Važna pobeda u Šapcu

Fudbaleri Radničkog pobedili su Mačvu u gostima sa 1:0 u susretu 11. kola Superlige Srbije. Strelac gola vrednog tri boda za Nišlije bio je Stefan Mihajlović u 63. minutu.

Trener Radničkog Milorad Kosanović bio je zadovoljan nakon meča u Šapcu.

-Važna pobeda za nas sa mnogo aspekata. Mačva se u poslednje vreme podigla i verujte mi da nikome više neće biti lako da ovde osvaja bodove. Težak je ovo teren i nimalo nije bilo lako doći do trijumfa. Zadovoljan sam kako smo igrali, a trijumf od 1:0 ne odražava pravi odnos snaga na terenu. Imali smo puno šansi da ranije rešimo ova susret, ali ih nismo iskoristili. Dva puta smo pogađali okvir gola, a na kraju je odlučio taj jedan pogodak Mihajlovića. Nakon silnih promašenih šansi smo
imali nekoliko minuta praznog hoda gde su oni mogli da nas kazne, ali smo uspeli da ostanemo fokusirani u defanzivi. U svakom slučaju ovo su tri mnogo bitna boda za nas. Vratili smo se na pobvednički kolosek, izgledali smo dobro tokom većeg dela meča, tako da predstojeću pauzu dočekujemo dosta rastrećeniji. Sada imamo dve nedelje za žestok rad, očekuje  i da nam se vrate povređeni igrači, tako da sam optimista po pitanju našeg nastavka sezone