Radnički Niš u Super Ligi Srbije

Ragbisti Radničkog iz Niša poslednji su učesnici Super Lige Srbije u rgabiju 13. U baražu za popunu elitnog ranga takmičenja, Nišlije su na pomoćnom terenu Sportskog centra Čair savladali Radnički sa Novog Beograda 36:16 (12:4).

Meč je bio neizvestan samo u prvom poluvremenu gde su gosti iz prestonice rezultatski bili u igri, pogotovu posle eseja Velemira Gaševića uoči pauze. Međutim, nada je kratko trajala, pošto su u prvih 17 minuta posle odmora domaći vezali tri eseja i odlepili se na nedostižnih 26:4.

Tim je sastav Super Lige za nastavak sezone kompletiran – Niški Radnički pridružio se šampionu Crvenoj zvezdi, Partizanu i Dorćolu. U B ligi takmičiće se Radnički Novi Beograd, Tašmajdan Tigrovi, Crveni Kengur, Morava Gepardi i Car Dušan Silni.