XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
02/03.06.2012
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.06.2012 Apatin 47 : 37 Ruma
02.06.2012 ŽSK 31 : 34 Napredak
02.06.2012 Banatski Karlovac 27 : 26 Hercegovina
02.06.2012 Sombor 29 : 21 Radnički
02.06.2012 Radnički-Cement 27 : 42 Titel Džon Dir
02.06.2012 Metalac Asko Vidak 28 : 28 Hajduk
02.06.2012 Jabuka 25 : 27 Jedinstvo
02.06.2012 Potisje Pleteks 27 : 23 Dalmatinac
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 ŽSK 30 23 2 5 48
2 Sombor 30 23 1 6 47
3 Titel Džon Dir 30 22 3 5 47
4 Metalac Asko Vidak 30 20 3 7 43
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Jabuka 30 17 3 10 37
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Jedinstvo 30 17 2 11 36
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Hajduk 30 15 2 13 32
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Apatin 30 14 2 14 30
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Radnički-Cement 30 13 3 14 29
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Napredak 30 11 1 18 23
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Hercegovina 30 10 2 18 22
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Dalmatinac 30 10 1 19 21
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Banatski Karlovac 30 9 2 19 20
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Radnički 30 9 1 20 19
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Ruma 30 8 3 19 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Potisje Pleteks 30 2 3 25 7

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

zd
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu