Nova pobjeda Igokee protiv prvaka Rumunije

Košarkaši Igokee upisali su i drugu pobjedu protiv ekipe Oradee u Rumuniji. Nakon pobjede 96-66 juče, Igokea je večeras slavila rezultatom 83-60.

Domaćin je dobro otvorio susret. Bili su raspoloženi u prvom periodu i nakon deset minuta igre, vodili su 21-19. U drugom periodu Igokea je zaigrala mnogo ozbiljnije. Sjajna odbrana i dobar napad, omogućili su Igokei da dođe do preokreta i vodstva 44-33 na poluvremenu. Igokea je u istom ritmu nastavila i u trećem periodu, koji je dobila sa 30-10. Poslednji period bio je puka formalnost i tu su domaći uspjeli smanjiti vodstvo Igokee ali je ekipa Nenada Trajkovića slavila bez problema.

Igokeu je do pobjede predvodio Gevin sa 19 poena, Lešić je dodao 17 a Rikić 13 poena.