Fudbaleri Akademije Bambi prvi na regionalnom prvenstvu

Na regionalnom turniru Maksi lige za 2007. godište koje je danas održano u Sportskom centru Bambi, fudbaleri Akademije Bambi  osvojili su  prvo mesto i plasirali se na završni turnir za prvaka Srbije, koje će se održati 6. aprila u Šapcu.

Fudbaleri Akademije Bambi su u grupi savladali ekipu  “One Team”  iz Temerina 4:1, zatim  Junior iz Vršca 4:1 i ekipu Lidera iz Odžaka 5:1. U polufinalu su ubedljivo slavili protiv ekipe Radničkog iz Nove pazove 6:1, da bi u finalu pobedili ekipu Obilića iz Novog Kneževca 7:1. Izabranici Jovana Blažića  ponovili su  uspeh od prošle godine kada su, takođe, bili prvi na Regionalnom turniru, dok su na Državnom prvenstvu zauzeli treće  mesto.

- S obzirom da smo zabeležili sve tri pobede u grupi, polufinale i finale smo odigrali dosta dominantno i mogu da budem prezadovoljan učinkom svoje ekipe. Na završnom turniru za prvaka Srbije očekujem plasman među prve tri ekipe i nadam se uspehu – istakao je Jovan Blažić trener Akademije Bambi.

Voždovac : Brodarac
Inđija : Čukarički
Crvena Zvezda : Radnički (N)
Trajal : Dinamo (P)
Partizan : OFK Beograd
Spartak ŽK : Vojvodina