26.09.2021 21:03 zlatiborpress.rs

Odbrana Čajetine poslednja primila gol u prvih pet rangova srpskog fudbala

Fudbaleri Čajetine pobedili su Prvi Partizan sa 2:1 u šestom kolu Zlatiborske okružne lige čime su nastavili niz nepobedivosti u takmičenju.   Ekipa Darka Vidića je do trijumfa koji je drži na prvom mestu došla posle preokreta golovima Savića i Saše Filipovića na početku drugog poluvremena. Čajetinci su imali priliku i za ubedljiviji trijumf, ali nisu iskoristili jedanaesterac....

03.04.2016 22:25 milivojevic bratislav

ZOL: Prvi Partizan - Polet 1:0

U današnjem susretu fudbaleri Prvog Partizana su savladali gostujuću ekipu iz Rasne Polet sa 1:0 prelepim golom u 50. minutu preko Dimova. Treba navesti da u redovima gostiju igraju dojučerašnji superligaški fudbaleri Dragomir Žunić i Jovan Nikitović koji su igrali za Mladost iz Lučana i Javora Matisa iz Ivanjice. Prvu priliku imao je Bojan Milovanović u 1. minutu ispred...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.