XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.04.2016 20:00 Jastrebac 18 : 21 Vranje 1957
09.04.2016 19:00 Jagodina 22 : 40 Hajduk Veljko
09.04.2016 17:00 ORK Bor 40 : 25 Rembas
09.04.2016 19:00 Planinka PV 33 : 24 Aleksinac
09.04.2016 19:00 BSK Heba 35 : 23 Mladost 1949
08.04.2016 19:00 Bela Palanka 31 : 21 Žitorađa
11.04.2016 16:12 (rambos1)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Super B Vranje 1957 16 14 0 2 28
2 Bela Palanka 16 13 0 3 26
3 Hajduk Veljko 16 12 1 3 25
4 Planinka PV 16 12 0 4 24
5 Jastrebac 16 11 1 4 23
6 ORK Bor 16 10 1 5 21
7 BSK Heba 16 7 1 8 15
8 Aleksinac 16 6 1 9 13
9 Žitorađa 16 4 2 10 10
10 Jagodina 16 2 0 14 4
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Istok Mladost 1949 16 1 1 14 3
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Istok Rembas 16 0 0 16 0
17.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.04.2016 19:00 Bela Palanka 45 : 27 Jastrebac
15.04.2016 19:00 Žitorađa 24 : 27 BSK Heba
16.04.2016 19:00 Mladost 1949 31 : 41 Planinka PV
17.04.2016 19:00 Aleksinac 28 : 25 ORK Bor
17.04.2016 16:00 Rembas 18 : 30 Jagodina
16.04.2016 20:00 Hajduk Veljko 28 : 28 Vranje 1957

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

spavlovic
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu