Spas u sumrak meča

Realan ishod ove zanimljive utakmice. Domaćini su prvi poveli golom iz kjedanaesterca koji je uspešno realizovao Grujičić nad kojim je i napravljen prekršaj. U 12. minutu domaćini su mogli da povećaju vođstvo ali je efaktan lob Ignjatovića zaustavila stativa. Odmah je usledila kazna kada se u golmanovom prostoru Lađevčana najbolje snašao Stevanović i zatresao mrežu solidnog Gavrilovića. Posle desetak minuta najlepši potez na utakimici. Đaković je sa dvadeset metara pogodio sami gornji levi ugao. Izjednačio je Ignjatović koji je dobro propratio ubačenu loptu u šesnaesterac i savladao vrlo dobrog Petrovića udarcem glavom.

U nastavku i drugo vođstvo Omladinca. Loptu je neko od igrača domaćina zaustavio rukom, nesigurni sudija Simonović je pokazao na belu tačku a Đaković pogodio cilj. U sami smirakj susreta posle kornera sa desne strane Grujičić loptu udara glavom i sa deset metara lobuje kompletnu odbranu gostiju iz Novo Sela.

Braća Vuković - Omladinac 3:3 (2:2)

Lađevci - Strelci: 1:0 Grujičić u 5. (jedanaesterac), 1:1 Stevanović u 14. 1:2 Đaković u 23. 2:2 Ignjatović u 27. 2:3 Đaković u 78. (jedanaesterac), 3:3 Grujičić u 89. Sudija: Milan Simonović (Čačak) 6,5. Žuti kartoni: Milovanović, Sazdov, Grujičić (Br. Vuković), Milanović, Tomović, Timko, Marinković (Omladinac

Braća Vuković: Gavrilović 7, Jovanović 6 (Urdov 6), Bogićević 7, Milovanović 6,5, Sazdov 6,5, Grujičić 7, Šaponjić 6, Dabižljević 7, Ignjatović 7, Jović 6 (Barjaktarević 6,5 ), Sekulić 6,5 (Šćepović -)

Omladinac: Petrović 7, Martinović 6,5, Milanović 7, Tomović 7, Sočanac 6,5, Stevanović 7, Bogdanović 6,5 (Ristić -), Đaković 7,5, Drašković 6 (Đorđević 6,5), Timko 7, Marinković 7

Igrač utakmice: Slobodan Đaković (Omladinac)