta se odbija od gostujec igraca na ivici sesnesterac,na istu nalece 3 (Milosevic Milos),sutira ali lopta prolazi tik iznad precke. 81 minut domacin pravi lepu akciju sa desne strane preko igraca sa brojem 10 (Rajkovic Nemanja) koji dobacuje do igraca sa brojen 14 (Todorovic Vladan),sutira sa 20 metara ali golman Srejic I ovog puta izlazi kao pobednik. Kako se utakmica priblizavala kraju,u ekipi domacina se sve vise uvlacila nervoza dok je gost sve vise zeleo do pocasnog gola I deobe bodova. 90 +1 minut gost je lepom akcijom dosao u sesnesterac domace ekipe i preko igraca sa brojem 8 (Milosevic Stefan) dosao u sansi za gol,prelep sut u desnoj strani gola ali predivna parada golmana domacina sa brojem 99 (Randjelovic Darko) I odlicna odbrana je odbacilo svaku sumnju da ce ova utakmica imati neku promenu u rezultatu. Na kraju derbi kola je zavrsen pobedom ekipe OFK Rutevca od 1:0 ali ekipa gostiju Skriljac je pokazala odlicnom igrom da ce u nastavku sezone pretendirati za vrh tabele. OFK Rutevac: Randjelovic,Milosevic,Marinkovic,Gojkovic,Mitrovic M.,Brzakovic,Radojkovic (46 Todorovic),Zipalovic (44 Mitrovic D.),Lazarevic (81 Krstic),Rajkovic I Denic (87 Stosic). Skriljac: Srejic,Miletic (79 Nesic),Milosevic V.,Mladenovic,Kostov,Rajkovic (67 Stojanovski),Miletic,Milosevic S.,Jacimovic,Stanisic I. I Ristic (45 Stanisic D.).