XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
25/26.03.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.03.2017 14:30 Smederevo 1924 0 : 0 Zlatibor (Č)
25.03.2017 14:30 Loznica 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
26.03.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Polet (LJ)
25.03.2017 14:30 Karađorđe (T) 1 : 1 Mihajlovac 1934
25.03.2017 14:30 Jošanica 1 : 1 Radnički 1923
25.03.2017 14:30 Šumadija 1903 3 : 1 Šapine
25.03.2017 14:30 Sloga (P) 3 : 1 Železničar
25.03.2017 14:30 FAP 1 : 1 Mokra Gora
26.03.2017 13:03 (Novica Pavlović)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 18 11 5 2 38
2 Budućnost Krušik 2014 18 11 4 3 37
3 Šapine 18 10 4 4 34
4 Sloga (P) 18 9 4 5 31
5 Smederevo 1924 18 7 3 8 24
6 Loznica 18 7 3 8 24
7 Mokra Gora 18 6 5 7 23
8 Jošanica 18 4 10 4 22
9 Karađorđe (T) 18 5 6 7 21
10 Mihajlovac 1934 18 4 9 5 21
11 FAP 18 5 6 7 21
12 Polet (LJ) 18 5 5 8 20
13 Zlatibor (Č) 18 4 8 6 20
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Jedinstvo Putevi 18 5 4 9 19
15 Železničar 18 5 4 9 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 18 5 2 11 17
19.kolo
Sledeće kolo
01/02.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04.2017 15:30 FAP 1 : 0 Smederevo 1924
01.04.2017 15:30 Mokra Gora 0 : 3 Sloga (P)
02.04.2017 15:30 Železničar 0 : 2 Šumadija 1903
01.04.2017 15:30 Šapine 3 : 0 Jošanica
01.04.2017 15:30 Radnički 1923 0 : 0 Karađorđe (T)
02.04.2017 15:30 Mihajlovac 1934 3 : 0 Jedinstvo Putevi
02.04.2017 15:30 Polet (LJ) 1 : 0 Loznica
01.04.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Zlatibor (Č)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu