Pobeda "kamiondžija"

Igrači FAP-a uspeli su da nadigraju i pobede favorizovane goste iz Kragujevca. Dobro su krenuli igrači FAP-a od samog starta. Već u trećem minutu odlični sudija Piper pokazao je na belu tačku. Najpre je Vladana Lukovića u svom šesnaestercu sapleo Mijanović, a Luković je bio siguran sa 11. metara i doneo veliku radost navijačima domaćih. Potom Radnički pokušava da nametne svoju igru, ali ništa im nije polazilo za rukom i svi njihovi napadi uglavnom su se završavali na dvadesetak metara od gola domaćina. Potom “kamiondžije“ opet atakuju, a u 34. minutu Vidoje Luković sa oko 25. metara topovski šutira, a golman Radničkog, Vranić odlično interveniše, a pet minuta kasnije i Živković je isprobao svoj šut, ali je lopta otišla iznad gola. U 45. minutu sudija Piper opravdano je dao Vladanu Lukoviću direktan crveni karton, posto je na centru laktom udario Maričića. Drugo poluvreme nije ništa novo donelo na terenu. I dalje su domaćini atakovali , a to im se isplatilo već u 50. minutu kada su preko mladog Gukića povečali prednost na 2:0. Zatim su igrači Radničkog krenuli na sve ili ništa, al od svega jedino je vredno pomena pogodjena stativa u 65. minutu. U 72. minutu FAP je ostao i bez Branka Ostojića pošto mu je sudija Piper pokazao drugu javnu opomenu zbog. Ni dva igrača više nisu ništa novo doneli danas jako slabom Radničkom, a FAP je mogao preko Živkovića i Novakovića da rezultatski dotuče goste.
PRIBOJ – Gradski stadion. Gledalaca : 600, Sudije : Petar Piper ( Čačak), Vladimir Dulović (Mataruska Banja) , Ivica Beljaković (Baljevac). Strelci : 1: 0 Vladimir Luković - 4.min. (11.m.), 2 : 0 Gukić - 52.min. Žuti kartoni : Ostojić, Novaković, Stevanović, Kruškonja (FAP) Ostojić, Antonijević, Markićević, Petrović (Radnički). Crveni kartoni : Vladan Luković - 45.min, Branko Ostojić - 72.min. (FAP)

FAP : Krsmanović, Slatina, Vidoje Luković, Stanić, Džulović, Tasić (Kruškonja), Šalipur, Ostojić, Gukić (Stevanović), Živković, Vladimir Luković
Radnički : Vranić, Božović, Maričić, Ostojić, Antonijević, Mijanović (Marković), Tajdić, Markićević, Živković (M.Petrović), Milošević (Lukić), Rakić Sa igracem manje od 45., odnosno dva igrača manje od 72. minuta

Jedinstvo 0 : 1 Radnički Stobeks
Sloga (P) 1 : 1 Mačva
Inon 0 : 2 Sloga (K)
Železničar 3 : 0 Loznica
Budućnost (V) 4 : 0 Vujić voda
Sloga (PM) 2 : 1 Metalac (K)
Sloboda (Č) 2 : 2 Sloboda (U)
FAP 2 : 0 Radnički (K)