Obrenovac
0 0 pre 3 godine
1 komentara
mlackovic
Lokomotiva - Veterani 78 U 5 minutu poklekla je odbrana gostiju, prelepim lob udarcem matiran je Kovacevic 1:0! Igrao se 18 minut, klupa gostiju je reagovala i sugerisala sudiji da se malo zabrojao - domaci su poceli utakmicu sa 12 igraca..ali je ta “nepravda” nivelisana bez primedbi. Ubrzo nakon poravnanja broja igraca u polju, Furundzic je virtuoznim solo prodorom,po levoj strani, prosao kroz odbranu domacih kao “Lokomotiva” i poravnao i rezultat - 1:1! U 39. minutu Žugić je dugo vukao loptu, razvlačio crevca, zbunjivao i sebe i svoje i tudje..ali je uspeo nekako da proturi loptu do Perića koji je doveo goste u vodjstvo 1:2! Do kraja prvog poluvremena nije bilo vecih uzbudjenja i rezultatom 1:2 se otislo na odmor! Gosti su drugo poluvreme poceli osvezeni, usla su 4 nova igraca koja su im dala elan i vec do 65 minuta rezultat je bio 4:1, uz jos 2 pogotka Perića, koji je, uvek flertujući sa ofsajdom, u stilu slavnog Pipa Inzagija - postizao golove i kompletirao hat-trick! Domaći su onda krenuli malo ofanzivnije, konsolidovali svoje redove i iskoristili su umor gostiju, koji je nastupio posle 20 minuta konstantne ofanzive; igrao se 70ti minut - domaćini smanjuju zaostatak na 2:4. Nedugo posle toga gosti su vratili +3, lepom akcijom po levoj strani, kombinovali su Dokman i Kole, uposlili lepo Manču koji je majstorskim udarcem pod prečku matirao vremešnog golmana domaćih. Onda je usledila serija napada gostiju, kakva se retko vidja u modernom fudbalu. Upošljavali su gosti svoje krilo Lackovića, bar 10 puta je izbijao sam ispred golmana i uspeo je nesto sto nikome nikada nije poslo za rukom - da ima 100% učinak u uništenim šansama.. Mogu samo zamisliti kakve su sočne psovke prolazile njegovim saigračima kroz misli.. Sta da radi covek, nije lako zameniti opanke - kopackama :) ! Sve u svemu, jos jedna pobeda VETERANA 78 za nastavak serije pobeda i uspon na tabeli! Svaka cast!