Druga Srpska liga - Južni Banat "Sudar Titana"

06.11.2010. godine na rukometnom terenu u Alibunaru svi prisutni gledaoci mogli su da budu oduševljeni utakmicom izmedju R.K Budućnost iz Alibunara i R.K Mladost iz Vršca. Sudar prvoplasiranih Alibunarčana i drugoplasiranih Vrščana zainteresaovao je veliki broj publike. Početak utakmice obe ekipe su otvorile dobro, igralo se gol za gol, sve dok iskusniji vrščani nisu stekli razliku od 5 golova koju Alibunarčani nisu moglu da sustignu do kraja prvog poluvremena.

Početkom drugog poluvremena prikazana je znatno borbenija igra na obe strane, kod domaćih izuzetno raspoloženi Damir Petić (10), Nemanja Bitević (4), Stevan Gogić(4) i Djan Marian (7) nisu dozvoljavali Vrščanima da naprave u startu drugog poluvremena veću razliku. Kod gostiju raspoloženi Milan Salinački kao i Boris Karakas dovoljno iskusni sačuvali su do kraja prednost koja se povećavala čime su mirno priveli utakmicu kraju rezultatom 36:26 u korist Vrščana, koji su u ovom direktnom duelu od Alibunarčana preuzeli lidersku poziciju na tabeli.