Sloga 1932
0 0 pre 4 godine
1 komentara
Lazargk
Derbi kola ubedljivo je pripao domacinu. Prvo poluvreme kao iz snova za ekipu Dunavca. Vec na startu se videlo da gostujuca ekipa ne moze da parira domacinu. Prva sansa za domace i pogodak. Prekid sa leve strane izveli su domacini,lopta je preletela stopere gostiju a posle greske golmana udarcem sa 10 metara Arsic se po prvi put upisao u listu strelaca na ovom mecu. Posle gol auta Markovic salje loptu Jovanovicu a on fantasticno uposaljava Arsica koji jos jednom izlazi ispred golmana gostujucih i jos jednom ga matira fantasticnim lob udarcem. Ni tu domaci nisu stali sa igrom. Nespretna reakcija stopera gostujucih koji su ostali u soku posle brzo primljena dva gola opet koristi Arsic za svoji prvi het trik u sezoni. Udarac sa 16 metara pronalazi put u nebranjeni deo mreze i Arsic postaje heroj prvog poluvremena sa 3 data gola. Pri kraju poluvremena guzva na ivici kaznenog prostora Jovic prihvata loptu iskosa i... BOMBA. Jovic levom nogom fantasticnim udarcem cilja leve raslje i pogadja maestralno za 4:0. Na poluvremenu domacini odlaze sa velikom prednoscu. (4:0) U nastavku ponovo Jovic i ponovo levom nogom. Fantasticnu solo akciju zavrsio je golom udarcem sa 16 metara u dalji ugao. Golman gostujucih ostao je nemocan i u neverici. U poslednjih 10 minuta igra se smirila. Domacini su isli na kontranapade i jos 2 puta im se to isplatilo. I ponovo Arsic. Njegov cetvrti gol na utakmici. Loptu u prostor izbacio mu je Jovic a on izasao 1 na 1 sa golmanom,zaobisao ga i mirno sproveo loptu u gol. U poslednjim minutima jos jedna radost za domacina. Fantastican centarsut sa desne strane od brzonogog Serafimovica iskoristio je rezervista Marjanovic koji je ostao sam na drugoj stativi i jos jednom pocecao rezultat u korist domacina. U poslednjem minutu prva pretnja gostiju. Loptu u prostor dobio je spic BSK-a izasao sa Markovicem 1 na 1 ali golman domacih fantasticno reaguje i ostavlja svoju mrezu mirnom za ovu utakmicu.