Novi uspesi mladih vrnjačkih džudista

Mladi džudisti Goča sa predsednikom kluba Zoranom Stamenićem

Na održanom Međunarodnom džudo turniru ‚‚Jagodina Open 2019'' u Jagodini, među 348 takmičara iz Srbije i Crne Gore, bili su i mladi džudisti Goša iz Vrnjačke Banje.

Osvojene su tri bronzane medalje i tri sedma mesta, rekao nam je tim povodom sa zadovoljstvom predsednik ovog vrnjačkog trofejnog kluba Zoran Stamenić.

U konkurenciji mlađih pionira,kategorija do 55kg Veljko Bulatović je osvojio sedmo mesto. Među mlađim pionirkama u kategoriji plus 56kg Teodora Đorđević osvojila je bronzanu medalju. Draško Vidaković je među starijim pionirima u kategoriji do 55kg osvojio sedmo mesto. U kategoriji do 60kg Lazar Dimitrijević osvojio je treće mesto kao i Nemanja Miodragović u kategoriji do 73kg. Sve u svemu, ovo je zapažen uspeh takmičara Goča, koji nastavljaju dalja takmičenja uvereni da će popraviti rezultate i tako nastaviti žetvu medalja.