Kiker "naŔtelovao" optiku

22.08.2020 SaÅ”a Matović - Kiker vesti

Nastavljen je fenomenalan niz kadeta Kikera. Posle pet odigranih kola, kraljevački "Kikersi" dele drugo mesto na tabeli sa 13 osvojenih bodova. Gosti su krenuli dosta dobro i poveli lepim golom Lukića u 21. minutu. Nije se dugo čekalo da stvari dođu na svoje mesto. Sjajna akcija u 32. minutu, Marinković je dao upotrebljivu loptu najboljem igraču meča Lazaru Miletiću, a ovaj sigurnim udarcem donosi izjednačenje. Samo minut kasnije Miletić je sa krila uÅ”ao u u kazneni prostor, uposlio Bojovića, a ovaj rutinski donosi prednost Å”to je bio i rezultat poluvremena.

Ā

U nastavku joÅ” bolja i ozbiljnija igra Kikera krunisana je sa tri gola. Prvo je uporni Miletić ukrao loptu golmanu gostiju i uvećao prednost. Ređale su se akcije i Å”anse, a ubrzo stiže i četvrti gol. Mihajlović je izveo odličan centarÅ”ut sa leve strane, pravo na glavu kapitenu Nikoli Marinkoviću koji postiže prvi gol u sezoni. Posle ovog gola kadeti temperamentnog trenera Gorana Dragićevića imali su joÅ” dve lepe prilike preko Miletića i Simovića, ali je rezervni golman gostiju Ilić bio na mestu. Gosti su uneli dramu u meč u 72. minutu kada je Ćelić udarcem sa distance smanjio na 4:2, ali je to bilo sve od njih na ovom meču. Tačku na ovu utakmicu stavio je joÅ” jednim golom Marinković posle solo akcije.

U narednom kolu, koje je na programu u sredu fudbaleri Kikera gostuju u Lučanima.

Gol Nikole Marinkovića, četvrti gol Kikera na meču

Kiker - Teleoptik 5:2

Stadion: FK Metalac.Ā  Gledalaca: -. Glavni sudija: Dragan Čolović 8. Pomoćnici: PeÅ”ović, Stojanović.Ā Strelci: Miletić 32. i 52. minutu, Marinković 68. i 89. minutu, Bojović 33. minutu (Kiker) - Lukić 21. minutu, Ćelić 72. minutu (Teleoptik). Žuti kartoni: Ugrenović, Simović (Kiker) Fijala, Vasić (Teleoptik).Ā IGRAČ UTAKMICE: Lazar Miletić 8.5.

Kiker: Jevtić 7 (od 90 StaniÅ”ić -), Ugrenović 7, Mihajlović 7.5, Miličić 7, Bukumira 7 (od 81 Mirković -), Miletić 8.5 (od 88. Milojković -), Marinković 8, Bojović 7 (od 60. Simović 7), Dragićević 7, Zečević 7, Đurović 8 (od 88. Marković -)

Teleoptik: Čukuranović 6.5 (od 70. Ilić 7), Fijala 6.5, Ćelić 7, Simović 6.5, Stamenković 6.5, Stupar 6.5 (od 55. Momić 6.5), Amanović 6.5 (od 63. Ratković 6.5), Joković 6.5 (od 60. Mihalek 6.5), Lukić 7 (od 86. Anđelović -), Budai 7, Vasić 7