Prijateljska utakmica: Donji Srem 2015 – Budućnost 0:2

Sa gostima iz Republike Srpske

Po svemu sudeći, na pećinačkoj „Suvači“ počelo je jedno novo prijateljstvo. Za rivala u kontrolnoj utakmici pred novu sezonu u Sremskoj ligi, Donji Srem 2015 imao je za rivala Budućnost iz Pilica kod Zvornika, koja je član Druge lige Republike Srpske - grupa Istok. Za razliku od prethodnih prijateljskih utakmica pećinačkog kluba, koje su se završavale ubedljivim pobedama Donjeg Srema 2015, ovde je bio „tvrd orah“. Vrlo brzo je postalo jasno da je protivnička ekipa vrlo jaka, uigrana i dobro pripremljena. U 15. minutu, kratko odbijena lopta Novića dolazi do Vasiljevića, koji je šalje u nebranjeni deo gola. Desetak minuta kasnije rezultat je bio već 0:2: Stevanović dobro odmerenim udarcem, majstorski lobuje Bantića. Do kraja utakmice domaćin je bezuspešno pokušavao nešto više.

PEĆINCI – Igralište: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 100. Sudija: Nenad Mihajlović (Šimanovci). Strelci: 0:1 Vasiljević u 15, 0:2 Stevanović u 25. minutu.

DONJI SREM: Bantić, Vesić, Nović, A. Ljubojević, Radovanović, Radosavljević. Maksimović, Puzić, Dugaljić, Marković, Radivojević. Igrali su još: Mitrović, Najić, Obrenović, Ristivojević i V. Ljubojević.

BUDUĆNOST: S. Radić, Lukić, Ristić, Pajić, P. Radić, Marković, Stevanović, Vasiljević, Kresović, Rosić, Lazarević. Igrali su još: Jeftić, Simić i Vukoičić.