XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
22/23.03.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.03.2014 15:00 Sutjeska 1 : 0 Budućnost (G)
23.03.2014 15:00 Mladost (BP) 4 : 2 Jedinstvo
22.03.2014 15:00 ŽSK 2 : 0 Mladost (NS)
23.03.2014 10:00 Kabel 1 : 0 Petrovaradin
22.03.2014 15:00 Vojvodina (T) 2 : 1 Budućnost (M)
22.03.2014 15:00 Veternik 1 : 2 Tvrdjava
23.03.2014 15:00 TSK 3 : 2 Mladost (T)
23.03.2014 15:00 Vojvodina (BG) 2 : 2 Borac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaPlasman u novoformiranu Novosadsko-Sremsku zonu ŽSK 17 16 1 0 49
2 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaPlasman u novoformiranu Novosadsko-Sremsku zonu Kabel 17 13 3 1 42
3 Prelazi u ligu višeg ranga Novosadsko-Sremska zonaBaraž: Budućnost - Ljukovo 5:1, plasman obezbedila oba tima posle odustajanja ekipe Novog Sada Veternik 17 9 2 6 29
4 Mladost (T) 17 9 2 6 29
5 Budućnost (M) 17 9 1 7 28
6 TSK 17 9 1 7 28
7 Borac 17 8 3 6 27
8 Petrovaradin 17 8 2 7 26
9 Vojvodina (T) 17 6 4 7 22
10 Tvrdjava 17 6 2 9 20
11 Budućnost (G) 17 6 2 9 20
12 Mladost (BP) 17 5 3 9 18
13 Vojvodina (BG) 17 3 5 9 14
14 Jedinstvo 17 3 4 10 13
15 Mladost (NS) 17 3 3 11 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Vrbas-Titel-Žabalj Sutjeska 17 3 2 12 11
18.kolo
Sledeće kolo
29/30.03.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.03.2014 15:30 Budućnost (G) 9 : 0 Vojvodina (BG)
30.03.2014 17:00 Borac 1 : 0 TSK
30.03.2014 15:30 Mladost (T) 0 : 1 Veternik
29.03.2014 15:30 Tvrdjava 1 : 1 Vojvodina (T)
30.03.2014 15:30 Budućnost (M) 2 : 2 Kabel
30.03.2014 15:30 Petrovaradin 0 : 1 ŽSK
29.03.2014 15:30 Mladost (NS) 1 : 2 Mladost (BP)
30.03.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Sutjeska

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu