XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
04.11.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.11.2015 13:30 Integral 3 : 3 Trgovački
04.11.2015 13:30 Sloga (B) 2 : 0 Petar Dobrnjac
04.11.2015 13:30 Vojvoda Milenko 2 : 0 Rudar
04.11.2015 13:30 Mladost 2 : 0 Polet
04.11.2015 13:30 Krilaš 2 : 0 Borac
04.11.2015 13:30 Železničar 4 : 3 Budućnost
04.11.2015 13:30 Dizel 2 : 1 Mlava
04.11.2015 13:30 Sloga (Ć) 0 : 0 Napredak
04.11.2015 13:30 Đerdap 4 : 3 Makce
04.11.2015 16:23 (zd)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Petar Dobrnjac 15 12 1 2 37
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad" Trgovački 15 10 1 4 31
3 Sloga (B) 15 9 2 4 29
4 Rudar 15 8 2 5 26
5 Mlava 15 8 2 5 26
6 Borac 15 7 3 5 24
7 Đerdap 15 7 2 6 23
8 Mladost 15 6 5 4 23
9 Napredak 15 7 2 6 23
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Požarevac Polet 15 7 0 8 21
11 Vojvoda Milenko 15 6 3 6 21
12 Krilaš 15 6 2 7 20
13 Dizel 15 6 2 7 20
14 Makce 15 5 4 6 19
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Sloga (Ć) 15 3 3 9 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Budućnost 15 3 3 9 12
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Železničar 15 2 3 10 9
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Integral (-1) 15 2 2 11 7
16.kolo
Sledeće kolo
07/08.11.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.11.2015 13:30 Trgovački 0 : 0 Makce
08.11.2015 13:30 Napredak 2 : 0 Đerdap
08.11.2015 13:30 Mlava 5 : 1 Sloga (Ć)
08.11.2015 13:30 Budućnost 2 : 2 Dizel
08.11.2015 13:30 Borac 4 : 1 Železničar
07.11.2015 13:30 Polet 1 : 1 Krilaš
08.11.2015 13:30 Rudar 3 : 2 Mladost
08.11.2015 13:30 Petar Dobrnjac 2 : 0 Vojvoda Milenko
08.11.2015 13:30 Integral 2 : 1 Sloga (B)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Vladica Tošić
Kreator takmičenja

U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.