Prijateljska utakmica: Lokomotiva - Inđija 2:2

Fudbaleri Inđije su odigrali drugu trening utakmicu od starta pripremnog perioda.

Stadion FSB na Adi, foto: fsb

Na stadionu Fudbalskog saveza Beograd na Adi pod reflektorima na terenu sa veštačkom travom su igrali Lokomotiva i Inđija.

U prvom poluvremenu nije viđen ni jedan gol iako je Inđija imala velik posed lopte i tri izgledne šanse da se zatrese mreža domaćina. Te prilike su propuštali Ivančević, Vraštanović i Bjeličić.

Drugi deo meča se igralo otvorenije, fajterski. Igrači Lokomotive su prvi zatresli mrežu na ovom meču u 55. minutu. Bila je to dobra akcija domaćina. Lopta je upućena sa desne strane napada i igraču Lokomotive nije bilo teško da zatrese mrežu Prekovića. Gost poravnava rezultat u 65. minutu. Dobra akcija Živkovića, koji gađa loptom glavu Badare, a isti je šalje u mrežu Lokomotive. U nastavku meča, Badara je sada asistent. On dobro pronalazi Mrđu koji se nalazi na oko osam metara od gola domaćina i lagano matira golmana za 1:2. Poravnanje rezultata stiže u 75. minutu. Dobra akcija igrača Lokomotive i odbrana Inđije je drugi put kapitulirala, 2:2.

Za Inđiju su nastupila i dva nova igrača. Andrejić koji je stigao iz kruševačkog Trajala, a reč je o krilnom napadaču. Drugi je stigao iz novosadskog Proletera. Kočović igra na poziciji levog beka i time je pojačana konkurencija na tom položaju u timu.

Inđija: Prvo poluvreme: Stanivuković, Anđelković, Rogač, Veličković, Ilić, Janjić, Banjac, Bjeličić, Vraštanović, Andrejić, Ivančević. Drugo poluvreme: Preković, Bobar, Kostić, Vuković, Kočović, Vidić, Zerafa, Ugrica, Živković, Mrđa, Badara.

Lokomotiva 0 : 0 Radnički (NB)
GSP Polet Dorćol 4 : 1 Prva Iskra
Zvezdara 0 : 0 Stepojevac Vaga
Crvena Zvezda 1 : 0 BASK
Brodarac 1 : 0 OFK Beograd
Kolubara 5 : 0 Jedinstvo
BSK Borča 1 : 2 IMT
Radnički (O) 1 : 2 Grafičar