Kikeru dovoljno poluvreme

17.08.2019 Aleksandar Daišević

Kraljevačkim fudbalerima bilo je dovoljno poluvreme za drugu prvenstvenu radost. Kiker je u svemu nadvisio komšije iz Kragujevca,a terensku inicijativu krunisao je vođstvom u 19. minutu. Kao tajfun je po desnoj strani prošao Pavlović, odlično u srcu šesnaesterca pronašao Vranića koji lako matira Marinkovića. U finišu prvog poluvremena, samo što je ušao u igru, gol je postigao napadač „kikersa“ Veljko Gavrić. Kompletan posao završio je Vujčić,a napadaču domaćih ostalo je samo da ubaci loptu u mrežu. U drugom delu Apolon je pokušao nešto više, rezervisti su uneli novu energiju, ali vratar domaćih Marić nije imao potrebe za intervencijom. Domaći su propustili nekoliko prilika da u kontranapadima dotuku rivala, pa je na kraju ostalo 2-0.

Kadeti kraljevačkog Kikera u novoj takmičarskoj sezoni

KIKER – APOLON 4 2 – 0 (2 – 0)

Stadion: kod Ložionice u Kraljevu Gledalaca: 200 Sudija: Dragan Čolović (Raška) 8 Strelci: Vranić u 19. i Gavrić u 41. minutu

KIKER: Marić -, Radovanović 7 (Mihajlović -), Miličić 7, L. Marinković 7, Milosavljević 7, Vranić 7 (Đurović -), N. Marinković 7, Vujčić 7 (Butačević 7), Petrović – (Gavrić 7), Pavlović 7 (Mirković -), Vesić 7

APOLON 4: Marinković 6, Stijović 5, Nedeljković 5, Savić 6, Vlašković 5 (Andrić ), Milojević 5, Stevanović 5,5 (Tomović 5,5), Alempijević 5,5, Stojanović 5 (Nikolić 6), Dimitrijević 5,5 (Čolović -), Radojičić 5 (Jovanović 5,5)

Igrač utakmice: Nikola Marinković (Kiker)