Pinosava
0 0 pre 5 godina
1 komentara
markopetrov
Sreću treba i zaslužiti. Kaluđerica je savladala Podunavac sa 2-1 u samom finišu utakmice, ali 3 boda su 3 boda. Po jako teškom terenu, bilo je dosta teško igrati tečnu pas igru što je više odgovaralo gostima, koji su došli po bod. Sam početak utakmice, Marica prolazi po levoj strani, dribling i faul na 25 m od gola. Palalić šutira ali golman Podunavca odlično brani. 16 min igre faul nad Pešićem sa desne strane, nakon odličnog prodora, iskosa šut u gornji bliži ugao Palalića i jedan nula za Kaluđericu. Nakon toga pritisak Kaluđerice, dve lepe šanse prvo Milanov izbacuje Maricu na stranu ovaj vraća povratnu na 16 m I.Filipović iz prve preko gola. Nakon toga odlična lopta Palalića za Pešića koji je bio neodlučan I dozvolio golmanu Podunavca da interveniše. Naše greške su kaznili gosti, aut, loše izbačena lopta Marica kasni na blok lopta pogađa Šarića u leđa I vara golmana Jovanovića za 1-1, 31 min. Od tada kreće antifudbal Podunavca, gde je najviše pretrčanih km-a imao naš doktor. U drugom poluvremenu polušanse iz kojih se moglo bolje 2 puta Pešić, nakon povratne lopte, Lukić loše šutira pored gola, nakon toga Palalić prolazi po levoj strani daje povratnu ali u 16 m su se našli Marica, Pešić, Bradić I Vasilić ali lopta daleko od svih njih. I u 90+5 minutu nakon identičnog faula kao kod prvog gola, ista meta isto ostajanje isti izvođač, lopta opet u bliži ugao koji su branili golman I dva igrača Podunavca upravo od jednog igrača lopta se odbija pod prečku za ogromnu radost domaćina. Oni koji ne treba da budu u prvom planu su nažalost bili i u dve situacije ozbiljno oštetili Kaluđericu, ostaje nam nada da su greške došle isključivo iz neznanja, a ne nekih namera. U 30-om minutu povredu zgloba je zadobio iskusni Đurđević kojem želimo brz oporavak, i želimo da se zahvalimo svim ljudima koji u došli da daju vetar u leđa našoj ekipi. Idemo dalje do titule. Sportski pozdrav. Strelci: M.Palalić 2x Izmene: Vasilić > Đurđević Lukić > Milanov Irević > Šarić S.Filipović > Marica A.Stojanović > N.Pešić.