Novi uspesi mladih vrnjačkih džudista

Na Međunarodnom džudo turniru ‚‚Jagodina Open 2018'' u Jagodini među 171 takmičarem iz 22 kluba iz Srbije i BIH, takmičilo se i pet mladih džudista ‚Goča iz Vrnjačke Banje. Srebrnu medalju osvojila je Tijana Pljevaljčić (kadetkinje) u kategoriji do 52 kg, dok je Nenad Savković u kategoriji do 73 kg osvojio bronzanu medalju. Draško Vidaković, Andrija Petrašinović i Vladimir Jevtić su osvojili peta mesta u svojim kategorijama, ova tri takmičara su izgubili borbe za treće mesto, saznajemo od predsednika i trenera u ovom vrnjačkom trofejnom klubu Zorana Stamenića, koji nam je prosledio još jednu lepu vest iz ovog sporta, naime još jedan član ovog džudo kluba Dejan Topalović, nastupao je u Sremskoj Kamenici na Prvom pojedinačnom prvenstvu vojske i policije, za ekipu Policijsko kriminalistička Akademija kao senior u kategoriji do 73 kg i osvojio srebrnu medalju.